Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.579 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 565 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.747

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.243
Πόντοι
46.232
0873.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.243
Πόντοι
46.232
ενταξει ρε σμιρνη το εμπεδσώσαμε! έχεις κινητό με κάμερα!εμείς που έχουμε να γαμύσουμε από τον καιρό που ο σιλβέστρ σταλόν δεν υπήρχε στα όνειρα του πατέρα του τί σου φτέμαι?
τύπε πήγαινε πίσω απο τους φοίνικες βγάλε την σμπουτσα σου  :grin: έξω και παίχτην
 

johnny356

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Σε πια παραλία πάνε μοναχικά γκομενακια ρε μάγκες?μπας και διπλαρωσουμε κανενα
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Σε πια παραλία πάνε μοναχικά γκομενακια ρε μάγκες?μπας και διπλαρωσουμε κανενα
σε οποια παραλια ειναι συνδεδεμενη με δημοσια συγκοινωνια και οσο πιο κοντα στην πολη τοσο πιο πολλα τα γκομενακια,
για διπλαρωμα τωρα ειναι αλλη κουβεντα θα προτιμησουν 9 στις 10 να ριξουν χυλοπιττα για να αισθανθουν ανωτερες παροτι κινουνται με δημοσια συγκοινωνια, περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να κινηθεις προς μιλφες και μπαζα
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Σε πια παραλία πάνε μοναχικά γκομενακια ρε μάγκες?μπας και διπλαρωσουμε κανενα
Σου μεταφέρω την εμπειρία μου ως επαγγελματίας μπανιστηριτζής. Δεν υπάρχει παραλία στην οποία πηγαίνουν μοναχικά γκομενάκια. Ο λόγος είναι ο μεγάλος αριθμός λυγούρηδων που κρατάνε καραούλι για τους τον παίξουμε ή για να τους κάνουν καμάκι.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σου μεταφέρω την εμπειρία μου ως επαγγελματίας μπανιστηριτζής. Δεν υπάρχει παραλία στην οποία πηγαίνουν μοναχικά γκομενάκια. Ο λόγος είναι ο μεγάλος αριθμός λυγούρηδων που κρατάνε καραούλι για τους τον παίξουμε  :think: :think: :think: ή για να τους κάνουν καμάκι.

:boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff:
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Nammos girls.. Ψαρού Μύκονος
 

Συνημμένα

  • kanoni-nammos-girls-service-psarou-beach-mykonos.JPG
    kanoni-nammos-girls-service-psarou-beach-mykonos.JPG
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 101
  • kanoni-nammos-service-girl-psarou-beach.JPG
    kanoni-nammos-service-girl-psarou-beach.JPG
    74,1 KB · Εμφανίσεις: 113

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Σου μεταφέρω την εμπειρία μου ως επαγγελματίας μπανιστηριτζής. Δεν υπάρχει παραλία στην οποία πηγαίνουν μοναχικά γκομενάκια. Ο λόγος είναι ο μεγάλος αριθμός λυγούρηδων που κρατάνε καραούλι για τους τον παίξουμε ή για να τους κάνουν καμάκι.

Πριν 4 χρονια ειχα βρει μοναχικη παρθενα παραλια στο μερος που ημουν και επειδη ηθελα την ησυχια μου και την ηρεμια μου πηγαινα για καποιες ημερες να κανω το μπανιο μου και να αραξω. Καποια στιγμη μετα απο λιγες ημερες σκαει, αλλοδαπο μαλλον, ξανθο ψηλο με ωραιο κορμι, προφανως εκανε γυμνισμο γιατι τα πεταξε ολα και ξαπλωσε σε αποσταση 20 μετρων απο διπλα μου.

Ημουν σε φαση περιεργη και με χαλασε αφανταστα που ηρθε εκει, ηθελα να ειμαι μονος μου !!!
Την επομενη φορα την ξαναβρηκα διπλα μου
Την επομενη παλι
Την επομενη παλι
Εβαζε λαδι, ετριβε τα βυζια της, εκανε μπανιο μπροστα μου... μονοι μας εμεις στο εντωμεταξυ εντελως σε ερημικο μερος !!!


Ξενερωσα και δεν ξαναπηγα !!!
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Πριν 4 χρονια ειχα βρει μοναχικη παρθενα παραλια στο μερος που ημουν και επειδη ηθελα την ησυχια μου και την ηρεμια μου πηγαινα για καποιες ημερες να κανω το μπανιο μου και να αραξω. Καποια στιγμη μετα απο λιγες ημερες σκαει, αλλοδαπο μαλλον, ξανθο ψηλο με ωραιο κορμι, προφανως εκανε γυμνισμο γιατι τα πεταξε ολα και ξαπλωσε σε αποσταση 20 μετρων απο διπλα μου.

Ημουν σε φαση περιεργη και με χαλασε αφανταστα που ηρθε εκει, ηθελα να ειμαι μονος μου !!!
Την επομενη φορα την ξαναβρηκα διπλα μου
Την επομενη παλι
Την επομενη παλι
Εβαζε λαδι, ετριβε τα βυζια της, εκανε μπανιο μπροστα μου... μονοι μας εμεις στο εντωμεταξυ εντελως σε ερημικο μερος !!!


Ξενερωσα και δεν ξαναπηγα !!!
σωστος ετσι σε θελουμε σκληρο αντρα, ΜΠΕΤΟΝ ΑΡΜΕ. μην τυχον και της πεις κανενα γεια και καυλομενη αυτη σου χυμηξει
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ελαφονήσι beach - Χανιά

μαστικές και μηριαίες καμπυλότητες απο ένα ενδιαφέρον milf  :)
 

Συνημμένα

  • elaf1.jpg
    elaf1.jpg
    91,8 KB · Εμφανίσεις: 152

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom