Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Πως θα ειχε κατεβει ρε αεργε? εγραψες μια κριτικη και την εχεις να την λες γιατι σε λενε ολοι κλωνο εδω μεσα και την αναφερεις για να σε πιστεψουμε ξερουν οι αντμινς αν υπαρχει η πουτανα που λες στα τρικαλα και αν εσυ οντως πηγες? τοσο μαλακας εισαι??? μυριζουν τα νυχια τους?? γιατι δεν μας γραφεις μια ενημερωση μια φωτογραφια απο καποιο δωματιο που γαμησες να δουμε αν οντως εισαι μπουρδελιαρης??Φωτογραφιες απο μπουρδελα αν ξερεις που υπαρχουν εξυπνοπουλο εδω μεσα μονο εξυπναδες ξερεις να λες πισω απο μια οθονη,0 μηνυματα εχεις παντως για μπουρδελα κολ γκιρλς και γενικοτερα για σεξ στο σιτε τελικα δεν μου ειπες σε ξερει καποιος απο το σιτε??

τα μηνηματα σου στο σιτε


Πολιτική & Θρησκευτικά 2097
Κοινότητα 1583
Sex γενικά 837
Γενική συζήτηση 630
Ελληνίδες διάσημες 173
Αθλητισμός 150
Ερωτικές Ιστορίες 118
Μουσική/Κινηματογράφος/Τηλεόραση 69
Αγοραίος Έρωτας (Γενικά) 55
Funny 35

η κριτικη σου παντως ηταν τοσο καλη που κανενας δεν την ψηφισε θετικα τοσο αληθινη ειναι

αντε γαμησου τωρα κλωνε κουτσομπολα του σιτε

 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Πως θα ειχε κατεβει ρε αεργε? εγραψες μια κριτικη και την εχεις να την λες γιατι σε λενε ολοι κλωνο εδω μεσα και την αναφερεις για να σε πιστεψουμε ξερουν οι αντμινς αν υπαρχει η πουτανα που λες στα τρικαλα και αν εσυ οντως πηγες? τοσο μαλακας εισαι??? μυριζουν τα νυχια τους?? γιατι δεν μας γραφεις μια ενημερωση μια φωτογραφια απο καποιο δωματιο που γαμησες να δουμε αν οντως εισαι μπουρδελιαρης??Φωτογραφιες απο μπουρδελα αν ξερεις που υπαρχουν εξυπνοπουλο εδω μεσα μονο εξυπναδες ξερεις να λες πισω απο μια οθονη,0 μηνυματα εχεις παντως για μπουρδελα κολ γκιρλς και γενικοτερα για σεξ στο σιτε τελικα δεν μου ειπες σε ξερει καποιος απο το σιτε??

τα μηνηματα σου στο σιτε


Πολιτική & Θρησκευτικά 2097
Κοινότητα 1583
Sex γενικά 837
Γενική συζήτηση 630
Ελληνίδες διάσημες 173
Αθλητισμός 150
Ερωτικές Ιστορίες 118
Μουσική/Κινηματογράφος/Τηλεόραση 69
Αγοραίος Έρωτας (Γενικά) 55
Funny 35


Παίρνεις τίποτα ναρκωτικά;

Μαλάκα πού ζεις;

Απόδειξη ότι γάμησες είναι η φωτό του δωματίου;

Η κοπέλα αν δεν υπήρχε, τουλάχιστον δύο άτομα που ήταν πορνορεπόρτερς στην περιοχή θα είχαν σηκώσει κόκκινες σημαίες...

Επικοινωνείς με τον εγκέφαλό σου;

Επίσης. Γιατί ρωτάς αν γνωρίζω κάποιον; Εσύ βάζεις μέσο για να γαμήσεις;

Είσαι Αυνάνας με περικεφαλαία μου φαίνεται.

Εγώ γιατί σε έχω γραμμένο εντελώς και δεν μου καίγεται καρφί ποιον γνωρίζεις;

Είναι κριτήριο αξιοπιστίας το αν γνωρίζεις κάποιον, που είναι τί;

Admin, mod, reporter, αγαπούλας, τί;

Για διευκρίνισε λοιπόν.


Ε;

Την παλεύεις;   :uglystupid:




Άντε και σάλτα γαμήσου τώρα, και όταν γράψεις κριτική,

θα σου κάνω το πρώτο like εγώ, αγαπούλη.

Κι ας μην είμαι σπόνσορας.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εσυ γραφεις οτι εγραψες κριτικη και παει να πει οτι εισαι μπουρδελιαρης.τοτε ρε ψυχοπαθη τι μου λες για την κριτικη σου οτι αμα ηταν ψευτικη οτι θα ειχε κατεβει??? εγω γιατι να πιστεψω οτι ειναι πραγματικη??? ποιος χεστηκε για την κριτικη σου στα τρικαλα και γενικοτερα ποιος ασχολειται με εσενα?? εσυ ξεκινησες την ιστορια και παρεθεσες σε ενα ποστ που εκανα εδω για τον λακη που χαθηκε ουτε με εσενα ασχοληθηκα μου εισαι παντελως αδιαφορος οπως εισαι για ολους εδω μεσα οσα μηνυματα και να γραφεις απο την στιγμη που ολα ειναι αερολογιες και ειναι της φαντασιας σου

γιατι δεν απαντας ομως σε ξερει καποιος απο το σιτε?? εσυ ο μεγας μπουρδελιαρης που ξερει για τους παντα και για τα παντα ενω κανεις δεν τον γνωριζει??? ολοι κλωνο σε  λενε εδω μεσα

ασχοληθηκα εγω με σενα ρε πισογλεντη??? εσυ το ξεκινησες και εκανες παραθεση που εγραψα που εξαφαναστηκε ο λακης??? βριζεις τον λακη αλλα ο λακης γραφει και για στριπτιτζαδικα εσυ τι προσφερεις εδω μεσα ρε αεργε?? γραφεις για τους αλλους που γαμανε στα μπουρδελα και εσενα δεν σε γαμαει κανενας??
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Επιτέλους!


100-101

Στην μία ψήφο η διαφορά... :wanker:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τοτε ρε ψυχοπαθη τι μου λες για την κριτικη σου οτι αμα ηταν ψευτικη οτι θα ειχε κατεβει??? εγω γιατι να πιστεψω οτι ειναι πραγματικη??? ποιος χεστηκε για την κριτικη σου στα τρικαλα και γενικοτερα ποιος ασχολειται με εσενα?? εσυ ξεκινησες την ιστορια και παρεθεσες σε ενα ποστ που εκανα εδω για τον λακη που χαθηκε ουτε με εσενα ασχοληθηκα μου εισαι παντελως αδιαφορος οπως εισαι για ολους εδω μεσα οσα μηνυματα και να γραφεις απο την στιγμη που ολα ειναι αερολογιες και ειναι της φαντασιας σου

γιατι δεν απαντας ομως σε ξερει καποιος απο το σιτε?? εσυ ο μεγας μπουρδελιαρης που ξερει για τους παντα και για τα παντα ενω κανεις δεν τον γνωριζει??? ολοι κλωνο σε  λενε εδω μεσα

ασχοληθηκα εγω με σενα ρε πισογλεντη??? εσυ το ξεκινησες και εκανες παραθεση που εγραψα που εξαφαναστηκε ο λακης??? βριζεις τον λακη αλλα ο λακης γραφει και για στριπτιτζαδικα εσυ τι προσφερεις εδω μεσα ρε αεργε?? γραφεις για τους αλλους που γαμανε στα μπουρδελα και εσενα δεν σε γαμαει κανενας??


Ποιους εκπροσωπείς; Γιατί ο πληθυντικός;

Είσαστε πολλοί μέσα στα μυαλά σου; Γιατί θα έχει και μπόλικες μύγες με τόσα σκατά εκεί μέσα.


Στα ερωτήματα που σου κάνω, γαργάρα η μπουρούχα...

Τελικά βρήκες τί είναι ο άεργος, και τί ο άνεργος;

Κάτι έμαθες και σήμερα...

Και είσαι όλο παράπονο και κλάψα.

Μην στεναχωριέσαι Κε οπισθογεμή.



Γράψε κριτική και θα σου γαμήσω και την "γκόμενα".


Σου κάνει αυτό σαν πλάνο;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
περι ανεμων και υδατων οπως ολα τα μηνυματα σου στο σιτε σε αυτα που σε ρωταω δεν απαντας,εσυ υπερηφανευεσαι οτι εισαι μπουρδελιαρης επειδη εχεις μια κριτικη ψευτικη ελλειπης στα τρικαλα,πως θα την γαμησεις αφου στα μπουρδελα δεν πας??? κατσε γραψε τωρα για τον λακη τον αλεξ τον βολντερμποντ την εριναλ και ολους αυτους που κουτσομπολευεις πισω απο την οθονη σου κλωνε και ασε τα ψεματα οτι πας και σε μπουρδελα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Να διαβάζεις μόνο τις κριτικές μου.

Σου κάνει;

Αν όχι, στα αρχίδια μου.


&

Άντε γ(αμίδ)ια τώρα.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
1 κριτικη εχεις μωρη λουγκρα και αυτη ψευτικη ειναι κατσε μωρη κατινα και κουτσομπολευε τωρα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σκάσε μωρή μπουμπού.

Θα γυρνάω με το τεφτέρι και θα σημειώνω...
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
μωρη κατινα αφου δεν σε ξερει κανεις απο το σιτε τι προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι κλωνος??? αντε γαμησου κανεις δεν διαβαζει τις μαλακιες που γραφεις εσυ το ξεκινησες και εκανες παραθεση σε μενα επειδη εγραψα οτι εξαφανιστηκε ο λακης αλλιως δεν ασχολουμαι με κλωνους και ατομα που δεν εχουν καμια σχεση με μπουρδελα,κατσε και κουτσομπολευε τωρα μωρη κυρια
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σου είπα μπουμπού.

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια:

Γράφεις κριτική, και σου γαμώ και την "γκόμενα".




Πρήζεις αρχίδια με τις παπαριές σου.

Ανακυκλώνεσαι.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Αυτές που γαμάω κλώνε.


Θέλεις συστατικές;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
Λαμπρά!

Μολις έφτιαξα χαμέμηλο.  :coffee:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Αυτές που γαμάω κλώνε.


Θέλεις συστατικές;
ποια γαμας κλωνε?? τον πενταγιωτισα??? εσυ ομως δεν εισαι ουτε κλωνος  εισαι ενα bot που γραφει αερολογιες και δεν εχει καμια σχεση  με την θεματολογια του σιτε
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ποια γαμας κλωνε?? τον πενταγιωτισα??? εσυ ομως δεν εισαι ουτε κλωνος  εισαι ενα bot που γραφει αερολογιες και δεν εχει καμια σχεση  με την θεματολογια του σιτε


Σου ρωτώ ξανά:


Ψάχνεις συστατικές;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εγω δεν ψαχνω τιποτα εσυ εκανες παραθεση σε ενα μηνυμα που εγραψα εδω που δεν αφορουσε εσενα,μηπως θελεις να σου γαμησω το κωλαρακι σου κλωνε? δεν απαντας ομως απο το σιτε ποιος σε γνωριζει?? εσυ δεν λες οτι εισαι τοσαααα χρονια μελλος με τοσες πολλες κριτικες και τα 6000 μηνυματα??
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ανακυκλώνεσαι και υπεκφεύγεις.


Σου είπα: αυτές που γαμάω.

Δεν σε καλύπτει.

Γιατί άραγε;


Σου ξαναρωτάω: Ψάχνεις συστατικές για τον Πούτσο μου;
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Στο +3 ο Πίκυ...


Διευρύνει την διαφορά υπέρ του!  :wanker:
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom