Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δεν κοβετε τις μαλακιες με τα σχεδιακια και τα υπονοουμενα,πηγενετε καμια βολτα σε κανενα σπιτακινα συνελθετε,σταμ μην καταληξεις οπως οι φιλοι σου.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αλλη τρελη ατακα στους 1000 αντρες ενας γινετε αρχηγος δηλ. ο αρχηγος δεν γαμαη?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
127
Like
8.042
Πόντοι
7.885
Δύο προϊστάμενοι αλλά και φίλοι μου από την δουλειά(συγκεκριμένα από μια φρεγάτα),με ειρωνεύονται επειδή είμαι κάθε μέρα μέσα στο σάιτ και γράφω με λεπτομέρειες ότι κάνω με τις πουτάνες.Μου λένε πως είναι μαλακία που γράφω κριτικές για τα γαμήσια που κάνω και πως πρέπει να σταματήσω τελείως ν'ασχολούμαι με πουτάνες-στριπτιτζάδικα-κωλόμπαρα.Με ρώτησαν αν είχα κοπέλα,αν θα έγραφα τα ίδια και γι αυτή.Κι εγώ τους απάντησα ''ναι θα έγραφα και γι αυτή την άποψη μου για το γαμήσι που κάνει''.Από εκεί και μετά άρχισαν το τροπάρι του μαλάκα και τις συμβουλές για να πιάσω γκόμενα.Εσείς συνάδελφοι πως τ'ακούτε όλα αυτά???
 

Επισκέπτης
Δύο προϊστάμενοι αλλά και φίλοι μου από την δουλειά(συγκεκριμένα από μια φρεγάτα),με ειρωνεύονται επειδή είμαι κάθε μέρα μέσα στο σάιτ και γράφω με λεπτομέρειες ότι κάνω με τις πουτάνες.Μου λένε πως είναι μαλακία που γράφω κριτικές για τα γαμήσια που κάνω και πως πρέπει να σταματήσω τελείως ν'ασχολούμαι με πουτάνες-στριπτιτζάδικα-κωλόμπαρα.Με ρώτησαν αν είχα κοπέλα,αν θα έγραφα τα ίδια και γι αυτή.Κι εγώ τους απάντησα ''ναι θα έγραφα και γι αυτή την άποψη μου για το γαμήσι που κάνει''.Από εκεί και μετά άρχισαν το τροπάρι του μαλάκα και τις συμβουλές για να πιάσω γκόμενα.Εσείς συνάδελφοι πως τ'ακούτε όλα αυτά???

να τους πεις οτι ειναι ξεφτιλισμενοι μαλακες κοκκινιστοι.
 

phantom2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ακου  να δεις...εδω μεσα μας ενωνει ολους κατι....οι τσαρκες ο χαβαλες και μια πιο χαλαρη σταση ζωης...τωρα αν αυτοι δεν γαμανε δικο τους θεμα...συνεχισε απτοητος και μεινε οπως εισαι...απο κατι τετοια ηθικα στοιχεια σαν αυτους καταληξαμε να χρωσταμε τα μαλλιοκεφαλα μας...μαλλον εχουν τψεις που δεν μπορουν να νοιωσουν ανετα
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΞΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Η ΧΑΡΑ.... :rockon:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
[quote author=phantom2 link=topic=82386.msg1716222#msg1716222 date=1268344201
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΞΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Η ΧΑΡΑ.... :rockon:

[/quote]

ωραιο αυτο ....
 

phantom2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω δημητρη...σιγουρα το νοιωθεις και εσυ , και ολοι μας εδω  μεσα...την μυρωδια του δρομου,το αισθημα ελευθεριας στο δρομο...
[quote author=phantom2 link=topic=82386.msg1716222#msg1716222 date=1268344201
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΞΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Η ΧΑΡΑ.... :rockon:



ωραιο αυτο ....
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φιλε ακου  να δεις...εδω μεσα μας ενωνει ολους κατι....οι τσαρκες ο χαβαλες και μια πιο χαλαρη σταση ζωης...τωρα αν αυτοι δεν γαμανε δικο τους θεμα...συνεχισε απτοητος και μεινε οπως εισαι...απο κατι τετοια ηθικα στοιχεια σαν αυτους καταληξαμε να χρωσταμε τα μαλλιοκεφαλα μας...μαλλον εχουν τψεις που δεν μπορουν να νοιωσουν ανετα
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΞΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Η ΧΑΡΑ.... :rockon:
ευχαριστω φιλε
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δύο προϊστάμενοι αλλά και φίλοι μου από την δουλειά(συγκεκριμένα από μια φρεγάτα),με ειρωνεύονται επειδή είμαι κάθε μέρα μέσα στο σάιτ και γράφω με λεπτομέρειες ότι κάνω με τις πουτάνες.Μου λένε πως είναι μαλακία που γράφω κριτικές για τα γαμήσια που κάνω και πως πρέπει να σταματήσω τελείως ν'ασχολούμαι με πουτάνες-στριπτιτζάδικα-κωλόμπαρα.Με ρώτησαν αν είχα κοπέλα,αν θα έγραφα τα ίδια και γι αυτή.Κι εγώ τους απάντησα ''ναι θα έγραφα και γι αυτή την άποψη μου για το γαμήσι που κάνει''.Από εκεί και μετά άρχισαν το τροπάρι του μαλάκα και τις συμβουλές για να πιάσω γκόμενα.Εσείς συνάδελφοι πως τ'ακούτε όλα αυτά???
Καλα ας μαθουν τουλαχιστον να χαλανε λιγοτερα λεφτακια με της ελεινηδες και μετα τα ξαναλεμε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
127
Like
8.042
Πόντοι
7.885
Επανήλθαν οι 2 φίλοι μου που προανέφερα λίγο πιο πάνω,αμφισβητώντας αυτή την φορά τις σεξουαλικές επιδόσεις των μέλών του bourdela.tv,θέτωντας ως επιχείρημα ότι αφού είμαστε τόσες ώρες καθημερινά στο φόρουμ δεν γίνεται να έχουμε καλές επιδόσεις στο σεξ :jerking: :jerking: :tickedoff: :headbang:.Τους έβαλα στη θέση τους,αλλά επέμεναν να το κοινοποιήσω σε όλα τα μέλη για να πάρουν και από εσάς απαντήσεις.Απαντήστε ελεύθερα...
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Επανήλθαν οι 2 φίλοι μου που προανέφερα λίγο πιο πάνω,αμφισβητώντας αυτή την φορά τις σεξουαλικές επιδόσεις των μέλών του bourdela.tv,θέτωντας ως επιχείρημα ότι αφού είμαστε τόσες ώρες καθημερινά στο φόρουμ δεν γίνεται να έχουμε καλές επιδόσεις στο σεξ :jerking: :jerking: :tickedoff: :headbang:.Τους έβαλα στη θέση τους,αλλά επέμεναν να το κοινοποιήσω σε όλα τα μέλη για να πάρουν και από εσάς απαντήσεις.Απαντήστε ελεύθερα...
Ακομα στα πρηζουν αυτοι :jerking: :jerking:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
πώς τους έβαλες στη θέση τους?  :think:

τους έδειξες τα ποστ όσων λένε τις επιδόσεις τους?  :grin:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Δύο προϊστάμενοι αλλά και φίλοι μου από την δουλειά(συγκεκριμένα από μια φρεγάτα),με ειρωνεύονται επειδή είμαι κάθε μέρα μέσα στο σάιτ και γράφω με λεπτομέρειες ότι κάνω με τις πουτάνες.Μου λένε πως είναι μαλακία που γράφω κριτικές για τα γαμήσια που κάνω και πως πρέπει να σταματήσω τελείως ν'ασχολούμαι με πουτάνες-στριπτιτζάδικα-κωλόμπαρα.Με ρώτησαν αν είχα κοπέλα,αν θα έγραφα τα ίδια και γι αυτή.Κι εγώ τους απάντησα ''ναι θα έγραφα και γι αυτή την άποψη μου για το γαμήσι που κάνει''.Από εκεί και μετά άρχισαν το τροπάρι του μαλάκα και τις συμβουλές για να πιάσω γκόμενα.Εσείς συνάδελφοι πως τ'ακούτε όλα αυτά???

εγω, μεγαλε, θα αισθανομουν πολυ καλυτερα αν αντι να ασχολεισαι ολη μερα με το σαιτ και τα γαμησια αναχαιτούσατε καμια τουρκικη φρεγατα πριν φτασει στο Σουνιο, οπως συνηθιζουν οι Τουρκοι τελαυταια...
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Δύο προϊστάμενοι αλλά και φίλοι μου από την δουλειά(συγκεκριμένα από μια φρεγάτα),με ειρωνεύονται επειδή είμαι κάθε μέρα μέσα στο σάιτ και γράφω με λεπτομέρειες ότι κάνω με τις πουτάνες.Μου λένε πως είναι μαλακία που γράφω κριτικές για τα γαμήσια που κάνω και πως πρέπει να σταματήσω τελείως ν'ασχολούμαι με πουτάνες-στριπτιτζάδικα-κωλόμπαρα.Με ρώτησαν αν είχα κοπέλα,αν θα έγραφα τα ίδια και γι αυτή.Κι εγώ τους απάντησα ''ναι θα έγραφα και γι αυτή την άποψη μου για το γαμήσι που κάνει''.Από εκεί και μετά άρχισαν το τροπάρι του μαλάκα και τις συμβουλές για να πιάσω γκόμενα.Εσείς συνάδελφοι πως τ'ακούτε όλα αυτά???

Τους "χαλάει" που δεν μπορούν να ξεκολλήσουν απο το "στεφάνι" τους και βγάζουν δηλητήριο σ'εσένα??? :jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
127
Like
8.042
Πόντοι
7.885
πώς τους έβαλες στη θέση τους?  :think:

τους έδειξες τα ποστ όσων λένε τις επιδόσεις τους?  :grin:

Τους είπα απλά να μπουν ως επισκέπτες και να πάρουν μια γεύση τι θα πει bourdela.tv ;) :2funny: :knockinb: :zfuck: :fuck1: :fuck2:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ασε με τον καθε κομπλεξικο  :jerking:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
να σχολιασω η να μη σχολιασω;ιδου η απορια...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μην τους δίνετε αναφορά για το τί κάνετε στην προσωπική σας ζωή ρε... Ο καθένας κάνει κουμάντο στη  δική του ζωή και στο δικό του πουλί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom