Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τελικά την Ντιάνα μόνο ο Τατσόπουλος δεν την έχει πάρει...
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
163
Like
5
Πόντοι
1
μια χαρτοριχτρα μου ειπε κάποτε οτι εχω 2 παιδια....και οταν την κοιταξα απορημενος,μου ειπε με νοημα...."και τα εξώγαμα παιδια ειναι...."

κατι θα ήξερε η χαρτοριχτρα  :think:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Καλησπερα σε ολους,απογευματινό πέρασμα απο το μαγαζί την Τετάρτη κατα της 6 το απογευμα μετα απο ανάγνωση που έριξα εδω μεσα.στα decks η φωτεινή δυνατο κοντοπουτανο milfoni.οντως η ντιανα ειναι μουναρα απο τα λίγες.ειχε κοσμο και μου ειπε η φωτεινή οτι πρεπει να περιμένω κανα μισάωρο.ανγχωθηκα λιγο διοτι ειχα παρκάρει ψιλοπαρανομα.την επόμενη θα πάω με το μέτρο.παντως τα 60 για μιση ωρα μου φάνηκαν λιγο Πολλά,ίσως επειδή έχω συνηθίσει τα cg που πληρώνω γυρω στα 80 με 100 αλλά με άνεση χρονου και δυο μπιστολιες.οσο αφορα το μαγαζί ειδα αλλα δυο κοριτσια που μου ηταν αδιάφορα.η μια στυλιαρι και κοντή και μια άλλη μεσαίου επιπέδου και λιγο άγρια  εμφανιση.στην κατηγορία των μασαρζιδικων δεν εχω πείρα εξαίρεση αποτελεί μονο η Φαίδρα που διατηρούσε παλια χωρο στην νεα Σμύρνη και στην Καλλιθέα αλλα δούλευε μονη της.και [size=19pt]αλλη μια στο Μοσχάτο γεωργιανή που δυστυχώς δεν ειναι στην ζωή πια[/size].αυτα απο μένα και  sorry που βγήκα λιγο off topic


R.I.P.    Μάγια  :hi:
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
163
Like
5
Πόντοι
1
Παντως η Φαίδρα ηταν η βασίλισσα του μασαζ.κριμα που έφυγε από ελλαδα.στα 80 ευρω αυτα που προσέφερε δεν τα βρισκεις πια.δυστυχως.

σε ευχαριστω για τα καλα λογια  :smitten: :smitten:
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
163
Like
5
Πόντοι
1
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Τελικά την Ντιάνα μόνο ο Τατσόπουλος δεν την έχει πάρει...

Ο Τατσόπουλος κ ΕΣΥ τυπε που μας εχει ζαλίσει το Π. με τις ηλίθιες εξυπνάδες σου

Η Ντιάνα ειναι το βαρύ πυροβολικό της φωτεινής , τέλειο κορμί κ στήθος , ΠιΣωκολλητό εκπληκτικό σε στενή τρύπα , ο πουτσος κολώνα της ΔΕΗ για όρθιο ΣΕΞ , κ γυναικα να ήσουν ,μπορει κ να γινόσουν λεσβία για να την γλύψεις . Με την Ντιάνα Χυνεις ποτάμια
Μπράβο φωτεινή , εχεις ανακαλύψει ενα ΔΙΑΜΑΝΤΙ , εισαι ο καλύτερος σκάουτερ στα ελαιοτριβεία

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Μισό,παραγγέλνω kfc κ περιμένω Jorge
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ο Τατσόπουλος κ ΕΣΥ τυπε που μας εχει ζαλίσει το Π. με τις ηλίθιες εξυπνάδες σου
Αμα δεν τις πιάνεις δεν φταίω γω...
Μπαηδεγούεη πως σε είπαμε Τζιμ Μαλέας;;
Όνομα και πράμα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Πήγε μια φορά σε μασατζίδικο κι απέκτησε κωλοτρυπίδα ο Μαλέας
Το πιασες αυτό Μαλέα;
Ή είσαι ακόμα ζαλισμένος, και στο φινάλε γάμα την Ντιάνα και πες και ευχαριστώ και μην μπλέκεις με μένα γιατί θα φύγεις κλαμένος...
Νιούφη.... μάθαμε και τα μασάζ...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Κάτσε να το φτιάξω λιγο....
Τελικά την Ντιάνα μέχρι και ο κάθε Μαλέας την έχει πάρει...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μας εχει ζαλίσει το Π. με τις ηλίθιες εξυπνάδες σου

ρε Μαλέα αν έγραφα έξυπνες εξυπνάδες δεν θα μπορούσες να συμμετέχεις...
Όλο αυτό για σένα γίνεται
Επίσης δεν γράφω ηλίθιες ηλιθιότητες γιατί τότε θα τις καταλάβαινες μόνο εσύ....
Άντε παίξτην κάπου αλλού τώρα να χύσεις κανα ποτάμι αλλά θυμήσου να σφουγγαρίσεις μετά...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
...  ελπιζω να με ακουσες και να επελεξες το  σωστο  δωματιο  ;) ;)

αν θες στειλε μου ένα πμ , η γραψε εδώ τι παιζει...
(εχω ένα θεμα με τα κρεβατια του μασαζ.....δεν.... )

σ ευχαριστω..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:

:o :o :o :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom