Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Δεν ειμαι απολυτος φιλε, αλλα δεν νομιζω καποιος να παντρευεται με προξενιο την σημερον ημερα, ή να παντρευεται μεσα σε ενα εξαμηνο? πρωτα περνας καταστασεις με τον ανθρωπο σου, βλεπεις και προχωρας αναλογα αν με αυτον ανθρωπο "κανεις χωριο" (που λεγανε και οι παλιοι) ή οχι. Τωρα οτι μπορει να σου βγει η γυναικα κουκουρουκου και μετα απο 10 χρονια, ναι υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο.

Ουτε τον κωλο σου δεν μπορεις να εμπιστευτεις απολυτα. Εκει που οδηγας σε πιανει χεσιμο! Για τιποτα δεν μπορεις να εισαι απολυτα σιγουρος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν ειμαι απολυτος φιλε, αλλα δεν νομιζω καποιος να παντρευεται με προξενιο την σημερον ημερα, ή να παντρευεται μεσα σε ενα εξαμηνο? πρωτα περνας καταστασεις με τον ανθρωπο σου, βλεπεις και προχωρας αναλογα αν με αυτον ανθρωπο "κανεις χωριο" (που λεγανε και οι παλιοι) ή οχι. Τωρα οτι μπορει να σου βγει η γυναικα κουκουρουκου και μετα απο 10 χρονια, ναι υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο.
ναι ....απλα μεχρι να προβαρεις πολλα κοστουμια εχεις χοντρυνει και δεν σε χωραν πια...... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αφου φτασεις στο χειλος του γκρεμου, μαθαινεις... ναι ειμαι ηδη στην διαδικασια, και δεν ακουω κανεναν αλλον στο θεμα αυτο. Στα αρχιδια μου αμα δεν την γουσταρει η μανα μου η οποιοσδηποτε αλλος. Κανενας δεν θα ερθει σπιτι μου να δει αν εγω ειμαι ευτυχισμενος. Αστους να κουτσομπολευουν οσο θελουν....
Aυτος είσαι  :rockon: :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αυτους που σε ειρωνευονται τους ρωτησες αν τους σηκωνετε η απο ποτε εχουν να πηδηξουν?
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτους που σε ειρωνευονται τους ρωτησες αν τους σηκωνετε η απο ποτε εχουν να πηδηξουν?
Κλασικα λενε τα δικα τους εχω γκομενες να γαμας γκομενα καλυτερο και παπαριες
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
πες τους μια φορα να βγητε ολοι μαζι με τις γκομενες τους και να φερουν και καμια φιλη τους μαζι,φιλε μου τοσα χρονια γυρναμε μεταξου-φυλης και τα περιξ ως συγγρου,το αποτελεσμα ειναι ενα,ευχαριστιετε ο εαυτοςμου και στις δυσκολες μερες μας φευγει το ανχος και να σου πω μια παλια διαφημηση της τηλεορασης ποσο νεα ειστε κυρια μου,με τρια παιδια?σαπουνι παλμολιβ για να ειστε παντα νεα.αυτο λοιπον το σαπουνι χρησιμοποιο μονο που το λενε μπουρδελο.οεο!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αγαπητη λουκριτια η τσιχλα κοστιζει φθηνα ενω ο γαμος ακριβα, ειναι σαν ενας κουβας με μελι που τον γουσταρεις να τον τρως και κολλας ολοκληρος επανω του μεχρι να τον αδεισεις αλλα η μαγγεια ειναι λιγο πριν το τελος να τον ξαναγεμισεις και να μην ξεχαστεις :pipa2: :rockon:
 

libito

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η ειρωνεία πάντοτε με εκνεύριζε και δεν είχε κανένα αποτέλεσμα από πλευράς συμβουλευτικής λογικης.Μαλλον είστε πιτσιρικάδες οπότε οι φίλοι σου δικαιολογημένα  εκφράζουν με αυτό τον τρόπο την γνώμη τους.
Τώρα το ότι πηγαίνεις αποκλειστικά και μόνο με πουτανες δεν είναι καλό η είναι πολύ νωρίς , πρέπει να  απογοητευθείς πολλές φορές  για να καταλήξεις από τόσο νωρίς σε τόσο μονόπλευρες λύσεις.
Θα μπορούσα να σου πω ένα σωρό λόγους και θα έγραφα όλο το βραδύ το κυριότερο όμως είναι ότι όταν πηγαίνεις με πουτανες δεν ανταλλάζεις αισθήματα είναι μια σχέση ψυχρής ανταλλαγής χρήμα με εκτόνωση.
Αν θέλεις πράγματι να νιώσεις τι είναι πράγματι αυτό που λέμε sex πρέπει να ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ  να πάρεις να δώσεις να κλάψεις να αποητευτεις να μεθύσεις να ακούς καψουροτραγουδα  αυτή είναι η ζωή και ζήσε την έντονα Η ειρωνεία πάντοτε με εκνεύριζε και δεν είχε κανένα αποτέλεσμα από πλευράς συμβουλευτικής λογικης.Μαλλον είστε πιτσιρικάδες οπότε οι φίλοι σου δικαιολογημένα  εκφράζουν με αυτό τον τρόπο την γνώμη τους.
Τώρα το ότι πηγαίνεις αποκλειστικά και μόνο με πουτανες δεν είναι καλό η είναι πολύ νωρίς , πρέπει να  απογοητευθείς πολλές φορές  για να καταλήξεις από τόσο νωρίς σε τόσο μονόπλευρες λύσεις.
Θα μπορούσα να σου πω ένα σωρό λόγους και θα έγραφα όλο το βραδύ το κυριότερο όμως είναι ότι όταν πηγαίνεις με πουτανες δεν ανταλλάζεις αισθήματα είναι μια σχέση ψυχρής ανταλλαγής χρήμα με εκτόνωση.
Αν θέλεις πράγματι να νιώσεις τι είναι πράγματι αυτό που λέμε sex πρέπει να ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ  να πάρεις να δώσεις να κλάψεις να αποητευτεις να μεθύσεις να ακούς καψουροτραγουδα  αυτή είναι η ζωή και ζήσε την έντονα carpe diem 
 
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η ειρωνεία πάντοτε με εκνεύριζε και δεν είχε κανένα αποτέλεσμα από πλευράς συμβουλευτικής λογικης.Μαλλον είστε πιτσιρικάδες οπότε οι φίλοι σου δικαιολογημένα  εκφράζουν με αυτό τον τρόπο την γνώμη τους.
Τώρα το ότι πηγαίνεις αποκλειστικά και μόνο με πουτανες δεν είναι καλό η είναι πολύ νωρίς , πρέπει να   απογοητευθείς πολλές φορές  για να καταλήξεις από τόσο νωρίς σε τόσο μονόπλευρες λύσεις.
Θα μπορούσα να σου πω ένα σωρό λόγους και θα έγραφα όλο το βραδύ το κυριότερο όμως είναι ότι όταν πηγαίνεις με πουτανες δεν ανταλλάζεις αισθήματα είναι μια σχέση ψυχρής ανταλλαγής χρήμα με εκτόνωση.
Αν θέλεις πράγματι να νιώσεις τι είναι πράγματι αυτό που λέμε sex πρέπει να ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ  να πάρεις να δώσεις να κλάψεις να αποητευτεις να μεθύσεις να ακούς καψουροτραγουδα   αυτή είναι η ζωή και ζήσε την έντονα Η ειρωνεία πάντοτε με εκνεύριζε και δεν είχε κανένα αποτέλεσμα από πλευράς συμβουλευτικής λογικης.Μαλλον είστε πιτσιρικάδες οπότε οι φίλοι σου δικαιολογημένα  εκφράζουν με αυτό τον τρόπο την γνώμη τους.
Τώρα το ότι πηγαίνεις αποκλειστικά και μόνο με πουτανες δεν είναι καλό η είναι πολύ νωρίς , πρέπει να   απογοητευθείς πολλές φορές  για να καταλήξεις από τόσο νωρίς σε τόσο μονόπλευρες λύσεις.
Θα μπορούσα να σου πω ένα σωρό λόγους και θα έγραφα όλο το βραδύ το κυριότερο όμως είναι ότι όταν πηγαίνεις με πουτανες δεν ανταλλάζεις αισθήματα είναι μια σχέση ψυχρής ανταλλαγής χρήμα με εκτόνωση.
Αν θέλεις πράγματι να νιώσεις τι είναι πράγματι αυτό που λέμε sex πρέπει να ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ  να πάρεις να δώσεις να κλάψεις να αποητευτεις να μεθύσεις να ακούς καψουροτραγουδα   αυτή είναι η ζωή και ζήσε την έντονα carpe diem   
   
Οχι σχεσεις εκανα και προσφατα αλλα δεν εκατσε η φαση καθολου φταιω και γω αλλα οκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom