Νέα

Μεγάλος σεισμός στην Τουρκία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan336
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Να θυμίσω λίγο στους μαλακες που ειρωνεύονται για τον σεισμό στην Τουρκία, οτι στον σεισμο της Αθήνας το '99 επιχειρούσαν τα μέλη και ο εξοπλισμός της AKUT δίπλα δίπλα με την ΕΜΑΚ.

Μην είστε σκατανθρωποι.
Ότι ο Ερντογάν κι ο Μητσοτάκης, και ο κάθε πολιτικός, παίζουν παιχνίδια για να παθιάζεστε, σημαινει οτι σας βλέπουν κι εσάς ως παιχνίδια.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.088
Πόντοι
3.446
329526364_1320446511832981_7439061744654513248_n.jpg
οποιος αισθανεται ομορφα βλεποντας αυτο, ας κανει μια χαρη στην ανθρωποτητα και ας βαλει ενα τελος στην ζωη του
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Στις ειδησεις ειπε οτι συμφωνα με εκτιμησεις των Αμερικανων, ο τελικος απολογισμος θα ειναι 100 χιλιαδες νεκροι!!
Σε ξενο καναλι πριν λιγες ημερες ελεγε οτι στη Συρια αυτη τη στιγμη διαμενουν σε καταυλισμους λογω του πολεμου, 2 εκατομμυρια ανθρωποι!

Ας αφησουν τα κρατη τους πολεμους, και ας κοιταξουν να συνεργαστουν, για ειρηνη, ευημερια, υποδομες, ενεργεια, εμποριο, νερο, διαχειριση καταστροφων.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.114
Πόντοι
2.036
Να θυμίσω λίγο στους μαλακες που ειρωνεύονται για τον σεισμό στην Τουρκία, οτι στον σεισμο της Αθήνας το '99 επιχειρούσαν τα μέλη και ο εξοπλισμός της AKUT δίπλα δίπλα με την ΕΜΑΚ.

Μην είστε σκατανθρωποι.
Ότι ο Ερντογάν κι ο Μητσοτάκης, και ο κάθε πολιτικός, παίζουν παιχνίδια για να παθιάζεστε, σημαινει οτι σας βλέπουν κι εσάς ως παιχνίδια.
Μήπως γνωρίζεις ποιοι ήταν αυτοί που σκότωναν αιχμάλωτους και αμάχους στην Κύπρο μας το '74; Ποιοι ήταν αυτοί που βίαζαν γυναίκες, κοριτσάκια, μέχρι και γριούλες; Θα σου πω εγώ, που σε διαβεβαιώ ότι γνωρίζω πολύ καλά. Οι περισσότεροι λοιπόν ήταν από αυτές τις περιοχές και να είσαι σίγουρος ότι χιλιάδες απ' αυτούς, βίωσαν τον συγκεκριμένο σεισμό. Τους εύχομαι να είναι ακόμα ζωντανοί, κάτω από τα χαλάσματα και να ψοφήσουν μετά από λίγες μέρες, πριν προλάβουν να τους βγάλουν έξω. Κι επειδή είσαι ευαισθητούλης, όχι φιλαράκι μου δεν μου περισσεύουν δάκρυα γι αυτούς (εκτός παιδιών). Μου στερέψαν το '74. το '96 και σε κάθε δυστύχημα που συμβαίνει σε στελέχη των ενόπλων μας δυνάμεων, όπως το πρόσφατο με τα δύο παλληκάρια της πολεμικής μας αεροπορίας.
ΓΚΕΚΕ;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Σύμφωνα με Ιταλούς γεωλόγους,με αυτό το σεισμό, η Τουρκία μετακινήθηκε κατά 3 μέτρα περίπου προς νότια και Δυτικά..(Δηλαδή προς εμάς!)
Μας είπανε οτι θάρθουν βράδυ, αλλά οχι όλοι μαζί...
τυπε πρεπει να τους ριξουμε επειγοντως πυρηνικα να τους ξαναπαμε πισω στη θεση τους :uzi::uzi::uzi:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
329526364_1320446511832981_7439061744654513248_n.jpg
οποιος αισθανεται ομορφα βλεποντας αυτο, ας κανει μια χαρη στην ανθρωποτητα και ας βαλει ενα τελος στην ζωη του
Μια χειροβομβιδα εκεί μέσα θα ήταν ότι πρέπει.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Μήπως γνωρίζεις ποιοι ήταν αυτοί που σκότωναν αιχμάλωτους και αμάχους στην Κύπρο μας το '74; Ποιοι ήταν αυτοί που βίαζαν γυναίκες, κοριτσάκια, μέχρι και γριούλες; Θα σου πω εγώ, που σε διαβεβαιώ ότι γνωρίζω πολύ καλά. Οι περισσότεροι λοιπόν ήταν από αυτές τις περιοχές και να είσαι σίγουρος ότι χιλιάδες απ' αυτούς, βίωσαν τον συγκεκριμένο σεισμό. Τους εύχομαι να είναι ακόμα ζωντανοί, κάτω από τα χαλάσματα και να ψοφήσουν μετά από λίγες μέρες, πριν προλάβουν να τους βγάλουν έξω. Κι επειδή είσαι ευαισθητούλης, όχι φιλαράκι μου δεν μου περισσεύουν δάκρυα γι αυτούς (εκτός παιδιών). Μου στερέψαν το '74. το '96 και σε κάθε δυστύχημα που συμβαίνει σε στελέχη των ενόπλων μας δυνάμεων, όπως το πρόσφατο με τα δύο παλληκάρια της πολεμικής μας αεροπορίας.
ΓΚΕΚΕ;
Πέστα, γιατί έχουμε γεμίσει ασυνειδητους σε αυτή τη χώρα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Μήπως γνωρίζεις ποιοι ήταν αυτοί που σκότωναν αιχμάλωτους και αμάχους στην Κύπρο μας το '74; Ποιοι ήταν αυτοί που βίαζαν γυναίκες, κοριτσάκια, μέχρι και γριούλες; Θα σου πω εγώ, που σε διαβεβαιώ ότι γνωρίζω πολύ καλά. Οι περισσότεροι λοιπόν ήταν από αυτές τις περιοχές και να είσαι σίγουρος ότι χιλιάδες απ' αυτούς, βίωσαν τον συγκεκριμένο σεισμό. Τους εύχομαι να είναι ακόμα ζωντανοί, κάτω από τα χαλάσματα και να ψοφήσουν μετά από λίγες μέρες, πριν προλάβουν να τους βγάλουν έξω. Κι επειδή είσαι ευαισθητούλης, όχι φιλαράκι μου δεν μου περισσεύουν δάκρυα γι αυτούς (εκτός παιδιών). Μου στερέψαν το '74. το '96 και σε κάθε δυστύχημα που συμβαίνει σε στελέχη των ενόπλων μας δυνάμεων, όπως το πρόσφατο με τα δύο παλληκάρια της πολεμικής μας αεροπορίας.
ΓΚΕΚΕ;
Όποιος ζει στο παρελθόν είναι καταδικασμένος να συνεχίσει να ζει εκεί.
Και όταν -κούφια η ώρα- έρθει η στιγμή να πέσει κι εσένα το ταβάνι στο κεφαλι σου έπειτα από μεγάλο σεισμό, μην δεχτείς βοήθεια από κανέναν Τούρκο, κι απλά πες του το κειμενάκι που έγραψες.
Ακόμη κι έτσι όμως, αυτός θα σε βοηθήσει, έπειτα σκότωσε τον να νιώσεις καλυτερα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
329526364_1320446511832981_7439061744654513248_n.jpg
οποιος αισθανεται ομορφα βλεποντας αυτο, ας κανει μια χαρη στην ανθρωποτητα και ας βαλει ενα τελος στην ζωη του

τυπε μην καθεσαι καθολου.τρεχα να βοηθησεις :confused::confused::confused:
τον ιδιο οικτο θα δειξουν και οι μογγολοι στους αμαχους μας οταν επιτεθουν :confused::confused::confused:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
τυπε μην καθεσαι καθολου.τρεχα να βοηθησεις :confused::confused::confused:
τον ιδιο οικτο θα δειξουν και οι μογγολοι στους αμαχους μας οταν επιτεθουν :confused::confused::confused:
Τώρα θα είχα δώσει εντολή για βομβαρδισμούς.
Μανούλα η φάση.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Όποιος ζει στο παρελθόν είναι καταδικασμένος να συνεχίσει να ζει εκεί.
Και όταν -κούφια η ώρα- έρθει η στιγμή να πέσει κι εσένα το ταβάνι στο κεφαλι σου έπειτα από μεγάλο σεισμό, μην δεχτείς βοήθεια από κανέναν Τούρκο, κι απλά πες του το κειμενάκι που έγραψες.
Ακόμη κι έτσι όμως, αυτός θα σε βοηθήσει, έπειτα σκότωσε τον να νιώσεις καλυτερα.

τυπε ο τσαβουσογλου και ο ακαρ δεν συμμεριζονται τις ευαισθησιες σου :dunno::confused::confused::confused:
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.114
Πόντοι
2.036
Όποιος ζει στο παρελθόν είναι καταδικασμένος να συνεχίσει να ζει εκεί.
Και όταν -κούφια η ώρα- έρθει η στιγμή να πέσει κι εσένα το ταβάνι στο κεφαλι σου έπειτα από μεγάλο σεισμό, μην δεχτείς βοήθεια από κανέναν Τούρκο, κι απλά πες του το κειμενάκι που έγραψες.
Ακόμη κι έτσι όμως, αυτός θα σε βοηθήσει, έπειτα σκότωσε τον να νιώσεις καλά.
Επειδή σου αρέσουν τα τσιτάτα, θα σου πω κι εγώ ένα πολύ γνωστό:
"ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΧΟΡΕΥΕ ΚΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΗΔΑ". Υπάρχει και μια παροιμιούλα:
"ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΩ ΓΙΑΝΝΗ, ΝΑ Σ' ΑΛΟΙΨΩ ΛΑΔΙ"
Δεν θέλω βοήθεια απ' αυτούς φιλαράκι. Αν μπορέσω δεν θα την δεχτώ. Θα τους στείλω σε σένα για να μην χάνουν χρόνο μαζί μου
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
τυπε ο τσαβουσογλου και ο ακαρ δεν συμμεριζονται τις ευαισθησιες σου :dunno::confused::confused::confused:
Ούτε κι εσύ τυπε.
Αντε, πήγαινε στο μέτωπο να τους πολεμήσεις.

Εγώ θα την αράξω με τους Τούρκους που δεν συμμερίζονται τις απόψεις του Τσαβούσογλου, και θα γελάμε με εσάς που θα πολεμάτε μεταξύ σας.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Επειδή σου αρέσουν τα τσιτάτα, θα σου πω κι εγώ ένα πολύ γνωστό:
"ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΧΟΡΕΥΕ ΚΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΗΔΑ". Υπάρχει και μια παροιμιούλα:
"ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΩ ΓΙΑΝΝΗ, ΝΑ Σ' ΑΛΟΙΨΩ ΛΑΔΙ"
Δεν θέλω βοήθεια απ' αυτούς φιλαράκι. Αν μπορέσω δεν θα την δεχτώ. Θα τους στείλω σε σένα για να μην χάνουν χρόνο μαζί μου
Είναι μέχρι να έρθει η ανάγκη τυπε, πολλοί πατριώτες σαν του λόγου σου τα έλεγαν αυτα μεχρι τον σεισμό του 1999, αλλά μια χαρά δεχτηκαν την βοήθεια των Τούρκων και σήμερα νιώθουν ευγνωμοσύνη.
Σου είπα όμως, αμα θελήσουν να σε βοηθήσουν, εσυ σκότωσε τους, σιγά.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Ούτε κι εσύ τυπε.
Αντε, πήγαινε στο μέτωπο να τους πολεμήσεις.

Εγώ θα την αράξω με τους Τούρκους που δεν συμμερίζονται τις απόψεις του Τσαβούσογλου, και θα γελάμε με εσάς που θα πολεμάτε μεταξύ σας.

τυπε προσεξε μην πας πολυ κοντα στους τουρκους,γιατι θα εισαι ο πρωτος που θα σφαξουν οταν γινει το ντου :confused::confused::confused:
ευκολακι,αποδοση 1,01.αχαστο :confused::confused::confused:
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.114
Πόντοι
2.036
Είναι μέχρι να έρθει η ανάγκη τυπε, πολλοί πατριώτες σαν του λόγου σου τα έλεγαν αυτα μεχρι τον σεισμό του 1999, αλλά μια χαρά δεχτηκαν την βοήθεια των Τούρκων και σήμερα νιώθουν ευγνωμοσύνη.
Σου είπα όμως, αμα θελήσουν να σε βοηθήσουν, εσυ σκότωσε τους, σιγά.
Άστο, γιατί δεν ξέρεις με ποιον μιλάς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
τυπε προσεξε μην πας πολυ κοντα στους τουρκους,γιατι θα εισαι ο πρωτος που θα σφαξουν οταν γινει το ντου :confused::confused::confused:
ευκολακι,αποδοση 1,01.αχαστο :confused::confused::confused:
Κουβάς από το πούλμαν πριν το γήπεδο είναι αυτό.

Άστο, γιατί δεν ξέρεις με ποιον μιλάς...
Ούτε εσύ.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Κουβάς από το πούλμαν πριν το γήπεδο είναι αυτό.

αχαστο τυπε,σιγουρο κερδος :thumbsup::confused::confused::confused:
και στη σμυρνη αγαπημενοι ειμαστε με τους τουρκους,και μας πετσοκοψαν με στοργη και συναδελφωση :confused::confused::confused:
τα ιδια και σε κωνσταντινουπολη και κυπρο :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom