Νέα

Μέρες με ζευγάρια σε τσοντοσινεμά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zeygariathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
73
Like
193
Πόντοι
0
Ναι ειμαστε μεσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πιο λετε
 

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
17
Like
276
Πόντοι
20
Καλησπερα στα ζευγάρια!παντως εγώ ένα έχω να πω!αν οργανώσετε κάτι τέτοιο πιστευω θα ειναι κάτι καλο γτ θα ακολουθήσουν και διστακτικά ζευγάρια και θα έχει ενδιαφέρον για όλους σιγά σιγά..μπραβο παιδιά..
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Το έχω πει πολλές φορές ότι πρέπει να οργανωθούμε και μπράβο στην zeygariathens που άνοιξε αυτό το νήμα είναι μία αρχή. Τώρα για όσα ζευγάρια γουστάρουνε παιχνίδια μπορούν να γίνουν όχι μόνο στα σινεμά αλλά και αλλού ξενοδοχεία και σε άλλους χώρους. Καλό θα είναι όμως οταν ένα ζευγάρι πάει σε σινεμά και θέλει να να παίξει να το γράφει εδώ παραδείγματος χάρη: Ειμαστε το τάδε ζευγάρι θα πάμε την τάδε μέρα και τάδε ώρα εκεί και θέλουμε να παίξουμε με τόσους άντρες, αυτό ίσως να είναι πολύ καλό και να γίνει οργανωμένο ώστε να μην μπαίνουν παρείσακτοι στο παιχνίδι
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Zeygariathens

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
55
Like
218
Πόντοι
20
Το έχω πει πολλές φορές ότι πρέπει να οργανωθούμε και μπράβο στην redheadnympho που άνοιξε αυτό το νήμα είναι μία αρχή. Τώρα για όσα ζευγάρια γουστάρουνε παιχνίδια μπορούν να γίνουν όχι μόνο στα σινεμά αλλά και αλλού ξενοδοχεία και σε άλλους χώρους. Καλό θα είναι όμως οταν ένα ζευγάρι πάει σε σινεμά και θέλει να να παίξει να το γράφει εδώ παραδείγματος χάρη: Ειμαστε το τάδε ζευγάρι θα πάμε την τάδε μέρα και τάδε ώρα εκεί και θέλουμε να παίξουμε με τόσους άντρες, αυτό ίσως να είναι πολύ καλό και να γίνει οργανωμένο ώστε να μην μπαίνουν παρείσακτοι στο παιχνίδι
Εμείς ανοίξαμε το νήμα .. αλλά οκ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Πολύ φοβάμαι πως εαν το βγάλουν στην δημοσιότητα...θα πλακώσει πολύς κόσμος....με ότι σημαίνει αυτό
 
OP
OP
Zeygariathens

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
55
Like
218
Πόντοι
20
Πολύ φοβάμαι πως εαν το βγάλουν στην δημοσιότητα...θα πλακώσει πολύς κόσμος....με ότι σημαίνει αυτό
Άμα θελουμε κόσμο θα το λέμε εδώ ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα θελουμε κόσμο θα το λέμε εδώ ..
Και ανάλογο το κόσμο
 

VITAMIN

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
17
Like
276
Πόντοι
20
Καλησπερα σας!θεωρω οτι ο κόσμος διαχειρίζεται!το να έρθει πολύς κόσμος δεν ειναι και τόσο κακό αν μια ομάδα γύρω απο τα ζευγάρια μπορει να δημιουργεί μια ομαλότητα στο παιχνίδι!σιγουρα η αναγνώριση κατα την κ γνώμη μου ενός τέτοιου παιχνιδιού θα τραβήξει κιαλλα ζευγάρια που διστάζουν και σιγά σιγά μελλοντικά να γίνει και άλλου ποιο οργανωμένα και ποιο όμορφα!!εχω μιλήσει και έχω έρθει σε επαφη με ζευγάρια τα οποια το θέμα τους ειναι οτι δεν μπορούν να συγχρονιστούν και με άλλους ώστε να κάνουν ένα μεγάλο παιχνίδι!
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Εγω απο το 2006 ειμαι στην ομαδα που παιρνουμε αυτην εδω www.eva6969.com και εχω μεγαλη εμπειρια γενικα σε bukkake,dogging και gangbang οποτε μπωρο να πω πως μια καλη οργανωση σιγουρα και θα περασουμε καλα και πιο πολλα ζευγαρια θα ερθουν αλλα θα απονοσουμε και τυχον παρισακτους
Ειπα οτι τα ζευγαρια μπορουν να ανακοινωνουν εδω για το που θα πανε ακομα και με ποσους θελουν να παιξουν και αν δεν θελουν να το ανακοινωσουν δημοσια μπορουν να στειλουν Π.Μ. σε ατομα που θελουν και μονο
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εγω απο το 2006 ειμαι στην ομαδα που παιρνουμε αυτην εδω www.eva6969.com και εχω μεγαλη εμπειρια γενικα σε bukkake,dogging και gangbang οποτε μπωρο να πω πως μια καλη οργανωση σιγουρα και θα περασουμε καλα και πιο πολλα ζευγαρια θα ερθουν αλλα θα απονοσουμε και τυχον παρισακτους
Ειπα οτι τα ζευγαρια μπορουν να ανακοινωνουν εδω για το που θα πανε ακομα και με ποσους θελουν να παιξουν και αν δεν θελουν να το ανακοινωσουν δημοσια μπορουν να στειλουν Π.Μ. σε ατομα που θελουν και μονο
Όντως τώρα έχεις καταφέρει να κάνεις swinging με τέτοια σαβουροφακλάνα;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Όντως τώρα έχεις καταφέρει να κάνεις swinging με τέτοια σαβουροφακλάνα;
Ζει ακομα αυτη ρε?

Την ειχα δει πρεπει να ηταν 2012 με εναν τυπο τεραστιο μπαφουσκα Γιαννης εαν θυμαμαι καλα.

Τοτε ηταν καλη εμφανησιακα αλλα κατι.....δεν μαρεσε
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.505
Like
11.554
Πόντοι
3.506

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.505
Like
11.554
Πόντοι
3.506
Ζει ακομα αυτη ρε?

Την ειχα δει πρεπει να ηταν 2012 με εναν τυπο τεραστιο μπαφουσκα Γιαννης εαν θυμαμαι καλα.

Τοτε ηταν καλη εμφανησιακα αλλα κατι.....δεν μαρεσε
Πέρασε μια βόλτα από δω πριν μερικά χρόνια και τραμπούκισε όσους την έλεγαν τελειωμένη. Και 'γω της τον είχα δόσει σε ένα dogging στο Πεδίο, πριν πολλά... πολλά χρόνια. Τώρα δεν βλέπεται.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.943
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Πέρασε μια βόλτα από δω πριν μερικά χρόνια και τραμπούκισε όσους την έλεγαν τελειωμένη. Και 'γω της τον είχα δόσει σε ένα dogging στο Πεδίο, πριν πολλά... πολλά χρόνια. Τώρα δεν βλέπεται.
Το νημα που ειχε πεσει η τραμπουκα ηταν πραγματικο επος, το ειχε τερματισει η τυπισσα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Πέρασε μια βόλτα από δω πριν μερικά χρόνια και τραμπούκισε όσους την έλεγαν τελειωμένη. Και 'γω της τον είχα δόσει σε ένα dogging στο Πεδίο, πριν πολλά... πολλά χρόνια. Τώρα δεν βλέπεται.
Xαχαχαχαχαχαχα το ξερω πιστεψε με...

Α ρε τι θυμηθηκα τωρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom