Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
εσυ εχεις δωσει καμια πληροφορια ??
τελικα ξερεις τι συμβαινει??? στον ελληνα ειναι να μην του δωσουν εξουσια, εδω καποιοι εγιναν ταξιαρχοι των μπουρδελων και το πηραν επανω τους.... αυτο ειναι, εγω το μονο που μπορω να κανω ειναι να ευχηθω "ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΤΕΡΑΡΧΟΙ.."
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελικα ξερεις τι συμβαινει??? στον ελληνα ειναι να μην του δωσουν εξουσια, εδω καποιοι εγιναν ταξιαρχοι των μπουρδελων και το πηραν επανω τους.... αυτο ειναι, εγω το μονο που μπορω να κανω ειναι να ευχηθω "ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΤΕΡΑΡΧΟΙ.."
καλα, απαντησε και στην ερωτηση και τα λεμε..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
τελικα ξερεις τι συμβαινει??? στον ελληνα ειναι να μην του δωσουν εξουσια, εδω καποιοι εγιναν ταξιαρχοι των μπουρδελων και το πηραν επανω τους.... αυτο ειναι, εγω το μονο που μπορω να κανω ειναι να ευχηθω "ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΤΕΡΑΡΧΟΙ.."

τελικά για να δεις τι είναι ο έλληνας, κάθεσαι και κλαίγεσαι και μισμιρίζεις όλη μέρα, αντί να στείλεις ένα πμ και να πεις γεια σου φίλε μου αρέσουν οι κινέζες είμαι αυτός κι αυτός και ενδιαφέρομαι για το τηλ. Θα το είχες πάρει όπως αρκετοί άλλοι που μου έγραψαν, αλλά προτιμάς να κάνεις το χαζό τελικά. Από οίκτο δεν στο στέλνω, αν έχεις καύλες και γουστάρεις τις κινέζες κάτι μπορεί να γίνει...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ετσι απλα και κατανοητα .
c35 πας λαμια μεσω καλαματας ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως,όλοι έχουμε κατηγορηθεί κατά καιρούς για προμοτάρισμα είτε σπιτιών,είτε συγκεκριμένων κοριτσιών.Δεν τολμάς να γράψεις κάτι καλό και στην πέφτουν αμέσως.Και ο παπάς [size=16pt]νομίζω[/size] έχει κατηγορηθεί στο παρελθόν για παρόμοια συμπεριφορά,ειδικά την εποχή που ήταν κολλητός με την κυρία Καίτη....

ωραιο ! εξυπνο ! δοκιμασμενο !

πιανομαστε απο κατι ψιλοάσχετο ή παρεμφερές και λεμε αυτο που θελουμε να πουμε και πεταμε κι ενα ''νομιζω'' για να μην μας την πουν..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν μας λες ποτε ημουν κολλητος με την καιτη και τί ειδους κολλητιλίκια ειχα ????  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

και σε ποια ποστ αναφερθηκε αυτο ??


και οχι βεβαια !!!! δεν εχουν ''κατηγορηθει'' ολοι στο παρελθον για προμοταρισμα. μη λεμε παπαριες για να δικαιολογουμε τους προμοτερς που γαμανε τσαμπα..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ωραιο ! εξυπνο ! δοκιμασμενο !

πιανομαστε απο κατι ψιλοάσχετο ή παρεμφερές και λεμε αυτο που θελουμε να πουμε και πεταμε κι ενα ''νομιζω'' για να μην μας την πουν..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν μας λες ποτε ημουν κολλητος με την καιτη και τί ειδους κολλητιλίκια ειχα ????  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

και σε ποια ποστ αναφερθηκε αυτο ??


και οχι βεβαια !!!! δεν εχουν ''κατηγορηθει'' ολοι στο παρελθον για προμοταρισμα. μη λεμε παπαριες για να δικαιολογουμε τους προμοτερς που γαμανε τσαμπα..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

να σε δω ρε φουστημ να τα λες αυτα με ρασα και τί στο κόσμο! :o :o :o :dancing:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
βαρβαρα απο  βουρβαχη  :headbang:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
..και συ δεσποτα που ο νους σου κατεβαζει :idiot:...για στειλε και σε μας να γινω ο 6ος :grin: και καλος πελατης :knockinb: :rockon:
σύνελθε , η πραγματική επαγγελματίας ειναι που ξέρει τη δουλειά της ...οι πρόχειρες είναι να τα πάρουν και αντίο , ...για γκόμενα ψάξε αλλού ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σύνελθε , η πραγματική επαγγελματίας ειναι που ξέρει τη δουλειά της ...οι πρόχειρες είναι να τα πάρουν και αντίο , ...για γκόμενα ψάξε αλλού ...
σωστος  !!!!!!!  :thumbsup:


στη φρατζη 4 για παραδειγμα ή στην καλλιροης 48 (στα ξεπεταδικα δηλαδη), επαγγελματιες ειναι και ξερουν και πολυ καλα τη δουλεια τους !!!!

σε ξεπετάνε στο πατ κιούτ !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
σωστος  !!!!!!!  :thumbsup:


στη φρατζη 4 για παραδειγμα ή στην καλλιροης 48 (στα ξεπεταδικα δηλαδη), επαγγελματιες ειναι και ξερουν και πολυ καλα τη δουλεια τους !!!!

σε ξεπετάνε στο πατ κιούτ !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
η σωστή επαγγελματίας πάντα διακρίνεται ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom