Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
την κανω σιγα σιγα..
θα φαω κ κραξιμο στο τελος απο τον αντρα του σπιτιου! :grin:




τεν τεν..απο την μερια μου χαβαλε κανω...
αν σου προκαλεσα νευρα με κατι σορρυ...
:-

νυχτες!!! :)
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
επειδη διαβαζω αυτα που λες και κρινεις για ελληνιδες και πουτανες να σου απαντησω.η ζωη τα εφερε ετσι ωστε να παντρευτω φυσικα ελληνιδα.μια ελληνιδα πολυ πανω απο το μεσο ορο σε θεμα ομορφιας.εκτος απο αυτο ομως και σε ολους τους αλλους τομεις  και χωρις να θελω να επεκταθω σε λεπτομερειες μπορω να πω οτι απο αποψη γυναικας εχω πετυχει το τζοκερ.επειδη λοιπον παω στα μπουρδελα και σε καθε λογης που πληρωνω απο τα 15 μου(και ενω ενδιαμεσα ειχα αρκετες σχεσεις)οταν παντρευτηκα ειπα θα τα κοψω.το μονο που καταφερα ηταν αυτη τη στιγμη να πηγαινω σε μπουρδελα,σε στουντιο,σε κολομπαρα,σε μασαζιδικα,σε εσκορτ,σε σπιτια σε διαμερισματα,σε call girl απο γραφεια και οτι μπορει να βαλει ο νου σου.προσπαθω να κοψω μια ακρη και φυτρωνουν 2.κατι σαν την λερναια υδρα.δεν μπορω.εχω τοσες επιλογες που ειναι πειρασμος.ειναι Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ι-Α.ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ???αλλος ειναι χαρτοπαικτης,αλλος ναρκομανης και αλλος πουτανιαρης.για αυτο ειμαστε σε αυτο το σαιτ.καταλαβε το και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ειμαστε εθισμενοι με το μουνι.μολις φτασω τα 10000 οπως ο τσαμπερλεν θα γραψω βιβλιο και θα στο υπογραψω.ειναι αρρωστια.τελος
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
επειδη διαβαζω αυτα που λες και κρινεις για ελληνιδες και πουτανες να σου απαντησω.η ζωη τα εφερε ετσι ωστε να παντρευτω φυσικα ελληνιδα.μια ελληνιδα πολυ πανω απο το μεσο ορο σε θεμα ομορφιας.εκτος απο αυτο ομως και σε ολους τους αλλους τομεις  και χωρις να θελω να επεκταθω σε λεπτομερειες μπορω να πω οτι απο αποψη γυναικας εχω πετυχει το τζοκερ.επειδη λοιπον παω στα μπουρδελα και σε καθε λογης που πληρωνω απο τα 15 μου(και ενω ενδιαμεσα ειχα αρκετες σχεσεις)οταν παντρευτηκα ειπα θα τα κοψω.το μονο που καταφερα ηταν αυτη τη στιγμη να πηγαινω σε μπουρδελα,σε στουντιο,σε κολομπαρα,σε μασαζιδικα,σε εσκορτ,σε σπιτια σε διαμερισματα,σε call girl απο γραφεια και οτι μπορει να βαλει ο νου σου.προσπαθω να κοψω μια ακρη και φυτρωνουν 2.κατι σαν την λερναια υδρα.δεν μπορω.εχω τοσες επιλογες που ειναι πειρασμος.ειναι Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ι-Α.ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ???αλλος ειναι χαρτοπαικτης,αλλος ναρκομανης και αλλος πουτανιαρης.για αυτο ειμαστε σε αυτο το σαιτ.καταλαβε το και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ειμαστε εθισμενοι με το μουνι.μολις φτασω τα 10000 οπως ο τσαμπερλεν θα γραψω βιβλιο και θα στο υπογραψω.ειναι αρρωστια.τελος

αυτη που παταω δικη σου ειναι? :idiot:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
STAM 90 Συνεχισε να γαμας πληρωτικες και σιγα -σιγα ξεκινα
και το καμακι .Αντε ερχεται και καλοκαιρι .Θα σε παρω να  
κανουμε καμακι σε τουριστριες .Θα διαπιστωσεις οτι οταν χαμογελας στην αλλοδαπη ,θα σου ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ !
Δεν ειναι σαν τις Ελληνιδες ,οι Ευρωπαιες ,Αμερικάνες κ.τ.λ.
Εδω οταν κοιταει Ελληνιδες και τους χαμογελαει κάποιος ,αυτες τους ξυνιζουν τα μουτρα!Πρεπει να σου πω οτι ουτε οι Κυπριες δεν εχουν τετοια συμπεριφορα .Στην Κυπρο που πηγα περυσι ,βλεφαριαζα τις ωραιοτερες μουναρες κυπριες και αυτες
κοιταζαν φιλάρεσκα και ΠΟΤΕ αγριεμένα.ΜΟΝΟ οι Ελληνιδες
ανταποδιδουν το χαμογελο με ξυνομουτρωμα ,στην πλειοψηφια τους.
Μη ψαρωνεις .Συνεχισε να τις κοιτας σαν αντρας και οχι σαν φλωρος.Αυτη που ειναι να σου κάτσει ,θα κάτσει και άσε τις υπόλοιπες να εχουν μουτρα σαν ξυδι ,και ούτε καν μπαλσάμικο !
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Και μενα με ειρωνευονται καμια φορα οι γνωστοι μου
λεγοντας μου <<Που σαι ρε μπουρδελιαρη καυλιαρη αντρα,
ο μεγαλυτερος γαμιας της Ζακυνθου εισαι>> :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και μενα με ειρωνευονται καμια φορα οι γνωστοι μου
λεγοντας μου <<Που σαι ρε μπουρδελιαρη καυλιαρη αντρα,
ο μεγαλυτερος γαμιας της Ζακυνθου εισαι>> :2funny: :2funny: :2funny:
Πες τους τι να κανω ,με ποναει το χερι μου και δεν μπορω να τραβηξω μαλακια οπως εσεις.Αναγκαζομαι να γαμήσω ,για να μην κουραζω το χερι μου το πονεμενο, μου τόπε και ο ορθοπεδικος !
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Πες τους τι να κανω ,με ποναει το χερι μου και δεν μπορω να τραβηξω μαλακια οπως εσεις.Αναγκαζομαι να γαμήσω ,για να μην κουραζω το χερι μου το πονεμενο, μου τόπε και ο ορθοπεδικος !
Ωραιος αυτο θα τους λεω λοιπον!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
θυμιθηκα οταν ερχομουνα Ελλαδα και καθε απογευμα πηγαινα Φυλης και παιρναγα απο τα καφενεια που καθονταν ολοι οι γνωστοι μου.τους ελεγα παω Φυλης να  :knockinb:.ελατε μαζι.απαντουσανε.εμεις δεν παμε εκει εμεις  :knockinb:.μετα απο 3-4 ωρες εχοντας κανει τη βολτα μου και εχοντας  :knockinb:.ξαναπερναγα απο ΄κει.και οι ιδιοι ακομα καθοντουσαν στις καφετεριες!και λεγαν οτι :knockinb:πότε προλαβαιναν αφου ολη την ωρα καθονταν εκει δεν το καταλαβαινω.ετσι ειναι το 90% στην Ελλαδα!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πες τους τι να κανω ,με ποναει το χερι μου και δεν μπορω να τραβηξω μαλακια οπως εσεις.Αναγκαζομαι να γαμήσω ,για να μην κουραζω το χερι μου το πονεμενο, μου τόπε και ο ορθοπεδικος !

καλα εσενα βλαμμενε σιγουρα θα χρειαστεις σιγουρα γιατρο για εκδορες που θα εχεις κανει στο πουλακι σου

απο την πολυ μαλακια.

κοιτα ρε κατι καθυστερημενα που θελουν και γκομενα.  ερευνητης και φραντσεσκο πρεπει να ειναι

τα πιο καμμενα 20χρονα του μπουρδελα. αχρηστες υπαρξεις. :headbang: :headbang: :headbang:

τραβατε τους ενα delete μπας και ξεκολησουν απο το ιντερνετ. με την φουχτα ολη μερα δεν γινεται..
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
επειδη διαβαζω αυτα που λες και κρινεις για ελληνιδες και πουτανες να σου απαντησω.η ζωη τα εφερε ετσι ωστε να παντρευτω φυσικα ελληνιδα.μια ελληνιδα πολυ πανω απο το μεσο ορο σε θεμα ομορφιας.εκτος απο αυτο ομως και σε ολους τους αλλους τομεις  και χωρις να θελω να επεκταθω σε λεπτομερειες μπορω να πω οτι απο αποψη γυναικας εχω πετυχει το τζοκερ.επειδη λοιπον παω στα μπουρδελα και σε καθε λογης που πληρωνω απο τα 15 μου(και ενω ενδιαμεσα ειχα αρκετες σχεσεις)οταν παντρευτηκα ειπα θα τα κοψω.το μονο που καταφερα ηταν αυτη τη στιγμη να πηγαινω σε μπουρδελα,σε στουντιο,σε κολομπαρα,σε μασαζιδικα,σε εσκορτ,σε σπιτια σε διαμερισματα,σε call girl απο γραφεια και οτι μπορει να βαλει ο νου σου.προσπαθω να κοψω μια ακρη και φυτρωνουν 2.κατι σαν την λερναια υδρα.δεν μπορω.εχω τοσες επιλογες που ειναι πειρασμος.ειναι Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ι-Α.ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ???αλλος ειναι χαρτοπαικτης,αλλος ναρκομανης και αλλος πουτανιαρης.για αυτο ειμαστε σε αυτο το σαιτ.καταλαβε το και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ειμαστε εθισμενοι με το μουνι.μολις φτασω τα 10000 οπως ο τσαμπερλεν θα γραψω βιβλιο και θα στο υπογραψω.ειναι αρρωστια.τελος
Καλύτερα να γαμάς επί πληρωμή την όποιαδήποτε που σου κάβλωσε εκείνη τη στιγμή..παρά να βρεθεί η μία η έξυπνη..
που θα σου γαμήσει ακόμα πιο πολλές φορές
το πορτοφόλι..
που θα σου γαμήσει την ψυχολογία επειδή δεν θα είσαι άνετος,αλλά
"παράνομος"..
που θα γίνεις ψεύτης και περισσότερο στον εαυτό σου επειδή θα το παίζεις σε 2 ταμπλώ..
που θα σου γαμήσει επιπλέον την οικογενειακή σου γαλήνη..και
που μπορεί κάλλιστα να τον πληρώσεις με διαζύγιο και όλα τα επακόλουθα τον ενθουσιασμό που ένιωσες για την πατσαβούρα στο φινάλε που γνώρισες..γιατί κακά τα ψέμματα..
Αν είσαι ακόμα ερωτευμένος με τη γυναίκα σου δεν αξίζει για καμμιά τέτοια να χαλάς το σπίτι σου..
Πας...πληρώνεις...κάνεις την δουλείτσα σου...και μετά...Κύριος..
Το γουστάρεις αυτό...και καλά κάνεις..
Αυτό...δεν το καταλαβαίνουν πολλές γυναίκες..και σας υποτιμούν..σας χλευάζουν..
Το ίδιο συμβαίνει και σε άντρες.. σας υποτιμούν γιατί είναι κομπλεξικοί..
Γίνεσαι στα μάτια τους ο "έτσι",ο "μπήξε",ο "δείξε"..
Στην ουσία..το πουλί σου θέλει να ξαλαφρώσει..γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ..χωρίς συναισθηματική συναλλαγή..
Πού το κακό?
Αρκεί μόνο..μη δώσεις δικαιώματα..
Γιατί να σε ξέρει ο άλλος τι κάνεις και τι ράνεις?
Κάνε αυτό που γουστάρεις στα πλαίσια της λογικής πάντα..και γράψε το "κόσμο" το τί λέει στ'αρχίδια σου..
Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι...απλά...


Υ.Γ.  Ελπίζω με τα παραπάνω να βγήκε το μήνυμα..
     Και για τον πιτσιρίκο που άνοιξε το θρεντ..
     και για τους υπόλοιπους...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Σιόρα Κατερίνα μιλάς σωστά.

Βέβαιααααα δεν λες σε όλους τι κάνεις και που το κανεις.

Για μας τους παντρεμένους ο πληρομένος ερωτας είναι μια διέξοδος, χωρίς κινδύνους (αν βέβαια κρατάς το στόμα κλειστό)

Άλλωστε παλαιότερα οι έξυπνες γυναίκες ήταν πιο ελαστικές σε αυτά τα ζητήματα και κατηχαν την "ψυχολογία" του άντρα καλύτερα.
πχ. υπήρχαν καφενεία-άβατα σε γυναίκες που λειτουργούσαν σαν "παιδότοπος" για τους άντρες, μαζευόμαστε όλοι, παίξαμε και μιλάγαμε και μετά σπιτι.

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
Αξιος ο νεος.....μονο στουντιοκοριτσα..... και αν βρεις καμια σωστη γκομενα στην πορεια της ζωης σου, τοτε αποφασιζεις τι θα κανεις!!!!!!!!!!!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
Καλύτερα να γαμάς επί πληρωμή την όποιαδήποτε που σου κάβλωσε εκείνη τη στιγμή..παρά να βρεθεί η μία η έξυπνη..
που θα σου γαμήσει ακόμα πιο πολλές φορές
το πορτοφόλι..
που θα σου γαμήσει την ψυχολογία επειδή δεν θα είσαι άνετος,αλλά
"παράνομος"..
που θα γίνεις ψεύτης και περισσότερο στον εαυτό σου επειδή θα το παίζεις σε 2 ταμπλώ..
που θα σου γαμήσει επιπλέον την οικογενειακή σου γαλήνη..και
που μπορεί κάλλιστα να τον πληρώσεις με διαζύγιο και όλα τα επακόλουθα τον ενθουσιασμό που ένιωσες για την πατσαβούρα στο φινάλε που γνώρισες..γιατί κακά τα ψέμματα..
Αν είσαι ακόμα ερωτευμένος με τη γυναίκα σου δεν αξίζει για καμμιά τέτοια να χαλάς το σπίτι σου..
Πας...πληρώνεις...κάνεις την δουλείτσα σου...και μετά...Κύριος..
Το γουστάρεις αυτό...και καλά κάνεις..
Αυτό...δεν το καταλαβαίνουν πολλές γυναίκες..και σας υποτιμούν..σας χλευάζουν..
Το ίδιο συμβαίνει και σε άντρες.. σας υποτιμούν γιατί είναι κομπλεξικοί..
Γίνεσαι στα μάτια τους ο "έτσι",ο "μπήξε",ο "δείξε"..
Στην ουσία..το πουλί σου θέλει να ξαλαφρώσει..γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ..χωρίς συναισθηματική συναλλαγή..
Πού το κακό?

Αρκεί μόνο..μη δώσεις δικαιώματα..
Γιατί να σε ξέρει ο άλλος τι κάνεις και τι ράνεις?
Κάνε αυτό που γουστάρεις στα πλαίσια της λογικής πάντα..και γράψε το "κόσμο" το τί λέει στ'αρχίδια σου..
Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι...απλά...



Υ.Γ.  Ελπίζω με τα παραπάνω να βγήκε το μήνυμα..
     Και για τον πιτσιρίκο που άνοιξε το θρεντ..
     και για τους υπόλοιπους...
:thumbsup:

Πολύ καλό Κατερίνα.

Απλά θα πρόσθετα ότι θα πρέπει να λαμβάνει κανείς τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης.

Μην μολύνει την σύντροφο του που τον εμπιστεύεται , χωρίς να φταίει σε κάτι.

Αλλα stam_90 μην περιμένεις ολοκληρωμένη ευτυχία στα μπουρδέλα. Ηδονή ναι , τίποτα παραπάνω όμως.

Το μπουρδέλο/στούντιο/ct ποτέ δεν θα είναι σχέση. Πάντα θα νιώθεις ένα κενό μετά , ακόμα και αν έχεις γαμήσει μια τρελλή μουνάρα.

Σίγουρα έχει πολλά τσόκαρα έξω , θα το διαπιστώσεις στην πορεία....

Αλλά από την άλλη έχει και γυναίκες που αξίζουν πάρα πολύ.

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Και ειδικά από τα 20-21 που είσαι εσύ.

Οπότε άμα δεν σου κάνει , η μια προχώρα στην άλλη.

Δεν τελειώσαν και οι γυναίκες.....

Καλή συνέχεια.
 

Επισκέπτης
σιγα ρε μαλακες που τη βρηκατε και πολυ καλη τη μαλακια που ειπε η κατερινα :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αξιος ο νεος.....μονο στουντιοκοριτσα..... και αν βρεις καμια σωστη γκομενα στην πορεια της ζωης σου, τοτε αποφασιζεις τι θα κανεις!!!!!!!!!!!
για να βρω σωστη γκομενα εδο περα πρεπει να παω στο αγροτης μονος ψαχνει η σε καμια ανιτα πανια :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom