Νέα

Μηνυση για ψευτικο λογο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark unlimited
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω δεν σου κανει μυνηση αλλα αγωγη.Τελος παντον μπορει να σου κανει οτι θελει και θα περασεις την νομιμη διαδικασια.Που σημαινει οτι θα καταθεσεις κανονικα θα καταθεσει και αυτη.Παρολα αυτα αν δεν σου εχει κοψει αποδειξη παροχης υπιρεσιων και αν δεν ειναι νομημα δηλωμενη πουτανα οχι μονο δεν εχει καμια ελπιδα να σου κανει τιποτα αλλα μπορεις εσυ μετα να την μυνησεις για διαφορα πραγματα οπως για το οτι σε κατηγωρησε ψευδος και σου ''σπηλωσε το ονομα'' καπως λεγετε αυτο δεν ξερω πως.Δεν νομιζω οτι εχεις να φοβασαι κατι περαν απο το οτι ισος αποδειχθει απο την συνενοηση που εκανες μεσω τηλεφωνου οτι συμετειχες σε παρανομη πορνεια...βεβαια δεν ξερω αν μπορει να αποδειχθει οτι οντος το εκανες.Εγω θα φοβομουν περισσοτερο τους νταβατζιδες της παρα την μυνηση της...

Πρώτα δικάζεται το ποινικό σκέλος σε τέτοιες περιπτώσεις και μετά το αστικό
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Παντος εγω τη μανα του τυπου μια χαρα την εκανα πλακωτη.....  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
D

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Εγω θα φοβομουν περισσοτερο τους νταβατζιδες της παρα την μυνηση της...

και γω αποοτι καταλαβα αυτους αξιζει να φοβαμαι μονο...τεσπα αν κανει κατι τετοιο θα τα βρει σκουρα μετα....
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Ο πιτσιρικάς γουστάρει τις άνω των 60, γιατί αυτές είναι φραγμένες από την αγαμία, και νιώθει την τριβή στο φουλ!

Όσο για την μύνηση, άντε να αποδείξει που και πως και πότε βρεθήκατε, και τις "έκλεψες" και τα χρήματα.

Μόνο για να σε τρομάξει είναι, και για να νιώσεις λίγο αερα στα @@
 

Επισκέπτης
Ο πιτσιρικάς γουστάρει τις άνω των 60, γιατί αυτές είναι φραγμένες από την αγαμία, και νιώθει την τριβή στο φουλ!

Όσο για την μύνηση, άντε να αποδείξει που και πως και πότε βρεθήκατε, και τις "έκλεψες" και τα χρήματα.

Μόνο για να σε τρομάξει είναι, και για να νιώσεις λίγο αερα στα @@

αντε ρε μαλακα νεος που εχεις και αποψη :fuck1:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μπουρδες.. δεν παίζει να σου κάνει εγκληση και αν σου κανει δεν παιζει να ευδοκιμήσει.
Συμβουλές για να φυλάξεις τον κώλο σου: Κρατα όποιοδηποτε στοιχείο αποδεικνύει  επικοινωνία μαζί της και αποδείξεις οτι εκδίδεται τηλέφωνα, κλήσεις που σου έκανε απο αναλυτικους λογαριασμούς, ιστοσελίδα στην οποια βρήκες οτι εκδίδεται κτλ.Μαγνητοφωνησε συνομιλία αν σε ξαναπάρει με τον εκβιασμό, φυσικα εσύ στα τηλ θα λες οσο λιγότερα.
Τέλος, δεν θα σου κάνει έγκληση αλλά θα μπορούσε να βάλλει κανα νταβα να σε σαπακιάσει. Επομένως είσαι τυχερος. ΑΝ σου δημιουργηθεί πρόβλημα, που δεν νομίζω.. ζητα συνδρομη του αλεξ :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ειναι δυνατον μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ εκδιδομενη που παρεχει ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ υπηρεσιες και αμοιβεται ΠΑΡΑΝΟΜΑ χωρις να κοβει αποδειξεις, να κινηθει ΝΟΜΙΚΑ εναντιον σου;;;  :think:
υποτίθεται αν καταλαβα καλα οτι αυτή θα έλεγε ότι ειναι μια κοπελιτσα που πηγαν πχ για καφε και την εκλεψε ο φιλος μας, δεν θα αποκαλυπτε οτι ειναι εκδιδομενη..ετσι καταλαβα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μπορεί, αλλά είναι θέμα απόδειξης. Πιστεύω ότι το κάνει για σε ψαρώσει. Αν δεν ντρέπεσαι πήγαινε στο τμήμα εκβιαστών της ελας. Επίσης η μήνυση θέλει 100 ευρω παράβολο. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ.  :sunglasses:


Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να σας πω λιγο το προβλημα μου. Πηγα με μια κοπελα call girl(δεν θελω να πω ποια για ευνοητους λογους) και μου ζητησε παραπανω χρηματα στο τελος τα οποια και φυσικα δεν εδωσα...βλακας δεν ειμαι..Αυτη αρχισε να φωναζει οτι δεν την πληρωσα κλπ και με περνει τηλεφωνο οτι θα μου κανει μηνυση για κλοπη(!) βρισκοντας το ονομα μου απο το τηλεφωνο μου....
Και ερωτω. Τι προβλημα μπορει να εχω εγω απο κατι τετοιο? Εννοειται κλοπη δεν υπηρξε απλα ψαχνει κατι να πει!!! Μπορεις ετσι να κανεις ψευτικες μηνυσεις και να περιμενεις αποτελεσματα? Αν καποιος γνωριζει επι του θεματος ας βοηθησει...Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Πρώτα δικάζεται το ποινικό σκέλος σε τέτοιες περιπτώσεις και μετά το αστικό

μην λετε κοτσανες. Εγκληση θα του εκανε που είναι ποινικό δικαστήριο για κλοπη, οχι γιατι δεν της εδωσε τα συμφωνηθεντα για να πηδηχτουν. Δεν μπορείς να ζητήσεις για παρανομες πράξεις χρήματα. Δηλαδή με λίγα λόγια αν δεν τα βρούμε στι εμπόριο ναρκωτικών δεν γινεται να παω δικαστικά να στα ζητήσω.. χαχαχαχαχαχαχχαχαχα
 

Επισκέπτης
Η φαση μου θυμιζει φιλο πολματζη πριν χρονια που μου εκανε παπαπονο για φουντα που αγορασε από τους γυφτους... συγνωμη ρομα :grin:
Όταν ρωτησα και τι εγινε μου ειπε χαρακτηριστηκα "τι θες να κανω μωρ αδερφε μου, να παω να κανω μυνηση ότι δεν μου εδωσαν καλη φουντα;"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να σας πω λιγο το προβλημα μου. Πηγα με μια κοπελα call girl(δεν θελω να πω ποια για ευνοητους λογους) και μου ζητησε παραπανω χρηματα στο τελος τα οποια και φυσικα δεν εδωσα...βλακας δεν ειμαι..Αυτη αρχισε να φωναζει οτι δεν την πληρωσα κλπ και με περνει τηλεφωνο οτι θα μου κανει μηνυση για κλοπη(!) βρισκοντας το ονομα μου απο το τηλεφωνο μου....
Και ερωτω. Τι προβλημα μπορει να εχω εγω απο κατι τετοιο? Εννοειται κλοπη δεν υπηρξε απλα ψαχνει κατι να πει!!! Μπορεις ετσι να κανεις ψευτικες μηνυσεις και να περιμενεις αποτελεσματα? Αν καποιος γνωριζει επι του θεματος ας βοηθησει...Ευχαριστω εκ των προτερων!
εμ τυπε ετσι ειναι τα πραγματα...ηθελες να πηδηξεις call girl.... λουσου τα τωρα....
την καλυτερη δουλεια κανει ο θοδωρης που την παιζει ολη μερα... :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
τα μαυρα ελικοπτερα να τα φοβασαι τυπε, μπορει να χει μεσα τιποτα νειβι σιαλς και να σε πανε σουμπιτο γκουανταναμο

Or worse.

URL]]
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.343
Πόντοι
25.467
Η φαση μου θυμιζει φιλο πολματζη πριν χρονια που μου εκανε παπαπονο για φουντα που αγορασε από τους γυφτους... συγνωμη ρομα :grin:
Όταν ρωτησα και τι εγινε μου ειπε χαρακτηριστηκα "τι θες να κανω μωρ αδερφε μου, να παω να κανω μυνηση ότι δεν μου εδωσαν καλη φουντα;"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο πολματζής, τι ακριβώς είναι;  :think:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
μπορεί, αλλά είναι θέμα απόδειξης. Πιστεύω ότι το κάνει για σε ψαρώσει. Αν δεν ντρέπεσαι πήγαινε στο τμήμα εκβιαστών της ελας. Επίσης η μήνυση θέλει 100 ευρω παράβολο. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ.  :sunglasses:


αμα πληρωσει το 100ρικο τοτε τον μαζευει η ασφαλεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom