Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
στο σεξ δεν αποτοξινώνεσαι γιατί είναι θεραπεία , ηρεμείς και ανανεώνεσαι,,,,

πίστεψέ με άμα μπείς όμως ανάμεσα στα στριποκόριτσα και γίνεις σουβλάκι θα αποκτήσεις εθισμό....
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
το άλλο στριποκοριτσο η βικτωρια εχει γυρίσει??
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
όταν παμε για τα στριποκοριτσια ολο λειπουν και εμφανίζονται αλλα αντ' αλλα  :S
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
ΓιαννοΝτιάνα κανονικά στο πόστο τους; H ήταν guest stars;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σημερινή επίσκεψη αργά το μεσημέρι....γινόταν χαμός στα κουδούνια,αλλά πως τα καταφέρνει η Φωτεινή και δεν συναντιώνται οι συναγωνιστές,μυστήριο...... :think: :think: ενδεχομένως,στην προηγούμενη ζωή της ήταν τροχονόμος...... :rockon: :rockon:

Ρόστερ πλούσιο και εκλεκτό.....Ντιάννα,Γιανα,Σόνια,μια κοπέλλα που δεν θυμαμαι όνομα και Κάτια......καλά,η Ντιάνα τα σπάει......πάρα πολύ ωραία και κλασσάτη γυναίκα.......φοβερό πρόσωπο και κορμί κόλαση......... :heavymetalbig:

Ημουν αναμεσα στην Κάτια και στην Γιάννα,γιατι η Ντιάνα έμπαινε σε δωματιο,οπότε αφέθηκα στην Φωτεινή να επιλέξει,διότι εχω εμπιστοσύνη στις επιλογές της.Τελικώς μου έστειλε την Γιανα,αφήνοντας την Κάτια για την επόμενη φορά......
Η Γιάννα είναι ουκρανικό πιπινι,ψηλή,με μακρύ μαυρο μαλλί,κορμάρα και επιδερμίδα βελουδο.Στηθος τριάρι φυσικότατο......ωραιο και στητό.....και πως να μην είναι αφού η κοπέλλα ειναι δεν ειναι 20 χρονων.....αντε 21....... :2funny: :2funny:
Συνεννόηση στα Αγγλικά,πετάει όμως και καμμιά λεξούλα ελληνική,με πολύ χαριτωμενο τρόπο.Μασαζ τώρα μαθαίνει,αλλά το προσπαθεί....μου πρότεινε να της κανω εγω μασαζ για να μάθει καμμιά καινούργια τεχνική..... :headbaning1: :headbaning1:

Η συμμετοχή καλή,αλλά και μόνο που εισαι με τέτοιο πλάσμα ανεβαινει η διάθεσή σου...... :tn04: :tn04: πέρασα πολύ ωραία και φυσικά επίκειτααι νεα επίσκεψη για την Κάτια η την Ντιάνα.........
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
23
Like
3.042
Πόντοι
3.820
Τι ωρες δουλευει το καταστημα?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
κατά πληροφορίες επιστρέφει προς το τέλος του μηνός

πριν λίγο μίλησα με βιντεοκλήση μαζί της από το μακρινή ανατολική ρωσία και μου είπε ότι έρχεται τέλος του μήνα. Είναι οριστικό και σας το καταθέτω!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
....μου πρότεινε να της κανω εγω μασαζ για να μάθει καμμιά καινούργια τεχνική..... :headbaning1: :headbaning1:

είναι σαν να είπε ο μέσι στον φορτούνη...κάνε αυτά που κάνω εγώ στο γήπεδο γιατί θέλω να δώ αν μπορείς να σγκριθείς μαζί μου... :happy: :happy:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
η γιάννα πάντως για όποιον ενδιαφέρεται είναι τρελλιάρα και ανέμελη...πολύ δυνατή στο δωμάτιο και γενικά το άλογο χύνεται...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η Γιάννα είναι μπουμπούκα και πειραχτήρι...
Διαολάκι...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
η γιάννα πάντως για όποιον ενδιαφέρεται είναι τρελλιάρα και ανέμελη...πολύ δυνατή στο δωμάτιο και γενικά το άλογο χύνεται...
   Ακριβως αυτα που ειπε ο bixterious κι ο χορχακος , η Γιαννα ειναι τρελιαρα απιστευτη και τρελο πειραχτηρι η μικρη , και βασικα εχει ολη αυτη την γλυκια  ζωηραδα ,  τρελα και ανεμελια που εχει μια  21χρονη κοπελα της ηλικιας της , πραγματικα  εχει απ τα πιο δυνατα   ροστερ αυτη την στιγμη η Φωτειναρα μας και μακαρι να τις κρατησει  διοτι αξιζουν οι μικρες , για Ντιανα και Σονια δεν θα πω κατι ... απλα αψογες και ερωτευσιμες οι μωρακλες  :smitten: :smitten: :smitten:  τις  λεπτομερειες θα τις δειτε τις επομενες μερες στις κριτικες μου , stay tuned αλανια μου  :cool2: :cool2:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
   Ακριβως αυτα που ειπε ο bixterious κι ο χορχακος , η Γιαννα ειναι τρελιαρα απιστευτη και τρελο πειραχτηρι η μικρη , και βασικα εχει ολη αυτη την γλυκια  ζωηραδα ,  τρελα και ανεμελια που εχει μια  21χρονη κοπελα της ηλικιας της , πραγματικα  εχει απ τα πιο δυνατα   ροστερ αυτη την στιγμη η Φωτειναρα μας και μακαρι να τις κρατησει  διοτι αξιζουν οι μικρες , για Ντιανα και Σονια δεν θα πω κατι ... απλα αψογες και ερωτευσιμες οι μωρακλες  :smitten: :smitten: :smitten:  τις  λεπτομερειες θα τις δειτε τις επομενες μερες στις κριτικες μου , stay tuned αλανια μου  :cool2: :cool2:
περιμενουμε.. :dancing: :dancing:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
για Ντιανα και Σονια δεν θα πω κατι ...

Δεν νομίζω ότι πρέπει να τις έχεις δει... ιδίοις όμασι...
γιατί η Ντιάνα ουδεμία σχέση έχει με την Σόνια...

αλλά ξέχασα... απλά επαναλαμβάνεις ότι γράφουν οι άλλοι πριν από σένα...
 

sloppy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
5
Like
414
Πόντοι
301
μπραβο στη Φωτεινη που καταφερνει και μανατζαρει τον κοσμο χωρις να υπαρχουν μεταξυ μας συναντησεις :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
Επίσκεψη και η αφεντιά μου.
Στην πόρτα η γλυκύτατη και ευγενέστατη Φωτεινή, μου παρουσίασε τη μελαχρινή Βίκη με τα πεταχτά δοντάκια, γνωστή από το Γ' Σεπτεμβρίου, τη Χριστίνα ψηλή γυναικάρα με κοντό μαλλί και αρκετά τατού, τη Γιάννα μελαχρινό τουμπανάκι που εξήλθε από το δωμάτιο με πετσέτα και τη Ντιάνα αγγελικό πιπίνι καστανόξανθο. Στοχοποίησα τις δύο τελευταίες αλλά λόγω του ότι προηγούνταν συναγωνιστές δεν μπορούσα να περιμένω.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom