Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
εχετε δοκιμασει? αξιζει?
Εμφάνιση αυτή που βλέπεις.
Μασάζ αρκετά καλό, αν και το μασαζοκρέβατο δεν έχει τρύπα για το κεφάλι και είναι λίγο άβολο.
Αγγίγματα δεν αφήνει, ενώ αυτή δεν γδύνεται καθόλου (φοράει ότι θα φορούσε αν πήγαινε μέχρι το περίπτερο).
Στο τέλος σου βάζει δάχτυλο και σου τραβάει μαλακία σε ύφος πιο επαγγελματικό και όχι τόσο αισθησιακό.
Ντουζ πριν και μετά το μασάζ.
Κόστος 60 ευρώ για μία ώρα γεμάτη.
Προσωπικά ούτε τρελάθηκα αλλά ούτε έκλαψα και τα λεφτά μου. Για μια φορά έστω για δοκιμή νομίζω αξίζει αν κάποιος γουστάρει τη φάση.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Προσφατη επισκεψη στην Ειρηνη στο Κολωνακι. Ραντεβού κλειστηκε τελευταια στιγμη, τηλεφωνο από κατω και μου ανοιξε. Η κοπελα είναι μια 50αρα ψηλη, αδυνατη, ξερακιανη θα ελεγα. Φορουσε ένα τιραντακι, χωρις σουτιεν, πεσμενο στηθος νουμερο 1. Σαλβαρι αερινο και παντοφλα μπασκετικη. 1η εντυπωση δεν με ενεπνευσε. Κουβεντα χαλαρη, χωρος συμπαθητικος,καθαρος. Μπηκα για μπανιο, μου εδωσε παντοφλες (χρησιμοποιημένες, από τον προηγουμενο, με υγρασία ακομα) και πετσετα (όχι σφραγισμενη, αλλα καθαρη) ντουζακι και βουρ στο μασαζοκρεβατο. Αβολο γιατι δεν ειχε την τρυπα για το κεφαλι. Πρόγραμμα στα 40 με εκτονωση χειρονακτικη στο τελος. Μου ανεφερε και στα 30 χωρις εκτονωση, μονο μασαζ και στα 50 αθλητικο μασαζ δυνατο που δεν το κανει το καλοκαιρι, γιατι λεει δεν κανει. Σε ερωτηση δικη μου αν κανει παραπανω εκτόνωσεις η κατι άλλο, μου τονιζε πως είναι επαγγελματιας μασερ, τα πτυχια της τοιχοκολλημενα σε εμφανες σημειο. Μετριο μασαζ μπρούμυτα που δεν βολευομουν, επειτα χάιδεμα σε αρχιδια από πισω, γυρισμα χαλαρο μασαζ και μαλακια περιτεχνη χωρις να σε κοιταει. Ολη την ωρα που τον επαιζε ειτε χαζευε ταβανι, ειτε ειχε κλειστα τα ματια, κατι αναμεσα στο το απολαμβανω η στο βαριέμαι. Συνολικη εμπειρια, δεν ξερω αν θα ξαναπαω. Επισης να αναφερω δυσκολο παρκάρισμα, λογω Κολωνακιου και με φοβο μην μου παρουν πινακίδες κτλ.
Παλιά μου κριτική από το 19. Πλεον στα 60 και αλλαγή nickname σε χρυσοδακτυλη
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Εμφάνιση αυτή που βλέπεις.
Μασάζ αρκετά καλό, αν και το μασαζοκρέβατο δεν έχει τρύπα για το κεφάλι και είναι λίγο άβολο.
Αγγίγματα δεν αφήνει, ενώ αυτή δεν γδύνεται καθόλου (φοράει ότι θα φορούσε αν πήγαινε μέχρι το περίπτερο).
Στο τέλος σου βάζει δάχτυλο και σου τραβάει μαλακία σε ύφος πιο επαγγελματικό και όχι τόσο αισθησιακό.
Ντουζ πριν και μετά το μασάζ.
Κόστος 60 ευρώ για μία ώρα γεμάτη.
Προσωπικά ούτε τρελάθηκα αλλά ούτε έκλαψα και τα λεφτά μου. Για μια φορά έστω για δοκιμή νομίζω αξίζει αν κάποιος γουστάρει τη φάση.

πολλά γι αυτά που προσφέρει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

1977panos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα, ξέρει κάποιος κάποια για μασάζ στους Αμπελόκηπους;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Εμφάνιση αυτή που βλέπεις.
Μασάζ αρκετά καλό, αν και το μασαζοκρέβατο δεν έχει τρύπα για το κεφάλι και είναι λίγο άβολο.
Αγγίγματα δεν αφήνει, ενώ αυτή δεν γδύνεται καθόλου (φοράει ότι θα φορούσε αν πήγαινε μέχρι το περίπτερο).
Στο τέλος σου βάζει δάχτυλο και σου τραβάει μαλακία σε ύφος πιο επαγγελματικό και όχι τόσο αισθησιακό.
Ντουζ πριν και μετά το μασάζ.
Κόστος 60 ευρώ για μία ώρα γεμάτη.
Προσωπικά ούτε τρελάθηκα αλλά ούτε έκλαψα και τα λεφτά μου. Για μια φορά έστω για δοκιμή νομίζω αξίζει αν κάποιος γουστάρει τη φάση.
Όταν λες εμφάνιση αυτή που βλέπεις??? Υπάρχει αγγελία με φωτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom