Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:
Σε περιμένουμε να επιστρέψεις στην μάχη των ελαίων
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
347
Like
320
Πόντοι
21
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:
Καλή επιστροφή, σε περιμένουμε, όσο για την Φωτεινή είναι γνωστό ότι είναι από τα πρώτα ονόματα στα ελαιοτριβεία.  :grin:
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:
αντε με το καλό να επανέλθει.απο τοτε που εφυγες η Κατηγορία του μασαζ κατοικον η οπως αλλιως πεστο  εγινε φτωχότερη.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Και μια και ειμαστε στο θρεντ του μαγαζιου,να πω οτι τα κοριτσια που δουλευουν ειναι ολα καταπληκτικα και ανυπομονω να επανελθω.Ειδικα για τη φιλη μου τη Φωτεινη,που της εχω και μια αδυναμια....... :thumbsup: :thumbsup:

Σε αναμένουμε με ανοικτάς αγκάλας!!!!

;) ;) ;) ;)
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Πέρασμα από το εν λόγο κατάστημα παροχής υπηρεσιών προ ολίγων ημερών και εθεαησαν οι εξής κορασιδες..
1)Σόνια μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος αλλά ένα ποπουδακι ποίημα,έκανε την εμφάνιση της με ωραίο μαύρο κορμάκι
2)Γιάννα μελαχρινή και αυτή πληθωρική κοπελιά μικρή σε ηλικία με ωραίο στήθος αλλά με καλυμενο ποπουδακι όπου δεν το είδα(δεν έχω ιδέα από πρόγραμμα κλπ στο δωμάτιο)
3)Μια με μαλλί πολύ ξανθό(όνομα δεν θυμάμαι)αδύνατη μίκρη σε ηλικία με πολύ ωραίο σώμα και αυτη με άσπρο κορμάκι έκανε την εμφάνιση της
4)Κάτια καστανοξανθη πιτσιρικά και αυτή με πολύ ωραίο σωμα(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)
5)Ντιανα πιτσιρικά και αυτή με παρα πολύ καλό σώμα έκανε την εμφάνιση της με ωραίο σετ εσωρούχων αλλά φορούσε και μια ζακέτα που έκρυβε την πίσω όψη της
6)Χριστίνα μελαχρινή με κοντό μαλλί με τατουάζ σε διάφορα μέρη του σώματος μεγαλύτερη σε ηλικία από τα προηγούμενα κορίτσια κοντά στα 35 πιστεύω είναι με πολύ ωραίο σώμα και αυτη επίσης(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)


Αυτά από εμενα,καλές τσάρκες εύχομαι!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
Πέρασμα από το εν λόγο κατάστημα παροχής υπηρεσιών προ ολίγων ημερών και εθεαησαν οι εξής κορασιδες..
1)Σόνια μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος αλλά ένα ποπουδακι ποίημα,έκανε την εμφάνιση της με ωραίο μαύρο κορμάκι
2)Γιάννα μελαχρινή και αυτή πληθωρική κοπελιά μικρή σε ηλικία με ωραίο στήθος αλλά με καλυμενο ποπουδακι όπου δεν το είδα(δεν έχω ιδέα από πρόγραμμα κλπ στο δωμάτιο)
3)Μια με μαλλί πολύ ξανθό(όνομα δεν θυμάμαι)αδύνατη μίκρη σε ηλικία με πολύ ωραίο σώμα και αυτη με άσπρο κορμάκι έκανε την εμφάνιση της
4)Κάτια καστανοξανθη πιτσιρικά και αυτή με πολύ ωραίο σωμα(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)
5)Ντιανα πιτσιρικά και αυτή με παρα πολύ καλό σώμα έκανε την εμφάνιση της με ωραίο σετ εσωρούχων αλλά φορούσε και μια ζακέτα που έκρυβε την πίσω όψη της
6)Χριστίνα μελαχρινή με κοντό μαλλί με τατουάζ σε διάφορα μέρη του σώματος μεγαλύτερη σε ηλικία από τα προηγούμενα κορίτσια κοντά στα 35 πιστεύω είναι με πολύ ωραίο σώμα και αυτη επίσης(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)


Αυτά από εμενα,καλές τσάρκες εύχομαι!!!

φοβαται το χορχε το κοριτσι. εχει αγριες διαθεσεις  :grin: :2funny:


ωραια ενημερωση
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Πέρασμα από το εν λόγο κατάστημα παροχής υπηρεσιών προ ολίγων ημερών και εθεαησαν οι εξής κορασιδες..
1)Σόνια μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος αλλά ένα ποπουδακι ποίημα,έκανε την εμφάνιση της με ωραίο μαύρο κορμάκι
2)Γιάννα μελαχρινή και αυτή πληθωρική κοπελιά μικρή σε ηλικία με ωραίο στήθος αλλά με καλυμενο ποπουδακι όπου δεν το είδα(δεν έχω ιδέα από πρόγραμμα κλπ στο δωμάτιο)
3)Μια με μαλλί πολύ ξανθό(όνομα δεν θυμάμαι)αδύνατη μίκρη σε ηλικία με πολύ ωραίο σώμα και αυτη με άσπρο κορμάκι έκανε την εμφάνιση της
4)Κάτια καστανοξανθη πιτσιρικά και αυτή με πολύ ωραίο σωμα(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)
5)Ντιανα πιτσιρικά και αυτή με παρα πολύ καλό σώμα έκανε την εμφάνιση της με ωραίο σετ εσωρούχων αλλά φορούσε και μια ζακέτα που έκρυβε την πίσω όψη της
6)Χριστίνα μελαχρινή με κοντό μαλλί με τατουάζ σε διάφορα μέρη του σώματος μεγαλύτερη σε ηλικία από τα προηγούμενα κορίτσια κοντά στα 35 πιστεύω είναι με πολύ ωραίο σώμα και αυτη επίσης(δεν έχω γνώμη για προγράμματα κλπ)


Αυτά από εμενα,καλές τσάρκες εύχομαι!!!
πήρε καμία? η Φωτεινή στην πόρτα όπως έχει αναφερθεί?
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
οχι δεν πηρα καποια αυτην την φορα...εχω παρει την σονια παλαιοτερα με πολυ καλες εντυπωσεις!!για της αλλες δεν εχω αποψη οποιος εχει ας την προσφερει στο κοινο!
Η φωτεινη ειναι αναλογα την ωρα που θα πας  αν την πετυχεις ,μερικες φορες την βλεπω μερικεσ οχι
μπαίνει κ δωμάτιο ή όχι?
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
οχι δεν πηρα καποια αυτην την φορα...εχω παρει την σονια παλαιοτερα με πολυ καλες εντυπωσεις!!για της αλλες δεν εχω αποψη οποιος εχει ας την προσφερει στο κοινο!
Η φωτεινη ειναι αναλογα την ωρα που θα πας  αν την πετυχεις ,μερικες φορες την βλεπω μερικεσ οχι
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
δεν εχω τετοια ενημερωση εγω...πας απο εκει και ρωτας
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η Φ. σε κάποιους γνωστούς πελάτες μπαίνει στο γενικό πόπολο όχι...
Αλλά πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις... δεν βλάπτει να ρωτήσεις... με όμορφο τρόπο βέβαια...
Ρε σείς δεν με φοβάται η Ντιάνα... έχουμε πολύ καλή σχέση...
Της αρέσει το κορμί μου, μου αρέσει το κορμί της...
έχουμε συνεννοηθεί με την μικρή...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
Η Φ. σε κάποιους γνωστούς πελάτες μπαίνει στο γενικό πόπολο όχι...
Αλλά πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις... δεν βλάπτει να ρωτήσεις... με όμορφο τρόπο βέβαια...
Ρε σείς δεν με φοβάται η Ντιάνα... έχουμε πολύ καλή σχέση...
Της αρέσει το κορμί μου, μου αρέσει το κορμί της...
έχουμε συνεννοηθεί με την μικρή...

εύγε ομορφάντρα μου!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

sloppy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
5
Like
414
Πόντοι
301
New entry στο μαγαζι Ελληνιδα Φαιδρα

Δεν ειχε αδειο δωματιο και επειδη βιαζομουν εφυγα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
New entry στο μαγαζι Ελληνιδα Φαιδρα

Δεν ειχε αδειο δωματιο και επειδη βιαζομουν εφυγα.

πολύ κακώς έκανες.......το να πετυχεις τη Φαιδρα είναι σαν να κέρδισες το λοττο........σου χαμογέλασε η τυχη,κι εσυ της γύρισες την πλάτη........ :think:
 

sloppy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
5
Like
414
Πόντοι
301
Αυτη μου ανοιξε και μου ειπε οτι ειχαν πληροτητα οποτε την εκανα. Τη ρωτησα αν περναει μεσα και πηρα το οκ. Την εβαλα στα υποψιν χορχε.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν βρίσκουμε δωμάτιο να λαδώσουμε ρε δικέ μου σ' αυτό το μαγαζί...
τι ώρα γινόταν ο χαμός?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αυτη μου ανοιξε και μου ειπε οτι ειχαν πληροτητα οποτε την εκανα. Τη ρωτησα αν περναει μεσα και πηρα το οκ. Την εβαλα στα υποψιν χορχε.

την επόμενη φορα,κλείσε ραντεβού για αργότερα και,εν τω μεταξύ,λίγο πιο κατω εχει εξαιρετικό φουρνο......χτυπα 1-2 ζαμπονοτυρόπιττες,να καρδαμώσεις και επανέρχεσαι........ :wanker: :wanker:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Το ενα απο τα δυο δωμάτια στο λαδάδικο ειναι τρώγλη για ποντικούς . Ουτε wc δεν εχει
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Να στο φτιάξω λίγο... τρία στα τρία... τα δωμάτια είναι χάλια...
Τα πιό αλφάδια κορίτσια... σε έναν από τους χειρότερους χώρους....!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom