Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τρελαινομαι τωρα γαμω τα Υπουργεια μου !!!!

Εχθες αλλα μου ελεγες ... / για Λιδο ησουνα οχι για Μουσες γαμω τα Υπουργεια μου ...
αστα αυτα υπουργε γιατι την τελευταια φορα στο μουσες μας εκαψες με την λαθος πληροφορια σου  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
αστα αυτα υπουργε για την τελευταια φορα στο μουσες μας εκαψες με την λαθος πληροφορια σου  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Η γραμματεας μου εκανε λαθος / οχι εγω / για αυτο το λογο την απελυσα και προσελαβα τον DIKY για Γενικο Γραμματεα του Κινηματος και ο οποιος DIKY οταν μιλαει θα πρεπει οι υπολοιποι να κρατανε σημειωσεις και μπορω να σου πω οτι σημειωσεις θα πρεπει να κρατανε και ατομα ακομα .....
 

Επισκέπτης
Η γραμματεας μου εκανε λαθος / οχι εγω / για αυτο το λογο την απελυσα και προσελαβα τον DIKY για Γενικο Γραμματεα του Κινηματος και ο οποιος DIKY οταν μιλαει θα πρεπει οι υπολοιποι να κρατανε σημειωσεις και μπορω να σου πω οτι σημειωσεις θα πρεπει να κρατανε και ατομα ακομα .....
και περιμενω να μου βρεις αυτη που σου ειπα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η γραμματεας μου εκανε λαθος / οχι εγω / για αυτο το λογο την απελυσα και προσελαβα τον DIKY για Γενικο Γραμματεα του Κινηματος και ο οποιος DIKY οταν μιλαει θα πρεπει οι υπολοιποι να κρατανε σημειωσεις και μπορω να σου πω οτι σημειωσεις θα πρεπει να κρατανε και ατομα  ακομα .....

ρε...αιντε χτυπα κανα φραπεδακι μπας και συνελθεις....αιντε μην μα ςτα σκοτιζεις τωρα....τί ποτιζεσαι ρε τελευταια?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
warhol = αν την βρω θα σου πω ...

vaso = εγινες πια master και δεν μας μιλας / ενταξει αν ειναι ετσι θα κανω και εγω παρεα με τα κατωτερα στελεχη του σαϊτ οπως π.χ. τον Kαπτεν - mac .... / σου πηρε τα μυαλα η εξουσια / καρεκλοκενταυρε ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
(+) τα μελομακαρονα και οι κουραμπιεδες στην εισοδο του μαγαζιου
δενουν αρμονικα με το γιορτινο κλιμα των ημερων.

Τα μελομακαρονα ειναι δια χειρος ... Βαραγκη / το εργαστηριο παραγωγης των μελομακαρονων ειναι μηπως η κουζινα διπλα απο το πριβε ???? / αν πλαθονται εκει φανταζεσται νομιζω για ποιο λογο τρωγοντας τα σας αφηνουν μια στυφη γευση στον ουρανισκο !!!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Τα μελομακαρονα ειναι δια χειρος ... Βαραγκη / το εργαστηριο παραγωγης των μελομακαρονων ειναι μηπως η κουζινα διπλα απο το πριβε ???? / αν πλαθονται εκει φανταζεσται νομιζω για ποιο λογο τρωγοντας τα σας αφηνουν μια στυφη γευση στον ουρανισκο !!!!

και κουραμπιεδες παρακαλω μεσα σε δισκο.νομιζω οτι οι κοπελες μας δεν ειναι καλες μονο στο σερβιρισμα φραπε αλλα και στην ζαχαροπλαστικη!!κοριτσια για σπιτι, οχι σαν τις ελεεινιδες :rockon:λετε να εχει αυριο και κοπη πιτας?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
παρασκευη βραδυ μουσες και πολλα μωρα δυστυχως ειναι με αδεια. η απουσια αισθητη αλλα οι αναπληρωτριες τιμησαν το μαγαζι που αν και ακριβο για τις μερες(χορος 13€-πριβε 55€ ελεος).ξεχωριστες παρουσιες της αποψινης βραδιας η γλυκιτατη μιλενα που την τιμησα με πριβε  ντεκαφεινε και η αναστασια που μας ηρθε πιωμενη και μας εκανε τρελλους χορους με πολλα extra...επισης αποδοτικος χορος απο αλισια (αφηνε αβερτα ξυλικι στα κωλομερια)και λαουρα μια απ τα ιδια-καλος αργος χορος αλα λαουρα- αλλα πολυ αγαπες και λουλουδια στο παιζει καθε φορα και με ξενερωνει το στυλακι.η μαλενα μουναρος καιεκπληκτικη στην πιστα αλλα απο το πολυ ποτο θα καταντησει αλκοολικη, κανε κανα χορο κοπελα μου!χαντακωνεσαι..οι υπολοιπες απλα ασχολιαστες γιατι ως DIKY θα τιμησω το ονομα μου και δεν θα ασχοληθω με πατσαβουρες που το μονο που ξερουν ειναι να σου λενε παμε για χουρο παμε για χουρο,και ητο πολλες αποψε-αμε στα διαλα κοριτσακια μου..
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αναστασια?η αρρωστια του υπουργου?ή αλλο τεμαχιο?
αλλο τεμαχιο ,λιγο μελαγχολικο και δεν σου καθεται στο ματι ευκολα αλλα αν το προσεξεις ειναι εκπληκτικης ομορφιας με φοβερο σωματακι και απο χορο ανωτερα κλαση!κοβει μια βολτα ολη κ ολη στην βραδια της,πρεπει να την πετυχεις εκει.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
DIKY = ασε τις ανουσιες και ανοστες αναφορες και πες μας για τα αλλα .....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
DIKY = ασε τις ανουσιες και ανοστες αναφορες και πες μας για τα αλλα .....

αμα περιμενουμε αμεσοτητα και ενημερωση για στριπ απο σενα και το αλλο ποκεμον DIKY σωθηκαμε.......παμε λοιπον για να μαθαινετε...

1)μονα
2)καβ-λαουρα
3)κατερινα(μογγολορωσις...)
4)λενα(μογγολορωσις too)
5)ανυ(μελαχροινο νταρντανοειδες)
6)αντζελινα(οχι η κοντουλα η αντζυ...αλλη αδυνατη ψηλη και αχαρη)
7)ανιτα(το μελαχροινο υπερμουνο)
8)βικυ(η ξανθια μουνα που μοιαζει τρελλα με την παλια ντανιελα του αφρο,baby o,gold)
9)χριστινα(δεν θυμαμαι πως ηταν..αλλα το ακουσα το ονομα..
10)φραντζεσκα(μεταγραφη απο λολιτα....)
11)τζουλια(μεταγραφη απο καπου που δε θυμαμαι....)
12)σονια(ουγγαρεζα κουκλα....)
13)βερονικα(ex afrodite,rasputin)
14)αναστασια(ex gold)
15)λιντα(ex gold...)
16)μιλενα(τί ξανθομουνι ειναι αυτο?απιστευτο!)
17)σιμον(κουκλαρα)
18)ευα(πρωην αφρο,baby o πειραιως..μελαχροινη αδιαφορης εμφανισης...)
19)ζανετ(μιλφιδιο)
20)ιρινα(ετερο μιλφιδιο)
21)ειρηνη(ετερο παραμιλφιδιο...)
22)μια μελαχροινη ψηλη με πιασμενο το μαλλι κοτσο,αλλα κοντο κοτσο..οχι μεγαλο..
23)μαρινα(μελαχροινο ψηλο με σπαστο μαλλακι...ομορφο)
24)εμιλυ(η αραπινουλα)
25)σουζανα(βραζιλιανα πρωην λολιτα-ρασπουτιν)
ειχε και αλλες 3,4 κυριως ξανθες οι οποιες δεν ελεγαν απολυτως τιποτα.......
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Για το 9 μπορώ να πω οτι τις τιμάει τις καρτούλες. Έχει ωραίο βραζιλιάνικο κωλαράκι, μικρό στήθος, κοντούλα μελαχροινή. Μια δοκίμή αξίζει.
Για το 19 τι να πούμε. Το κορμί της ειναί καλύτερο και από κοπέλες που έχουν τα μισά της χρόνια. Επίσης τιμάει τις καρτούλες.
Vaso το 13 είναι η μελαχροινή με τα τεράστια βυζιά? Αν είναι αυτή για μένα προσωπικά είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει σε βυζί. Φυσικότατο, τεράστιο και σε διαρκή πόλεμο με το νόμο της βαρύτητας.
Την Ειρήνη σωστά την έβαλες στο 21. Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Χαίρεσε να χαλάς τα λεφτά σου.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Για το 9 μπορώ να πω οτι τις τιμάει τις καρτούλες. Έχει ωραίο βραζιλιάνικο κωλαράκι, μικρό στήθος, κοντούλα μελαχροινή. Μια δοκίμή αξίζει.
Για το 19 τι να πούμε. Το κορμί της ειναί καλύτερο και από κοπέλες που έχουν τα μισά της χρόνια. Επίσης τιμάει τις καρτούλες.
Vaso το 13 είναι η μελαχροινή με τα τεράστια βυζιά? Αν είναι αυτή για μένα προσωπικά είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει σε βυζί. Φυσικότατο, τεράστιο και σε διαρκή πόλεμο με το νόμο της βαρύτητας.
Την Ειρήνη σωστά την έβαλες στο 21. Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Χαίρεσε να χαλάς τα λεφτά σου.

ναι το 13 αυτη ειναι...ξεχασα να αναφερω και την παρουσια της σουζανας της βραζιλιανας απο πρωην λολιτα-ρασπουτιν...σορρυ!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Και συμπληρώνω απο τον vasos

26)Μαρία
27)Έλενα
28)Σίσυ
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αμα περιμενουμε αμεσοτητα και ενημερωση για στριπ απο σενα και το αλλο ποκεμον DIKY σωθηκαμε.......παμε λοιπον για να μαθαινετε...

vasos οταν ο υπουργος ηθελε να του πω "τα αλλα" δεν εννοουσε ενημερωση αλλα κατι αλλο-ξερει αυτος :grin:
παντως thanx για την φωτο της μιλενας απο rich n famous  :rockon:
οσο για την ενημερωση μου αυτη θα γινεται παντα οποτε γυρναω απο στριπ γιατι υπαρχει κοσμος που τον βοηθαει καθως τα υπολοιπα αν ειναι καλα παιδια τους τα λεω σε Pm ;)

 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
η χειροτερη μου βραδια αποψε στις μουσες..το μαγαζι αρχιζει και εξελισσεται σε δημοσιο φορεα και οι γκομενες βαριουνται να κουνηθουν! ακουσα νεαρο τρεις φορες να ζηταει την αναστασια που δυστυχως την διαφημισα αρκετα χωρις να αξιζει τιποτα και εφαγε και τις τρεις φορες ακυρο ενω αυτη ειχε χουζουρεψει στον καναπε χωρις να κανει τιποτα!!μετα την ειδα να παιρνει ποτο και μονο που δεν κοιμηθηκε στην αγκαλια του συναγωνιστη που πραγματικα λυπηθηκα τα λεφτα που εδωσε για να εχει ενα ζωο διπλα του μια ωρα..τιποτα. πηρα μιλενα πριβε,σκατα δεν εκανε τιποτα και το κυλοτακι με το ζορι το βγαλε!ου να μου χαθεις ψωνιο..ειρηνη Milf εχει καταντησει αηδια με τις δημοσιες σχεσεις της, δεν κοιταει να συμμαζεψει την μπατσοκοιλια...μαλενα ωραιο μωρο αλλα καθε φορα καβαντζωνει κανα συναγωνιστη και δεν κουνιεται απο τον καναπε..πηρα εναν απλο χορο με μια ψιλομπαζολα γιατι ηθελα να δωσω λεφτα με το ζορι να πουμε αλλα μετριος, σε μια φαση νομιζα οτι πεθανε.ζητησα μια μικρουλα ξανθουλα δεν θυμαμαι ονομα απο την συγχυση..οι σερβιτοροι μαλλον το ξεχναγανε τουλαχιστον να μου πουνε οτι δεν μπορει..δημοσιουπαλληλικι σε ολο του το μεγαλειο..αντε γεια λοιπον στις μουσες για παντα! >:( :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom