Νέα

Μητέρα ενός παιδιού η 35χρονη καθηγήτρια που κατηγορείται για την αποπλάνηση 13χρονου μαθητή της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tteautteau231996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
αν ειχες κορη θα εκανες το ιδιο ???

Eπειδη είμαι ανθρώπους που προτιμά να προλαμβάνει το πρόβλημα και όχι να προσπαθεί να το λύσει μετά, απλά δεν θα έπαιρνα άντρα καθηγητή για ιδιαίτερο. Αν τώρα προσπαθείς έμεσα να πεις ότι βλέπω αλλιώς το αγόρι και το κορίτσι, δεν χρειάζεται να ζορίζεσαι, προφανώς και το βλέπω τελείως διαφορετικά, γιατί πολύ απλά,είναι κάτι τελείως διαφορετικό. Και μην παρακαμπτεις το πιο βασικο που εγραψα,συζητηση με το παιδι.
Στην όλη φάση με ενοχλεί η δημοσιότητα. Ο πιτσιρικάς δεν θα πάθει τίποτα, εκτός από το ότι σεξουαλικά ωρίμασε απότομα (με τα θετικά και τα αρνητικά του). Ο πιτσιρικάς όμως θα πάθει τρομερή ζημιά από την δημοσιότητα, γιατί κακά τα ψέμματα ο κύκλος του ,αν δεν το έχει ήδη μάθει, θα το μάθει σίγουρα σύντομα. Αυτό δεν το σκέφτηκε η μανούλα του, που λύσσαξε που ο γιος της πρωτοπηδηξε μια 35αρα και δεν πήγε σε κανένα μπουρδέλο να πηδήξει κανένα πουτσοκομμένο ή καμία που θα τον αντιμετώπιζε σαν εύκολο 20ευρω. Ο μπαμπάς μάλλον κανένας μαλάκας θα είναι, ίσως κανένας αγαπουλης σαν τους πολλούς που υπάρχουν εδώ μέσα, αυτούς που ξεφτιλίζονται για μια θήκη και έναν φορτιστή κινητού.
Τι εννοείς τύπε με αυτό το τελευταίο; :coffee:
Είχαμε κρούσμα πιρφορισμου στο σαη με θήκη κινητού και φορτιστή;:confused:

όχι, μάλλον δεν παρακολουθεις το πιο αστείο σήριαλ του μπου εδώ και ένα χρόνο μπορεί και παραπάνω.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Για σήριαλ του μπου, δίνω και νεφρό :confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γιατί είναι ένας μαλάκας με περικεφαλαία που ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ έχοντας πτυχίο, όπως λέει, έχει γίνει και άνθρωπος. ΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΒΕΒΑΙΑ, γιατί η ύπαρξή του αποδεικνύει οτι το πτυχίο, τα χρήματα ή η περιουσίες ΔΕ φτιάχνουν ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

Τύπε καταλαβαίνουμε το απύθμενο κόμπλεξ που έχεις με όσους έχουν πτυχία , επειδή εσύ δεν έχεις. Δεν θα μπορούσες να έχεις , αφού για να πάρεις πτυχίο , πρέπει να μπεις σε πανεπιστήμιο και για να γίνει αυτό , πρέπει να έχεις τελειώσει το λύκειο , που εσύ δεν έχεις τελειώσει.

Πάρτο απόφαση όμως. Είσαι σχεδόν 60 , θα ζήσεις την υπόλοιπη ζωή σου , χωρίς πτυχίο . Δεν είναι τόσο τραγικό .
Αφού άλλωστε δεν δουλεύεις. Σώγαμπρος είσαι και ζεις στο σπίτι του πεθερού, με τα λεφτά του.
Για να σε προσλάβουν σε δημοτικά έργα, αρκεί το προσόν του αφισσοκολλητή/κομματόσκυλου.
Σε νησί της άγονης γραμμής, που η μόνη δυνατότητα για εκτός γάμου σεξ είναι με γίδια.
Άλλωστε έχεις το περελθόν στα σινεμά της ομόνοιας να θυμάσαι .
Για τη δουλειά του σερβιτόρου, δεν χρειαζόσουν πτυχίο . Σε πήραν έτσι !


Πάψε να μας ζαλίζεις τα αρχίδια όμως. Κάτω από κάθε post μας, κρέμεσαι σαν αρχιδότριχα και πρήζεις κόσμο.
Κατανοητή η μιζέρια σου. Δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς.

Με το να βρίζεις όσους δεν είναι σαν εσένα , κάτω από τα posts τους ή να ... γράφεις χιλιάδες posts για εκείνους, σε θρεντ σαν ... το διαγωνισμό του στέκα ...
τίποτε δεν αλλάζει , πτυχίο δεν θα αποκτήσεις ποτέ και επιπλέον κουράζεις.

Γράψε για κάτι που ξέρεις και για το οποίο δεν χρειάζεται πτυχίο .
Π.χ. για το πως σε κατουράνε οι επαγγελματίες του χώρου.
Κανείς κατουρημένος δεν έχει γράψει οδηγό αγοράς. Θα είσαι ο πρώτος (κατουρημένος).
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Δεν είναι έτσι φίλε μου. Έχει πολλά αρνητικά για τον πιτσιρικά αυτή η ιστορία λόγω του πολύ νεαρού της ηλικίας του. Ένα παιδί 13 χρόνων δεν έχει καμμία δουλειά με την τριάνταπενταρα. Δικαίως έχουν φρικάρει οι γονείς με την αθλιότητα της «εκπαιδευτικού».

Ε όχι και παιδί

Εδώ πριν τα 10 αρχίζουν τη μαλακία,αν την αρχίσεις στα 13 σου λένε άργησες

Άσε που ο τύπος αν ήταν κι από τους 'αλητάκους',παίζει να είχε ήδη κάνει σεξ με γκόμενα.

Άρα, ας πηγαίνουν φυλακή οι 35ρηδες που κάνουν σεξ με 13χρονες, αφού είναι παιδεραστές, κι ας δίνουμε συγχαρητήρια στις 35χρονες που κάνουν σεξ με 13χρονους. Μα ακριβώς επειδή υπάρχουν άτομα σαν κι εσένα, έτοιμα να δικαιολογήσουν οτιδήποτε κάνουν οι γυναίκες, μας έχουν πάρει φαλάγγι. Γνωρίζουν ότι θα την γλυτώσουν




Ρε μποκολε εσυ ποτε και απο ποια εχασες την "παρθενια" σου?

Στο αγαμισταν οι περισσοτεροι ανηλικοι εχουν την πρωτη ερωτικη εμπειρια σε μπουρδελο

Άλλο ένα ατράνταχτο παράδειγμα, γιατί οι γυναίκες την γλυτώνουν οτιδήποτε κι αν κάνουν. Το πότε πρωτογάμησα, ή ακόμα κι αν δεν έχω γαμήσει ποτέ στη ζωή μου, δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το πραγματικό γεγονός ότι μια Δασκάλα έκανε σεξ με ένα αγόρι το οποίο είχε το 1/3 της ηλικίας της. Η οποία μάλιστα, όχι μόνο συνέχιζε να το παρενοχλεί, παρά την προειδοποίηση της μητέρας του, αλλά του έστελνε και μηνύματα πως όταν τελειώσει ο Κορονοιός, θα πάνε μαζί στο Εξωτερικό, για να ζήσουν ελεύθεροι τον έρωτά τους. Κι όμως, αντί να δεις τα πεντακάθαρα διπλά κριτήρια όσον αφορά το γεγονός πως δεν έχουμε ίση αντιμετώπιση με τις γυναίκες για το ίδιο αδίκημα, εσύ με ρωτάς πότε πρωτογάμησα. Και το τραγικό είναι ότι θεωρείς λογική την ερώτηση αυτή, πότε είχα εγώ κάποια εμπειρία, με το πραγματικό αδίκημα το οποίο έκανε η Δασκάλα, εκμεταλλευόμενη τη θέση εξουσίας το προς το αγόρι. Τι άλλο να πω;
Μάλλον που κάνεις κάποιο λάθος.
Οι δυο υποθέσεις έσκασαν περίπου μαζί, του ιστιοπλόου και της δασκάλας.
Ο μεν "δάσκαλος" προτίμησε να βγει αυτός και να δείξει την φάτσα του με το ονοματεπώνυμο του, η δε "δασκάλα" όχι.
Δεν υπήρξε διαφορετική αντιμετώπιση από τα μμε.
Και οι 2 με ανήλικο είχαν σχέση, το ίδιο θα τους αντιμετωπίσει η δικαιοσύνη. Απλά παίρνει χρόνο.

Δώσε λινκ για τον ισχυρισμό σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Για δείξτε μας ένα 13χρονο , που να πήδηξε ενήλικη
και να ...έπαθε "βλάβη" .

ΠΗΔΗΞΕ ο πιτσιρικάς, του σηκώθηκε και την κοπάνησε
στο μουνί.

Δείξτε μας ένα 13χρονο που να έχει υποστεί ..."ψυχική βλάβη"
επειδή πήδηξε ενήλικη, που του έκανε καλό γαμήσι !

Πόσο ΗΛΙΘΙΟΙ και αγάμητοι είναι τα ζωντόβολα
που μιλάνε για...βλάβη του πιτσιρικά !
ΟΛΟΙ θα θέλαμε να είμαστε στη ΘΕΣΗ του , να πηδάγαμε
στα 13 μας ωραία 30ρα που να κάνει καλή πίπα!

Φανερωθείτε, να σας ρίξουμε σφαλιάρες , ρε μαλάκες
που ακουλουθείτε τις απόψεις από τις ΑΓΑΜΗΤΕΣ κομπλεξικές
κοπρο-δημοσιογραφίνες, τις κοπρο-λεσβίες ( δεν είναι όλες οι λεσβίες τόσο
προβληματικές) και τους αγάμητους θρησκευόμενους .

Ουστ , κομπλεξάρες !

Ζήλεψε η μάνα του , και φοβήθηκε ...μην τις πάρει
τον κανακάρη !
Αντί να χαρεί που είναι πηδίκουλας ο γιος της !
Ουστ !
λιτος,περιεκτικος και απολυτα ακριβης....οποιος διαφωνει με αυτα δεν πρεπει να ειναι εδω μεσα και μαλλον τσαμπα του εδωσε η φυση πουτσα κανονικα πρεπει να την κοψει γιατι του ειναι αχριστη και ειναι υβρης προς την φυση που του την εδωσε....και ως γνωστον μετα την υβρη ερχετε η νεμεση οποτε μαλλον θα καταληξει θαμωνας τον τσοντοσινεμα να τσιμπουκωνει γερους και παικιστανους.....Στα 13 μου εγω τον επεζα ακαταπαυστα μου καβλωνε ακομα και με την θεια μου που ηταν 50 χρονων και οταν καθοταν σταυροποδι πηγαινα τουαλετα για να τον παιξω για παρτι της.....μου καβλωνε ακομα και με καρτουν,τον εχω βροντηξει για απειρες φορες για καρτουν...αν μου καθοταν η καθηγητρια των μαθηματικων η κυρια ελενη η της ιστοριας που δεν θυμαμαι το ονομα της αλλα θυμαμαι οτι εψαχνα τροπους για να τον παιξω μες στη ταξη χωρις να με παρει χαμπαρι οπως το να τριβομαι στο καγκελο του θρανιου......τυχερος ο πιτσρικας,θα τον ζηλευουν ολοι οι συμαθητες του,εδω τον ζηλευει το μισο μπου....θα τον εχουν ολοι για μαγκα και οι πιτσιρικαδες και οι μουνιτσες θα τον γουσταρουν γιατι εκανε καλα μια 35αρα.......
Εσυ ακόμα την παίζεις....μέσω πληκτρολογίου....
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.254
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Μποκολε δεν κάνω παράθεση για να μην έχουμε μακρυνάρια.


Όπου:
"Ζητεί να γίνουν σεβαστά τα δικαιώματά της και τονίζει ότι από την πρώτη στιγμή προσήλθε ενώπιον των Αρχών αιτούμενη και λαμβάνοντας νόμιμη προθεσμία για την απολογία της."

Δηλαδή τι πιστεύεις εσύ, θα την σκαπουλάρει η τύπισσα μετά την απολογία?
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Για δείξτε μας ένα 13χρονο , που να πήδηξε ενήλικη
και να ...έπαθε "βλάβη" .

ΠΗΔΗΞΕ ο πιτσιρικάς, του σηκώθηκε και την κοπάνησε
στο μουνί.

Δείξτε μας ένα 13χρονο που να έχει υποστεί ..."ψυχική βλάβη"
επειδή πήδηξε ενήλικη, που του έκανε καλό γαμήσι !

Πόσο ΗΛΙΘΙΟΙ και αγάμητοι είναι τα ζωντόβολα
που μιλάνε για...βλάβη του πιτσιρικά !
ΟΛΟΙ θα θέλαμε να είμαστε στη ΘΕΣΗ του , να πηδάγαμε
στα 13 μας ωραία 30ρα που να κάνει καλή πίπα!

Φανερωθείτε, να σας ρίξουμε σφαλιάρες , ρε μαλάκες
που ακουλουθείτε τις απόψεις από τις ΑΓΑΜΗΤΕΣ κομπλεξικές
κοπρο-δημοσιογραφίνες, τις κοπρο-λεσβίες ( δεν είναι όλες οι λεσβίες τόσο
προβληματικές) και τους αγάμητους θρησκευόμενους .

Ουστ , κομπλεξάρες !

Ζήλεψε η μάνα του , και φοβήθηκε ...μην τις πάρει
τον κανακάρη !
Αντί να χαρεί που είναι πηδίκουλας ο γιος της !
Ουστ !
λιτος,περιεκτικος και απολυτα ακριβης....οποιος διαφωνει με αυτα δεν πρεπει να ειναι εδω μεσα και μαλλον τσαμπα του εδωσε η φυση πουτσα κανονικα πρεπει να την κοψει γιατι του ειναι αχριστη και ειναι υβρης προς την φυση που του την εδωσε....και ως γνωστον μετα την υβρη ερχετε η νεμεση οποτε μαλλον θα καταληξει θαμωνας τον τσοντοσινεμα να τσιμπουκωνει γερους και παικιστανους.....Στα 13 μου εγω τον επεζα ακαταπαυστα μου καβλωνε ακομα και με την θεια μου που ηταν 50 χρονων και οταν καθοταν σταυροποδι πηγαινα τουαλετα για να τον παιξω για παρτι της.....μου καβλωνε ακομα και με καρτουν,τον εχω βροντηξει για απειρες φορες για καρτουν...αν μου καθοταν η καθηγητρια των μαθηματικων η κυρια ελενη η της ιστοριας που δεν θυμαμαι το ονομα της αλλα θυμαμαι οτι εψαχνα τροπους για να τον παιξω μες στη ταξη χωρις να με παρει χαμπαρι οπως το να τριβομαι στο καγκελο του θρανιου......τυχερος ο πιτσρικας,θα τον ζηλευουν ολοι οι συμαθητες του,εδω τον ζηλευει το μισο μπου....θα τον εχουν ολοι για μαγκα και οι πιτσιρικαδες και οι μουνιτσες θα τον γουσταρουν γιατι εκανε καλα μια 35αρα.......
Εσυ ακόμα την παίζεις....μέσω πληκτρολογίου....
φυσικα την παιζω ακομα...εσενα σου σηκωνετε η θες γαργαλητο στο προστατη για να σου κανει κουκου??
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Ζωντόβολο , αγάμη teaserman
κάνε την εμφάνισή σου
να φας φατούρο, αγάμη !

:2funny::2funny::2funny:

Ηλίθιε φαντασιόπληκτε πορδο- teaserman

δείξε μου ρε , ΕΝΑ (1) 13χρονο που πήδηξε
ΕΝΗΛΙΚΗ, και ...έπαθε βλάβη !
Αρκετοί 13χρονοι, που φαινόντουσαν μεγαλύτεροι
έχουν πάει σε μπουρδελάκι
ΤΙΠΟΤΑ δεν έπαθαν
χλεχλέ , μπούμπη teaserman
που μπαίνεις στο σάϊτ να πεις
ότι κάποιος που πήδηξε ΕΝΗΛΙΚΗ
έπαθε ζημιά !
Εσύ πορδο-teaserman έχεις
πάθε ζημιά , έχεις ρέψει από τη μαλακία !
:2funny::2funny::2funny:

Ας σου δείξω κι έναν 12χρονο. Αρκούν; O 12χρονος Shane Seyer έγινε αντικείμενο σεξουαλικής εκμετάλλευσης από την 16χρονη μπέιμπι σίτερ του, Colleen Hermesmann. Έμεινε έγκυος με το παιδί του Seyer το 1989 και αντί να καταδικαστεί για βιασμό, η Hermesmann κηρύχθηκε ανήλικος δράστης υπό το μη σεξουαλικό αδίκημα ότι «συνέβαλε σε παιδική κακή συμπεριφορά». Στη συνέχεια, ο Seyer διατάχθηκε από το δικαστήριο να πληρώσει υποστήριξη για το παιδί. Το 1993, σε ηλικία 15 ετών, ο Seyer άσκησε έφεση στην απόφαση αυτή στο Ανώτατο Δικαστήριο του Κάνσας, υποστηρίζοντας ότι δεν θα έπρεπε να είναι υπεύθυνος για αυτές τις πληρωμές. Υποστήριξε ότι η μπέιμπι σίτερ του (Hermesmann) τον εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά όταν ήταν πολύ νέος για να δώσει τη συγκατάθεσή του. Το Ανώτατο Δικαστήριο του Κάνσας αποφάσισε εναντίον του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τί έγινε,ούτε σήμερα βγαλαν τα στοιχεία της;

Στο τέλος θα πουν ότι τη βίασε κιόλας ο πιτσιρίκος
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.254
Like
3.509
Πόντοι
1.706
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Μάλιστα,μια χαρά συμφωνούμε.
Το ίδιο έγκλημα διέπραξαν δάσκαλος και δασκάλα.
Η διαφορά είναι ότι η δασκάλα πήρε προθεσμία για να απολογηθεί και βλέπουμε.
Ο δάσκαλος όμως;, όταν του σφύριξαν ότι θα πάει η κοπελίτσα στον εισαγγελέα, πήγε μόνος του στο Πρώτο Θέμα και τα ξέρασε ΟΛΑ.
Η φωτογραφία του ήταν πεντακάθαρη μιας και αυτός το ζήτησε.
Μετά ξεκίνησε το κλιμάκιο για να τον συλλάβει.
Ειλικρινά, δεν βλέπω κάποια διαφορά ή τίποτα περίεργο.
Στην απόφαση το συζητάμε :grin:

Σοβαρά τώρα, με τους μουνόδουλους θα ασχολούμαστε?
Ας είμαστε ελάχιστοι.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει την ίδια ποινή με τον τύπο που έκανε το ίδιο αδίκημα... Ακόμα και αν φάει μεγάλη ποινή πρωτόδικα στο εφετείο θα πέσει στα μαλακά. Εδώ θα είμαστε και θα τα δούμε.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει την ίδια ποινή με τον τύπο που έκανε το ίδιο αδίκημα... Ακόμα και αν πάρει την μέγιστη ποινή πρωτόδικα στο εφετείο θα πέσει στα μαλακά. Εδώ θα είμαστε και θα τα δούμε. Και μακάρι να πέσω έξω.
δυστυχως ετσι συμβαινει παντα, ωστοσο μονο για αυτην την περιπτωση, με μια προχειρη αναζητηση ειδα οτι ο ανακριτης ειναι ο ιδιος με την περιπτωση στην ιστιοπλοια.


βεβαια ποτε δεν ξερες γιατι παρακατω διαβαζουμε οτι η παιδεραστρια ειναι σε κατασταση.......σοκ............... τρομαχτικο θα ελεγα, ακομα προσπαθει να καταλαβει τι εκανε η καημενη.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Μάλιστα,μια χαρά συμφωνούμε.
Το ίδιο έγκλημα διέπραξαν δάσκαλος και δασκάλα.
Η διαφορά είναι ότι η δασκάλα πήρε προθεσμία για να απολογηθεί και βλέπουμε.
Ο δάσκαλος όμως;, όταν του σφύριξαν ότι θα πάει η κοπελίτσα στον εισαγγελέα, πήγε μόνος του στο Πρώτο Θέμα και τα ξέρασε ΟΛΑ.
Η φωτογραφία του ήταν πεντακάθαρη μιας και αυτός το ζήτησε.
Μετά ξεκίνησε το κλιμάκιο για να τον συλλάβει.
Ειλικρινά, δεν βλέπω κάποια διαφορά ή τίποτα περίεργο.
Στην απόφαση το συζητάμε :grin:

Σοβαρά τώρα, με τους μουνόδουλους θα ασχολούμαστε?
Ας είμαστε ελάχιστοι.

Για ποιο Δάσκαλο μου τσαμπουνάς; Για τον παράγοντα που ισχυρίστηκε η Μπεκατώρου πως τη βίασε σου γράφω από την αρχή
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
προς Cretan336, σου απαντώ έτσι γιατί δεν παίρνει την παράθεση

Ο Χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής, θα δούμε ποια ποινή θα της επιβληθεί. Προς το παρόν, επισημαίνω το γεγονός πως ένα βεβαιωμένο αδίκημα από γυναίκα με τριπλάσια ηλικία από ανήλικο, αντί να καταδικαστεί απερίφραστα, βλέπουμε αμέτρητους μουνόδουλους να την ξεπλένουν με σχόλια τύπου που ήταν αυτές οι δασκάλες όταν ήμουν εγώ 13. Την διαφορετική αντιμετώπιση επισημαίνω, όπου μια ενήλικη δήλωσε πως κάποιος την εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά πριν 23 χρόνια κι αμέσως έπεσαν όλοι να τον φάνε και μάθαμε όνομα και φάτσα. Ενώ αυτή, λόγω του ότι είναι γυναίκα, προστατεύεται από την πρώτη στιγμή, κι ας είναι καραμπινάτο το αδίκημά της
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει την ίδια ποινή με τον τύπο που έκανε το ίδιο αδίκημα... Ακόμα και αν πάρει την μέγιστη ποινή πρωτόδικα στο εφετείο θα πέσει στα μαλακά. Εδώ θα είμαστε και θα τα δούμε. Και μακάρι να πέσω έξω.
δυστυχως ετσι συμβαινει παντα, ωστοσο μονο για αυτην την περιπτωση, με μια προχειρη αναζητηση ειδα οτι ο ανακριτης ειναι ο ιδιος με την περιπτωση στην ιστιοπλοια.


βεβαια ποτε δεν ξερες γιατι παρακατω διαβαζουμε οτι η παιδεραστρια ειναι σε κατασταση.......σοκ............... τρομαχτικο θα ελεγα, ακομα προσπαθει να καταλαβει τι εκανε η καημενη.......

Μα ναι. Στο Δικαστήριο θα βάλει τα κλάματα και θα ζητήσει συγνώμη. Αν ένορκοι είναι οι Μουνόδουλοι που γράφουν στα κάθε είδους Κοινωνικά Δίκτυα, αν δεν αθωωθεί τελείως θα πέσει στα μαλακά
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Ρε Μπόκολε, άλλα αντί άλλων απαντάς.

Ο 12χρονος που πήδηξε, άφησε έγκυο την μπέϊμπυ σίτερ
και μετά έπρεπε να πληρώνει για το παιδί.

Μόνο που η μπείμπυ σίτερ ήταν 16 ετών ζωάκι
ΔΕΝ ήταν ΕΝΗΛΙΚΗ.


Ψυχολογικά δεν έπαθε τίποτα ο 12χρονος
απέκτησε γιο στα 13 του

όταν θα γίνει 33 ο γιος του θα είναι 20
οικονομικό είναι το θέμα
δεν έπαθε ψυχικά κάτι ο 12χρονος.

Και είσαι ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ
ΔΕΝ ήταν ενήλικη η μπείμπυ σίτερ
το θέμα ήταν ότι πρόκειται για βλήμα 16 ετών που έμεινε
έγκυος από 12χρονο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
ρε αλανια το θεμα δεν ειναι οτι πηδηξε μια 35αρα ο μικρος,Αν ηταν μονο για πουτσα θα ελεγα μαγκας και αλανι.Εδω μιλαμε για αρρωστη κατασταση που η καριολα τον γαμουσε ψυχολογικα ,τον πιεζε συνεχεια και τον ειχε φρικαρει.Εκει ειναι το θεμα και οχι στις πουτσες που εριξε ο μικρος και μαγκια του
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Γιατί είναι ένας μαλάκας με περικεφαλαία που ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ έχοντας πτυχίο, όπως λέει, έχει γίνει και άνθρωπος. ΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΒΕΒΑΙΑ, γιατί η ύπαρξή του αποδεικνύει οτι το πτυχίο, τα χρήματα ή η περιουσίες ΔΕ φτιάχνουν ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

Τύπε καταλαβαίνουμε το απύθμενο κόμπλεξ που έχεις με όσους έχουν πτυχία , επειδή εσύ δεν έχεις. Δεν θα μπορούσες να έχεις , αφού για να πάρεις πτυχίο , πρέπει να μπεις σε πανεπιστήμιο και για να γίνει αυτό , πρέπει να έχεις τελειώσει το λύκειο , που εσύ δεν έχεις τελειώσει.

Πάρτο απόφαση όμως. Είσαι σχεδόν 60 , θα ζήσεις την υπόλοιπη ζωή σου , χωρίς πτυχίο . Δεν είναι τόσο τραγικό .
Αφού άλλωστε δεν δουλεύεις. Σώγαμπρος είσαι και ζεις στο σπίτι του πεθερού, με τα λεφτά του.
Για να σε προσλάβουν σε δημοτικά έργα, αρκεί το προσόν του αφισσοκολλητή/κομματόσκυλου.
Σε νησί της άγονης γραμμής, που η μόνη δυνατότητα για εκτός γάμου σεξ είναι με γίδια.
Άλλωστε έχεις το περελθόν στα σινεμά της ομόνοιας να θυμάσαι .
Για τη δουλειά του σερβιτόρου, δεν χρειαζόσουν πτυχίο . Σε πήραν έτσι !


Πάψε να μας ζαλίζεις τα αρχίδια όμως. Κάτω από κάθε post μας, κρέμεσαι σαν αρχιδότριχα και πρήζεις κόσμο.
Κατανοητή η μιζέρια σου. Δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς.

Με το να βρίζεις όσους δεν είναι σαν εσένα , κάτω από τα posts τους ή να ... γράφεις χιλιάδες posts για εκείνους, σε θρεντ σαν ... το διαγωνισμό του στέκα ...
τίποτε δεν αλλάζει , πτυχίο δεν θα αποκτήσεις ποτέ και επιπλέον κουράζεις.

Γράψε για κάτι που ξέρεις και για το οποίο δεν χρειάζεται πτυχίο .
Π.χ. για το πως σε κατουράνε οι επαγγελματίες του χώρου.
Κανείς κατουρημένος δεν έχει γράψει οδηγό αγοράς. Θα είσαι ο πρώτος (κατουρημένος).



Α ρε Λάκη, αν ήξερα οτι θα σε γαμούσε ανεπανόρθωτα το τουβλάκι, δεν έβαλα δα και καμιά περιουσία, θα έβαζα πραγματικά το ένα πέμπτο. Όχι οτι και σε κείνα θα είχες να αντιπαραθέσεις τα 5πλάσια όπως είχες υποσχεθεί.

Κακό πράγμα η αφραγκιά. Πτυχία έχουμε πολλοί, φράγκα όμως όχι όλοι.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
μπαροκ δανεισε μου 3000:grin:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.458
Πόντοι
746
Ενας αντρας στην θεση της θα ειχε ειδη προφυλακιστει ...


Γιατι η δικαιωσυνη ειχει δυο μετρα και δυο σταθμα ...?

Αυτη η ανωμαλη γιατι ειναι ακομα εξω...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom