Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
λά σχόλια..
Τι να πώ?
Ασφαλώς τίποτα..
Γιατί όταν ξεκίνησα..ήξερα τις συνέπειες..
Αυτό που δεν ήξερα είναι..πόσους αστοιχείωτους και αμόρφωτους ανθρώπους
θα είχα ν'αντιμετωπίσω..
το'χεις μετανιωσει?
 

Επισκέπτης
Ούτε πρέπει να ντρέπεται..ούτε να απολογείται..
Εγώ τι να πω που είμαι μέσα σ'αυτά κι ακούω τα χίλια μύρια?
-Είσαι πουτάνα
-Είσαι μόνο για πούτσες
-Δεν κάνεις για τιποτ'άλλο..
Α...ου..και πολλάααααααα...μα πάαααααααρα πολλά σχόλια..
Τι να πώ?
Ασφαλώς τίποτα..
Γιατί όταν ξεκίνησα..ήξερα τις συνέπειες..
Αυτό που δεν ήξερα είναι..πόσους αστοιχείωτους και αμόρφωτους ανθρώπους
θα είχα ν'αντιμετωπίσω..
απαντηση για την ευγενεια των ανδρων που συζηταγαμε
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Για να απαντησω σε μερικους που με ρωτανε αν λεω τα προσωπικα μου σε ολους!! Βασικα είταν η πρωτη μου φορα σε ρδελο και της πρωτες δυο φορες το πα και μετα αρχισε το δουλεμα το μεγαλο!! Ενο οχι μονο φιλοι αλλα πολλα και γνωστοι κλπ,,ενο αφτοι πηγεναν στα κλαμπακια και τους επιανε η λυγουρα βλεποντας ελεινηδες με 10 κιλα κραγιον και 12ποντες γοβες,εγω γαμουσε 2μετρες ρωσιδες τη να λεμε τωρα!!
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
3
Like
831
Πόντοι
96
Μαγκες εχω καιρο αυτο το προμπλεμ!! Απο τα 17 μου που παω σε σπιτάκια αρχήσανε οι ειρωνιες οτι δεν μπορω να παω με γκομενα και καλα οτι είναι μαγκας οποιος γαμαει μια ελεινιδα η αλβανιδα και δεν ξερω εγω τι σκατά και μαλακας αυτος που πηγένει σε μπουρδελα στουντιο και τετοια!!Βλεπετε οτι η ελεινηδες εχουν δημιουργησει αυτην την αποψη στα μυαλα των ηλιθιων που μπλεκουν με αυτες!! Εγω είχα μια σχέση με μια ελεινηδα 1 χρονο..καταρχας να πω πως είμαι 20 και κοντευω τα 21 με κοπέλα το χω κανει μόνο 3 φορες με την συγκεκριμένη που τα χα!!Μου εκανε την ζωι πουτανα!!Υσερα αφτο είταν προσωπικη επιλογή να γαμαω μόνο πουτανες! Και απο τότε μόνο σε ρδελα..στουντιο,,αγγελιες κλπ!! Επειδη εχω καταλαβει τι μαλακισμενες είναι σπανιο να βρεις καλή σε ολα σεξ,εμφανιση ,χαρακτήρα!! Θα θελα λοιπόν καποιές συμβουλες απο μεγαλύτερους σε αυτο το θέμα να συνέχησω τα ρδελα η να μπλεξω με καμια μαλακό?Μαρέσει τρελα δεν ξερω ναι μεν δεν δενεσε οπως σε μια σχεση αλλα δεν σου πριζει τα αρχιδα οπως οι δικες μας!! Θα παρακαλουσα οχι ειρωνίες ευχαριστω!! :)
φιλε τους γραφεις κανονικα και συνεχιζεις να εισαι μπουρδελιαρης δεν σε κανει μαγκα να πας να γαμας τις γκομενες τις ελληνιδες που πολλες απο αυτες ειναι αστα να πανε
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εμενα μερικοι με ειπαν αγαπουλη....τι να πεις...
Κουκλα μου αλλες ειναι οι πουτανες...εχω δωσει σε αλλο ποστ μου παλιοτερα τον ορισμο. Βεβαια υπαρχουν και ιεροδουλες πουτανες στην ψυχη, αλλα το πιο μισητο ειδος πουτανας ειναι της καθως πρεπει πουτανας.
Εγώ νομίζω..το να είναι κάποιος άνθρωπος με "λερωμένη" την ψυχή,
είναι ανεξαρτήτου φύλλου και επαγγέλματος..
Λέει μια παροιμία.."Ο λύκος..μόνο την τρίχα αλλάζει..το τομάρι του
είναι το ίδιο"
 

Επισκέπτης
Για να απαντησω σε μερικους που με ρωτανε αν λεω τα προσωπικα μου σε ολους!! Βασικα είταν η πρωτη μου φορα σε ρδελο και της πρωτες δυο φορες το πα και μετα αρχισε το δουλεμα το μεγαλο!! Ενο οχι μονο φιλοι αλλα πολλα και γνωστοι κλπ,,ενο αφτοι πηγεναν στα κλαμπακια και τους επιανε η λυγουρα βλεποντας ελεινηδες με 10 κιλα κραγιον και 12ποντες γοβες,εγω γαμουσε 2μετρες ρωσιδες τη να λεμε τωρα!!
Φιλαρακι αν εισαι μεγαλος παει καλα αλλα αν εισαι πιτσιρικας πρεπει να τις γαμας και τις δυο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Για να απαντησω σε μερικους που με ρωτανε αν λεω τα προσωπικα μου σε ολους!! Βασικα είταν η πρωτη μου φορα σε ρδελο και της πρωτες δυο φορες το πα και μετα αρχισε το δουλεμα το μεγαλο!! Ενο οχι μονο φιλοι αλλα πολλα και γνωστοι κλπ,,ενο αφτοι πηγεναν στα κλαμπακια και τους επιανε η λυγουρα βλεποντας ελεινηδες με 10 κιλα κραγιον και 12ποντες γοβες,εγω γαμουσε 2μετρες ρωσιδες τη να λεμε τωρα!!
καλα εκανες και να εισαι υπερηφανος που μας εκπροσωπησες ακομη μια φορα επαξια στον αγωνιστικο στιβο απεναντι στην ρωσιδα πουτανα..... :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :fuck1:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καλα εκανες και να εισαι υπερηφανος που μας εκπροσωπησες ακομη μια φορα επαξια στον αγωνιστικο στιβο απεναντι στην ρωσιδα πουτανα..... :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :fuck1:

Αγωνιστικο στιβο???????αχααχαχαχαχαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το να βρεις το σωστο ταιρι ειναι σαν το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου...


















δεν ειναι στο χερι σου...
ημουν ετοιμος για πιο κυνικη ατακα...εσεις δεν ξερω αν εισασταν.....



σκεφτομουν δηλαδη οτι ο φιλος μπορει να μην εχει και χερι που λεει ο λογος..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Στο χερι σου ειναι φιλε μου, να επιλεξεις την σωστη γυναικα για σενα.

Αφου φτασεις στο χειλος του γκρεμου, μαθαινεις... ναι ειμαι ηδη στην διαδικασια, και δεν ακουω κανεναν αλλον στο θεμα αυτο. Στα αρχιδια μου αμα δεν την γουσταρει η μανα μου η οποιοσδηποτε αλλος. Κανενας δεν θα ερθει σπιτι μου να δει αν εγω ειμαι ευτυχισμενος. Αστους να κουτσομπολευουν οσο θελουν....
 

Επισκέπτης
Αφου φτασεις στο χειλος του γκρεμου, μαθαινεις... ναι ειμαι ηδη στην διαδικασια, και δεν ακουω κανεναν αλλον στο θεμα αυτο. Στα αρχιδια μου αμα δεν την γουσταρει η μανα μου η οποιοσδηποτε αλλος. Κανενας δεν θα ερθει σπιτι μου να δει αν εγω ειμαι ευτυχισμενος. Αστους να κουτσομπολευουν οσο θελουν....
ποιος τους γαμει τους αλλους το θεμα ειναι να περνανε καλα αυτοι που κλεινει η πορτα οι αλλοι μπορει να ζηλευουν μπορει να λενε αυτα που θελουν για τη δικη τους τη ζωη αμα δεν σου κανει το κουστουμι πετα το απλα
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
πως εισαι τοσο απολυτος ρε φιλε οτι ειναι στο χερι του; :think:

Δεν ειμαι απολυτος φιλε, αλλα δεν νομιζω καποιος να παντρευεται με προξενιο την σημερον ημερα, ή να παντρευεται μεσα σε ενα εξαμηνο? πρωτα περνας καταστασεις με τον ανθρωπο σου, βλεπεις και προχωρας αναλογα αν με αυτον ανθρωπο "κανεις χωριο" (που λεγανε και οι παλιοι) ή οχι. Τωρα οτι μπορει να σου βγει η γυναικα κουκουρουκου και μετα απο 10 χρονια, ναι υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ νομίζω..το να είναι κάποιος άνθρωπος με "λερωμένη" την ψυχή,
είναι ανεξαρτήτου φύλλου και επαγγέλματος..
Λέει μια παροιμία.."Ο λύκος..μόνο την τρίχα αλλάζει..το τομάρι του
είναι το ίδιο"

Πανω απο ολα κοιταζω αν καποιος-α εχει καλη ψυχη. Ολα τα υπολοιπα ερχονται δευτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom