Νέα

Μίκυ ο μάγος !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ASPIRE(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Ο πουτανιαρης φίλε τα πάντα κάνει .Μπορεί ναναι παντρεμένος και να πηγαίνει στις πουτανες .Αν του κάτσει γκόμενα δεν θα τον σφυρίξει ?
Και τι θα σταματήσει να διαβάζει το σάιτ.
Και γω έχω παραδείγματα που τα κάνουν όλα .
Ο παντρεμένος ναι θα πάει γιατί έχει βαρεθεί τη γυναίκα του αλλά αυτός που έχει σχέση και περνάει καλά δε υπάρχει λόγος να παει στα 10 λεπτά σε πακοχυμενα σεντόνια και σεντόνια που ακούμπησαν γεροντιστικοο βρωμοκωλοι.Σε πουτανες θα πάνε όσοι δε γαμανε αλλιώς και όσοι είναι παντρεμένοι.Επισης εδώ μπαίνουν επίσης όσοι δε έχουν γκόμενα και όσοι είναι παντρεμένοι όχι αυτοί που έχουν σχέση και περνάνε καλά.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Ο παντρεμένος ναι θα πάει γιατί έχει βαρεθεί τη γυναίκα του αλλά αυτός που έχει σχέση και περνάει καλά δε υπάρχει λόγος να παει στα 10 λεπτά σε πακοχυμενα σεντόνια και σεντόνια που ακούμπησαν γεροντιστικοο βρωμοκωλοι.Σε πουτανες θα πάνε όσοι δε γαμανε αλλιώς και όσοι είναι παντρεμένοι.Επισης εδώ μπαίνουν επίσης όσοι δε έχουν γκόμενα και όσοι είναι παντρεμένοι όχι αυτοί που έχουν σχέση και περνάνε καλά.
Τύπε πουτανες δεν υπάρχουν μόνο στα μπουρδέλα. Και όχι μόνο των δέκα είκοσι ευρώ
Τέλος πάντων έχουμε αντίθετες γνώμες και δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε.
Ο καθένας ας πιστεύει τα δικά του.
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Τύπε πουτανες δεν υπάρχουν μόνο στα μπουρδέλα. Και όχι μόνο των δέκα είκοσι ευρώ
Τέλος πάντων έχουμε αντίθετες γνώμες και δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε.
Ο καθένας ας πιστεύει τα δικά του.
Εγώ λέω για όσους γαμανε στα 10 και 20 ευρώ αυτοί γυναικείο μπούτι δε έχουν αγγίξει εκτός ιερόδουλης,τώρα στα 100 ευρώ πάνε και τύποι όμορφοι που όντως μπορεί να έχουν και σχέση αλλά και πάλι δε είναι πολλοί αυτοί,είναι λίγοι.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Πιστεύεις ότι έχει κοπέλα τώρα εσύ και μάλιστα τέτοια γκόμενα?αν ναι τότε τι δουλειά έχει εδώ με εμάς τη ψωλοπαρεα; μη είσαι ευκολόπιστος,κάνεις που έχει γκόμενα να περνάει καλά δε θα ήταν εδώ μέσα.Εδω μέσα μπαίνουν όσοι πάνε με πουτανες και όσοι δε έχουν γκόμενα να κάνουν μια σχέση.
Kαλα.. αστο μεγαλε.... δεν το εχεις... ειπες μ@λ@κι@....
κ επιμενεις κιολας...
Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου...
Ολοι οι τύποι ανδρος μπαινουν εδω μεσα...
κ αγαμητοι... για να βρουν κατι....
κ παντρεμενοι... γιατι εχουν βαρεθει την γυναικα...
κ παντρεμενοι... γιατι μια στο τοσο..για αλλαγη... περνουν κανενα πιπινακι...
κ αλλοι που γουσταρουν να δειχνουν το γκομενακι τους ή την γυναικα τους...(σαν τον τυπο τον παροντος νηματος..φανταζομαι...)
και πολλοι πολλοι αλλοι...
Α!Και δεν υπαρχουν μονο πουτανες του 10ρικου κ του 20αρικου...
παιζουν και εσκορτακια με 150 κ 200....
Οποτε.. μην με λες εμενα ευκολοπιστο..... εσυ εισαι αλου για αλου...!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Kαλα.. αστο μεγαλε.... δεν το εχεις... ειπες μ@λ@κι@....
κ επιμενεις κιολας...
Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου...
Ολοι οι τύποι ανδρος μπαινουν εδω μεσα...
κ αγαμητοι... για να βρουν κατι....
κ παντρεμενοι... γιατι εχουν βαρεθει την γυναικα...
κ παντρεμενοι... γιατι μια στο τοσο..για αλλαγη... περνουν κανενα πιπινακι...
κ αλλοι που γουσταρουν να δειχνουν το γκομενακι τους ή την γυναικα τους...(σαν τον τυπο τον παροντος νηματος..φανταζομαι...)
και πολλοι πολλοι αλλοι...
Α!Και δεν υπαρχουν μονο πουτανες του 10ρικου κ του 20αρικου...
παιζουν και εσκορτακια με 150 κ 200....
Οποτε.. μην με λες εμενα ευκολοπιστο..... εσυ εισαι αλου για αλου...!!!
Αποκλείεται αυτός εδώ να έχει τέτοια γκόμενα και να είναι εδώ μέσα ξέχασε το,μη κρίνεις από αυτόν τον ανώμαλο στο ράδιο αρβύλα που δε ήταν καν φυσιολογικός άνθρωπος,εδώ μέσα κάποιος που έχει σχέση δε μπαίνει καν και δε παίρνω από τον εαυτόν μου είχα από δω μέσα ένα άτομο που μιλάγαμε κάθε μέρα και πήγαινε στα μπουρδέλα και όταν βρήκε γκόμενα ούτε ξαναμπήκε εδώ ούτε πήγαινε στα μπουρδέλα οπότε δε είναι έτσι όπως τα λες.Μη προσπαθείτε όσοι πάτε στα μπουρδέλα να το παίζετε και γαμιαδες στις έξω γιατί δε είστε και εγώ που έχω πάει στα μπουρδέλα πολλές φορές είναι γιατί εξω δε βρίσκω για τους λόγους μου.Το παιδί που μιλάγαμε εδώ πήγαινε επίσης όταν δε μπορούσε να βρει γκόμενα οπότε μη λες μαλακίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom