Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
127
Like
8.042
Πόντοι
7.885
εγω, μεγαλε, θα αισθανομουν πολυ καλυτερα αν αντι να ασχολεισαι ολη μερα με το σαιτ και τα γαμησια αναχαιτούσατε καμια τουρκικη φρεγατα πριν φτασει στο Σουνιο, οπως συνηθιζουν οι Τουρκοι τελαυταια...

Γιατί μας προσβάλεις έτσι :idiot: :think:.Τι μας πέρασες,,για πολεμικό πλοίο :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πάλη τα ιδια  :jerking: :jerking:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εμένα στη δουλειά ,μια κοπέλα τσαντιζόταν που δεν την έπεφτα σε μια άλλη συνάδελφο που ήταν ελεύθερη... Και να λέει, "Δεν θες να παντρευτείς δηλαδή ?"
Της έκοψα φυσικά τα πολλά πολλά και το βούλωσε έκτοτε...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Εμένα στη δουλειά ,μια κοπέλα τσαντιζόταν που δεν την έπεφτα σε μια άλλη συνάδελφο που ήταν ελεύθερη... Και να λέει, "Δεν θες να παντρευτείς δηλαδή ?"
Της έκοψα φυσικά τα πολλά πολλά και το βούλωσε έκτοτε...
καλα αυτο ειναι μαλακια...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
εμένα με έχουν ειρωνευτεί επειδή γράφω εδώ  :-

πιάνεται?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
127
Like
8.042
Πόντοι
7.885
δεν το κρατάω μυστικό, άσε που είναι τόσο σουρεάλ φόρουμ που δε γίνεται να μη μοιραστώ με τον κόσμο κάποια πράγματα  :sunglasses:

Το φόρουμ γαμάει  :knockinb: φίλε ;) ;),καλά κάνεις και το λες ότι είσαι μέλος :sunglasses:,κι αν είχαμε κι άλλο ελεύθερο χρόνο πάλι εδώ θα είμασταν :2funny: :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
καθολου υπερβολικη.σουρεαλ ειναι η πιο καταλληλη λεξη!
ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΜΟΣ:  Αυτοματισμός ψυχικός, καθαρός, με τον οποίο προτίθεται κανείς να εκφράσει είτε προφορικά είτε γραπτά, είτε με οποιονδήποτε άλλο τρόπο, την πραγματική λειτουργία της σκέψης. Υπαγόρευση της σκέψης, με την απουσία κάθε ελέγχου από τη λογική, έξω από κάθε προκατάληψη αισθητική ή ηθική. Ο σουρεαλισμός στηρίζεται στην πίστη στην ανώτερη πραγματικότητα ορισμένων τύπων συσχετισμών αγνοημένων ως τώρα, στην παντοδυναμία του ονείρου. Στο διάφορο παιχνίδι της σκέψης. Τείνει να καταλύσει όλους τους άλλους ψυχικούς μηχανισμούς και να υποκατασταθεί στη θέση της στη λύση των κυριότερων προβλημάτων της ζωής.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
με την απουσία κάθε ελέγχου από τη λογική.

γιεαπ  :rockon: :rockon:

και γι'αυτό το αγαπάμε το πούτικο  :2funny:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν καταλαβα δηλδ που ειναι το κακο να εισαι μελος εδω? Τι το καλυτερο εχει το φεισμπουκ και το τουιτερ?
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εγω σε οσες γκομενες εδειξα το σαιτ εμειναν για κανενα 10 λεπτο και καλα αφωνες διοτι δεν πιστευαν και καλα οτι μπορει να υπαρχει τετοιο σαιτ και μαλιστα και ελληνικο.

παντως ειμαι σιγουρος οτι μερικες απο αυτες μπορει να εγιναν και μελη.
ειδικα μια μου ειχε πει οτι τις αρεσει να διαβαζει τις κριτικες απο τις πουτανες. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Επανήλθαν οι 2 φίλοι μου που προανέφερα λίγο πιο πάνω,αμφισβητώντας αυτή την φορά τις σεξουαλικές επιδόσεις των μέλών του bourdela.tv,θέτωντας ως επιχείρημα ότι αφού είμαστε τόσες ώρες καθημερινά στο φόρουμ δεν γίνεται να έχουμε καλές επιδόσεις στο σεξ :jerking: :jerking: :tickedoff: :headbang:.Τους έβαλα στη θέση τους,αλλά επέμεναν να το κοινοποιήσω σε όλα τα μέλη για να πάρουν και από εσάς απαντήσεις.Απαντήστε ελεύθερα...
μωρε γραφτους στα καμπανελια σου και συνεχισε την πορεια σου.αστους αφτουσ να κερνανε καφεδες τισ σαβουρες στις καφετεριες μπας και γαμησουνε :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom