Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Το φίλε είναι Ελληνικά
Το φίλος είναι ξεχειλίζω μαγκιά
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Επίσκεψη στο μαγαζί για να ανακρίνω τις τζούδες αν ο τσίκα την έχει μεγαλύτερη από μένα...
Παρούσες τρείς σωληνοκόρες, το ξανθό στυλιάρι, η μελαχρινή μπουμπούκα και η καστανή φερράρι... ονόματα είναι γνωστά, επίσης το λαγουδάκι Βίκυ, η λεπτοφυής Σόνια και η κάθε μέρα πιό όμορφη Χριστίνα.
Δεν σας λέω με ποιά πέρασα αλλά τον τσίκα δεν τον θυμόταν
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους,απογευματινό πέρασμα απο το μαγαζί την Τετάρτη κατα της 6 το απογευμα μετα απο ανάγνωση που έριξα εδω μεσα.στα decks η φωτεινή δυνατο κοντοπουτανο milfoni.οντως η ντιανα ειναι μουναρα απο τα λίγες.ειχε κοσμο και μου ειπε η φωτεινή οτι πρεπει να περιμένω κανα μισάωρο.ανγχωθηκα λιγο διοτι ειχα παρκάρει ψιλοπαρανομα.την επόμενη θα πάω με το μέτρο.παντως τα 60 για μιση ωρα μου φάνηκαν λιγο Πολλά,ίσως επειδή έχω συνηθίσει τα cg που πληρώνω γυρω στα 80 με 100 αλλά με άνεση χρονου και δυο μπιστολιες.οσο αφορα το μαγαζί ειδα αλλα δυο κοριτσια που μου ηταν αδιάφορα.η μια στυλιαρι και κοντή και μια άλλη μεσαίου επιπέδου και λιγο άγρια  εμφανιση.στην κατηγορία των μασαρζιδικων δεν εχω πείρα εξαίρεση αποτελεί μονο η Φαίδρα που διατηρούσε παλια χωρο στην νεα Σμύρνη και στην Καλλιθέα αλλα δούλευε μονη της.και αλλη μια στο Μοσχάτο γεωργιανή που δυστυχώς δεν ειναι στην ζωή πια.αυτα απο μένα και  sorry που βγήκα λιγο off topic
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μα καλά ο audi21 είναι ο χαμένος γιός του andy51;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τίποτα βρε!!! Σε αυτή τι ζωή μόνο το μουνί και το καλαμπούρι μας έχουν μείνει!!!
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Παντως η Φαίδρα ηταν η βασίλισσα του μασαζ.κριμα που έφυγε από ελλαδα.στα 80 ευρω αυτα που προσέφερε δεν τα βρισκεις πια.δυστυχως.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
24
Like
4.017
Πόντοι
1.666
Παντως η Φαίδρα ηταν η βασίλισσα του μασαζ.κριμα που έφυγε από ελλαδα.στα 80 ευρω αυτα που προσέφερε δεν τα βρισκεις πια.δυστυχως.

Έχεις ένα δίκιο, απλά από κάποια εποχή κι ύστερα ήταν δυσεύρετη και δεν μπορούσες να είσαι σίγουρος αν θα τηρήσει το ραντεβού της ή όχι, μέχρι (σχεδόν) τελευταία στιγμή. Και κάτι τελευταίο, για να κλείσω εδώ την off topic τοποθέτησή μου: κρίνοντας από τα σχόλια, εφάμιλλη της Φαίδρας αυτή τη στιγμή είναι η Ζωή στις ανεξάρτητες μασατζούδες.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Η αρχαία Φαίδρα έκανε μασάζ στον Ιππόλυτο ενώ η μοντέρνα Φαίδρα έκανε μασάζ το απόλυτο δηλαδή :grin:
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Πέρασμα από το σπα χοχο. Μου ανοιξε η Φωτεινή και μου είπε ότι δεν είχαν φτάσει ακόμα οι τσουπρες και. Της λέω θα περάσω αργότερα. Ξαναγυρισα και έφαγα άκυρο στο κουδούνι. Ανοίγουν μόνο όταν τελειώσει η δουλειά;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Αποστολή εξετελεσθη τελικά. Πέρασα με τη Ντιανα. Για την εμφάνιση της έχω να πω τύφλα να έχουν τα studioκοριτσα. Πολύ ομορφη κοπέλα με πολύ θηλυκό κορμί. Άψογη και στο "μασάζ". 10/10!  :headbaning2:
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Αποστολή εξετελεσθη τελικά. Πέρασα με τη Ντιανα. Για την εμφάνιση της έχω να πω τύφλα να έχουν τα studioκοριτσα. Πολύ ομορφη κοπέλα με πολύ θηλυκό κορμί. Άψογη και στο "μασάζ". 10/10!  :headbaning2:
επειδή το βάζεις σε εισαγωγικά.  Άψογη και στα δύο η στην... μπριζόλα πιο καλή?
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Δεν ξέρω αν κάνει μασάζ γενικότερα καθώς ιδρώσαμε τη φανέλα όλο το μισάωρο.  :2funny:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
Δεν ξέρω αν κάνει μασάζ γενικότερα καθώς ιδρώσαμε τη φανέλα όλο το μισάωρο.  :2funny:
  Δεν  την  κοβω  να ειναι  το δυνατο της χαρτι το μασσαζ , αλλωστε με  τετοιο  μουναρο στο  δωματιο  δεν νομιζω να αναζητα  κανεις το μασσαζ απο αυτο το θεομουνο , παντως ειναι σουπερ το μωρο και  πολυ αγαπησιαρικο .... pilo ρε μπας και σου  εκανε  εσενα μασσαζ  ρε Μπουμπι  ??
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
  Δεν  την  κοβω  να ειναι  το δυνατο της χαρτι το μασσαζ , αλλωστε με  τετοιο  μουναρο στο  δωματιο  δεν νομιζω να αναζητα  κανεις το μασσαζ απο αυτο το θεομουνο , παντως ειναι σουπερ το μωρο και  πολυ αγαπησιαρικο .... pilo ρε μπας και σου  εκανε  εσενα μασσαζ  ρε Μπουμπι  ??
Οχι χρυσε μου,της έκανα εγω όμως...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom