Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
αεργε ποιος συναγωνιστης σε ξερει απο το σιτε?? που θα μιλησεις και για κλωνους βλακα αχρηστε 6000 μηνυματα ολα σπαμ και το παιζεις και μπουρδελιαρης αντε χασου τωρα και βουλωστο συνεχισε να γραφεις αερολογιες εδω μεσα και να μας το παιζεις και περιφανος για μια ψευτικη κριτικη στα τρικαλα της ολλανδιας


Σου είπα: σε έχω γραμμένο στον Πούτσο μου τον ολόρθο.


Τί δεν καταλαβαίνεις;


Περιμένω την κριτική σου για να δω πόσο ωραία τα γράφεις.


Άντε λοιπόν...


Έως τότε όμως, θα βγάλεις την τσιμουδιά.-


Αυνάνα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
μετα απο ολα αυτα ο Πικερ πρεπει να τοποθετηθει επισημως,και ας γινουν τα 208-209 γαμησια του 206-207 :S :S :S
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αμα με εχεις γραμμενο μη μου το παιζεις μπουρδελιαρης σου μιλησα εγω ποτε ρε βρωμοκωλε? μηπως ψαχνεις για γαμια εδω μεσα γιαυτο γραφεις τοσα μηνυματα και στελνεις πμ εδω και κει? γιατι εισαι ενας αχρηστος εδω μεσα που το μονο που ξερει ειναι να σπαμαρει και να γραφει αερολογιες,απο το σιτε σε ξερει κανεις κλωνε?? σου ειπα μην μου κανεις παραθεση σε οτι γραφω βρωμας πουτσιλας χιλιογαμημενο τυρογαλο κλωνε της κακιας ωρας,αμα δεν εισαι κλωνος ελα αυριο μια βολτα απο φυλης η μεταξουργειο να σε δουμε αμα υπαρχεις σαν ατομο η εισαι ενας απλος κλωνος που γραφει μαλακιες εδω μεσα γιατι δεν εχει ζωη
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
αμα με εχεις γραμμενο μη μου το παιζεις μπουρδελιαρης σου μιλησα εγω ποτε ρε βρωμοκωλε? μηπως ψαχνεις για γαμια εδω μεσα γιαυτο γραφεις τοσα μηνυματα και στελνεις πμ εδω και κει? γιατι εισαι ενας αχρηστος εδω μεσα που το μονο που ξερει ειναι να σπαμαρει και να γραφει αερολογιες,απο το σιτε σε ξερει κανεις κλωνε?? σου ειπα μην μου κανεις παραθεση σε οτι γραφω βρωμας πουτσιλας χιλιογαμημενο τυρογαλο κλωνε της κακιας ωρας


Ωπ... Μα ποιανού κλώνος είσαι...? ποιανού;...

Σου το λέω ότι δεν έχεις να κάνεις με τον Βλάχο, αν νομίζεις ότι θα κάνεις περίπατο.

Και όσο και να βρίσεις, άλλο τόσο μου χαλυβδώνεις την στύση μου για να μπω ακόμη πιο βαθειά στην, κουβέντα σου...


Γιατί δεν εκδηλώνεσαι;

Είμαι σίγουρος από το πώς γράφεις, ότι είσαι Πρωταθλητής του θεσμού, όσο και να το κρύβεις...

Αλλά ποιος;


Billy13?   :think:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
μπραβο εισαι σαινι παλι μεσα επεσες αντε παρε τα λεξοτανιλ τωρα γιατι παλι θα σπαμαρεις ολο το βραδυ οπως κανεις συνεχεια ειμαι ολοι οσοι λες και ακομα περισσοτεροι αντε γεια σου τωρα και συνεχισε να γραφεις αερολογιες ουτε εσυ ο ιδιος δεν καταλαβαινεις τι σκατα γραφεις αεργε εχεις πει 4 ονοματα μεχρι τωρα κλωνε
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
μπραβο εισαι σαινι παλι μεσα επεσες αντε παρε τα λεξοτανιλ τωρα γιατι παλι θα σπαμαρεις ολο το βραδυ οπως κανεις συνεχεια ειμαι ολοι οσοι λες και ακομα περισσοτεροι αντε γεια σου τωρα και συνεχισε να γραφεις αερολογιες ουτε εσυ ο ιδιος δεν καταλαβαινεις τι σκατα γραφεις αεργε


Billy, να ξέρεις πάντως ότι πέρσι δεν σε ψήφισα, έτσι για τους τύπους, σε κανέναν από τους γύρους που συμμετείχες.


Περαστικά σου τύπε.



Ελαφρύ το χώμα που σκεπάζει τον κορμό από τα κλωνάρια σου.

:priest:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Πίκυ! Πού χάθηκες ρε Πιρφόρε;  :jerking:


Γιατί χρησιμοποιείς κλώνο;

Γράψε πρώτα μια κριτική βρε Λιμενόβλακα, και μετά μίλα...

Μήπως η αλλήθωρη που σε τραβολογά πήγε στο χωριό της, και βρήκες ευκαιρία να θυμηθείς τα ξεφτιλίκια σου;


Είχε ξεβρωμίσει ο τόπος, αλλά δεν κρατήθηκες.

πες και αλλους κλωνε ο λογος σου συμβολαιο δεν ξερεις τι σου γινεται στο κακογαμημενο σκατομυαλο σου, παντως αμα εισαι οντως υπαρκτο προσωπο κατεβα σε κανα μπουρδελο να σε δουμε αν ξερεις που πεφτουν εσυ μονο για να σε γαμησουν ψαχνεις εδω μεσα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
πες και αλλους κλωνε ο λογος σου συμβολαιο δεν ξερεις τι σου γινεται στο κακογαμημενο σκατομυαλο σου, παντως αμα εισαι οντως υπαρκτο προσωπο κατεβα σε κανα μπουρδελο να σε δουμε αν ξερεις που πεφτουν εσυ μονο για να σε γαμησουν ψαχνεις εδω μεσα


Από πού και ως πού γράφεις βρε φαντασιόπληκτε κλώνε ότι στέλνω πμ;

Έχουμε ανταλλάξει μεταξύ μας μηνύματα;


Είμαι σίγουρος ότι είσαι κλώνος και μάλιστα κάποιου παλιού μέλους,

αλλά ντρέπεσαι να το πεις.

Γιατί;


Και για να παρακολουθείς αντί να προσπερνάς αυτά που γράφω και τις ώρες που τα γράφω, μάλλον σε απασχολούν.

Ειδάλλως γιατί τα διαβάζεις;

Και γιατί επισκέπτεσαι θρεντ που δεν άπτονται των ενδιαφερόντων σου, αφού ακόμα και σε αυτά που σε

"ενδιαφέρουν" (..) δεν έχεις συμβάλει καθόλου.


Καταλαβαίνεις ότι η κουβέντα μου μαζί σου δεν οδηγεί πουθενά, Κε Πεομπαίχτη?


Για αυτό σου γράφω εδώ και ώρα:


Άντε και σάλτα.

Αλλά κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις...
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εσυ απευθυνθηκες σε μενα εγω ουτε καν ασχολουμαι μαζι σου,εγω ουτε κλωνος ειμαι εσυ εισαι κλωνος και ουτε εχω να απολογηθω για κατι ειμαι μελος απο οταν ανοιξε το σιτε εσυ που εισαι 3 χρονια αργοτερα τι εισαι τοτε?κατι σπαμερς σαν και εσενα εχουν καταστρεψει το σιτε και γραφουν μονο αερολογιες και το παιζουν και μαγκες απο πανω.εσυ ασχοληθηκες μαζι εγω δεν ασχολουμαι με λουγκρες χεστηκα για ατομα που δεν εχουν καμια σχεση με το σιτε και γραφουν οτι τους κατεβει αν εσυ εισαι ανεργος και αεργος αμεα και εισαι καθε βραδυ μεχρι τις 8 το πρωι εδω μεσα και απαντας στον εαυτο σου αλλα εσυ το ξεκινησες ολο αυτο γιατι το εχεις θεματα πρεπει να το κοιταξεις αυτο μην ξαναπαντησεις εγινες κουραστικος,αμα εισαι τοσο σιγουρος οπως ειναι τα γραφομενα σου
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.062
Like
13.112
Πόντοι
2.606
Ακομα πίσω ειναι το ψοφίμι  :headbang:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ζορμπάς.


Ιδρυτικό μέλος με 0 (μηδέν) κριτικές.


Παράσιτο ή κλώνος;


Τί να σου πω... Βρε καμμένε και καημένε.


Άλλαξε πλευρό μόνο μην πιαστείς στα σκοτάδια εκεί που είσαι τα ξημερώματα που με διαβάζεις.


:jerking:


Πρώτα κριτική, και μετά γράφεις εδώ για την ψηφοφορία.


Ο πουθενάς σχολιάζει κιόλας ρε... Τί να πω....
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αμα εισαι υπαρκτο προσωπο και οχι κλωνος ελα αυριο να παμε στα μπουρδελα που τοσο καλα γνωριζεις εσυ με τις χιλιαδες κριτικες κλωνε της αερολογιας χαχαχα σε πληροφορω κανεις δεν διαβαζει αυτα που γραφεις και κανεις δεν καταλαβαινει τι γραφεις επειδη εισαι ψυχασθενης
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ψάχνεις για σπόνσορα για τις τσάρκες σου; Σου έκοψαν το χαρτζιλίκι;


Γράψε μια κριτική λοιπόν αύριο, μιας και είσαι υπαρκτό πρόσωπο, και θα δούμε τί σκαμπάζεις.-


Προϋπόθεση: καλή κριτική όμως, σαν αυτές που σου γουστάρουν όταν τις διαβάζεις,



πόρνε απόρνευτε. Να σου το πω απλά: "μπουρδελιάρη" που δεν επισκέπτεσαι (?) μπουρδέλα.



Άντε τώρα, νανάκια.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
ανεργος αεργος και ψυχοπαθης εισαι απο σενα θα ζητησω λεφτα? θα ανεβασω κριτικη οποτε γουσταρω κλωνε και θα βγαλω και φωτογραφια την ψωλη μου που τοσο πολυ λιγουρευεσε,δεν απαντας ομως η φυλης και το μεταξουργειο ξερεις που πεφτουν?? μασατζιδικα ??? η μονο να βριζεις και να το παιζεις εξυπνος παλιο, σε γνωριζει καποιος απο το σιτε?????? γιατι ολο τροποποιεις τις μαλακεις που γραφεις??? αχρηστε κλωνε
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Έχεις εμμονή με το πέος μου φαίνεται...

Τα λεφτά μου δεν τα θέλεις. Την παρέα μου (να σε γαμήσω μάλλον) την θέλεις..

Είσαι λογικό άτομο;

Ποιος είναι αυτός που ψωλοβροντά 1 πμ εκτός από εσένα;

Σου είπα πού είσαι γραμμένο, αλλά δεν χαμπαριάζεις.


Ανέβασε πρώτα κριτική. Αφού ζεις εκεί μέσα.


Τί σου χαλάει και κολλάς να γράψεις κριτική; Για πες μας;

Φοβάσαι μη σου γαμήσω την γκόμενα;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
θα γραψω κλωνε αλλα οποτε θελω εγω ειπα πουθενα οτι δεν θα γραψω??? εσυ θα γραψεις ενημερωση για μπουρδελα?? καμια φωτογραφια?? με κανα μελος απο δω που να σε ξερει?? ποιος σε ξερει γαμημενε κλωνε??? λεω να ανεβασω και καμια φωτογραφια και ενημερωση επειδη οι κριτικες ειναι ψευτικες και οποιοςδηποτε μπορει να γραψει ενα ονομα και οτι γαμησε οπως ειναι η δικια σου και η μοναδικη κριτικη σου ψευτικη ενα πραγμα δηλαδη, ειπα οτι θελω την παρεα σου και τα λεφτα σου πουθενα??? εσυ που εισαι της πιατσας παντως ξερεις που πεφτουν τα μπουρδελα?? παψε λοιπον εγινες κουραστικος και το πρωι εχω δουλεια δεν ειμαι σαν και σενα ολο το βραδυ να γραφω αερολογιες και να μην ενδιαφερουν κανεναν επειδη εισαι ανεργος αεργος ψυχοπαθης και η ζωη σου ειναι το σιτε
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σου είπα κλώνε, ότι αν η κριτική ήταν ψεύτικη, όπως ισχυρίζεσαι, θα είχε κατέβει.

Τί φωτό θέλεις; Από τον Πούτσο μου; Όσες γουστάρεις! Γιατί δεν το λες τόση ώρα και με πιλατεύεις;

Όμως, πρώτα γράφεις κριτική, για να σε πάρω σοβαρά.


Ως τότε τσιμουδιά, και νάνι, γιατί αύριο θα είναι μεγάλη μερα: πρώτα δουλειά (αν θέλουμε το πιστεύουμε κι αυτό μετά από τόσες αρλούμπες που αράδιασες) και μετά τσάρκα με κριτική.

Έτσι;

Άντε τώρα σαν καλό παιδάκι... Νάνι.

Άντε.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom