Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
επειδη διαβαζω αυτα που λες και κρινεις για ελληνιδες και πουτανες να σου απαντησω.η ζωη τα εφερε ετσι ωστε να παντρευτω φυσικα ελληνιδα.μια ελληνιδα πολυ πανω απο το μεσο ορο σε θεμα ομορφιας.εκτος απο αυτο ομως και σε ολους τους αλλους τομεις  και χωρις να θελω να επεκταθω σε λεπτομερειες μπορω να πω οτι απο αποψη γυναικας εχω πετυχει το τζοκερ.επειδη λοιπον παω στα μπουρδελα και σε καθε λογης που πληρωνω απο τα 15 μου(και ενω ενδιαμεσα ειχα αρκετες σχεσεις)οταν παντρευτηκα ειπα θα τα κοψω.το μονο που καταφερα ηταν αυτη τη στιγμη να πηγαινω σε μπουρδελα,σε στουντιο,σε κολομπαρα,σε μασαζιδικα,σε εσκορτ,σε σπιτια σε διαμερισματα,σε call girl απο γραφεια και οτι μπορει να βαλει ο νου σου.προσπαθω να κοψω μια ακρη και φυτρωνουν 2.κατι σαν την λερναια υδρα.δεν μπορω.εχω τοσες επιλογες που ειναι πειρασμος.ειναι Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ι-Α.ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ???αλλος ειναι χαρτοπαικτης,αλλος ναρκομανης και αλλος πουτανιαρης.για αυτο ειμαστε σε αυτο το σαιτ.καταλαβε το και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ειμαστε εθισμενοι με το μουνι.μολις φτασω τα 10000 οπως ο τσαμπερλεν θα γραψω βιβλιο και θα στο υπογραψω.ειναι αρρωστια.τελος
Όντος και με γυναικα η με γκομενα αφτο δεν κοβεται ευκολα :S
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
γεια σας παιδες,το πουλι και το μυαλο του ανδρα δεν χορταινουν και δεν συμβιβαζονται οσα χρονια και αν περασουν,παντρευτικα χορησα ειμαι εδω και τρια χρονια με μια διμετρη ρ..... νεοτερη μου,αλλα τα ρδελα κ.λ.π.δεν τα εκοψα ποτε,γιατι?οι σχεσεις και η γυναικα σου οσο ερωτευμενος και να εισαι με την παροδο του χρονου με τα προβληματα πασις φυσεως εχουν ας μη γελιωμαστε φθορα και πιεση,ποσες φορες δεν γουσταραμε να το κανουμε με τις δικες μας να μας χαλαροσουν,και μας γαμησαν την ψυχωλογια,εγω προσωπικα για αυτο παω με τα κοριτσια,εχω τις στανταρ που με ξερουν και παιρναω μια χαρα και με ευχαριστουν και με χαλαρωνουν,θα δοκιμασω και καποια μωρα που μου κανουν κλικ χωρις αυτο να σημαινη οτι δεν γουσταρω την κοπελλα μου,και ας μη γελιωμαστε οι δικες μας δεν μας τα κανουν ολα και εμεις δεν μιλαμε γιατι σεβωμαστε καποια πραγματα και συμφωνω με τον τρικαρδο,τα πδελα ρεουν στο αιμα μας ειναι σαν εληξιριο που μας ανεβαζη!!!!!!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
γεια σας παιδες,το πουλι και το μυαλο του ανδρα δεν χορταινουν και δεν συμβιβαζονται οσα χρονια και αν περασουν,παντρευτικα χορησα ειμαι εδω και τρια χρονια με μια διμετρη ρ..... νεοτερη μου,αλλα τα ρδελα κ.λ.π.δεν τα εκοψα ποτε,γιατι?οι σχεσεις και η γυναικα σου οσο ερωτευμενος και να εισαι με την παροδο του χρονου με τα προβληματα πασις φυσεως εχουν ας μη γελιωμαστε φθορα και πιεση,ποσες φορες δεν γουσταραμε να το κανουμε με τις δικες μας να μας χαλαροσουν,και μας γαμησαν την ψυχωλογια,εγω προσωπικα για αυτο παω με τα κοριτσια,εχω τις στανταρ που με ξερουν και παιρναω μια χαρα και με ευχαριστουν και με χαλαρωνουν,θα δοκιμασω και καποια μωρα που μου κανουν κλικ χωρις αυτο να σημαινη οτι δεν γουσταρω την κοπελλα μου,και ας μη γελιωμαστε οι δικες μας δεν μας τα κανουν ολα και εμεις δεν μιλαμε γιατι σεβωμαστε καποια πραγματα και συμφωνω με τον τρικαρδο,τα πδελα ρεουν στο αιμα μας ειναι σαν εληξιριο που μας ανεβαζη!!!!!!
Και εδο περα θα +νησω οτι είναι εθισμος!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
συμφωνω μαζι σου σταμ 90 αλλα στις εκπομπες που αναφερις πιο πανω μονο πατσαβουρες πανε η κομπλεξικες χαθηκαν οι αντρες και τρεχουν στα καναλια,ακομα ενας λογος να πηγαινουμε στα ρδελα χε!χε!και μετα οι ελληνιδες κατηγορουν τα αλλοδαπα οτι ειναι τανες και τους περνουν τους αντρεςμοχι βεβαια απλα εχουν κουλτουρα και οχι ξυνιλα,ασε που εχουν οι περισσοτερες δικες μας κατι κολους σαν την πλατεια συνταγματος οεο!!!!!!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
συμφωνω μαζι σου σταμ 90 αλλα στις εκπομπες που αναφερις πιο πανω μονο πατσαβουρες πανε η κομπλεξικες χαθηκαν οι αντρες και τρεχουν στα καναλια,ακομα ενας λογος να πηγαινουμε στα ρδελα χε!χε!και μετα οι ελληνιδες κατηγορουν τα αλλοδαπα οτι ειναι τανες και τους περνουν τους αντρεςμοχι βεβαια απλα εχουν κουλτουρα και οχι ξυνιλα,ασε που εχουν οι περισσοτερες δικες μας κατι κολους σαν την πλατεια συνταγματος οεο!!!!!!
Ειδικα στα νησια οι τουριστριες τιποτα δεν αφηνουν για της σεμνες νησιοτοπουλες :2funny: :2funny: :2funny:
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Καλύτερα να γαμάς επί πληρωμή την όποιαδήποτε που σου κάβλωσε εκείνη τη στιγμή..παρά να βρεθεί η μία η έξυπνη..
που θα σου γαμήσει ακόμα πιο πολλές φορές
το πορτοφόλι..
που θα σου γαμήσει την ψυχολογία επειδή δεν θα είσαι άνετος,αλλά
"παράνομος"..
που θα γίνεις ψεύτης και περισσότερο στον εαυτό σου επειδή θα το παίζεις σε 2 ταμπλώ..
που θα σου γαμήσει επιπλέον την οικογενειακή σου γαλήνη..και
που μπορεί κάλλιστα να τον πληρώσεις με διαζύγιο και όλα τα επακόλουθα τον ενθουσιασμό που ένιωσες για την πατσαβούρα στο φινάλε που γνώρισες..γιατί κακά τα ψέμματα..
Αν είσαι ακόμα ερωτευμένος με τη γυναίκα σου δεν αξίζει για καμμιά τέτοια να χαλάς το σπίτι σου..
Πας...πληρώνεις...κάνεις την δουλείτσα σου...και μετά...Κύριος..
Το γουστάρεις αυτό...και καλά κάνεις..
Αυτό...δεν το καταλαβαίνουν πολλές γυναίκες..και σας υποτιμούν..σας χλευάζουν..
Το ίδιο συμβαίνει και σε άντρες.. σας υποτιμούν γιατί είναι κομπλεξικοί..
Γίνεσαι στα μάτια τους ο "έτσι",ο "μπήξε",ο "δείξε"..
Στην ουσία..το πουλί σου θέλει να ξαλαφρώσει..γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ..χωρίς συναισθηματική συναλλαγή..
Πού το κακό?
Αρκεί μόνο..μη δώσεις δικαιώματα..
Γιατί να σε ξέρει ο άλλος τι κάνεις και τι ράνεις?
Κάνε αυτό που γουστάρεις στα πλαίσια της λογικής πάντα..και γράψε το "κόσμο" το τί λέει στ'αρχίδια σου..
Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι...απλά...


Υ.Γ.  Ελπίζω με τα παραπάνω να βγήκε το μήνυμα..
     Και για τον πιτσιρίκο που άνοιξε το θρεντ..
     και για τους υπόλοιπους...
+10000000000000000000
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
θυμιθηκα οταν ερχομουνα Ελλαδα και καθε απογευμα πηγαινα Φυλης και παιρναγα απο τα καφενεια που καθονταν ολοι οι γνωστοι μου.τους ελεγα παω Φυλης να  :knockinb:.ελατε μαζι.απαντουσανε.εμεις δεν παμε εκει εμεις  :knockinb:.μετα απο 3-4 ωρες εχοντας κανει τη βολτα μου και εχοντας  :knockinb:.ξαναπερναγα απο ΄κει.και οι ιδιοι ακομα καθοντουσαν στις καφετεριες!και λεγαν οτι :knockinb:πότε προλαβαιναν αφου ολη την ωρα καθονταν εκει δεν το καταλαβαινω.ετσι ειναι το 90% στην Ελλαδα!

Μαλακες ρε.

Πανε στις καφετεριες σαν τα κοριτσακια και δεν πανε να γαμησουν ωραια μουνια.
Κακομοιρηδες και αντισεξουαλικοι.

Τι λες τωρα ρε?............να  γαμησουν??????
Μη λες τετοια πραγματα..............


 

Επισκέπτης
Μαλακες ρε.

Πανε στις καφετεριες σαν τα κοριτσακια και δεν πανε να γαμησουν ωραια μουνια.
Κακομοιρηδες και αντισεξουαλικοι.

Τι λες τωρα ρε?............να  γαμησουν??????
Μη λες τετοια πραγματα..............
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φφφανατικ μαλακαααααααααααααααααααααααααααααααα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αρχιδης

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2010
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
εμενα με ειρωνευονται επειδη ειμαι ενα αρχιδι και μισο  :headbang:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
3 επιλογές σου προτείνω :

α' επιλογή : γραψτους στ'αρχίδια σου αυτούς που στη λένε  :rockon:
β΄ επιλογή : άλλαξε παρέες
γ' επιλογή : κάνε σχέση με  κάποια τάνα  

πιο πιθανό σενάριο βλέπω την επιλογή α΄+β΄, διότι η γ΄ μπορεί να οδηγήσει σε απρόβλεπτες συνέπειες
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
3 επιλογές σου προτείνω :

α' επιλογή : γραψτους στ'αρχίδια σου αυτούς που στη λένε  :rockon:
β΄ επιλογή : άλλαξε παρέες
γ' επιλογή : κάνε σχέση με  κάποια τάνα  

πιο πιθανό σενάριο βλέπω την επιλογή α΄+β΄, διότι η γ΄ μπορεί να οδηγήσει σε απρόβλεπτες συνέπειες
Το α κανω εγω!! Για το γ ουτε λογος!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Καλα ποιος της γαμαει τις παρεες και ολους τους μαλακες..................

1-2 ατομα της προκοπης να βρεις θα ειναι θαυμα..............

 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Το α κανω εγω!! Για το γ ουτε λογος!!
συμφωνώ και συνέχισε παράλληλα να ψάχνεις για αυτή που σου ταιριάζει και βρίσκεις "εντάξει" (με τα δικά σου κριτήρια πάντα).
Αυτή ακριβώς είναι και η δική μου επιλογή φίλος. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να υποστείς την κάθε μία ξενέρωτη που την έχει δει ιστορία και σε βλέπει σαν το κατοικίδιο της. Ρε ουστ  :rockon:
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Καλο φαι ι σε πιανει κοψιμο? :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε μου, με τις κοπελες παντα ισχυει το εξης, οτι δινεις....παιρνεις και οπως τις μαθεις θα σου συμπεριφερονται και οπως τις κακομαθεις θα σου απαιτουν. Τι θελω να πω, με την ιεροδουλη (ιεροδουλες ειναι αυτες που δουλευουν στα μπουρδελα) οι αλλες απο εξω λεγονται πουτανες αν συμπεριφερονται σαν ιεροδουλες απλα..., με την ιεροδουλη, θα δωσεις 20, 50,100,500 ευρω για σιτυτουριστριες κτλ και θα παρεις 5,10 λεπτα μεχρι και 2 ωρες καλου σεξ αν εισαι τυχερος και καλης παρεας, ωραια και καλα ως εδω.

Με την γυναικα την καθημερινη, πρεπει να δινεις τον εαυτο σου, οποιος εχει μαθει να δινει λεφτα για να καλυπτει τις "συναισθηματικες" αναγκες της κοπελας του ή νομιζει οτι τις καλυπτει ετσι ειναι χαζος....δηλαδη να εισαι διπλα της οταν πρεπει, να φερεσαι σαν αντρας με αρχιδια και οχι αρχιδια αντρας, να ντυνεσαι σωστα, να προσεχεις την υγιεινη σου,  να πηδας σωστα και οχι κοκορακι (στα μπουρδελα δεν σε νοιαζει η ιεροδουλη και τοσο πολυ, αν το ευχαριστηθει αλλα η γκομενα σου οσο πιο πολυ το ευχαριστιεται τοσο πιο πολυ σε βλεπει σαν "μηλο" και οχι σαν τσεπη".

Μιας και μιλαμε για τσεπη.....περπατας με την κοπελα σου ωραια και καλα εξω απο ενα μαγαζι με τσαντες ας πουμε, η κοπελια σου κοκκαλωνει στην βιτρινα μπροστα, και αρχιζει τα "αχ κοιτα τι ωραιες τσαντες αγαπη μου" τι θα κανεις? Να σου πω τι εκανα εγω παντα με τις σχεσεις μου και συνεχιζω να το κανω και ακομα και τωρα με την συζυγο μου, "ναι μωρο μου πολυ ωραιες τσαντες, ποιες σου αρεσουν? η καφε? ναι ωραια τσαντουλα, θες να μπουμε και μεσα να δουμε αλλες τσαντουλες? καμια δεν μου εχει πει, "ναι παμε μεσα να δουμε και αλλες (βρωμο)τσαντουλες" γιατι ξερει οτι αυτην την τσαντα η καποια παρομοια θα της την παρω καποια στιγμη, αλλα οταν μπορω και θελω εγω. ΠΟΤΕ δεν εκανα "υπερβολικα" ακριβα δωρα σε κοπελες και ΠΟΤΕ συχνα.

Απο την αλλη ομως.....για το ονομα του Θεου ρε παιδια, ενα καφε που θα βγειτε να πιειτε πληρωστε τον να παει στα κομματια, ενα φαι που θα φατε σαν ζευγαρι και αυτο, ειδικα οταν βγαινετε πολλα ζευγαρια μαζι και θα το δειτε οτι η σωστη η κοπελα θα την κανει την κινηση να πληρωσει και αυτη καποια στιγμη.

Οσον αφορα το φαι, μαγειρεψε της μια φορα εσυ, με ενα κρασακι παρεα (οτι σου κατεβει στο μυαλο μαγειρεψε της) και θα δεις οτι την επομενη φορα θα σου μαγειρεψει αυτη, ακομα καλυτερα μαγειρεψτε μαζι.

 

Επισκέπτης
Φιλε μου, με τις κοπελες παντα ισχυει το εξης, οτι δινεις....παιρνεις και οπως τις μαθεις θα σου συμπεριφερονται και οπως τις κακομαθεις θα σου απαιτουν. Τι θελω να πω, με την ιεροδουλη (ιεροδουλες ειναι αυτες που δουλευουν στα μπουρδελα) οι αλλες απο εξω λεγονται πουτανες αν συμπεριφερονται σαν ιεροδουλες απλα..., με την ιεροδουλη, θα δωσεις 20, 50,100,500 ευρω για σιτυτουριστριες κτλ και θα παρεις 5,10 λεπτα μεχρι και 2 ωρες καλου σεξ αν εισαι τυχερος και καλης παρεας, ωραια και καλα ως εδω.

Με την γυναικα την καθημερινη, πρεπει να δινεις τον εαυτο σου, οποιος εχει μαθει να δινει λεφτα για να καλυπτει τις "συναισθηματικες" αναγκες της κοπελας του ή νομιζει οτι τις καλυπτει ετσι ειναι χαζος....δηλαδη να εισαι διπλα της οταν πρεπει, να φερεσαι σαν αντρας με αρχιδια και οχι αρχιδια αντρας, να ντυνεσαι σωστα, να προσεχεις την υγιεινη σου,  να πηδας σωστα και οχι κοκορακι (στα μπουρδελα δεν σε νοιαζει η ιεροδουλη και τοσο πολυ, αν το ευχαριστηθει αλλα η γκομενα σου οσο πιο πολυ το ευχαριστιεται τοσο πιο πολυ σε βλεπει σαν "μηλο" και οχι σαν τσεπη".

Μιας και μιλαμε για τσεπη.....περπατας με την κοπελα σου ωραια και καλα εξω απο ενα μαγαζι με τσαντες ας πουμε, η κοπελια σου κοκκαλωνει στην βιτρινα μπροστα, και αρχιζει τα "αχ κοιτα τι ωραιες τσαντες αγαπη μου" τι θα κανεις? Να σου πω τι εκανα εγω παντα με τις σχεσεις μου και συνεχιζω να το κανω και ακομα και τωρα με την συζυγο μου, "ναι μωρο μου πολυ ωραιες τσαντες, ποιες σου αρεσουν? η καφε? ναι ωραια τσαντουλα, θες να μπουμε και μεσα να δουμε αλλες τσαντουλες? καμια δεν μου εχει πει, "ναι παμε μεσα να δουμε και αλλες (βρωμο)τσαντουλες" γιατι ξερει οτι αυτην την τσαντα η καποια παρομοια θα της την παρω καποια στιγμη, αλλα οταν μπορω και θελω εγω. ΠΟΤΕ δεν εκανα "υπερβολικα" ακριβα δωρα σε κοπελες και ΠΟΤΕ συχνα.

Απο την αλλη ομως.....για το ονομα του Θεου ρε παιδια, ενα καφε που θα βγειτε να πιειτε πληρωστε τον να παει στα κομματια, ενα φαι που θα φατε σαν ζευγαρι και αυτο, ειδικα οταν βγαινετε πολλα ζευγαρια μαζι και θα το δειτε οτι η σωστη η κοπελα θα την κανει την κινηση να πληρωσει και αυτη καποια στιγμη.

Οσον αφορα το φαι, μαγειρεψε της μια φορα εσυ, με ενα κρασακι παρεα (οτι σου κατεβει στο μυαλο μαγειρεψε της) και θα δεις οτι την επομενη φορα θα σου μαγειρεψει αυτη, ακομα καλυτερα μαγειρεψτε μαζι.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
714
Κριτικές
1
Like
398
Πόντοι
26
Αναρωτιέμαι πολλές φορές ποιος είναι ο μπουρδελιάρης...
Είναι ο φοιτητής που αναγκάζεται να καλύψει τη σεξουαλική του ανάγκη στα εν λόγω ιδρύματα διότι όταν πηγαίνει στις συνομίληκές του ή δεν έχει τον κατάλληλο (για αυτές) τρόπο προσέγγισης ή αυτές λόγω ξινισμένης έπαρσης έχουν κατεβάσει "ρολλά"?
Είναι ο 40άρης παντρεμένος που συνειδητοποίησε οτι η "γκόμενα" που κινήγαγε τόσα χρόνια και τελικά τον δίπλωσε καιτον παντρεύτηκε (φυσικά γιατί άλλο πέρα από το ευτραφές τραπεζικό του υπόλοιπο), δεν τον προσέχει όπως τον πρώτο καιρό (αφού πέτυχε το σκοπό της) και τώρα ο ίδιος προστρέχει στα ιδρύματα να καλύψει το συναισθηματικό και σεξουαλικό κενό που του δημιούργησε όλα αυτα τα χρόνια?
Ή μήπως είναι ο φλούφλης γκομενιάρης της διπλανής μας πόρτας που επειδή το φυσάει το μάμαλο το επιδεικνύει σε πρώτη ευκαιρία δοθείσας στην κάθε χρηματικά λιγουριασμένη ψευτογκόμενα που χωρίς ηθικές αναστολές πετάει τη σκούφια της για τον όποιο τυχαίο σικάτο που θα της μοστράρει το κάμπριο?
Όχι βέβαια!Ο φλούφλης της ιστορίας μας δεν πάει ποτέ στα μπουρδέλα του λαού.Είναι ντροπή να σε βλέπουν περίεργα μάτια γεμάτα φθόνο και να ξεγυμνώνεις μπροστά τους τη σαρκική σου ανάγκη.
Είναι πολύ πιο σικ και μοδάτο να πηγαίνει στα άλλα μπουρδέλα.Όχι του λαού.Τα κινητά μπουρδέλα...
Θα τον δεις να σκάει μύτη στα μπαράκια τα βράδυα του Σαββάτου και της Παρασκευή και θα τον αναγνωρίσεις αμέσως αφού την πέφτει ασύστολα σε κάθε υποψήφιο κινητό μπουρδέλο που είναι ντυμένο σαν λατέρνα προς άγραν σπονσορα.
Γιατί στη ζωή σήμερα δεν κάνεις τίποτα εαν δεν τα σκάσεις στον σπόνσορά σου...
Θα διαπραγματευτεί λοιπόν ο σικάτος φλούφλης μας το ποσό που θα πρέπει να καταβάλει σε καθημερινή βάση για να έχει 2-3 άντε 4 φορές την εβδομάδα ένα ξινισμένο σεξ.Βέβαια το τίμημα είναι αρκετά βαρύ γι αυτόν.Όλα εδώ πληρώνονται σε αυτή τη ζωή....Αναγκαστικά δωράκια επετίου,φαγητό έξω,καφέδες,βόλτες πασπαλισμένες με πολλές δόσεις υποκριτικής άνεσης,ατελείωτες ώρες στο κινητό με πρόγραμμα talk a lot all day 365 days/year/minute/second για ψυχανάλυση του ανασφαλούς δίποδου της άλλης γραμμής πασπαλισμένα επίσης με ναζάκια,σκερτσάκια κλπ -άκια.
Στο βάθος του τούνελ παραμονεύει το καλύτερο...2 κουλούρια βλέπω να υπερύπτανται πάνω από τα κεφαλάκια σας...
Το ένα από τα δύο αγαπητέ φλούφλη σε βλέπω να στο φοράνε κολάρο...Εαν είσαι τυχερός και πάρεις πρέφα το όλο
σκηνικό και την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια , θα πας το επόμενο Παρασκευοσαββατόβραδο στο επόμενο κινητό μπουρδελάκι να διαπραγματευτείς το νέο σου "στεγαστικο" "επιτόκιο".Δυστυχώς για σένα όλες μα όλες οι "τράπεζες" του είδους έχουν πολύ δυσμενείς όρους....Αλλά ξέχασα...Είσαι νεόπλουτος οπότε μια χαρά θα τα βγάλεις πέρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom