Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peiraxtiri

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Για ποδήλατο τη θέλει παίχτη.

Σιγά μη δώσει ένα κάρο λεφτά για άμπους.

Αλυσιδίτσα από χρωματοπωλείο, λουκετάκι κομπλέ κι έτοιμη η βέλβω.

Τώρα άμα έχει την γκαντεμιά του αιώνα και της το φάνε θα με κυνηγάει αλλά δε θα με βρίσκει. :grin:



Μην ξεχνάς πως ακόμα και το πιο απλό ποδήλατο παίχτη στις μέρες μας έρχεται κοντά (στην καλύτερη) μια 400άρα... Κι αν μιλάμε για κανένα ΚΤΜ ή Ideal τότε η αγορά του παίρνει την ανιούσα...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
φιλε τα ποδηλατα τα κλεβουν πολυ πλεον.επισης παιζουν και ποδηλατα που κανουν 1500 ευρω και βαλε.εκει αξιζει να δωσεις κατι παραπανω για abus

Δε νομίζω να έχει τόσο το ποδήλατο της βέλβως.

Τέσπα.

Κατ'εμέ το να δώσεις τόσα λεφτά για αλυσίδα είναι λίγο κάπως, εκτός κι αν καβαλάς κάτι το εξτρίμ.

Δε λέω να το παρατάς με τα κλειδιά επάνω αλλά όχι και τόσα λεφτά για αλυσίδα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
φιλε τα ποδηλατα τα κλεβουν πολυ πλεον.επισης παιζουν και ποδηλατα που κανουν 1500 ευρω και βαλε.εκει αξιζει να δωσεις κατι παραπανω για abus

πλακα πλακα, ενας διπλανος μου στην πορεια ειχε ktm που κανει 3,500. πω πω ο καυλας :cum:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
λιγο απιθανο μου φαινεται οι περισσοτερες αποφευγουν κ να κοιταξουν μην δωσουν θαρρος κλπ ειδικα πεζες σε αμαξι κλειδωμενες κλπ νιωθουν ασφαλεια ισως κ να κοζαρουν καποιον που τους αρεσει.Ειναι οπωςκ με το νετ ολοι το παιζουν ολοι φλερταρουν η βριζονται αλλα εξω στο δρομο ολοι κ ολες ειναι στον κοσμο τους.Η Ασφαλεια του πισι ...

τι να σου πω ρε φιλε. οτι ακουω στον καφε σου λεω. 'τουριξα/μουριξε χαρτακι με το τηλεφωνο, περιμενω να με παρει δε πηρε σημερα καλος μου φανηκε κλπ κλπ"
 

peiraxtiri

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχαχαχα
αν μου παρεις τα δωρα που μου χε παρει αυτος σε γιορτες γεννεθλια κλπ και που ουδεποτε του ειχα ανταποδωσει δεν εχω αντιρρηση.
Ειμαι γαιδουρα και γιουφτισα, σπανίως αγοραζω αρκουδακια και μαλακιδιουλες. Περιμενα να του παρω κάτι καλο, και οταν αγόρασε τη μηχανη βρηκα την ευκαιρία που περίμενα.


Πόντος!.... Game!.... Και Set στην παίχτρια!!!!!! ;)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.641
Κριτικές
31
Like
13.222
Πόντοι
5.097
Δε νομίζω να έχει τόσο το ποδήλατο της βέλβως.

Τέσπα.

Κατ'εμέ το να δώσεις τόσα λεφτά για αλυσίδα είναι λίγο κάπως, εκτός κι αν καβαλάς κάτι το εξτρίμ.

Δε λέω να το παρατάς με τα κλειδιά επάνω αλλά όχι και τόσα λεφτά για αλυσίδα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
τι να σου πω ρε φιλε. οτι ακουω στον καφε σου λεω. 'τουριξα/μουριξε χαρτακι με το τηλεφωνο, περιμενω να με παρει δε πηρε σημερα καλος μου φανηκε κλπ κλπ"


πως ξεκινησε το κονε σου ειπε καμια?απλα κοιταχτηκαν κ του εδωσε η τυπισσα το φονι?η της εκανε νοημα ο τυπας με την μοτο να κατεβασει παραθυρο κ αρχισαν να μιλανε?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
πως ξεκινησε το κονε σου ειπε καμια?απλα κοιταχτηκαν κ του εδωσε η τυπισσα το φονι?η της εκανε νοημα ο τυπας με την μοτο να κατεβασει παραθυρο κ αρχισαν να μιλανε?

τι ψαχνεις ρε τυπε, τη μαγικη συνταγη?  :2funny:

κανεις κινησουλα και αν σου κατσει, σουκατσε. τι ψαχνεις τωρα...
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
τι ψαχνεις ρε τυπε, τη μαγικη συνταγη?  :2funny:

κανεις κινησουλα και αν σου κατσει, σουκατσε. τι ψαχνεις τωρα...


αμα ειναι να κανουμε 100 κινησουλες για να κατσει μια γαμα τα  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom