Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Εσένα με 200 μηνύματα σε γνωρίζει κανένας; Και ποιος χέστηκε ποιος είσαι εσύ στο κάτω κάτω;

με γνωριζουν συναγωνιστες που γαμανε και δεν τρολαρουν σαν και εσενα και με κακο τροπο μαλιστα και ειμαι μελος απο οταν ανοιξε το σιτε εσενα ποιος σε γνωριζει κλωνε???? σε τρωει ο κωλος σου ξυνεσε πανω στο καβλι μου οπως λεει και το ονομα σου κλωνε ανεραστε εσυ με τα τα χιλιαδες μηνυματα στο σιτε τι εχεις προσφερει??? κολλαει το σιτε απο τις μαλακιες που γραφεις αχρηστε,εσενα ποιος σε γνωριζει???
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.063
Like
13.114
Πόντοι
2.606
Δεν μπορω να κλειδωσω την ψηφοφορια 23.59.59 τυπε, θα το κανω πρωι 1/1.

Απο το κινητό δεν μπαινω, δεν εχω και τοσο αγωνια, ας μαθω το αποτελεσμα και το πρωί....
αμα δεν βγει ο Λάκης δεν κλείνει η ψηφοφορία θα ψηφίζουμε μεχρι τα θεοφανια πες οτι σου χάλασε το κομπιουτερε  :grin:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
με γνωριζουν συναγωνιστες που γαμανε και δεν τρολαρουν σαν και εσενα και με κακο τροπο μαλιστα και ειμαι μελος απο οταν ανοιξε το σιτε εσενα ποιος σε γνωριζει κλωνε???? σε τρωει ο κωλος σου ξυνεσε πανω στο καβλι μου οπως λεει και το ονομα σου κλωνε ανεραστε


Σου είπα να μου πεις ευθέως τί θέλεις, όχι πούστικα, και πλαγίως.

Ψάχνεσαι για τον Πούτσο μου, έτσι;

Γιατί δεν το λες ξεκάθαρα; Ντρέπεσαι μήπως δεν σου κάνω την χάρη;


Άντε, φτυσ'τα μπούτια σου τώρα, και κάνε τσουλήθρα αλλού.


Βλαξ... Α, Βλαξ....



Ζορμπάς;

Δεν βρέθηκαν κριτικές



  :jerking: 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
ελα κλωνε ποτε εμφανιστηκες δεν υπηρχες  καθολου   και την πατησες αυτο που ειπες για την κορινα 
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αερολογιες παλι οπως ολα τα μηνυματα σου στο σιτε,εσυ ξυνεσε για πουτσα γιατι σε μπουρδελα δεν γαμας και το μονο που ψαχνεις εδω μεσα ειναι καποιον να στον καρφωσει βαθια,τελικα σε γνωριζει κανεις απο το σιτε???? η μονο να γραφεις τις μαλακιες σου εδω μεσα ξερεις??? τι προσφερεις στο σιτε??
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
αερολογιες παλι οπως ολα τα μηνυματα σου στο σιτε,εσυ ξυνεσε για πουτσα γιατι σε μπουρδελα δεν γαμας και το μονο που ψαχνεις εδω μεσα ειναι καποιον να στον καρφωσει βαθια,τελικα σε γνωριζει κανεις απο το σιτε???? η μονο να γραφεις τις μαλακιες σου εδω μεσα ξερεις??? τι προσφερεις στο σιτε??


Εσύ τί προσέφερες βρε πεομπαίχτη;




Πάρε τον Μποθτσο μου τώρα, όπως θα σου έλεγε και ο Giasou, και άντε γεια σου...!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 43

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Εσύ τί προσέφερες βρε πεομπαίχτη;
εγω οπως ειπες εχω 200 μηνυματα δεν ειμαι ολη μερα μεσα σαν εσενα που εισαι ανεργος και αεργος.εσυ ρε τυρογαλο εχεις μια κριτικη σε ενα μπουρδελο που δεν παει κανεις σε ενα κωλοχωρι και ειναι ψευτικη τα μηνυματα σου στο σιτε ειναι ολα σπαμ κλωνε κατσε καλα,απο το σιτε σε γνωριζει κανεις????? να απαντας σε αυτα που σε ρωτανε και μην απαντας με ερωτησεις,η φυλης ξερεις που πεφτει?? στο σιτε γιατι γραφεις??  αφου δεν πας σε μπουρδελα
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
αποδειξε  το  τασο οτι δεν εισαι κλωνος

Η απόδειξη είναι ότι είμαι γραμμένος στο site από το Μάρτιο και δεν είχα κανένα μήνυμα ως τώρα, δηλαδή δεν μπορούσα να στείλω προσωπικά μηνύματα ούτε να πάρω μέρος σε ψηφοφορίες. Γιατί ο Picker να έχει ένα τέτοιο κλώνο?
 

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6
:woldman: Υπαρχει καπου να δω   :huh: τα αποτελέσματα άλλον ετών  :think:

Γνώρισα πρόσφατα εναν στο ΒΟΥ  :jerking: που αποκλείεται να μην εχει βγει τουλάχιστον 7 φορες ..on the road.. MR  :bigdick: :bigdick:

Κάτι σαν να λέμε   :hmm: schwarzenegger --- mr olympia...εαν πράγμα ..κάτι τέτοιο !!!!!

(Ναι,ναι ...για εσενα λεω  :boff:  :knuppel:  :thefinge: :thefinge: )

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
εγω οπως ειπες εχω 200 μηνυματα δεν ειμαι ολη μερα μεσα σαν εσενα που εισαι ανεργος και αεργος.εσυ ρε τυρογαλο εχεις μια κριτικη σε ενα μπουρδελο που δεν παει κανεις σε ενα κωλοχωρι και ειναι ψευτικη τα μηνυματα σου στο σιτε ειναι ολα σπαμ κλωνε κατσε καλα,απο το σιτε σε γνωριζει κανεις????? να απαντας σε αυτα που σε ρωτανε και μην απαντας με ερωτησεις,η φυλης ξερεις που πεφτει?? στο σιτε γιατι γραφεις??  αφου δεν πας σε μπουρδελα


Γράψε πρώτα μια κριτική βρε Λιμενόβλακα, και μετά μίλα...

Μήπως η αλλήθωρη που σε τραβολογά πήγε στο χωριό της, και βρήκες ευκαιρία να θυμηθείς τα ξεφτιλίκια σου;


Είχε ξεβρωμίσει ο τόπος, αλλά δεν κρατήθηκες.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αερολογιες και παλι σε αυτα που σε ρωτησα δεν απαντας κλωνε της κακιας ωρα βουλωστο τωρα γιατι εισαι ενας αχρηστος γιατι δεν σε περνει
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Τυπε πιπες λες.
Το θα το κλεισω το πρωι ειναι αοριστο, πρωι ειναι και τις τις 5πμ και τις 10.Θα περιμενεις να περασει μπροστα αυτος που θες για να το κλείσεις?
Εισαι ολη την μερα μεσα στο site και ξαφνικα δεν μπορεις να loggareis ενα λεπτο για να κλεισεις την ψηφοφορια?
Αν θες στις 23:59:59 να μοιραζεις φιλια στους δικους σου για το νεο ετος κλεισε την ψηφοφορια 10 λεπτα πριν η 10 λεπτα μετα.  :S :S :S
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom