Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
αν ειχες κορη θα εκανες το ιδιο ???
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
παντως την τυπισσα την βλεπω στα μανταλακια συντομα και αν δεν εξαφανιστει απο Ελλαδα την βλεπω σε κανενα γραφειο με ειδικευση στα ξεπαρθενασματα , που θα τα πηγαινουν οι πατεραδες και θα τρωνε μετα και οι ιδιοι :grin::grin:

Ολα ξεχνιουνται καποια στιγμη.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου η ηλικια 13 χτυπαει ασχημα και έρχεται σε αντιθεση με την ηλικια της αλληνης. αν ο πιτσιρικος ηταν 16 δεν θα μιλαγαμε καν.

και εξηγουμαστε για να μην παρεξηγουμαστε.

εστω οτι ο πιτσιρικος ηταν σωματικα ανεπτυγμενος και ειχε θολοσει απο την καυλα οκ μαγκας να γαμησει το σκινι τσουλακι :fuck2:
αλλα ψυχολογικα δεν ειναι ετοιμος ρε τυποι να κανει και σχεση με 35 χρονη. αν του καθοταν καμια 18 χρονη θα ηταν πιο νορμάλ και θα γινοταν και σταρ της γειτονιας στα μουνακια της ηλικιας του :sunglasses:

ο πιτσιρικος δεν εχει το μυαλο να ψυχολογισει την κατασταση βαδιζει μονο με οδηγο την καυλα και καλα κανει
η γαμιολα ομωσ η 35χρονη :bigdick:το εχει και θα επρεπε να του βαλει παγο τουλαχιστον μετα απο 1 - 2 γαμησια εμπειριας

σε ενα ιδανικο κοσμο πιο σωστο θα ηταν ο πατερας του να τον πηγαινε μπουρδελο μια στο τοσο και να τονε κανει μπον βιβερ :headbaning1:

η΄ακομα καλυτερα θα επρεπε ο πατερας να ειχε σχεση εμπιστοσυνης με τον γιο του. και μετα το πρωτο αντε το δευτερο γαμησι να του πει ο πατερας ωωωωωππππ οσο γαμησες γαμησες απο εδω και περα αρρωσταινει το πραμα. απομακρυνσου εσυ για να μπω εγω να μεινει προικα στην οικογενεια τουλαχιστο :wanker::wanker::wanker::wanker:



 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.258
Like
3.515
Πόντοι
1.706
Ένα θέμα είναι η ηλικία. Ευτυχώς απαγορεύεται σε αυτήν την χώρα, παρ όλους τους μαλάκες που κυκλοφορούν ακόμα κι εδώ μέσα.
Ένα άλλο θέμα είναι η σχέση μεταξύ καθηγητή και μαθητή και είναι ότι πιο σοβαρό και σημαντικό στην όλη υπόθεση.
Το δε τρίτο είναι πως ο πιτσιρικάς είχε μια εμπειρία στο μουνί της παράορης, Την γκρίνια της 35αρας ελληνίδας πρόλαβε να την γνωρίσει ή τους έκοψαν στα μέλια????
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Ένα θέμα είναι η ηλικία. Ευτυχώς απαγορεύεται σε αυτήν την χώρα, παρ όλους τους μαλάκες που κυκλοφορούν ακόμα κι εδώ μέσα.
Ένα άλλο θέμα είναι η σχέση μεταξύ καθηγητή και μαθητή και είναι ότι πιο σοβαρό και σημαντικό στην όλη υπόθεση.
Το δε τρίτο είναι πως ο πιτσιρικάς είχε μια εμπειρία στο μουνί της παράορης, Την γκρίνια της 35αρας ελληνίδας πρόλαβε να την γνωρίσει ή τους έκοψαν στα μέλια????
Τα είπες όλα....
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Ποια αποπλανηση και μαλακιες. Ωραιο μουνι φαινεται η τυπισσα. Μακαρι να με απολανουσε οταν ημουν 13...

ο τρελός ο χίος έβαλε φωτογραφίες της, σκυλόφατσα
Φαίνεται πρόσωπο; Και εγώ μπήκα στο μακελειό μπας και έχει φώτο με καθαρό πρόσωπο αλλά μέχρι και ο Χίος φωτογραφίες με πίξελ έχει ανεβάσει. Εκτός αν μου διέφυγε καμία. Για δώσε link.

Δες το βιντεο με την εφημεριδα του μακελειο
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Ποιά είναι τελικά η φιλόλογος, μόνο μια φωτογραφία βλέπω στο πρωτοσέλιδο του Μακελειού. Θέλουμε insta!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
συμμετέχοντας στο κινημα #metoo θέλω να καταγγείλω πως στα 14 έπεσα θυμα εκμετάλευσης απο καθηγήτρια φιλόλογο που ηταν 30. Η καθηγητρια μου με έβαζε στο διαμερισμα της στη Νεα Σμυρνη Αττικης ,πισω απο γνωστο σουπερ μαρκετ παρέγγελνε πίτσες και γδυνόταν . Στους τοίχους γύρω κρεμόντουσαν γυμνα πορτρέτα της που προκαλούσαν σεξουαλική διέγερση. Ολο το Σαββατοκύριακο κάναμε σεξ και τρωγαμε πιτσες ντιλίβερι. Ενα βραδυ με ανάγκασε σε πολλαπλούς οργασμους,ενώ εκεινη είχε ξεπεράσει τους 30 ουρλιάζοντας καθε φορα χύνω χύνω με τις πόρτες στο υνοδωμάτιο ανοιχτες λόγω θέρους. Οταν δε με ανάγκαζε σε παρα φύση σεξ τότε οι φωνές της έφταναν στο άλλο τετράγωνο.
Απο κάποιο απο τα διαμερίσματα ενα βραδυ μου φωναξαν χυσε ρε μαλακισμένο να κοιμηθούμε και ομολογω πως αυτο χαραχτηκε βαθια στην παιδική ψυχή μου ως ενα περιστατικό μπούλιγκ της γειτονιας.
Οταν εβγαινα απο το διαμερισμα να παω σπιτι μου το πρωι με την βεσπα μου ένοιωθα όλα τα μάτια να με κοιτούν .
Θα μου πειτε γιατι δεν τα κατήγγειλα τοτε? είπαμε κακοποιημένος ήμουνα όχι μαλάκας ...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Ποια αποπλανηση και μαλακιες. Ωραιο μουνι φαινεται η τυπισσα. Μακαρι να με απολανουσε οταν ημουν 13...

ο τρελός ο χίος έβαλε φωτογραφίες της, σκυλόφατσα
Φαίνεται πρόσωπο; Και εγώ μπήκα στο μακελειό μπας και έχει φώτο με καθαρό πρόσωπο αλλά μέχρι και ο Χίος φωτογραφίες με πίξελ έχει ανεβάσει. Εκτός αν μου διέφυγε καμία. Για δώσε link.

Δες το βιντεο με την εφημεριδα του μακελειο
Βρήκα φωτογραφία που φαίνεται καθαρά το πρόσωπο της και είναι καθισμένη σταυροπόδι και φοράει μίνι. Καλουλα είναι και στο πρόσωπο.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.258
Like
3.515
Πόντοι
1.706
Το instagram είναι πια ξεπερασμένο.
Δοκίμασε άλλα....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Οταν καποιος τη γυναικα που "μπαζει" το γιο του στα κολπα , την παει στην αστυνομια, τοτε ευκολα καταλαβαινει κανεις γιατι εχουμε πιασει πατο ως κοινωνια. Οι ανθρωποι ειναι επιεικως
Ξ Ε Φ Τ Ι Λ Ε Σ
Αν παρατήρησες η μητέρα του αγοριού την κατήγγειλε, όχι ο πατέρας. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό :D:
Σοβαρά όμως τώρα, το 99,9 % των μανάδων σε αντίστοιχες περιπτώσεις θα την πήγαιναν στην αστυνομία. Έχουμε να κάνουμε με παιδοφιλη.
Πάντως όλη αυτή τη δημοσιότητα ίσως κάνει περισσότερο κακό στον 13χρονο και στη ψυχολογία του, παρά οι ερωτικές του συνευρέσεις με τη μιλφαρα.

Μην το κουράζεις άνθρωπέ μου, και μην κουνάς το λάβαρο του τάχα ...να προστατευτεί το παιδί...... Γράψτο καθαρά πως θέλεις να αθωωθεί
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Ένα θέμα είναι η ηλικία. Ευτυχώς απαγορεύεται σε αυτήν την χώρα, παρ όλους τους μαλάκες που κυκλοφορούν ακόμα κι εδώ μέσα.
Ένα άλλο θέμα είναι η σχέση μεταξύ καθηγητή και μαθητή και είναι ότι πιο σοβαρό και σημαντικό στην όλη υπόθεση.
Το δε τρίτο είναι πως ο πιτσιρικάς είχε μια εμπειρία στο μουνί της παράορης, Την γκρίνια της 35αρας ελληνίδας πρόλαβε να την γνωρίσει ή τους έκοψαν στα μέλια????

Πολύ καίριες οι παρατηρήσεις σου, προσυπογράφω
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Οταν καποιος τη γυναικα που "μπαζει" το γιο του στα κολπα , την παει στην αστυνομια, τοτε ευκολα καταλαβαινει κανεις γιατι εχουμε πιασει πατο ως κοινωνια. Οι ανθρωποι ειναι επιεικως
Ξ Ε Φ Τ Ι Λ Ε Σ
Αν παρατήρησες η μητέρα του αγοριού την κατήγγειλε, όχι ο πατέρας. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό :D:
Σοβαρά όμως τώρα, το 99,9 % των μανάδων σε αντίστοιχες περιπτώσεις θα την πήγαιναν στην αστυνομία. Έχουμε να κάνουμε με παιδοφιλη.
Πάντως όλη αυτή τη δημοσιότητα ίσως κάνει περισσότερο κακό στον 13χρονο και στη ψυχολογία του, παρά οι ερωτικές του συνευρέσεις με τη μιλφαρα.

Μην το κουράζεις άνθρωπέ μου, και μην κουνάς το λάβαρο του τάχα ...να προστατευτεί το παιδί...... Γράψτο καθαρά πως θέλεις να αθωωθεί
Όχι τύπε θέλω να τιμωρηθεί με την ίδια ποινή που θα επιβληθεί και στον προπονητή ιστιοπλοΐας. Πρόκειται για παιδεραστρια.
Αλλά μεταξύ μας, ο 13χρονος μια χαρά πέρασε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Οταν καποιος τη γυναικα που "μπαζει" το γιο του στα κολπα , την παει στην αστυνομια, τοτε ευκολα καταλαβαινει κανεις γιατι εχουμε πιασει πατο ως κοινωνια. Οι ανθρωποι ειναι επιεικως
Ξ Ε Φ Τ Ι Λ Ε Σ
Αν παρατήρησες η μητέρα του αγοριού την κατήγγειλε, όχι ο πατέρας. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό :D:
Σοβαρά όμως τώρα, το 99,9 % των μανάδων σε αντίστοιχες περιπτώσεις θα την πήγαιναν στην αστυνομία. Έχουμε να κάνουμε με παιδοφιλη.
Πάντως όλη αυτή τη δημοσιότητα ίσως κάνει περισσότερο κακό στον 13χρονο και στη ψυχολογία του, παρά οι ερωτικές του συνευρέσεις με τη μιλφαρα.

Μην το κουράζεις άνθρωπέ μου, και μην κουνάς το λάβαρο του τάχα ...να προστατευτεί το παιδί...... Γράψτο καθαρά πως θέλεις να αθωωθεί
Όχι τύπε θέλω να τιμωρηθεί με την ίδια ποινή που θα επιβληθεί και στον προπονητή ιστιοπλοΐας. Πρόκειται για παιδεραστρια.
Αλλά μεταξύ μας, ο 13χρονος μια χαρά πέρασε.

Από που κι ως που έβγαλες διάγνωση πως όλη αυτή η ιστορία θα του βγει σε καλό; εκτός αν είσαι μέντιουμ και γνωρίζεις το μέλλον. Τα 13χρονα αγόρια ΣΗΜΕΡΑ είναι γκαβάδια, με όλη τη σημασία της λέξης. Αν μιλάγαμε για 13χρονο Ρομά, θα είχα άλλη αντίληψη. Γιατί τα βγάζουν στην Κοινωνία από 5 χρονών να πουλάνε λουλούδια στην αρχή, ή ότι άλλο, και ξεθαρρεύουν. Και δεν μιλάμε για τα 12χρονα μαυράκια που είναι μέλη συμμοριών στην Αμερική και πουλάνε ναρκωτικά και οπλοφορούν. Το σημερινό 13χρονο που μεγαλώνει σε ένα απόλυτα προστατευμένο περιβάλλον, τρώγοντας κορν φλέικς με γάλα και βλέποντας κινούμενα σχέδια στην τηλεόραση είναι παιδί, από άποψη ωριμότητας
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Τυχερος ο πιτσιρικας της εδινε το νινι στο χερι σιγουρα θα εχει και καυσοξυλο στο ξενοδοχειο πηγαινε με ποδηλατο cultila
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Έχετε βρει όνομα ή να δώσω Ινφο; Ινσταγκραμ κλειδωμένο είναι , ΦΕΙσμπουκ ψιλό ανοικτό
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Θυμησε μου λίγο παλιό έλληνα Γκαρντ του ΠΑΟΚ, που έπαιζε με τον κορφα και θα βρεις και το επίθετο
Έχετε βρει όνομα ή να δώσω Ινφο; Ινσταγκραμ κλειδωμένο είναι , ΦΕΙσμπουκ ψιλό ανοικτό
ρωτας ρε τρελε δωσε ινφο
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Θυμησε μου λίγο παλιό έλληνα Γκαρντ του ΠΑΟΚ, που έπαιζε με τον κορφα και θα βρεις και το επίθετο
Έχετε βρει όνομα ή να δώσω Ινφο; Ινσταγκραμ κλειδωμένο είναι , ΦΕΙσμπουκ ψιλό ανοικτό
ρωτας ρε τρελε δωσε ινφο
δεν ξερω ρε τρελε απο παοκτ,,,και το μικρο ποιο ειναι ρε τυπε??στειλε πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom