Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Οταν καποιος τη γυναικα που "μπαζει" το γιο του στα κολπα , την παει στην αστυνομια, τοτε ευκολα καταλαβαινει κανεις γιατι εχουμε πιασει πατο ως κοινωνια. Οι ανθρωποι ειναι επιεικως
Ξ Ε Φ Τ Ι Λ Ε Σ
Αν παρατήρησες η μητέρα του αγοριού την κατήγγειλε, όχι ο πατέρας. Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό :D:
Σοβαρά όμως τώρα, το 99,9 % των μανάδων σε αντίστοιχες περιπτώσεις θα την πήγαιναν στην αστυνομία. Έχουμε να κάνουμε με παιδοφιλη.
Πάντως όλη αυτή τη δημοσιότητα ίσως κάνει περισσότερο κακό στον 13χρονο και στη ψυχολογία του, παρά οι ερωτικές του συνευρέσεις με τη μιλφαρα.
Δυστυχως οτι χαρηκε το παιδακι του το χαλασε η μανα του.
Η milf σιγουρα δεν παει καλα, αυτο ομως δεν αναιρει οτι καποιος το απολαυσε πολυ το γαμησι μαζι της.
Η Ελεηνιδα μανα χαλασε ολη τη δουλεια. Το καλυτερο για τον πιτσιρικα θα ηταν να την γαμαει μεχρι να ξεκαβλωσει και μετα οταν μεγαλωσει να το θυμαται σαν μια καλη αναμνηση. Οχι ολο αυτο το σκηνικο.
ετσι ακριβως...
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
δεν μπορουν οι γυναικες, δυστυχως εχουν σοβαρα προβληματα αντιληψης του εξωτερικου περιβαλλοντος τους, ελλειψη φαντασιας δημιουργικοτητας κτλ κτλ
η μεση γυναικα εχει σοβαρο προβλημα ακομα και στην διαχειρηση απλων προβληματων.
στους αγωνες σκακιου ποτε οι γυναικες δεν ανταγωνιζονται με τους αντρες. παντα παιζουν οι αντρες με τους αντρες και οι γυναικες με τις γυναικες παρολο που δεν εχει σημασια η μυικη δυναμη οπως σε αλλα αθληματα.
βεβαια η παγκοσμια ομοσπονδια εχει βρει διαφορες δικαιολογιες για αυτο αλλα αε μην κρυβομαστε, απλα δεν μπορουν. δεν φτιαχτηκαν απο την Φυση, τον Θεο, οπως θετε πειτετο, για πολυπλοκες εργασιες που εχουν σχεση με τον νου
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Θα μας πει καποιος το προφιλ της στο fb?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Μποκολε, ενα σχολιο επι τη ευκαιρια για το "κατορθωμα" το απιστευτο μπαχαλο που ολοι λενε οτι εχουν προκαλεσει στην Ευρωπαικη Ενωση δυο γυναικες σε αξιωματα. Η Ουρσουλα η Προεδρος της Ευρωπαικης Επιτροπης, υπατο αξιωμα, και η ΕλληνοΚυπρια η Στελλα Κυριακιδου που ειναι αποκλειστικα υπευθυνη για τον εμβολιασμο για την πανδημια. Τους ανατεθηκαν υπευθυνα καθηκοντα, σοβαρα ποστα, και ολοι παραδεχονται οτι τα εκαναν θαλασσα. Για την Προεδρο ειπαν οτι τα εκανε σκ.... Ολοι τις βριζουν και τις δυο ως ανικανες. Απο το εργο τους. Ο Γιουνκερ, τον λεγανε κοροιδευτικα μεθυστακα. Αλλα ολοι παραδεχονται τωρα οτι εκανε εργο και ηταν καλυτερος. Για την Προεδρο Ουρσουλα το μονο της προσον που λεγανε, ειναι οτι εχει πολλα παιδια. Μα για τη θεση αυτη που τη βαλανε, αυτο μετραει; Η αν ειναι σε θεση να φερει εις περας καθηκοντα, τοσο σημαντικα, που επηρεαζουν τις ζωες εκατομμυριων Ευρωπαιων.

Μα σε αυτό το σημείο θα μας φέρουν οι ποσοστώσεις. Θα βλέπεις εταιρείες να ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΙ λόγω νόμου να έχουν στα Διοικητικά τους Συμβούλια γυναίκες, τις περισσότερες φορές με Πτυχία Φιλοσοφικής, Φιλολογίας, κλπ άσχετα και να μην μπαίνουν στις θέσεις αυτές ικανοί άντρες ακριβώς επειδή δεν έχουν το κατάλληλο φύλο. Και στο μεταξύ μούγκα για το ότι το 70% του Δικαστικού Σώματος είναι Γυναίκες
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.509
Πόντοι
1.706
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Μάλιστα,μια χαρά συμφωνούμε.
Το ίδιο έγκλημα διέπραξαν δάσκαλος και δασκάλα.
Η διαφορά είναι ότι η δασκάλα πήρε προθεσμία για να απολογηθεί και βλέπουμε.
Ο δάσκαλος όμως;, όταν του σφύριξαν ότι θα πάει η κοπελίτσα στον εισαγγελέα, πήγε μόνος του στο Πρώτο Θέμα και τα ξέρασε ΟΛΑ.
Η φωτογραφία του ήταν πεντακάθαρη μιας και αυτός το ζήτησε.
Μετά ξεκίνησε το κλιμάκιο για να τον συλλάβει.
Ειλικρινά, δεν βλέπω κάποια διαφορά ή τίποτα περίεργο.
Στην απόφαση το συζητάμε :grin:

Σοβαρά τώρα, με τους μουνόδουλους θα ασχολούμαστε?
Ας είμαστε ελάχιστοι.

Για ποιο Δάσκαλο μου τσαμπουνάς; Για τον παράγοντα που ισχυρίστηκε η Μπεκατώρου πως τη βίασε σου γράφω από την αρχή
Μπερδέψαμε τα ιστία μας....
Εγώ για αυτόν γράφω:

Από την αρχή έγραφα για την υπόθεση της Μπεκατώρου. Η εν λόγω υπόθεση είναι άλλη, αλλά στην πραγματικότητα προσφέρεται για σύγκριση. Θα δούμε τις ποινές που θα επιβληθούν στις δύο υποθέσεις και θα συγκρίνουμε. Ποια είναι όμως η άποψή σου; θα τους επιβληθούν οι ίδιες ποινές;
Δεν μπορώ να έχω άποψη γιατί δεν είμαι του επαγγέλματος.
Προτού απολογηθεί όμως είπε ότι είπε σε εφημερίδα.
Κάτι δεν μου φαίνεται σωστό για τον δάσκαλο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Δεν μπορώ να έχω άποψη γιατί δεν είμαι του επαγγέλματος.
Προτού απολογηθεί όμως είπε ότι είπε σε εφημερίδα.
Κάτι δεν μου φαίνεται σωστό για τον δάσκαλο. [/quote]

Γιατί δεν μπορείς να έχεις άποψη; δεν θα πρέπει να τους επιβληθούν οι ίδιες ποινές λόγω ηλικίας; και μάλιστα όταν η Δασκάλα του έστελνε μηνύματα να πάνε στο Εξωτερικό και να ζήσουν τον έρωτά τους. Ουσιαστικά, είναι σχέδιο Απαγωγής, αφού θα πήγαινε χωρίς τη συγκατάθεση των γονιών του και είναι ανήλικος. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. Το τί θα γίνει θα το δείξει ο καιρός

 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Μα σε αυτό το σημείο θα μας φέρουν οι ποσοστώσεις. Θα βλέπεις εταιρείες να ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΙ λόγω νόμου να έχουν στα Διοικητικά τους Συμβούλια γυναίκες, τις περισσότερες φορές με Πτυχία Φιλοσοφικής, Φιλολογίας, κλπ άσχετα και να μην μπαίνουν στις θέσεις αυτές ικανοί άντρες ακριβώς επειδή δεν έχουν το κατάλληλο φύλο. Και στο μεταξύ μούγκα για το ότι το 70% του Δικαστικού Σώματος είναι Γυναίκες
Σωστός.
Επίσης, αν ανοίξεις οποιαδήποτε εφημερίδα με αγγελίες εργασίας θα δεις σε αρκετές περιπτώσεις να διευκρινίζεται ότι «ζητείται μόνο κοπέλα» (σε white collar jobs εννοείται, όχι στις χαμαλοδουλειές). Αυτό είναι παράνομο γιατί αποτελεί διάκριση με βάση το φύλλο, και κάθε διάκριση με βάση το φύλλο, καταγωγή, χρώμα, σεξουαλικό προσανατολισμό κτλ απαγορεύεται. Φαντάσου τι θα γινότανε αν υπήρχε αντίστοιχο ποσοστό αγγελιών που να λένε «ζητείται μόνο άντρας» για την τάδε δουλειά, ή «ζητείται μόνο Έλληνας» ή «μόνο λευκός».

Εύστοχη και η επισήμανση για το δικαστικό σώμα. Οι βαρεμένοι φεμιναζί λένε ότι δεν υπάρχουν αρκετές γυναίκες πολιτικοί, αλλά ποτέ δεν λένε ότι στο δικαστικό σώμα υπάρχει καθολική κυριαρχία των γυναικών εδώ και πολλά χρόνια. Και ως γνωστόν ένας υψηλά ιστάμενος δικαστής/εισαγγελέας/ανακριτής έχει πολύ μεγαλύτερη δύναμη στα χέρια του από έναν πολιτικό που σήμερα είναι κι αύριο δεν είναι. Άλλωστε συνήθως οι πολιτικοί είναι που πλευρίζουν τους δικαστικούς για να έχουν προστασία, όχι το αντίθετο.

Από το άρθρο «Ποιοι θα μας δικάζουν τον 21ο αιώνα» που δημοσιεύτηκε ήδη το 1998 (!) στο ΒΗΜΑ:

«Σύμφωνα με τα στοιχεία για την ανθρωπογεωγραφία των σπουδαστών της Εθνικής Σχολής Δικαστών η Δικαιοσύνη σε λίγα χρόνια θα είναι γένους θηλυκού! Στις έδρες των δικαστηρίων οι γυναίκες θα κυριαρχούν και ένας ακόμη ανδροκρατούμενος χώρος θα αποτελεί παρελθόν. Την πρώτη χρονιά λειτουργίας της Σχολής σε σύνολο 60 σπουδαστών οι γυναίκες ήταν πενήντα και οι άνδρες μόνον 10! Την επόμενη χρονιά το ποσοστό των ανδρών αυξήθηκε κάπως. Σε σύνολο 73 εκπαιδευομένων, 52 ήταν γυναίκες και 21 άνδρες. Η αναλογία ανδρών – γυναικών την τρίτη χρονιά λειτουργίας της Σχολής ήταν δύο προς έναν υπέρ των γυναικών αλλά η ψαλίδα άνοιξε και πάλι και οι γυναίκες υποψήφιοι που έγιναν δεκτές στον τέταρτο διαγωνισμό της Εθνικής Σχολής Δικαστών ήταν 384 σε σύνολο 522, ενώ οι άνδρες μόνον 138.»

Πηγή: ]
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Μα σε αυτό το σημείο θα μας φέρουν οι ποσοστώσεις. Θα βλέπεις εταιρείες να ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΙ λόγω νόμου να έχουν στα Διοικητικά τους Συμβούλια γυναίκες, τις περισσότερες φορές με Πτυχία Φιλοσοφικής, Φιλολογίας, κλπ άσχετα και να μην μπαίνουν στις θέσεις αυτές ικανοί άντρες ακριβώς επειδή δεν έχουν το κατάλληλο φύλο. Και στο μεταξύ μούγκα για το ότι το 70% του Δικαστικού Σώματος είναι Γυναίκες
Σωστός.
Επίσης, αν ανοίξεις οποιαδήποτε εφημερίδα με αγγελίες εργασίας θα δεις πολλές φορές να διευκρινίζεται ότι «ζητείται μόνο κοπέλα» (σε white collar jobs εννοείται, όχι στις χαμαλοδουλειές). Αυτό είναι παράνομο γιατί αποτελεί διάκριση με βάση το φύλλο, και κάθε διάκριση με βάση το φύλλο, καταγωγή, χρώμα κτλ απαγορεύεται. Φαντάσου τι θα γινότανε αν υπήρχε αντίστοιχο ποσοστό αγγελιών που να λένε «ζητείται μόνο άντρας» για την τάδε δουλειά, ή «ζητείται μόνο Έλληνας» ή «μόνο λευκός».

Εύστοχη και η επισήμανση για το δικαστικό σώμα. Οι βαρεμένοι φεμιναζί λένε ότι δεν υπάρχουν αρκετές γυναίκες πολιτικοί, αλλά ποτέ δεν λένε ότι στο δικαστικό σώμα υπάρχει καθολική κυριαρχία των γυναικών εδώ και πολλά χρόνια. Και ως γνωστόν ένας υψηλά ιστάμενος δικαστής/εισαγγελέας/ανακριτής έχει πολύ μεγαλύτερη δύναμη στα χέρια του από έναν πολιτικό που σήμερα είναι κι αύριο δεν είναι. Συνήθως οι πολιτικοί είναι που πλευρίζουν τους δικαστικούς για να έχουν προστασία, όχι το αντίθετο.

Από το άρθρο «Αρωμα γυναίκας στην κορυφή δύο δικαστηρίων» που δημοσιεύτηκε ήδη το 1998 (!) στο ΒΗΜΑ:

«Σύμφωνα με τα στοιχεία για την ανθρωπογεωγραφία των σπουδαστών της Εθνικής Σχολής Δικαστών η Δικαιοσύνη σε λίγα χρόνια θα είναι γένους θηλυκού! Στις έδρες των δικαστηρίων οι γυναίκες θα κυριαρχούν και ένας ακόμη ανδροκρατούμενος χώρος θα αποτελεί παρελθόν. Την πρώτη χρονιά λειτουργίας της Σχολής σε σύνολο 60 σπουδαστών οι γυναίκες ήταν πενήντα και οι άνδρες μόνον 10! Την επόμενη χρονιά το ποσοστό των ανδρών αυξήθηκε κάπως. Σε σύνολο 73 εκπαιδευομένων, 52 ήταν γυναίκες και 21 άνδρες. Η αναλογία ανδρών – γυναικών την τρίτη χρονιά λειτουργίας της Σχολής ήταν δύο προς έναν υπέρ των γυναικών αλλά η ψαλίδα άνοιξε και πάλι και οι γυναίκες υποψήφιοι που έγιναν δεκτές στον τέταρτο διαγωνισμό της Εθνικής Σχολής Δικαστών ήταν 384 σε σύνολο 522, ενώ οι άνδρες μόνον 138.»


Προσυπογράφω ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΠΕΣΗΜΑΝΕΣ. Τα διπλά κριτήρια σε όλο τους το μεγαλείο, και υπάρχουν παντού. Πόσες αγγελίες για ενοικίαση γκαρσονιέρας δεν γράφουν Αυστηρά για κοπέλες;
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Μα συμφωνούμε ότι έχουν κάνει χοντρομαλακία και οι δυο τους.
Δεν το βλέπω να γλυτώνει κάποιος ποινή.
Όταν όμως πας και με τα νερά της δικαιοσύνης και διατηρείς μια διακριτικότητα σε μια τέτοια κατηγορία.
Ο Α βγήκε και είπε. Μόνο που δεν έδωσε το όνομα της μικρής.
Η Β πήρε προθεσμία για να απολογηθεί και μέχρι τώρα άκρα του τάφου σιωπή.
Κάτι μου λέει ότι ο πιο συνεργάσιμος από τους δυο παραπάνω θα αρπάξει λιγότερα χρόνια.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
αφου στις εξετασεις για το δημοσιο και το δικαστικο σωμα η πλεοψηφια ειναι γυναικες, τι θελατε να γινει δηλαδη????
καλα δεν μιλαμε για πριν απο την κριση....δεν εβρισκες ανδρα σε εξετασεις ασεπ ή για το δικαστικο...
:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
αφου στις εξετασεις για το δημοσιο και το δικαστικο σωμα η πλεοψηφια ειναι γυναικες, τι θελατε να γινει δηλαδη????
καλα δεν μιλαμε για πριν απο την κριση....δεν εβρισκες ανδρα σε εξετασεις ασεπ ή για το δικαστικο...
:confused::confused::confused:

Με λίγα λόγια. Οι γυναίκες είναι περισσότερες στο Δικαστικό Σώμα επειδή αξίζουν. Οι άντρες είναι περισσότεροι στα υψηλά κλιμάκια των Εταιριών επειδή υπάρχει η Πατριαρχία. Η Υπόθεση λύθηκε
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Μαλάκες δείτε εδώ ρε:
:2funny: :2funny: :2funny: η τύπισσα ήταν τρελή ρε:

- «Σε σκέφτομαι γιατί δεν μου απαντάς; Σε παρακαλώ απάντησέ μου»
- «Σε σκέφτομαι πολύ. Μου λείπεις. Θέλω πολύ να σε συναντήσω. Σε αγαπάω πάρα πολύ.»
- «Θέλω να σε δω και να τα πούμε από κοντά. Πάρε με τηλέφωνο όποτε μπορέσεις.»
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
14
Like
4.461
Πόντοι
746
Κλασικη Ελλε-ι-νιδα ...
Μολις τον φαει κανει σαν τρελη...

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Βρίσκουν οι Ελληνίδες και τα κάνουν διότι στην Ελλάδα μετά το 2000 υπάρχει λειψανδρία παντού.
 

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
617
Like
3.225
Πόντοι
446
Δε θα πρωτοτυπήσω...πμ με το fb please.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βρίσκουν οι Ελληνίδες και τα κάνουν διότι στην Ελλάδα μετά το 2000 υπάρχει λειψανδρία παντού.

Μόνο στο σκατοκέφαλό τους υπάρχει λειψανδρία

Τελικά τείνω να πιστέψω ότι πολλές από τις αγάμητες είναι ή κρυφολεσβίες ή κρυφοπαιδεράστριες όπως αυτή,γι'αυτό και δεν ασχολούνται με κανέναν άντρα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μαλάκες δείτε εδώ ρε:
:2funny: :2funny: :2funny: η τύπισσα ήταν τρελή ρε:

- «Σε σκέφτομαι γιατί δεν μου απαντάς; Σε παρακαλώ απάντησέ μου»
- «Σε σκέφτομαι πολύ. Μου λείπεις. Θέλω πολύ να σε συναντήσω. Σε αγαπάω πάρα πολύ.»
- «Θέλω να σε δω και να τα πούμε από κοντά. Πάρε με τηλέφωνο όποτε μπορέσεις.»
Η μανα του πιτσιρικα τον ηθελε πουστη μαλλων
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Βρίσκουν οι Ελληνίδες και τα κάνουν διότι στην Ελλάδα μετά το 2000 υπάρχει λειψανδρία παντού.

Λειψανδρία δυστυχώς υπάρχει στο μυαλό και όχι στο καυλι.

Πουτσο έχουν πολλοί, αρσενικά ελάχιστα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Μαλάκες δείτε εδώ ρε:
:2funny: :2funny: :2funny: η τύπισσα ήταν τρελή ρε:

- «Σε σκέφτομαι γιατί δεν μου απαντάς; Σε παρακαλώ απάντησέ μου»
- «Σε σκέφτομαι πολύ. Μου λείπεις. Θέλω πολύ να σε συναντήσω. Σε αγαπάω πάρα πολύ.»
- «Θέλω να σε δω και να τα πούμε από κοντά. Πάρε με τηλέφωνο όποτε μπορέσεις.»

ΌΧΙ. Είναι μια τρυφερή ερωτευμένη γυναίκα με εμμονές. Αν ήταν άντρας θα ήταν ψυχανώμαλος επικίνδυνος για την Κοινωνία
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom