Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Στον πούτσο μου λουλούδια και γύρω γύρω ζορμπάδες.


Ζορμπάς: Ο μπουρδελιάρης που δεν έχει πάει ούτε μια φορά στο μπουρδέλο.


Μάθε πρώτα την διαφορά άεργος νς άνεργος, που μου απαιτείς και απαντήσεις...


Πρωταθλητή!


Βρε Ουστ!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 40

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
εμφανιστηκες τωρα προσφατα σε ψηφοφορια 

Πολύ σωστά. Εμφανίστηκα για να υπερασπιστώ τον Picker, τον πιο γνήσιο και μάγκα μπουρδελιάρη που έχει τα αρχίδια να βγαίνει με τη φάτσα του σε ένα site που οι υπόλοιποι φοβούνται και τη σκιά τους!
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αχρηστε δες τα μηνυματα σου στο σιτε που πας και σε μπουρδελα και ασε τις μαγκιες μονο σπαμ εισαι μου το παιζεις οτι εχεις και πολλα μηνυματα βλακα ε βλακα


Πολιτική & Θρησκευτικά 2097
Κοινότητα 1570
Sex γενικά 837
Γενική συζήτηση 630
Ελληνίδες διάσημες 173
Αθλητισμός 150
Ερωτικές Ιστορίες 118
Μουσική/Κινηματογράφος/Τηλεόραση 69
Αγοραίος Έρωτας (Γενικά) 55
Funny 35

για μπουρδελα κολ γκιρλ ουτε ενα μηνυμα ρε αχρηστε,μην ξινεις τον χεσμενο κωλο σου πανω στο καβλι μου οπως λεει το ονομα σου γιατι θα σε πονεσει αλλα  θα σ αρεσει ξερεις πολυ καλα τι σημαινει αεργος και ανεργος γιατι εισαι και απο τα δυο οπως επισης και αμεα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Πολύ σωστά. Εμφανίστηκα για να υπερασπιστώ τον Picker, τον πιο γνήσιο και μάγκα μπουρδελιάρη που έχει τα αρχίδια να βγαίνει με τη φάτσα του σε ένα site που οι υπόλοιποι φοβούνται και τη σκιά τους!
τυπε με τον σε μελαμψη εκδοση Κατμαν τι εγινε :think:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
τασο νομιζεις οτι κανεις καλο στον πικερ και θεωρεις μαγκια να φαινεται το προσωπο καποιου   στο  σαιτ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Πολύ σωστά. Εμφανίστηκα για να υπερασπιστώ τον Picker, τον πιο γνήσιο και μάγκα μπουρδελιάρη που έχει τα αρχίδια να βγαίνει με τη φάτσα του σε ένα site που οι υπόλοιποι φοβούνται και τη σκιά τους!

Τυπε δεν εδειξε φατσα μονο ο Picker. :S :S :S

index.php
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
αχρηστε δες τα μηνυματα σου στο σιτε που πας και σε μπουρδελα και ασε τις μαγκιες μονο σπαμ εισαι μου το παιζεις οτι εχεις και πολλα μηνυματα βλακα ε βλακα


Πολιτική & Θρησκευτικά 2097
Κοινότητα 1570
Sex γενικά 837
Γενική συζήτηση 630
Ελληνίδες διάσημες 173
Αθλητισμός 150
Ερωτικές Ιστορίες 118
Μουσική/Κινηματογράφος/Τηλεόραση 69
Αγοραίος Έρωτας (Γενικά) 55
Funny 35

για μπουρδελα κολ γκιρλ ουτε ενα μηνυμα ρε αχρηστε,μην ξινεις τον χεσμενο κωλο σου πανω στο καβλι μου οπως λεει το ονομα σου γιατι θα σε πονεσει αλλα  θα σ αρεσει



Ξέχασες ότι επισκέπτομαι το θρεντ για την Ολλανδία, Μικρέ Αυνανιστή.   :jerking:


Πάρε τώρα και κάτι από μένα στο στόμα σου, έτσι για να παίζεις και να δροσιστείς, και άντε γεια λέμε:
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    278,6 KB · Εμφανίσεις: 49

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Τυπε δεν εδειξε φατσα μονο ο Picker. :S :S :S

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=24607.0;attach=655006;image[/img[/URL]]
[/quote]τυπε ουτε ο Λιλας ειναι ο μονος που εδειξε κωλοτρυπιδα .την εχει μοστραρει και ο νομοθετης :S :S :S
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εγραψε μια ψευτικη κριτικη αλλο τιποτα το εχεις και καμαρι κλωνε της κακιας ωραςαπο το σιτε σε γνωριζει κανεις??? σκασε τωρα και βουλωνε που μου ανεβασες και φωτογραφια της ψευτικης κριτικης σου σε ενα μπουρδελο ενος χωριου αντε σπαμαρε αλλου τωρα και βουλωνε ολλανδια η τρικαλα τελικα ρε τυρογαλο???
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
τυπε με τον σε μελαμψη εκδοση Κατμαν τι εγινε :think:

Ρε φίλε αφήστε την ήσυχη πια την κοπέλα. Το άλλο το μουνόπανο έκανε και βίντεο στο YouTube για να εκθέσει αυτή και τον Picker. Ντροπής πράγματα! Είχανε μια παρεξήγηση με τον Picker, το τραβήξανε και οι 2 από εγωισμό και αυτό είναι όλο. Τι κάθεστε και ασχολείστε ακόμα και την εκθέτετε με βίντεο και φωτογραφίες? Έλεος δηλαδή!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
εγραψε μια ψευτικη κριτικη αλλο τιποτα το εχεις και καμαρι κλωνε της κακιας ωραςαπο το σιτε σε γνωριζει κανεις??? σκασε τωρα και βουλωνε που μου ανεβασες και φωτογραφια της ψευτικης κριτικης σου σε ενα μπουρδελο ενος χωριου αντε σπαμαρε αλλου τωρα και βουλωνε ολλανδια η τρικαλα τελικα ρε τυρογαλο???


Αν ήταν ψεύτικη, κάποιος μύστης θα την γείωνε.

Δεν συνέβη.

Ο μοντ την ανέβασε, και εκεί έμεινε, όρθια, σαν το πέος μου μέσα στην συζήτησή μου μαζί σου.

Α και πού είσαι;

Άντε γεια!  :jerking:


Και άντε σάλτα τώρα.


Περιμένω την κριτική σου σε μπουρδέλο, για να την αντιπαραβάλω, Πόρνε απόρνευτε...  :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πολύ σωστά. Εμφανίστηκα για να υπερασπιστώ τον Picker, τον πιο γνήσιο και μάγκα μπουρδελιάρη που έχει τα αρχίδια να βγαίνει με τη φάτσα του σε ένα site που οι υπόλοιποι φοβούνται και τη σκιά τους!
picker έχω παρατηρήσει ότι όλοι οι ψυχαναγκαστικοί σβηνετε τα post σας
γράφετε κάτι μετά αμφιβάλετε γι'αυτό που γράψατε και το σβήνετε ...
οι ιδεοληψίες σας βασανίζουν και κάνετε μια μαλακία προκειμένου να αμβλύνετε
το άγχος ...

νομίζω ότι έχεις μια ηλίθια ιδεοληψία ότι όλοι σε θεωρούν μαλάκα
και μετά ως καταναγκασμό τρίβεσαι βιαστικά στα παθητικά πληρωμένα κρέατα
για να αμβλύνεις το άγχος ότι σε λένε μαλάκα ...

αλλά όλος αυτός ο φαυλος κύκλος είναι παντελώς ηλιθιος αλλά δυστυχώς δεν μπορεις να απαλλαγείς
χωρίς φαρμακα ...βλέπεις φτάνεις στα όρια του γελοίου

την καλησπέρα μου  :hi:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εσυ σαλτα και την κριτικη σου δεν την εχει διαβασει κανεις και ειναι εντελως αδιαφορη και ψευτικη παραμυθα

κοιτα τι γραφει στην ψευτικη κριτικη σου:: Γίνε το πρώτο μέλος που του αρέσει αυτή η κριτική.

δεν την επικροτει κανεις αντε σκασε τωρα κλωνε και βουλωνε γιατι το μονο που ξερεις ειναι να γραφεις αερολογιες και να σπαμαρεις

0 μηνυματα για μπουρδελα δεν σε ξερει κανενας συναγωνιστης απο το σιτε και μιλας απο πανω κλωνε κακογαμημενε
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Ρε φίλε αφήστε την ήσυχη πια την κοπέλα. Το άλλο το μουνόπανο έκανε και βίντεο στο YouTube για να εκθέσει αυτή και τον Picker. Ντροπής πράγματα! Είχανε μια παρεξήγηση με τον Picker, το τραβήξανε και οι 2 από εγωισμό και αυτό είναι όλο. Τι κάθεστε και ασχολείστε ακόμα και την εκθέτετε με βίντεο και φωτογραφίες? Έλεος δηλαδή!
ρε τυπε για τον Κατμαν ρωτησα,οχι για την Κορινα :S :S :S
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
εσυ σαλτα και την κριτικη σου δεν την εχει διαβασει κανεις και ειναι εντελως αδιαφορη και ψευτικη παραμυθα

Γίνε το πρώτο μέλος που του αρέσει αυτή η κριτική.

δεν την επικροτει κανεις αντε σκασε τωρα κλωνε και βουλωνε γιατι το μονο που ξερεις ειναι να γραφεις αερολογιες και να σπαμαρεις

0 μηνυματα για μπουρδελα δεν σε ξερει κανενας συναγωνιστης απο το σιτε και μιλας απο πανω κλωνε κακογαμημενε


Σάλτα είπαμε...!

Που μου θέλεις και διάλογο για να ανεβάσεις τον αριθμό των μηνυμάτων σου...

Κλώνε.

Άντε στην θάλασσα καλικάντζαρε να δεις άμα κουνιούνται οι βάρκες.

Λιμενόβλακα.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αεργε ποιος συναγωνιστης σε ξερει απο το σιτε?? που θα μιλησεις και για κλωνους βλακα αχρηστε 6000 μηνυματα ολα σπαμ κανενα απο αυτα για μπουρδελα ουτε 1!!! και το παιζεις και μπουρδελιαρης αντε χασου τωρα και βουλωστο συνεχισε να γραφεις αερολογιες εδω μεσα και να μας το παιζεις και περιφανος για μια ψευτικη κριτικη στα τρικαλα της ολλανδιας μη ξανακανεις παραθεση βρωμαει το χνωτο σου πουτσιλας κλωνε σπαμερ
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom