Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οταν θα σε ειρωνεύονται σταμ θα τους δείχνεις τα μπράτσα σου να κλάνουν μπριάμ
attachment.php
κανει και αυτος βαρη;μαζι πατε; :think:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)

φίλε μήν δίνεις σημασία. Στις αντροπαρέες γίνεται αυτό αφου και καλά υπάρχει ο ανταγωνισμός για το ποιός είναι ο πιο μεγάλος γαμιάς. Και με έμενα έτσι γίνεται αλλα όχι τόσο απο τους φίλους μου όσο απο τους συναδελφους στο γραφείο. Εκεί δεν πεφτει μόνο ειρωνία αλλα και μεγα μούσι/δούλεμα αφου ο κάθε παντρεμένος/αρραβωνιασμένος παπαρίδης μας λέει τις φανταστικές ερωτικές περιπέτειες του με το καθε γκομενάκι που του έκατσε (στον ύπνο του). Μήν δίνεις σημασία, απλα να κοιτάς να περνάς καλά. Και μήν κάτσες να χωθείς σε μια σχέση μόνο και μόνο για εχεις να λές στους φίλους σου. Μαλακία θα κάνεις. Αργά η γρήγορα θα βρείς κάποια κοπέλα που θα σε αρέσει και θα της αρέσεις και τότε θα είναι όλα οκ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Συνέχησε τη ζωή σου κανονικά....
αν βρεις καμιά κοπελίτσα, δες πως εξελίσσεται το θέμα ;) ;)

αλλά πάντα 1-2 φορές τη βδομάδα θα επισκέπτεσαι τα σπιτάκια ;)!!!!!
δεν κόβεται αυτό!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Έχουνε πλάκα μερικοί όταν θέλουν να κάνουν κουμάντο
στο πουλί του άλλου..λες και ψάχνει για συνέταιρο..
Συνέταιρος για τον πούτσο δηλαδή..
Χαχαχαχαχαχ...!!!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Έχουνε πλάκα μερικοί όταν θέλουν να κάνουν κουμάντο
στο πουλί του άλλου..λες και ψάχνει για συνέταιρο..
Συνέταιρος για τον πούτσο δηλαδή..
Χαχαχαχαχαχ...!!!!

η αποψη σου δεν εχει ιδιαιτερη βαρυτητα.......... αφου υπερασπιζεσαι τα συμφεροντα σου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
συνεταιροι στον πουτσο και θυρωροι στο μουνι.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μην απογοητευσε ποτε δεν ξερεις ο αλλος πηγε να αγορασει τοστιερα και του την επεσε ενα μιλφ και ακομα ρωταει τι να κανει,εσυ θα ρωταγες?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
η αποψη σου δεν εχει ιδιαιτερη βαρυτητα.......... αφου υπερασπιζεσαι τα συμφεροντα σου
ΜΑΡΙΟΣ 51 ,το λεει και το αρθρο 7 του ν.2690/1999 ,Κωδικα Διοικητικης Διαδικασιας,περι
ΑΜΕΡΟΛΗΨΙΑΣ .Μην αποκλειεις ομως την Κατερινα 69,
οι καβλομουνες εξαιρουνται .
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
η αποψη σου δεν εχει ιδιαιτερη βαρυτητα.......... αφου υπερασπιζεσαι τα συμφεροντα σου
Τι σχέση έχουν τα συμφέροντά μου?
Πού κολλάει αυτό..
Τσ τσ τσ...
Εσύ για να γαμήσεις..παίρνεις την έγκριση του φίλου σου?
Μάλλον...κάτι τέτοιο θα γίνεται..
Το βλέπω και στο μαγαζί αυτό...
Κάθονται και περιμένουν 2
Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι..
Ακούν το πρόγραμμα..
Γυρνάνε απότομα τα κεφάλια και κοιτάζονται μεταξύ τους οι φίλοι..
Ανοίγουν ένα βιαστικό διάλογο..
Ο ένας σηκώνεται..θέλει να περάσει..
Ο άλλος αμέσως τον τραβάει να φύγουν..
Τι μου λες τώρα?
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ....!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
επειδη διαβαζω αυτα που λες και κρινεις για ελληνιδες και πουτανες να σου απαντησω.η ζωη τα εφερε ετσι ωστε να παντρευτω φυσικα ελληνιδα.μια ελληνιδα πολυ πανω απο το μεσο ορο σε θεμα ομορφιας.εκτος απο αυτο ομως και σε ολους τους αλλους τομεις  και χωρις να θελω να επεκταθω σε λεπτομερειες μπορω να πω οτι απο αποψη γυναικας εχω πετυχει το τζοκερ.επειδη λοιπον παω στα μπουρδελα και σε καθε λογης που πληρωνω απο τα 15 μου(και ενω ενδιαμεσα ειχα αρκετες σχεσεις)οταν παντρευτηκα ειπα θα τα κοψω.το μονο που καταφερα ηταν αυτη τη στιγμη να πηγαινω σε μπουρδελα,σε στουντιο,σε κολομπαρα,σε μασαζιδικα,σε εσκορτ,σε σπιτια σε διαμερισματα,σε call girl απο γραφεια και οτι μπορει να βαλει ο νου σου.προσπαθω να κοψω μια ακρη και φυτρωνουν 2.κατι σαν την λερναια υδρα.δεν μπορω.εχω τοσες επιλογες που ειναι πειρασμος.ειναι Α-Ρ-Ρ-Ω-Σ-Τ-Ι-Α.ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ???αλλος ειναι χαρτοπαικτης,αλλος ναρκομανης και αλλος πουτανιαρης.για αυτο ειμαστε σε αυτο το σαιτ.καταλαβε το και μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.ειμαστε εθισμενοι με το μουνι.μολις φτασω τα 10000 οπως ο τσαμπερλεν θα γραψω βιβλιο και θα στο υπογραψω.ειναι αρρωστια.τελος

δε με αφορουν τα προσωπικα σου ρε τεν τεν!δεν ειρωνευτικα ΠΟΤΕ κανεναν εδω μεσα ουτε εξω φυσικα επειδη θελει να πηγαινει με ιεροδουλες...
γτ μου τα λες αυτα?
φυσικα ομως κ εχω δικαιωμα να σχολιασω απο την στιγμη που κατι γραφετε σε δημοσιο φορουμ..
δε κρινω ουτε εσενα ουτε κανεναν...δε με νοιαζει...
θα πω την αποψη μου γ το οτι το θεωρω ασχημο να απατατε αλλα νταξει...ποιος χεστηκε γ την αποψη ενος αγνωστου στο νετ;!



καλημερες μπαι δε γουευ!!! :sunglasses:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τι σχέση έχουν τα συμφέροντά μου?
Πού κολλάει αυτό..
Τσ τσ τσ...
Εσύ για να γαμήσεις..παίρνεις την έγκριση του φίλου σου?
Μάλλον...κάτι τέτοιο θα γίνεται..
Το βλέπω και στο μαγαζί αυτό...
Κάθονται και περιμένουν 2
Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι..
Ακούν το πρόγραμμα..
Γυρνάνε απότομα τα κεφάλια και κοιτάζονται μεταξύ τους οι φίλοι..
Ανοίγουν ένα βιαστικό διάλογο..
Ο ένας σηκώνεται..θέλει να περάσει..
Ο άλλος αμέσως τον τραβάει να φύγουν..
Τι μου λες τώρα?
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ....!!!!!

δεν σου ειπα οτι δεν μπορεις να μιλας ελευθερα αλλα ειπα πως η αποψη σου δεν ειναι αμεροληπτη.... συγκρουση συμφεροντων λεγετε
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δε με αφορουν τα προσωπικα σου ρε τεν τεν!δεν ειρωνευτικα ΠΟΤΕ κανεναν εδω μεσα ουτε εξω φυσικα επειδη θελει να πηγαινει με ιεροδουλες...
γτ μου τα λες αυτα?
φυσικα ομως κ εχω δικαιωμα να σχολιασω απο την στιγμη που κατι γραφετε σε δημοσιο φορουμ..
δε κρινω ουτε εσενα ουτε κανεναν...δε με νοιαζει...
θα πω την αποψη μου γ το οτι το θεωρω ασχημο να απατατε αλλα νταξει...ποιος χεστηκε γ την αποψη ενος αγνωστου στο νετ;!



καλημερες μπαι δε γουευ!!! :sunglasses:
Και είπα δεν θα ρθει !!  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το βλέπω και στο μαγαζί αυτό...
Κάθονται και περιμένουν 2
Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι..
Ακούν το πρόγραμμα..
Γυρνάνε απότομα τα κεφάλια και κοιτάζονται μεταξύ τους οι φίλοι..
Ανοίγουν ένα βιαστικό διάλογο..
Ο ένας σηκώνεται..θέλει να περάσει..
Ο άλλος αμέσως τον τραβάει να φύγουν..
οι σοβαροι μπουρδελιαρηδες πανε μονοι τους τσαρκα....και δεν πολυ μιλανε και για τα κατορθωματα τους.....κυνηγανε και τρωνε μονοι τους ...σαν τον λυκο.....αυτα απαντωντας και στην ερωτηση του θρεντ εμμεσως.... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
φιλε αυτο που κανουν οι φιλοι σου λεγετε του κωλου τα 9μερα και της πουτσας τα 40
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι σχέση έχουν τα συμφέροντά μου?
Πού κολλάει αυτό..
Τσ τσ τσ...
Εσύ για να γαμήσεις..παίρνεις την έγκριση του φίλου σου?
Μάλλον...κάτι τέτοιο θα γίνεται..
Το βλέπω και στο μαγαζί αυτό...
Κάθονται και περιμένουν 2
Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι..
Ακούν το πρόγραμμα..
Γυρνάνε απότομα τα κεφάλια και κοιτάζονται μεταξύ τους οι φίλοι..
Ανοίγουν ένα βιαστικό διάλογο..
Ο ένας σηκώνεται..θέλει να περάσει..
Ο άλλος αμέσως τον τραβάει να φύγουν..
Τι μου λες τώρα?
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ....!!!!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ 69 ,ρωτανε αυτους που βγαινουν ,γιατι στο μαγαζι σου ,οπως σε ολα ,πληρωνουν ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ . Αν πληρωναν ΜΕΤΑ ,οπως στο εστιατοριο, θα ηταν διαφορετικα τα πραγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom