Νέα

Μεγάλο πρόβλημα με κουμπάρα και γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Δε μου τις πασαρεις να τις ξεσκισω που χω να γαμησω...29 μηνες και μου χουν βγει...τα ματια εξω απ τις γκαβλες; :confused:

Σε τρώει για 3 λεπτά ευτυχίας να γαμήσεις, να υποφέρεις μετά ότι μαλάκια υπάρχει και δεν υπάρχει; Να σου λέει η άλλη, χάλασε το πληντύριο επειδή το πρωί είχε συναντήσει την Μαρία την "εύκολη" που έχει πολύ αρνητική ενέργεια; Η να σου εξηγεί ότι έβγαλε ένα σπυράκι επειδή μάλλον πέρασε ελαφρά covid ενώ έκανε μανικιούρ στην γάτα και ξέχασε να βάλει χειρόφρενο, λόγω του ότι πέρναγε ο παπά Γιώργης που μάλλον είναι gay;

Ψάχνεις μεγάλο μπελά και δεν το ξέρεις.......
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Δε μου τις πασαρεις να τις ξεσκισω που χω να γαμησω...29 μηνες και μου χουν βγει...τα ματια εξω απ τις γκαβλες; :confused:

Σε τρώει για 3 λεπτά ευτυχίας να γαμήσεις, να υποφέρεις μετά ότι μαλάκια υπάρχει και δεν υπάρχει; Να σου λέει η άλλη, χάλασε το πληντύριο επειδή το πρωί είχε συναντήσει την Μαρία την "εύκολη" που έχει πολύ αρνητική ενέργεια; Η να σου εξηγεί ότι έβγαλε ένα σπυράκι επειδή μάλλον πέρασε ελαφρά covid ενώ έκανε μανικιούρ στην γάτα και ξέχασε να βάλει χειρόφρενο, λόγω του ότι πέρναγε ο παπά Γιώργης που μάλλον είναι gay;

Ψάχνεις μεγάλο μπελά και δεν το ξέρεις.......

Τύπε έχεις δύο ελαφρώς σιτεμένα μουνάκια-σκλάβες του σεξ και μας το παίζεις δυσαρεστημένος, σκέψου ότι κάποιοι άλλοι τραβάνε όλα τα παραπάνω και δεν γαμάνε κι όλας
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Δε μου τις πασαρεις να τις ξεσκισω που χω να γαμησω...29 μηνες και μου χουν βγει...τα ματια εξω απ τις γκαβλες; :confused:

Σε τρώει για 3 λεπτά ευτυχίας να γαμήσεις, να υποφέρεις μετά ότι μαλάκια υπάρχει και δεν υπάρχει; Να σου λέει η άλλη, χάλασε το πληντύριο επειδή το πρωί είχε συναντήσει την Μαρία την "εύκολη" που έχει πολύ αρνητική ενέργεια; Η να σου εξηγεί ότι έβγαλε ένα σπυράκι επειδή μάλλον πέρασε ελαφρά covid ενώ έκανε μανικιούρ στην γάτα και ξέχασε να βάλει χειρόφρενο, λόγω του ότι πέρναγε ο παπά Γιώργης που μάλλον είναι gay;

Ψάχνεις μεγάλο μπελά και δεν το ξέρεις.......

Τύπε έχεις δύο ελαφρώς σιτεμένα μουνάκια-σκλάβες του σεξ και μας το παίζεις δυσαρεστημένος, σκέψου ότι κάποιοι άλλοι τραβάνε όλα τα παραπάνω και δεν γαμάνε κι όλας

Δεν είναι έτσι η ζωή, αυτό είναι δυστυχία.
Εντάξει φτιάχνομαι όταν τις βάζω τσιμπιδάκια να πεθαίνουν στον πόνο, φτιάχνομαι να τις βλέπω να δακρύζουν, αλλά η υπόλοιπη ζωή είναι σκατά. Δεν με νοιάζει ρε αν ο παπα Γιώργης είναι gay, δεν με ενδιαφέρει πως το λένε, δικος του είναι ο κώλος του, τι την νοιάζει εμένα την γυναίκα μου, είναι θέμα συζήτησης αυτό όλη μέρα στο σπίτι μου;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Οταν βρεθεις σαββατο βραδυ μονος σε 4 τοιχους να βλεπεις στη νοβα παναιτωλικος-απολλων σμυρνης και διπλα το σταυρολεξο τοτε θα καταλαβεις την αλληθινη δυστυχια τυπε... :confused:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Ρε εγώ σας λέω τον πόνο μου και εσείς γελάτε.
Υπάρχει κανείς άλλος να σιχαίνεται πραγματικά την γυναίκα του, και γενικά μετά από λιγο καιρό τις γυναίκες;
Εννοώ ότι μόλις αντιλαμβάνομαι πως σκέφτονται πως δρουν πως κάνουν συνωμοσίες πως θάβουν πόσο ύπουλες είναι παθαίνω σιχαμάρα.

τυπε θελει προσοχη και μετρο το σκεπτικο σου. αρχικα σιχαινεσαι την γυναικα σου οκ δεκτο. αλλα μετα τυπε σιχαινεσαι και ολες τις γυναικες? συμπαθα με το επομενο βημα ειναι να ψαχνεις θαλπωρή στους αντρες φιλους σου. και το επομενο βημα ειναι να σε μεροκαματιασει και ο κουμπαρος. :confused:
Αυτο ρε τυπε ετοιμαζομουνα να γραψω!!!!!
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Πολύ βαρύ πρόβλημα ρε τύπε. Ξενογαμούσες, τώρα και καλά σου κάνει η γυναίκα τη ζωή δύσκολη και πρέπει και να σε λυπηθούμε εν χορώ;

Αν είχες τα κάκκαλα να πηδήξεις την κουμπάρα, να βγάλεις τώρα τα κάκκαλα απο τον κώλο σου και να χωρίσεις. Η γυναίκα σε συντηρεί;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
12
Like
6.873
Πόντοι
2.646
Τυπε, κάπου πήρε το μάτι μου για Τεντυ. Δες λίγο μην είναι και αυτό η λύση στο πρόβλημα σου
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Ο λαός απαιτεί
Φωτο να ανεβεί!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.966
Πόντοι
27.261
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.
Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.
Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.
Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.
Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο.

Ρε τύπε 21 χρόνια άντεξες την μαγειρική της... τώρα σε χάλασε;
Ρίξε έναν πούτσο στη κουμπάρα, κούμπωσε ένα πιτόγυρο και γράφτα όλα στα αρχίδια σου. :confused:

[quote author=Termin link= ]45άρα γυναίκα παντρεμένη με δυο μεγάλα παιδιά εφήβους ανίδεη αλλά και μη ικανή να μάθει μαγειρική. Πως γίνεται αυτό;

Παράδειγμα μακαρόνια με κιμά. Ο κιμάς την μια φορά έχει πάρα πολύ ντομάτα κατακόκκινος τόσο που να μη τρώγεται. Την άλλη φορά δεν έχει καθόλου ντομάτα. Την επόμενη φορά η σάλτσα είναι τελείως άδετη σαν νερό να στάζει, την επόμενη να έχει πήξει τόσο που να μην υπάρχει. Τα μακαρόνια βρασμένα επί 20 λεπτά να έχουν γίνει λάσπη.

Καφές νες. το νερό βρασμένο στους.... 120 Κελσίου.... ναι ναι. η κούπα να μη πιάνεται από πουθενά να μην κρυώνει ούτε μετά από 30 λεπτά ο καφές. Φυσικά ο καφές καμμένος.

Δεν μιλάμε για πιο πολύπλοκα φαγητά παράδειγμα παστίτσιο και τέτοια την μια η μπεσαμέλ γάλα νερό... την άλλη Durostick στόκος.

Αλάτισμα του φαγητού στην κατσαρόλα, αν δείτε πως το κάνει ρίχνει με την αλατιέρα όσο πέσει ποτέ μέτρημα με κουτάλι ή με το χέρι, μια λύσσα μια ανάλατα.

Και να μη παίρνει απο συμβουλές.

Έχετε αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο; Εννοώ όχι παροδικά, μόνιμα για 20 χρόνια.

Και έχει δουλέψει και επαγγελματικά σε εστιατόρια.... [/quote] [/quote]

με συνοιχεσιο παντρευτηκε ο μαστορας μαλλον, δεν εξηγηται αλλιως τοση χαβουζα :tooth:
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Βρήκε μέρος να πει τον πόνο του!!!!:P :P
Τώρα θα πονέσει πιο πολύ!:confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]

Ευκολάκι η περίπτωσή σου. Υπάρχουν πολύ χειρότερα. Πάρε μία λύση. Αφού ουσιαστικά δεν θες καμία και ζεις χάλια
καρφώσου μόνος σου στην γυναίκα σου. Αχρηστεύεις την δύναμη της κουμπάρας και ισοπεδώνεις την γυναίκα σου με κέρατο.
Μετά φύγε για μια εβδομάδα χωρίς να δώσεις σημεία ζωής και η γυναικεία ζήλια θα καθαρίσει την "μπουγάδα".
Εκεί που θα πας να έχει τηλεόραση. Ο Θεός είναι μεγάλος! Θα μάθεις τα νέα και θα αποφύγεις τις εντάσεις!

(δεν κάνω πλάκα)

:hi:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Σολωμου 33 τυπε ,και οτι χρειαστείς εδω είμαστε να σε βοηθήσουμε , περαιτέρω

[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Είναι σιχαμερή γιατί μιλάει και συμπεριφέρεται σιχαμερά. Καλή κουβέντα για κανέναν. Ότι σιχαίνομαι σε συμπεριφορά το έχει.
[/quote]
Καλά ρε συ,πριν παντρευτείτε δεν τα έβλεπες αυτά?Ή τα εμφάνισε αργότερα?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλά ρε συ,πριν παντρευτείτε δεν τα έβλεπες αυτά?Ή τα εμφάνισε αργότερα?

1) Τα συμπτώματα σε κάθε πάθηση, δεν εμφανίζονται ποτέ αμέσως τύπε!

2) Ο άνδρας πριν το γάμο είναι ανολοκλήρωτος και μετά τελειωμένος! Ακόμα κι οι ευτυχισμένοι, έχουν μετανιώσει!

:2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom