Νέα

Μηνυση για ψευτικο λογο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark unlimited
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ελληνιδα ειναι νομιζω!

ρε πες την να παρει τα αρχιδια σου  :grin: εγω μια φορα ειχα παει σε πουτανα σπιτι της και της  ειπα οτι ξεχασα τ λεφτα σ αμαξι και εφυγα χωρις να πληρωσω  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να σας πω λιγο το προβλημα μου. Πηγα με μια κοπελα call girl(δεν θελω να πω ποια για ευνοητους λογους) και μου ζητησε παραπανω χρηματα στο τελος τα οποια και φυσικα δεν εδωσα...βλακας δεν ειμαι..Αυτη αρχισε να φωναζει οτι δεν την πληρωσα κλπ και με περνει τηλεφωνο οτι θα μου κανει μηνυση για κλοπη(!) βρισκοντας το ονομα μου απο το τηλεφωνο μου....
Και ερωτω. Τι προβλημα μπορει να εχω εγω απο κατι τετοιο? Εννοειται κλοπη δεν υπηρξε απλα ψαχνει κατι να πει!!! Μπορεις ετσι να κανεις ψευτικες μηνυσεις και να περιμενεις αποτελεσματα? Αν καποιος γνωριζει επι του θεματος ας βοηθησει...Ευχαριστω εκ των προτερων!
τυπε αν πατε στα δικαστηρια γραψε ποτε θα δικαστει η υποθεση σας να ερθουμε να γελασουμε λιγο :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για να της δώσει η τηλεφωνική σου εταιρεία τα στοιχεία σου θέλει εισαγγελική εντολή, λόγω προσωπικών δεδομένων. Αμφιβάλλω αν μία κατά πάσα περίπτωση χωρίς άδεια διαμονής αιτούσα – παρανόμως εργασθείσα ως πόρνη θα απευθυνθεί στον εισαγγελέα.
Άμα απευθυνθεί σε δικηγόρο πιο πολλά θα πληρώσει σ’αυτόν για την σύνταξη της έγκλησης κλπ και τα περαιτέρω τρεξίματα. Και εγώ σου προτείνω αυτό
Εισαι πολυ λαθος,υπαρχει ενα προγραμμα android που λεγεται greek caller id και βγαζει κανονικα ονομα,διευθηνση
αν δεν το εχεις απορρητο.δοκιμασε το.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε πες την να παρει τα αρχιδια σου  :grin: εγω μια φορα ειχα παει σε πουτανα σπιτι της και της  ειπα οτι ξεχασα τ λεφτα σ αμαξι και εφυγα χωρις να πληρωσω  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
επρεπε να της πεις να σου δωσει και κανα ψιλο τυπε :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.110
Πόντοι
1.406

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
επρεπε να της πεις να σου δωσει και κανα ψιλο τυπε :grin:

ε μα τι τωρα...παντα ειχα καβατζες για γαμησια παντρεμενες κτλ...αν δν ειχα πηγαινα μπουρδελακι οχι κολ γκερλ με 100-200ευρω  :S
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
ελληνιδα ειναι νομιζω!

γκαντεμια τυπε.δεν εχεις ακουσει ποσο χαλια ειναι οι ελληνιδες πουτανες;παντως θα σου κλασει τα αρχιδια.μαλιστα πες της να το βαλει και στις υπηρεσιες της απο εδω και μετα το κλασιμο αρχιδιων  :grin:
βεβαια εσενα θα στο κανει τσαμπα   :rockon:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
OP
OP
D

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Τι να πω ελπιζω να μην υπαρχει θεμα και περισσοτερο απο τιποτα νταβατζηδες...ευχαριστω για την βοηθεια παντως!
 
OP
OP
D

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Ειναι δυνατον μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ εκδιδομενη που παρεχει ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ υπηρεσιες και αμοιβεται ΠΑΡΑΝΟΜΑ χωρις να κοβει αποδειξεις να κινηθει ΝΟΜΙΚΑ εναντιον σου;;;  :think:

Δεν εχω ιδεα για αυτο ρωταω!!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ειναι δυνατον μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ εκδιδομενη που παρεχει ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ υπηρεσιες και αμοιβεται ΠΑΡΑΝΟΜΑ χωρις να κοβει αποδειξεις, να κινηθει ΝΟΜΙΚΑ εναντιον σου;;;  :think:
Το πάει στη λογική "ο κλέψας του κλέψαντος"!  :grin:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
μαλακιες ρε ανοιξε θεμα να χαμε να λεγαμε κλαιν μαιν πουτς
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Νομιζω δεν σου κανει μυνηση αλλα αγωγη.Τελος παντον μπορει να σου κανει οτι θελει και θα περασεις την νομιμη διαδικασια.Που σημαινει οτι θα καταθεσεις κανονικα θα καταθεσει και αυτη.Παρολα αυτα αν δεν σου εχει κοψει αποδειξη παροχης υπιρεσιων και αν δεν ειναι νομημα δηλωμενη πουτανα οχι μονο δεν εχει καμια ελπιδα να σου κανει τιποτα αλλα μπορεις εσυ μετα να την μυνησεις για διαφορα πραγματα οπως για το οτι σε κατηγωρησε ψευδος και σου ''σπηλωσε το ονομα'' καπως λεγετε αυτο δεν ξερω πως.Δεν νομιζω οτι εχεις να φοβασαι κατι περαν απο το οτι ισος αποδειχθει απο την συνενοηση που εκανες μεσω τηλεφωνου οτι συμετειχες σε παρανομη πορνεια...βεβαια δεν ξερω αν μπορει να αποδειχθει οτι οντος το εκανες.Εγω θα φοβομουν περισσοτερο τους νταβατζιδες της παρα την μυνηση της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom