Νέα

Μετατροπή τηλεόραση σε smart

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
429
Πόντοι
21
Δεν μίλησα ούτε για εφαρμογές κινητών ούτε για community της xiaomi.

To fire os είναι μια παπαρια και μισή αλλά είσαι μυρωδιάς οπότε τι να σου εξηγήσω...
Φαίνεται ότι μιλάς για να μιλάς γιατί ένα επιχείρημα δεν έχεις αναφέρει μέχρι στιγμής.
Τι παραπάνω κάνεις με το ΧΙΑΟΜΙ; Έχεις ένα παράδειγμα;
Αλλιώς μοκο πιτσιρικο.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.393
Like
2.167
Πόντοι
456
Κάποιο δυνατό tvbox κάποιος γνώστης να προτείνει;
Στα 70-80 ευρώ.
 

kkgr38

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
39
Πόντοι
0
Φαίνεται ότι μιλάς για να μιλάς γιατί ένα επιχείρημα δεν έχεις αναφέρει μέχρι στιγμής.
Τι παραπάνω κάνεις με το ΧΙΑΟΜΙ; Έχεις ένα παράδειγμα;
Αλλιώς μοκο πιτσιρικο.
Είσαι τραχανοπλαγιας, ταγάρι κανονικό που η ατάκα "και δεν κολλάει πουθενά" νομίζεις ότι είναι επιχείρημα. Καμία σοβαρή συσκευή δεν κολλάει και σε αυτές ανήκουν και τα 2 που αναφέρθηκαν (τα οποία έχω και τα 2)

Μεταξυ των 2 η επιλογή θα έπρεπε να είναι βασισμένη στην προτίμησε του λειτουργικού του καθενός και την υποστήριξη (όχι τεχνική) που έχουν από πίσω τους και κατ'εμε αυτό είναι το mi Box s gen 2 αλλά αυτό είναι η προσωπική μου άποψη.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
8
Like
2.948
Πόντοι
506
Ναι, πριν χρόνια, βλεπαμε αγωνες από μια εφαρμογή κινητου (novidunk, καπως έτσι) και προβολή σε tv που είχε γινει smart με μια συσκευη της google, δεν θυμαμαι πως την λένε. Δυσκολα χρόνια, το 2015 πρεπει να ήταν..
Δεν μιλάω για το cast, λέω για τα hybrid που θέλει ο νηματοθέτης. Δε μπορείς να το κάνεις αυτό
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
429
Πόντοι
21
Είσαι τραχανοπλαγιας, ταγάρι κανονικό που η ατάκα "και δεν κολλάει πουθενά" νομίζεις ότι είναι επιχείρημα. Καμία σοβαρή συσκευή δεν κολλάει και σε αυτές ανήκουν και τα 2 που αναφέρθηκαν (τα οποία έχω και τα 2)

Μεταξυ των 2 η επιλογή θα έπρεπε να είναι βασισμένη στην προτίμησε του λειτουργικού του καθενός και την υποστήριξη (όχι τεχνική) που έχουν από πίσω τους και κατ'εμε αυτό είναι το mi Box s gen 2 αλλά αυτό είναι η προσωπική μου άποψη.
Ταγαρι να πεις τους συγγενείς σου, δε γνωριζόμαστε και από χτες.
Αλλά βέβαια, όταν δεν έχουμε επιχειρήματα, προτιμούμε να βρίσουμε τον άλλο.

Εντάξει απλά επιβεβαιωσες ότι δε γνωρίζεις καν τις δυνατότητες του Firestick και παρόλο αυτά έχεις και άποψη.
Μόνο και μόνο που αυτό έχει από πίσω ολόκληρη Αμαζον, θα έπρεπε λίγο να σε κάνει να δουλέψεις το μυαλό σου, όταν μιλάς για υποστήριξη.
Αλλά δεν πειράζει, καμένο χαρτί είσαι.

Τουλάχιστον ας διαβάσουν να έχουν υπόψιν τους για επιλογές οι υπόλοιποι που είναι ανοιχτομυαλοι.
 

kkgr38

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
39
Πόντοι
0
Αν εσύ αυτό κατάλαβες από τα γραφόμενά μου τότε ο χαρακτηρισμός ταγάρι ίσως να είναι understatement οπότε το κόβω γιατί όντως νιώθω ότι προσπαθώ να συνεννοηθώ με αμοιβάδα.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
14
Like
1.698
Πόντοι
496
Δεν μιλάω για το cast, λέω για τα hybrid που θέλει ο νηματοθέτης. Δε μπορείς να το κάνεις αυτό
Ναι παιδί μου, το κατάλαβα.
Όμως:
1. Πολλά hybrid ειναι ιντερνετικά. Το Open που ανεφερες π.χ, εβλεπα πέρσι πρωταθλημα Αργεντινης στο laptop. Ertflix επίσης
2. Τα ιντερνετικα μπορεί να τα ανοίξει σε smartphone, και αν θελει μεγαλη οθόνη τα κανει cast στην TV
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
246
Like
429
Πόντοι
21
Αν εσύ αυτό κατάλαβες από τα γραφόμενά μου τότε ο χαρακτηρισμός ταγάρι ίσως να είναι understatement οπότε το κόβω γιατί όντως νιώθω ότι προσπαθώ να συνεννοηθώ με αμοιβάδα.
Ούτε παράθεση δεν είσαι ικανός να κάνεις.
Όμως δεν πειράζει.
Καλό ότι παραδέχεσαι ότι οι συγγενείς σου είναι όλοι με IQ αμοιβαδας.
Έτσι εξηγείται η ανικανότητα σου.
 

aberel

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
146
Πόντοι
1
υπαρχει δλδ στικ που αποδικοποιει τσαμπα συνδρομη
τικα καναλια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom