Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.577 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.744

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Το έχω δει με τα μάτια μου τύπε!! και μάλιστα και με έναν μπούστη που ήρθε δίπλα μας με γκομενέτο και την έβαλε να τραβάει φωτογραφίες κι αυτός κυλιόταν στην άμμο σα γοργόνα και μετά διάλεγε ποιες θα ανεβάσει.
Kαλο απογευμα Φιλε Arkoud......σε κατι τετοιο ηταν το σκηνικο????
 

Συνημμένα

  • zoolander-mermaid.gif
    zoolander-mermaid.gif
    499,8 KB · Εμφανίσεις: 62

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Ναι τυπε ειναι πολυ φυσιολογικο ενα αγοράκι στην αρχη της εφηβείας του να τραβάει φωτο την κωλοτρυπιδα της μανας του :rolleyes:
Που την είδες την φωτο που αναφέρεις πεινασμένε νέε. Την έχει ανεβάσει κανεις ή και εσυ την ονειρεύτηκες
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Φαντάσου αυτόνα να κυλιέται στην άμμο σαν κάτι γκόμενες δήθεν αισθησιακά!!
ενταξει Φιλε arkoud...καταλαβα....αλλα μηπως ηταν σε οιστρο????...συμβαινει καμμια φορα.....αν δειςτην καυλιαρα την γατουλα που εχω οταν θελει να γαμηθει σκουπιζει ολο το πεζοδρομιο απο τις καυλες της.....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Λοιπόν, χτεσινό σκηνικό ..
Η μιλφαρα της φωτό, ήρθε με το μικρό της γιο, ένα παλληκαρακι 12-13 ετών .. Με το που άραξε στην ξαπλώστρα, έδωσε στον πιτσιρικά το κινητό της, να την τραβάει φωτό ..

Αυτό κράτησε κάνα 10λεπτο .. να τρίβεται στην ξαπλώστρα, στο φράχτη, στο κίτρινο αυτοκινητάκι, κλπ, κλπ, να τυλίγει και να ξετυλίγει το παρεό της, κλπ, κλπ ..να μαζευει το μαγιό της σαν κοφτη.. Κάποιες στιγμές νόμιζα ότι έβλεπα χορεύτρια σε poll dance .. Ξαπλωνε στο αυτοκινητάκι/τσουληθρα κ σηκωνε πόδι, το χαιδευε .. σηκωνονταν κ έκανε ότι το έσπρωχνε σαν σε διατασεις κ έφερνε το πόδι πίσω σε έκταση..

Μετά άραξε κανα μισάωρο στην ξαπλώστρα (2η φωτό) κ επέλεγε τις φωτό (...)
Πόση μα πόση ματαιοδοξία για μια που είναι πατημένα τα 50 .. (Βυζγια και χείλη φτιαγμένα και όχι μόνο..)

Δεν ξέρω αν είμαι εγώ πλέον συντηριτικός, αλλά το παιδάκι της, τι φταίει να ζει τέτοια σκηνικά (κάποια στιγμή ήταν σαν να βλέπω αισθησιακό clip)..
Άσε την γυναίκα να μας καυλωνει...ψώνια υπάρχουν πολλά όπως και εμείς εδώ ψώνια είμαστε κάνουμε μάτι σε φωτογραφίες από ασχετες
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Δεν ξερω για ματαιοδοξια κ τ υπολοιπα εγω ομως ανετα την ξεσκιζα την μιλφαρα.... καυλαρος ειναι... πολυ θ ηθελα ν την εχω φιλη στα social να βλεπω αυτα π ανεβαζει
Ναι όντως την βλέπω και εγώ δυνατή μιλφ
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.038
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Λοιπόν, χτεσινό σκηνικό ..
Η μιλφαρα της φωτό, ήρθε με το μικρό της γιο, ένα παλληκαρακι 12-13 ετών .. Με το που άραξε στην ξαπλώστρα, έδωσε στον πιτσιρικά το κινητό της, να την τραβάει φωτό ..

Αυτό κράτησε κάνα 10λεπτο .. να τρίβεται στην ξαπλώστρα, στο φράχτη, στο κίτρινο αυτοκινητάκι, κλπ, κλπ, να τυλίγει και να ξετυλίγει το παρεό της, κλπ, κλπ ..να μαζευει το μαγιό της σαν κοφτη.. Κάποιες στιγμές νόμιζα ότι έβλεπα χορεύτρια σε poll dance .. Ξαπλωνε στο αυτοκινητάκι/τσουληθρα κ σηκωνε πόδι, το χαιδευε .. σηκωνονταν κ έκανε ότι το έσπρωχνε σαν σε διατασεις κ έφερνε το πόδι πίσω σε έκταση..

Μετά άραξε κανα μισάωρο στην ξαπλώστρα (2η φωτό) κ επέλεγε τις φωτό (...)
Πόση μα πόση ματαιοδοξία για μια που είναι πατημένα τα 50 .. (Βυζγια και χείλη φτιαγμένα και όχι μόνο..)

Δεν ξέρω αν είμαι εγώ πλέον συντηριτικός, αλλά το παιδάκι της, τι φταίει να ζει τέτοια σκηνικά (κάποια στιγμή ήταν σαν να βλέπω αισθησιακό clip)..
είναι ΚΑΥΛΑ όμως η μαμά!!!
 

3dots

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Τι ήθελα και χαζεψα.. με βλέπω αύριο να πηγαίνο Γλυφάδα παραλία για υλικό
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.740
Like
21.600
Πόντοι
4.656
Το έχω δει με τα μάτια μου τύπε!! και μάλιστα και με έναν μπούστη που ήρθε δίπλα μας με γκομενέτο και την έβαλε να τραβάει φωτογραφίες κι αυτός κυλιόταν στην άμμο σα γοργόνα και μετά διάλεγε ποιες θα ανεβάσει.

Kαλο απογευμα Φιλε Arkoud......σε κατι τετοιο ηταν το σκηνικο????

Φαντάσου αυτόνα να κυλιέται στην άμμο σαν κάτι γκόμενες δήθεν αισθησιακά!!

GIF-fa10ceef45a0135c88c9d387ec121b02.gif


Το GIF είναι δανεισμένο από το νήμα surviror5....Ευχαριστούμε !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
και γαμω το Ναζι......τι Β
GIF-fa10ceef45a0135c88c9d387ec121b02.gif


Το GIF είναι δανεισμένο από το νήμα surviror5....Ευχαριστούμε !!!

GIF-fa10ceef45a0135c88c9d387ec121b02.gif


Το GIF είναι δανεισμένο από το νήμα surviror5....Ευχαριστούμε !!!
και Γαμω το Ναζι......τι Βουγιουκλακη και Ζωζω.....αυτος ειναι ΑΠΙΑΣΤΟΣ....!!!!! Σκονταψε το Τρελλο Αγορι.....Ορθιος Πουστη...!!!
υσ.Μαλλον ειναι στην Μοδα το πεσιμο.....γιατι και σε ενα μελος απο εδω επεσε ετσι ο Πουστης και βρεθηκε με το Παπαρι στο στομα του......
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
επειδή το έψαξα, η τυπισα τελικά τις διάλεγε για story .. ολα έχουν την εξήγησή τους φιλε μου, δεν μιλησα τυχαια για ματαιοδοξία

ιδου κ το Story της, για τους δυσπιστους κ δυσκοίλιους καναπεδάτους .. (εκτός κ αν φόραγε κ άλλη το ίδιο μαγιώ, στην ίδια παραλία, την ίδια μέρα ..)


δωσε μας και το ινστα της ρε μαν!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Λύσε μου μία απορία!!! αυτή η αριστερή,τι κωλαρα έχει????
Αυτό είναι...ο καθένας με τα γούστα του ....και οι δύο ωραίες κωλάρες...αλλά μου αρέσει καλύτερα η δεξιά ...όλα θέμα γούστου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom