Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.468
Κριτικές
15
Like
5.662
Πόντοι
1.446
Εμένα πάντως αυτό το "20€ το μισάωρο και 40€ η ώρα" μου θυμίζει έναν τυραννόσαυρο ΡΕΞ που είχε χώρο σε ένα υπόγειο κάπου κοντά στο Χαλάνδρι. Αν είναι αυτή , πάρτε δρόμο.
Είχα γράψει κριτική αλλα έχει χαθεί μερικές χιλιάδες σελίδες πίσω. Ούτε εγώ δεν μπορώ να την βρω.
βυζαρα παντως ο τυραννοσαυρος!!!!!!!!!!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Επειδή βαριέμαι τώρα να ψάχνω να βρω την κριτική σου, πως ηταν στο μασαζ τουλάχιστον; (απο συμπεριφορά και γνώσεις μασαζ εννοω). Ρωτάω επειδή η Ιουλία είναι ξινή όχι μόνο στο Β' ημίχρονο αλλά από την στιγμή που κατεβαίνει να σου ανοίξει την πόρτα.

Παρεμπτιτόντως, που χάθηκε η Ιουλία; Ούτε τηλέφωνα σηκώνει ούτε στα μηνύματα απαντάει..
ένα κλικ λιγώτερο ξινή και λίγο καλύτερο μασάζ αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο ,απλά είναι χαμηλά το επίπεδο και κάπως ξεχωρίζει !
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Καλησπέρα έχουμε κανένα στοιχείο για την κυρία? 20Ε μισή ώρα, στο τηλέφωνο να δούμε αν ναι και τι όλο μισόλογα.
Πέρασα καλά μαζί της βυζάρες με κυλουμπα ωραία τυπισα γλυφοκολι μάσαζ μετριο περνάς καλά δύσκολο να την βρεις
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Mυστονια τι ξεραιλα έχει πέσει? Τα ίδια και τα ίδια. Ιουλία, στεφάνια, Αλίκη και θεία λενη η οποία δόξα το μεγαλοδυναμο αποσύρθηκε. 410 σελίδες οι 359 είναι τηλ θείας λενής. Δεν υπάρχει άλλη? Για το νταβαντουρι θα πω ανελινα πλάτη να ευθυμησουμε
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
Mυστονια τι ξεραιλα έχει πέσει? Τα ίδια και τα ίδια. Ιουλία, στεφάνια, Αλίκη και θεία λενη η οποία δόξα το μεγαλοδυναμο αποσύρθηκε. 410 σελίδες οι 359 είναι τηλ θείας λενής. Δεν υπάρχει άλλη? Για το νταβαντουρι θα πω ανελινα πλάτη να ευθυμησουμε
αυτή, κατά τα γραφόμενα , ηταν πάντα "ξερό όχι" .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom