Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Το χαλάς τώρα, το χαλάς!

Μη κρίνεις απ' τον εαυτό σου!
Ρε παπαρα μα ζαλισες τα αρχιδια...κριμα που εισαι και μοντερατορας.....και επρεπε να κρατας ισσοροποιες και οχι να ειρωνευεσαι τους μπ εμ βε οδηγους σαν κανα μαλακισμενο τσουτσεκι...συρε και γαμησου ...πολυ ασχοληθηκα μαζι σου...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε παπαρα μα ζαλισες τα αρχιδια...

Για ρώτα και τ' αρχίδια των υπολοίπων εδώ μέσα, ποιός τα έχει ζαλίσει...

Απ' ότι καταλαβαίνω, δε θα έχεις πρόβλημα επικοινωνίας. Συνεννοείστε περίφημα.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Για ρώτα και τ' αρχίδια των υπολοίπων εδώ μέσα, ποιός τα έχει ζαλίσει...

Απ' ότι καταλαβαίνω, δε θα έχεις πρόβλημα επικοινωνίας. Συνεννοείστε περίφημα.
Ρε σαλτα και πηδη...μαλακοκαυλι...
 

peiraxtiri

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
 Φιλαρακι,τα λαστιχα που σου ειπα ειναι αυτα

 
1688907.jpg


 η αποψη μου ειναι απο δικη μου εμπειρια (και οχι κατι μου ειπαν,τα φοραει καποιος φιλος,ειναι ωραια στο ματι κτλ κτλ)

 θελουν λιγο προσοχη στο βρεγμενο(μην φανταστεις τιποτα τραγικα πραματα)αλλα υποθετω οτι ουτως ή αλλως
 εισαι προσεκτικος στο βρεγμενο (εγω ειμαι και παρα πολυ μαλιστα..)

 τα προτεινουν για track day λαστιχα,γιαυτο και σου ειπα οτι ειναι "ρεισονια",που σημαινει ζεσταινονται γρηγορα (οντως)
 και κρατανε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ειδικα σε γλυστερα κομματια,με τιμημα οτι δεν ειναι τα πλεον ειδικα για βροχη

 εαν εισαι και προσεκτικος σε χρηση πολης και δεν πιεζεις με σπιναρισματα και γλυστρηματα του πισω τροχου,βγαζουν ανετα
 καμμια 8.000-10.000 χλμ....αμα τα πλακωσεις στις γλυστρες..αλλαζει το θεμα

 επισης πολυ καλα λογια εχω ακουσει και για τα Metzeler M5 ιντερακτ

 κοιτα και λιγο στο φορουμ της Καβασακι τι λενε τα παιδια,ειναι αξιολογα παιδια και ψαχνονται πολυ
 με αυτο το καλοπουλημενο μοντελο που εχεις και εσυ..








Φίλε μου τα ίδια λάστιχα φοράει και το δικό μου (Hornet 600 του '06)...

Οι εντυπώσεις πολύ καλές αν και χαρακτηρίζω εαυτών Michelin-άκια.... Βέβαια, δεν τα έχω πιέσει και πάρα πολύ, μιας και στην περιοχή που κινούμαι (Πειραιάς) οι δρόμοι χαρακτηρίζονται από χείριστοι ως απαράδεκτοι... Σε ταξίδι τώρα.... Αν και προχωρημένα σε ηλικία (τέλος του '07 το πίσω, αρχές '08 η κατασκευή τους) συμπεριφέρονταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!... Το εν λόγο ταξίδι ήτανε Αθήνα - Λάρισα Δεκέμβρη μήνα!.... Πολύ καλό grip-άρισμα... Πολύ καλή αίσθηση!... Βέβαια θα συμφωνήσω μαζί σου για το υγρό οδόστρωμα!... Πολύ προσοχή!....
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
παρεα κανενας για την πανεληνια στη σκιαθο
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γκαμπαντουυυυυυυυυ κ λοιποι

ξερετε που μπορω να βρω αλυσιδα πολυυυυυ χοντρη, γυρω στο 2,20?
για να μενει μονιμα σε μια κολωνα θελω για να δενω το ποδηλατο για λιγο.
πηρα μια απο καταστημα με μηχανες 1,80 με λαστιχο απεξω 58 ευρω αλλα δεεεεν κανει, ειναι μικρη κ μου ειπαν οτι γενικα δεν υπαρχουν μεγαλυτερες. πειιιτε :(
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.640
Κριτικές
31
Like
13.222
Πόντοι
5.097
γκαμπαντουυυυυυυυυ κ λοιποι

ξερετε που μπορω να βρω αλυσιδα πολυυυυυ χοντρη, γυρω στο 2,20?
για να μενει μονιμα σε μια κολωνα θελω για να δενω το ποδηλατο για λιγο.
πηρα μια απο καταστημα με μηχανες 1,80 με λαστιχο απεξω 58 ευρω αλλα δεεεεν κανει, ειναι μικρη κ μου ειπαν οτι γενικα δεν υπαρχουν μεγαλυτερες. πειιιτε :(
α ρε πονο που τον εχεις :2funny:
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
5
Like
67.338
Πόντοι
12.056
γκαμπαντουυυυυυυυυ κ λοιποι

ξερετε που μπορω να βρω αλυσιδα πολυυυυυ χοντρη, γυρω στο 2,20?
για να μενει μονιμα σε μια κολωνα θελω για να δενω το ποδηλατο για λιγο.
πηρα μια απο καταστημα με μηχανες 1,80 με λαστιχο απεξω 58 ευρω αλλα δεεεεν κανει, ειναι μικρη κ μου ειπαν οτι γενικα δεν υπαρχουν μεγαλυτερες. πειιιτε :(


Σε μεγαλα χρωματοπωλεια η και στο Πρακτικερ
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
γκαμπαντουυυυυυυυυ κ λοιποι

ξερετε που μπορω να βρω αλυσιδα πολυυυυυ χοντρη, γυρω στο 2,20?
για να μενει μονιμα σε μια κολωνα θελω για να δενω το ποδηλατο για λιγο.
πηρα μια απο καταστημα με μηχανες 1,80 με λαστιχο απεξω 58 ευρω αλλα δεεεεν κανει, ειναι μικρη κ μου ειπαν οτι γενικα δεν υπαρχουν μεγαλυτερες. πειιιτε :(

Πολύυυυυυυυ χοντρή δε χρειάζεσαι γιατί δένεις ποδήλατο κι όχι καμιά ντεσμοσέντιτσι.

Σε ένα χρωματοπωλείο τράβα, και ζήτα να σου κόψουν. Πάρε κι ένα λουκέτο να τη δένεις και είσαι έτοιμη.

Δε χρειάζεται να δώσεις ένα σκασμό λεφτά για κουλούρες κι αλυσίδες περίεργες. Το αγαπάς το ποδηλατάκι σου και καλά κάνεις αλλά μη γίνεσαι υστερική!  :tits2:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.640
Κριτικές
31
Like
13.222
Πόντοι
5.097
Πολύυυυυυυυ χοντρή δε χρειάζεσαι γιατί δένεις ποδήλατο κι όχι καμιά ντεσμοσέντιτσι.

Σε ένα χρωματοπωλείο τράβα, και ζήτα να σου κόψουν. Πάρε κι ένα λουκέτο να τη δένεις και είσαι έτοιμη.

Δε χρειάζεται να δώσεις ένα σκασμό λεφτά για κουλούρες κι αλυσίδες περίεργες. Το αγαπάς το ποδηλατάκι σου και καλά κάνεις αλλά μη γίνεσαι υστερική!  :tits2:
να δω τη βελβυ πως θα κουβαλαει την αλυσιδα και τι στο κοσμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε πες του νταντι να μας δωσει προσκλησεις για το εροτικα :birdman:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολύυυυυυυυ χοντρή δε χρειάζεσαι γιατί δένεις ποδήλατο κι όχι καμιά ντεσμοσέντιτσι.

Σε ένα χρωματοπωλείο τράβα, και ζήτα να σου κόψουν. Πάρε κι ένα λουκέτο να τη δένεις και είσαι έτοιμη.

Δε χρειάζεται να δώσεις ένα σκασμό λεφτά για κουλούρες κι αλυσίδες περίεργες. Το αγαπάς το ποδηλατάκι σου και καλά κάνεις αλλά μη γίνεσαι υστερική!  :tits2:

οκκκ!! δεν ειχα ιδεα χαχαχα κ ο μπαμπας δεν το σηκωνει το ρημαδι :cheesy:

ε απλα φοβαμαι :rolleyes:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
να δω τη βελβυ πως θα κουβαλαει την αλυσιδα και τι στο κοσμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε πες του νταντι να μας δωσει προσκλησεις για το εροτικα :birdman:

Σιγά μην την κουβαλάει.

Σε ένα σταθερό σημείο θα τη δέσει, εκεί που λογικά αφήνει το ποδήλατο πολλές ώρες (πχ στη δουλειά της, ή στο σπίτι της τη νύχτα).

Άμα θέλει κάτι για να το παίρνει μαζί της για να το δένει σε σύντομες στάσεις ας πάρει μια κλειδαριά που χωράει και σε τσαντάκι.
 

Επισκέπτης
ξερετε που μπορω να βρω αλυσιδα πολυυυυυ χοντρη, γυρω στο 2,20?
για να μενει μονιμα σε μια κολωνα θελω για να δενω το ποδηλατο για λιγο.
Αμα θες να το δενεις για λιγο,οπως λες,τα ποδηλατικα λουκετακια ειναι βολικοτερα.

Ασε που μπορει κανας σκυλος να αρχισει τα κατουρηματα πανω στην βαρια αλυσιδα και ετσι.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.640
Κριτικές
31
Like
13.222
Πόντοι
5.097
Σιγά μην την κουβαλάει.

Σε ένα σταθερό σημείο θα τη δέσει, εκεί που λογικά αφήνει το ποδήλατο πολλές ώρες (πχ στη δουλειά της, ή στο σπίτι της τη νύχτα).

Άμα θέλει κάτι για να το παίρνει μαζί της για να το δένει σε σύντομες στάσεις ας πάρει μια κλειδαριά που χωράει και σε τσαντάκι.
εγω καταλαβα οτι θελει κατι να το κουβαλαει
εκτος και αν το θελει οντως για τη δουλεια της :sunglasses:
για τις προσκλησεις κανεις τον κινεζο λακη :birdman:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σιγά μην την κουβαλάει.

Σε ένα σταθερό σημείο θα τη δέσει, εκεί που λογικά αφήνει το ποδήλατο πολλές ώρες (πχ στη δουλειά της, ή στο σπίτι της τη νύχτα).

Άμα θέλει κάτι για να το παίρνει μαζί της για να το δένει σε σύντομες στάσεις ας πάρει μια κλειδαριά που χωράει και σε τσαντάκι.

ο απλυτος καταλαβε τι λεω!


Ασε που μπορει κανας σκυλος να αρχισει τα κατουρηματα πανω στην βαρια αλυσιδα και ετσι.

ψεκαζω με αζαξ κ δεν κατουρανε :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom