Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
H μαζα αποτελειται απο ηλιθια ανθρωπακια μικροαστους που δεν ξερουν τπτ απο γυναικες και μιλανε κιολας..............

Ειναι θλιβερο....................

Ναι νεοπλουτοι με τα λεφτα του μπαμπα.................χαχαχαχαχαχαχ

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το αχορταγο αρσενικο!!!!!!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σταμ,περα απο τις μαλακιες που γραφουμε πρεπει να λεμε και μερικα σωστα πραγματα,αν ειναι σωστη η ηλικια σου δυσκολα θα βρεις ελληνιδα γκομενα στα κυβικα σου,προτεινο αλλες δρα στικες λυσεις και οχι σαν αυτη που ειπε αλλος συναθλητης,τις κοιτας στα ματια και τις χαμογελας και οποια κατσει τοτε παμε για πικ-νικ,απλως τιιιιιιςςς γραααφφφφειιιιςςςς στις μπαλλεεεςςςς σοοοοοοοουυυυυυ.α)τα φτιαχνεις με μια παντρεμενη μεγαλυτερη απο σενα,τι κερδιζεις?τρελλα γαμησια γιατι δεν την πηδαει ο αντρας της και την ησυχια σου γιατι μετα θα πηγαινη στο σπιτακι της ,β)με ενα αλλοδαπο τικερδιζεις?οι περισσοτερες ειναι ωραιες προσεχουν το κορμι τους και ειναι αγαμητες και εχουν ενα στοιχιωδες σεβασμο μια κουλτουρα και αν δεν παιρνας καλα τις δινεις μπουλο γιατι γαλατα υπαρχουν πολλα νουνου ομως ενα,γ)με ενα μιλφ 30-38 που απο αρχη ξεκαθαριζεις γιατι ειστε μαζι και δεν αντιμετοπιζεις τις παιδικες μαλακιες των κοριτσιων αυτες το μονο προβλημα που εχουν ειναι με την ηλικια τους,ετσι γλυτωνεις και κανα 20-50 γιουρο,βεβαια αυτο δεν συμαινη οτι σταματας τα ρδελα,ελπιζω να σε κατατοπισα λιγο!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
H μαζα αποτελειται απο ηλιθια ανθρωπακια μικροαστους που δεν ξερουν τπτ απο γυναικες και μιλανε κιολας..............

Ειναι θλιβερο....................

Ναι νεοπλουτοι με τα λεφτα του μπαμπα.................χαχαχαχαχαχαχ
τελικα εχεις πολυ πλακα ρε φιλε μας λες οτι ξερεις απο γυναικες μονο και μονο επειδη εχεις λεφτα να τις πληρωνεις οκ εμεις ειμαστε νεοπλουτοι με τα λεφτα του μπαμπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Λαθος.............

Τα λεφτα δεν τα γλιτωνεις ποτε................

Ναι να φυγει απο της μουναρες των στουντιο και να γινει σαβουρης............

Τι λετε ρε μαγκες............

Τα αλλοδαπα ρωσοποντιακια και πολωνες που ειναι εδω πανε μονο με ομοεθνεις τους.................

Στη χωρα τους μπορει να μην τους αρεσουν αλλα εδω μονο με αυτους πανε..........αλλη μαλακια και αυτη..............
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
τελικα εχεις πολυ πλακα ρε φιλε μας λες οτι ξερεις απο γυναικες μονο και μονο επειδη εχεις λεφτα να τις πληρωνεις οκ εμεις ειμαστε νεοπλουτοι με τα λεφτα του μπαμπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αστο δεν καταλαβαινεις............
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Λαθος.............

Τα λεφτα δεν τα γλιτωνεις ποτε................

Ναι να φυγει απο της μουναρες των στουντιο και να γινει σαβουρης............

Τι λετε ρε μαγκες............

Τα αλλοδαπα ρωσοποντιακια και πολωνες που ειναι εδω πανε μονο με ομοεθνεις τους.................

Στη χωρα τους μπορει να μην τους αρεσουν αλλα εδω μονο με αυτους πανε..........αλλη μαλακια και αυτη..............

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
και κατι αλλο σταμ μαλλον δεν πας στα νησια,δεν υπαρχουν σεμνες νησιοτοπουλες κοιτουν την πουτσα απο μικρες αλλα το 99% ειναι μπαζα λογω ασχημης διατροφης αλλα το καταλαβαινουν αργα οταν δεν τον εχουν μεσα τους,γενικα ειναι πιπονια ολκης αλλα!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αστο δεν καταλαβαινεις............
Να καταλαβω τι σε οποιο θρεντ σε βλεπω κανεις μια επαρση εναντια σε οσους διαφωνουν με την αποψη σου, καταλαβαινω οτι σου αρεσουν τα ΩΡΑΙΑ μουνια αλλα και εμενα μου αρεσουν τα ferrari τι παει να πει αυτο το honda δεν σε παει στη δουλια σου? ειπαμε και εγο μπουρδελιαρης ειμαι αλλα παω για ξεφορτωμα σε περιοδους νιστιας κατα τα αλλα τα μουνια που κυκλοφορουνε γυρω μου (Ελληνιδες και μη) με καληπτουνε 100% γιατι τις κατακτω και κανω το κομματι μου. Χωρια οτι μια γυναικα ειναι μουναρα μεχρι να τη γαμισω μετα παιφτει level οποτε.......
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
cohdemmed διαφωνω μαζι σου οτι πολωνεζες κ.λ.π.πηγαινουν μονο με ομοεθνεις τους,ισως αυτες δεν ξερουν καθολου την γλωσσα μας,και η δικια μου δεν γνωριζη πολλη καλα ελληνικα αλλα ειμαστε μαζι,και γνωριζω πολλα τετοια ζευγαρια.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
cohdemmed διαφωνω μαζι σου οτι πολωνεζες κ.λ.π.πηγαινουν μονο με ομοεθνεις τους,ισως αυτες δεν ξερουν καθολου την γλωσσα μας,και η δικια μου δεν γνωριζη πολλη καλα ελληνικα αλλα ειμαστε μαζι,και γνωριζω πολλα τετοια ζευγαρια.

Eγω το ειπα.............

Η πλειοψηφια τους στην Ελλαδα με ομοεθνεις τους πανε...............πολωνικα-ρωσσικα κλαμπ,κλειστες παρεες κλπ.

Εσυ επιασες το τζοκερ......... :2funny: :2funny:

Που την ψαρεψες ρε............?   :dancing: :dancing:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
καλα εσενα βλαμμενε σιγουρα θα χρειαστεις σιγουρα γιατρο για εκδορες που θα εχεις κανει στο πουλακι σου

απο την πολυ μαλακια.

κοιτα ρε κατι καθυστερημενα που θελουν και γκομενα.  ερευνητης και φραντσεσκο πρεπει να ειναι

τα πιο καμμενα 20χρονα του μπουρδελα. αχρηστες υπαρξεις. :headbang: :headbang: :headbang:

τραβατε τους ενα delete μπας και ξεκολησουν απο το ιντερνετ. με την φουχτα ολη μερα δεν γινεται..
o antonionι o γνωστος  :jerking: :jerking: του  site!!!
Ολη την ωρα ειρωνευεται τα αλλα μελη!!
Ηθελα να ξερα σε πουλαει η μανα σου η σε ανεχεται ετσι οπως εισαι;
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καλως τον Αντονιονι ,το μικρο Αλβανάκι ! Ειναι σαν να πηγαινεις σε μια συναυλια και ξαφνικά ακουγεται ενα κινητο ,που την σπαει σε ολους .Το κινητο αυτο είναι...το μικρο Αλβανακι ο Αντονιονι !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και κατι αλλο σταμ μαλλον δεν πας στα νησια,δεν υπαρχουν σεμνες νησιοτοπουλες κοιτουν την πουτσα απο μικρες αλλα το 99% ειναι μπαζα λογω ασχημης διατροφης αλλα το καταλαβαινουν αργα οταν δεν τον εχουν μεσα τους,γενικα ειναι πιπονια ολκης αλλα!!!!!!!!!!!

ειδικά στα νησιά είναι μεγάλες πίπες...το τί κέρατο έχουν φάει οι άντρες τους δε λέγεται!!!!!!!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σταμ,περα απο τις μαλακιες που γραφουμε πρεπει να λεμε και μερικα σωστα πραγματα,αν ειναι σωστη η ηλικια σου δυσκολα θα βρεις ελληνιδα γκομενα στα κυβικα σου,προτεινο αλλες δρα στικες λυσεις και οχι σαν αυτη που ειπε αλλος συναθλητης,τις κοιτας στα ματια και τις χαμογελας και οποια κατσει τοτε παμε για πικ-νικ,απλως τιιιιιιςςς γραααφφφφειιιιςςςς στις μπαλλεεεςςςς σοοοοοοοουυυυυυ.α)τα φτιαχνεις με μια παντρεμενη μεγαλυτερη απο σενα,τι κερδιζεις?τρελλα γαμησια γιατι δεν την πηδαει ο αντρας της και την ησυχια σου γιατι μετα θα πηγαινη στο σπιτακι της ,β)με ενα αλλοδαπο τικερδιζεις?οι περισσοτερες ειναι ωραιες προσεχουν το κορμι τους και ειναι αγαμητες και εχουν ενα στοιχιωδες σεβασμο μια κουλτουρα και αν δεν παιρνας καλα τις δινεις μπουλο γιατι γαλατα υπαρχουν πολλα νουνου ομως ενα,γ)με ενα μιλφ 30-38 που απο αρχη ξεκαθαριζεις γιατι ειστε μαζι και δεν αντιμετοπιζεις τις παιδικες μαλακιες των κοριτσιων αυτες το μονο προβλημα που εχουν ειναι με την ηλικια τους,ετσι γλυτωνεις και κανα 20-50 γιουρο,βεβαια αυτο δεν συμαινη οτι σταματας τα ρδελα,ελπιζω να σε κατατοπισα λιγο!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστω!! Δεν Ξερω αν τα σταματήσω ποτε! Τωρα που λες σε αφτες πέζει ρολο και η ηλικια διοτη οπως ειπες εχω γνωρισει μικροτερες μου που είναι τρελαμενες σε ολες της αποψεις ανωριμα τελειως ,την μια μερα σου λενε δεν θελω να χωρισουμε ,την αλλη μα και μου,,και δεν ταιριαζουμε κλπ!! Οσο για το αλλο που λες για μεγαλη λιγο δυσκολο δεν εχει τυχει ποτε μου να ενδιαφερθει καμια σε θεμα σχεσης για μενα διοτη θελουν μεγαλυτερους σε ηλικια η συνομηλικους!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Καλως τον Αντονιονι ,το μικρο Αλβανάκι ! Ειναι σαν να πηγαινεις σε μια συναυλια και ξαφνικά ακουγεται ενα κινητο ,που την σπαει σε ολους .Το κινητο αυτο είναι...το μικρο Αλβανακι ο Αντονιονι !

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Οταν θα σε ειρωνεύονται σταμ θα τους δείχνεις τα μπράτσα σου να κλάνουν μπριάμ
attachment.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom