Νέα

Μεγάλο πρόβλημα με κουμπάρα και γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ρε τύπε 21 χρόνια άντεξες την μαγειρική της... τώρα σε χάλασε;
Ρίξε έναν πούτσο στη κουμπάρα, κούμπωσε ένα πιτόγυρο και γράφτα όλα στα αρχίδια σου. :confused:

[quote author=Termin link= ]45άρα γυναίκα παντρεμένη με δυο μεγάλα παιδιά εφήβους ανίδεη αλλά και μη ικανή να μάθει μαγειρική. Πως γίνεται αυτό;

Παράδειγμα μακαρόνια με κιμά. Ο κιμάς την μια φορά έχει πάρα πολύ ντομάτα κατακόκκινος τόσο που να μη τρώγεται. Την άλλη φορά δεν έχει καθόλου ντομάτα. Την επόμενη φορά η σάλτσα είναι τελείως άδετη σαν νερό να στάζει, την επόμενη να έχει πήξει τόσο που να μην υπάρχει. Τα μακαρόνια βρασμένα επί 20 λεπτά να έχουν γίνει λάσπη.

Καφές νες. το νερό βρασμένο στους.... 120 Κελσίου.... ναι ναι. η κούπα να μη πιάνεται από πουθενά να μην κρυώνει ούτε μετά από 30 λεπτά ο καφές. Φυσικά ο καφές καμμένος.

Δεν μιλάμε για πιο πολύπλοκα φαγητά παράδειγμα παστίτσιο και τέτοια την μια η μπεσαμέλ γάλα νερό... την άλλη Durostick στόκος.

Αλάτισμα του φαγητού στην κατσαρόλα, αν δείτε πως το κάνει ρίχνει με την αλατιέρα όσο πέσει ποτέ μέτρημα με κουτάλι ή με το χέρι, μια λύσσα μια ανάλατα.

Και να μη παίρνει απο συμβουλές.

Έχετε αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο; Εννοώ όχι παροδικά, μόνιμα για 20 χρόνια.

Και έχει δουλέψει και επαγγελματικά σε εστιατόρια....
[/quote]
Tύπε μου υπερβολικό σε κόβω. Στους 100 κελσίου το νερό εξατμίζεται. Στούς 120 έχει μείνει το μπρίκι σκέτο, χωρίς νερό. Που στον σερβίρει τον καφέ; Σε ατμοσίδερο; Μήπως έτσι είσαι και στα υπόλοιπα και τσίνισε η κουμπάρα;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Καλά ρε συ,πριν παντρευτείτε δεν τα έβλεπες αυτά?Ή τα εμφάνισε αργότερα?

1) Τα συμπτώματα σε κάθε πάθηση, δεν εμφανίζονται ποτέ αμέσως τύπε!

2) Ο άνδρας πριν το γάμο είναι ανολοκλήρωτος και μετά τελειωμένος! Ακόμα κι οι ευτυχισμένοι, έχουν μετανιώσει!

:2funny:
[/quote]
Τύπε ξέρω άνθρωπο που ακόμα αναρωτιέται γιατί παντρεύτηκε και έχουν περάσει 10 χρόνια :confused: Τραγικό απλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]

Άσε την κουμπάρα να πάει να τα πει όλα στη γυναίκα σου.

Έτσι θα μείνεις μόνος και ευτυχής.

Είναι απλό.

Έχω ακούσει ιστορία γνωστού παντρεμένου που γαμούσε κουμπάρα και που και που ξηγιώτανε κανά σπρωξίδι και τον κουμπάρο.

Τελικά έμεινε μόνος να γαμάει πουτάνες...και περιχαρής!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
Termin συνέχισε να κάνεις αυτό που έκανες μέχρι τώρα παίκτουρα: Δώσε πόνο!!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Έχω ακούσει ιστορία γνωστού παντρεμένου που γαμούσε κουμπάρα και που και που ξηγιώτανε κανά σπρωξίδι και τον κουμπάρο.

Τελικά έμεινε μόνος να γαμάει πουτάνες...και περιχαρής!

αφου πρωτα τους γαμησε ολους ομως :tooth:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Νομιζω φιλε οτι πρεπει να αρχισεις να κοιτας για την επομενη καβατζα, γκομενα, γυναικα. Η μεν γυναικα σου τη συχαινεσαι και η δε κουμπαρα προσπαθει να γινει γυναικα σου. Αν γινει... το εχασες το παιχνιδι θα σου γαμησει τη ζωη. Σου σπανε τα αρχιδια και οταν υποχωρησεις και συμφωνησεις, σε γαμησανε οι γυναικες.

Αν εισαι παιχτης που μαλλον εισαι για να κανεις τετοια, κοιτα να βρεις το μυαλο σου. Μεχρι να αποφασισεις το επομενο βημα, γαμα χωρις αυριο τη κουμπαρα... κανε της το σαν βολαν αυτοκινητου.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Είναι σιχαμερή γιατί μιλάει και συμπεριφέρεται σιχαμερά. Καλή κουβέντα για κανέναν. Ότι σιχαίνομαι σε συμπεριφορά το έχει.
Και πριν την παντρευτεις πως ηταν η συμπεριφορα της μορτη? Γλυκυτατη και διαστημικα γαμησια?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Πως τα καταφερες και τα σκατωσες ετσι ρε τυπε;
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote] Ποοοο , τύπε , μου θύμισες τον Νότη.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.182
Like
1.695
Πόντοι
216
Ρε Τερμιν η γυναίκα σου έμαθε να μαγειρεύει τουλάχιστον ή την κάνει ακόμα πουτάνα την κουζίνα; :S
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.
Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.
Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.
Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.
Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]


Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ. Όπως πολύ ορθά έγραψε παραπάνω ένα μέλος, η γυναίκα σου έχει μυριστεί το ότι ξενογαμάς και σε εκδικείται με το δικό της τρόπο. Όμως η λύση είναι απλή. Παράτα τες και τις δύο. Ακόμα κι αν παρατήσεις κάποια και μείνεις με την άλλη, όποια και να είναι αυτή, η κατάσταση θα χειροτερέψει μαζί της, αποκλείεται να βελτιωθεί. Και οι δύο έχουν λόγους να σου κρατάνε κακία και να προσπαθήσουν να σε πληγώσουν με όποιο τρόπο μπορούν. Υπάρχει μια στις χίλιες αν τις χυλοπιτιάσεις να σου κωλοτρίβονται για γαμίσι. Μείνε ελεύθερος, χωρίς μακρόχορονες σχέσεις / δεσμεύσεις και να ΄ναι καλά οι σεξεργάτριες
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ευχαριστώ βρε παιδιά, μώρε θα την κοπάναγα μην τον είδατε τον Παναή, αλλά ας όψεται η δουλειά.
Σχετικά με την κουμπάρα που ρωτήσατε, η κουμπάρα μεταμορφώθηκε μετά τον χωρισμό της, από αρνάκι έγινε στρίγκλα απαιτητική κακιασμένη. Ο Θεός να σε φυλάει από εκδικητική γυναίκα.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Τα γουρούνια ποτέ θα έρθουν να γαμησουν τυπε ?

:confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δε μου τις πασαρεις να τις ξεσκισω που χω να γαμησω...29 μηνες και μου χουν βγει...τα ματια εξω απ τις γκαβλες; :confused:

όχι ρε στράτο προσωπικά δεδομένα στη φόρα...:wink:
θα τα δει ο ζανούλης (που επίσης έχει να γαμήσει 29...χρόνια) και θα αρχίσει τις μαλακίες...
προμοτορα με βλεπεις παντου παντως,αυτο σημαινει οτι σπυ εχω βιασει την ψυχουλα
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.
Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.
Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.
Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.
Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο.


Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ. Όπως πολύ ορθά έγραψε παραπάνω ένα μέλος, η γυναίκα σου έχει μυριστεί το ότι ξενογαμάς και σε εκδικείται με το δικό της τρόπο. Όμως η λύση είναι απλή. Παράτα τες και τις δύο. Ακόμα κι αν παρατήσεις κάποια και μείνεις με την άλλη, όποια και να είναι αυτή, η κατάσταση θα χειροτερέψει μαζί της, αποκλείεται να βελτιωθεί. Και οι δύο έχουν λόγους να σου κρατάνε κακία και να προσπαθήσουν να σε πληγώσουν με όποιο τρόπο μπορούν. Υπάρχει μια στις χίλιες αν τις χυλοπιτιάσεις να σου κωλοτρίβονται για γαμίσι. Μείνε ελεύθερος, χωρίς μακρόχορονες σχέσεις / δεσμεύσεις και να ΄ναι καλά οι σεξεργάτριες [/quote]

Δεν ξέρω αν οι γυναίκες έχουν διαίσθηση ή είμαστε εμείς που καρφωνόμαστε από χιλιόμετρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]7 χρονια με την κουμπαρα τυπε λογικο ειναι να αρχίζεις να τη βαριεσαι οπως και τη γυναικα σου.
Ειναι συνηθες ο αντρας να βαριέται τη γυναικα του σεξουαλικα και γενικοτερα μετα απο χρονια.
Εσυ απλα αντι να εχεις μονο τη γυναικα που βαρεθηκες μαλλον βαρεθηκες και την κουμπάρα οπότε βρισκεσαι παλι σε δίλημμα.
Αρχικα για μενα για να μην τυραννιεσαι χωρισε τη γυναικα αφου ασφυκτιας μαζι της και δεν την παλευεις,ας εχεις παιδια σκυλια τι να κανειςη ζωη ετσι ειναι βαρεθηκες σιχαθηκες φυγε μπορει να σε κραταει η συνηθεια η η ρουτινα αλλα ζυγισε τα να δεις πιο απο τα δυο θα σε χαροποιησει περισσοτερο.
Μετα πιασε την κουμπαρα,σιγουρεψου πως σιγουρα και αυτη την συχαθηκες?
Αν ναι ειναι ακομα πιο ευκολο να την τζασεις απο τη γυναικα αν το θες φυσικα.
Εγω πιστευω πως ρουτινιασες και ξενερωσες και με τις δυο ισως η ξενερα ηρθε και απο τις δυο μεριες ταυτοχρονα βρεθηκες στη μεση πιεστηκες και απο τις δυο μεριες ψυχικα και σου βγηκε ετσι,εξαλλου οι δυο αυτες αλληλοσυνδεονται πια στη ζωη σου οποτε για μενα διωχνεις και τις δυο να ξεμπερδεύεις και βρες μια αλλη τριτη και ζησε τον νεο ερωτα.
Το διπλο ταμπλο που πηγες να κάνεις εχει επιπτωσεις και ιδιαιτερα αν κρατει χρονια,αλλα το επικεντρο της ξενερας σου ειναι η γυναικα οποτε τελιωνε μ αυτη δες και τη κουμπαρα μήπως την βαρεθηκες και αυτην και βρες αλλη.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
[/quote] Στο α' προβλημα την κουμπαρα, σταματα να την πηδας και θα φυγει απο μονη της. (Προσποιησου οτι εχεις δηθεν ψυχολογικα προβληματα κ δεν σου κανει κουκου αυτον τον καιρο) περιορισου μονο στις συναντησεις καφεδακια- παιξτο κλαψα ωσπου να την κανει με ελαφρα..
Στο β' προβλημα την γυναικα, αν εχεις καποιου ειδους εξαρτηση- πχ. σπιτι, δουλεια, χρηματα, παιδια, δυσκολα τα πραγματα. -Εαν οχι.. τοτε πες της οτι η σχεση σας εκανε τον κυκλο της, και θελεις να μεινεις μονος στην ζωη σου, και οτι σκεφτεσαι σοβαρα (αλλα δηθεν) να γινεις μοναχός σε καποιο μοναστηρι. 0ι γυναικες ξενερωνουν με κατι τετοια. Παιξτο τρελιτσα τ.π.
Υγ. Αυτο που σιχαινεσαι αυτον τον καιρο ολες τις γυναικες ειναι παροδικο- σε ξενερωνει τωρα η ολη κατασταση- αν ξεπερασεις τις δυσκολιες θα επανελθεις..
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Κοιτα και γω χω σιχαθει τις καργιολες!
Προτιμω σαββατο βραδυ να βλεπω ...αστερα τριπολης παρα τη καθε χοντροκωλα ξινομουρα με τηνμουρη χωμενη στο κινητο...

Δε θα λεγα ομως οχι να ξεκωλιασω αυτες τις 2 θειτσες ν αδιασει λιγο το πακετο μετα απο 2,5 χρονια :P
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Νομιζω φιλε οτι πρεπει να αρχισεις να κοιτας για την επομενη καβατζα, γκομενα, γυναικα. Η μεν γυναικα σου τη συχαινεσαι και η δε κουμπαρα προσπαθει να γινει γυναικα σου. Αν γινει... το εχασες το παιχνιδι θα σου γαμησει τη ζωη. Σου σπανε τα αρχιδια και οταν υποχωρησεις και συμφωνησεις, σε γαμησανε οι γυναικες.

Αν εισαι παιχτης που μαλλον εισαι για να κανεις τετοια, κοιτα να βρεις το μυαλο σου. Μεχρι να αποφασισεις το επομενο βημα, γαμα χωρις αυριο τη κουμπαρα... κανε της το σαν βολαν αυτοκινητου.
Πολύ καλή προσέγγιση..
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
362
Like
896
Πόντοι
81
Κοιτα και γω χω σιχαθει τις καργιολες!
Προτιμω σαββατο βραδυ να βλεπω ...αστερα τριπολης παρα τη καθε χοντροκωλα ξινομουρα με τηνμουρη χωμενη στο κινητο...

Δε θα λεγα ομως οχι να ξεκωλιασω αυτες τις 2 θειτσες ν αδιασει λιγο το πακετο μετα απο 2,5 χρονια :P

2,5 χρονια ?? εσυ θες κουβα για να χυσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom