Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχεις αρχησει και γινεσαι αργος  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:, μου απαντησες μεσα σε 15 λεπτα ,  θελω  να εισαι ποιο  γρηγορος  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
ετσι ετσι.. το μεροκαματο να βγαινει..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

eidt: αν νομιζεις οτι με αυτον τον τροπο θα με κανεις να σταματησω να λεω την αληθεια για το μαγαζι σου κανεις μεγαλο λαθος.
ουτε οταν στο παρελθον μου εγινε μεγαλη προταση απο άλλο καταστημα εγινε κατι τετοιο  :P, ουτε τωρα θα γινει..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
eidt: αν νομιζεις οτι με αυτον τον τροπο θα με κανεις να σταματησω να λεω την αληθεια για το μαγαζι σου κανεις μεγαλο λαθος.

σε μια ερωτηση μου απαντησε μονο , γιατι τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  :helpplea:
''''Απάντηση #646

η ερωτηση μου ειναι εδω
και περιμενω τιν απαντηση σου .'''
γιατι απαντας με ερωτηση ? δωσε και εσυ μια πληρης απαντηση στην ερωτηση μου για να μπορεσω και εγω μετα να σου απαντησω


οταν θα εχεις ''χρονο''  απαντησε . . . . .




ουτε οταν στο παρελθον μου εγινε μεγαλη προταση απο άλλο καταστημα εγινε κατι τετοιο  :P, ουτε τωρα θα γινει..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αυτος που σου εκανε τιν προταση κατι θα ηξερε , θα γνωριζε τιν διαδρομη σου μεσα εδω !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. οταν θα εχεις ''χρονο''  απαντησε . . . . .

2. αυτος που σου εκανε τιν προταση κατι θα ηξερε , θα γνωριζε τιν διαδρομη σου μεσα εδω !
1. σου χω απαντησει βρε κουτό, μην κανεις το ζαβό..  :P

2. α-κρι-βώς !!  :thumbsup: οπως βεβαια τη γνωριζεις κι εσυ, αν και ''νεόκοπος''..  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
νάτη μωράκι μου..


για το 2 συνεχισε τις γαργαρες. κανουν καλο..  :P

οποτε εχω δικιο οταν σου λεω οτι δεν απαντησες , διοτι αυτο που εβαλες ειναι ερωτηση  :think:

τελικα ποιος ειναι ζαβος ?  εγω που εγραψες ποιο επανω ή εσυ ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οποτε εχω δικιο οταν σου λεω οτι δεν απαντησες , διοτι αυτο που εβαλες ειναι ερωτηση  :think:

τελικα ποιος ειναι ζαβος ?  εγω που εγραψες ποιο επανω ή εσυ ?
γαργάρα, γαργάρααααααααααααααααα........  :P


γιατι βιζούβιε εισαι τοσο ''προστατευτικός'' με το συγκεκριμενο μαγαζι ??
θελεις να μας πεις ??????????????????????????????????????????????
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
γαργάρα, γαργάρααααααααααααααααα........  :P


γιατι βιζούβιε εισαι τοσο ''προστατευτικός'' με το συγκεκριμενο μαγαζι ??
θελεις να μας πεις ??????????????????????????????????????????????

οταν μαθεις να απαντας , θα σου απαντησω ευχαριστω , αλλα επειδη νομιζεις οτι εισαι ο βασιλιας εδω μεσα και μονο εσυ μπορεις να κανεις ερωτησης , δεν σου απαντω , μαθε πρωτα τους κανονες της  δημοσια συζητησης , και μετα εδω ειμαι να σου λυσω ολες της αποριες που θα εχεις !



ααααααααααα  μην ξεχνιομαστε η ερωτηση
γιατι τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  :helpplea:
για να μην ψαχνεις   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γαργάρααααααααααααααααααααααααα.................  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
γαργάρααααααααααααααααααααααααα.................  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θελεις να τραγουδησουμε ?  ωραια !!!!


γαργάρααααααααααααααααααααααααα.................  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαργάρααααααααααααααααααααααααα.................  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαργάρααααααααααααααααααααααααα.................  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



οταν τελειωσεις το τραγουδη ομως , απαντησε μου  :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γιατι βιζούβιε εισαι τοσο ''προστατευτικός'' με το συγκεκριμενο μαγαζι ??
θελεις να μας πεις ??????????????????????????????????????????????
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
γιατι βιζούβιε εισαι τοσο ''προστατευτικός'' με το συγκεκριμενο μαγαζι ??
θελεις να μας πεις ??????????????????????????????????????????????

γιατι παπα τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  ????????????????????????????????????????????????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γιατι παπα τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  ????????????????????????????????????????????????
γιατι βιζουβιε κανεις τοσους κλωνους για να προμοταρεις το μαγαζι σου ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
σεμνα κε ταπινα βιζοβιε
οποσ ι διμιτρα λιανι παπαντρεου
 

κουμπάρος

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Βρε αδέλφια, ειρήνη υμίν...
Μήπως εδώ γράφουμε για μασατζίδικα που γαμάς;;;
Ρωτάω εγώ τώρα που είμαι εντελώς νέος...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω σεμνος ειμαι , αλλα ειναι ο βρωμοστομος και ειρωνικος εδω μεσα με τα μελη  ;)
εσυ και οι κλωνοι σου ειναι ολα τα μελη ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πας καλα βρε μωράκι ?

ειδες να ειπα ποτέ κατι σε καποιο μελος που ΔΕΝ ειναι κλωνος και νταβατζο-μαγαζατο-προμότορας ????

πεταχτηκες σαν την πουτσα σε ποστ του γουρουνακου για να διαφημισεις παλι χθες το μαγαζι σου και θες να βγεις κι απο πανω ????

ξερεις αγορι μου ποσοι κλωνοι σου εχουν μπει και εχουν κανει διαφημιση στο μαγαζι σου και μετα εξαφανιστηκαν ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ?

πες στη γιούλια (αν δεν εισαι εσυ) οτι αυτη η μεθοδος ψοφησε. ο κοσμος εξελισεται..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ό,τι και να λες, ό,τι και να κανεις, εισαι κλωνος, προμοτορας και κανεις μπαμ απο μακρια.  :P
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
εσυ και οι κλωνοι σου ειναι ολα τα μελη ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πας καλα βρε μωράκι ?

ειδες να ειπα ποτέ κατι σε καποιο μελος που ΔΕΝ ειναι κλωνος και νταβατζο-μαγαζατο-προμότορας ????

πεταχτηκες σαν την πουτσα σε ποστ του γουρουνακου για να διαφημισεις παλι χθες το μαγαζι σου και θες να βγεις κι απο πανω ????

ξερεις αγορι μου ποσοι κλωνοι σου εχουν μπει και εχουν κανει διαφημιση στο μαγαζι σου και μετα εξαφανιστηκαν ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ?

πες στη γιούλια (αν δεν εισαι εσυ) οτι αυτη η μεθοδος ψοφησε. ο κοσμος εξελισεται..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ό,τι και να λες, ό,τι και να κανεις, εισαι κλωνος, προμοτορας και κανεις μπαμ απο μακρια.  :P


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παλι δεν απαντησες στην ερωτηση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γιατι παπα τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  ????????????????????????????????????????????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ό,τι και να λες, ό,τι και να κανεις, εισαι κλωνος, προμοτορας και κανεις μπαμ απο μακρια.  :P

οσοι δεν συμβαδιζουν με τιν γραμμη που τραβας , τους ονομαζεις ''κλονους''  , ωραια επιχειρηματα εχεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
ετσι ετσι..

σε δυο μηνακια που εισαι στο σαιτ με εμαθες κιολας..

μαρτυράς χωρις ξυλο χαζούλι..  :P

εαν ειχες μαθει να διαβαζει και προηγουμενα ποστ στα forum  που μπαινεις , δεν θα το ελεγες αυτο , αλλα τι να λεμε τωρα , ενας ειναι ο'' παπας ''  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:




κλωνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δωσεεεεεεεεεεε  !!!!!!!!!!!!!!!!





αλλα μην ξεχνιομαστε . . . .
σε μια ερωτηση μου απαντησε μονο , γιατι τοσο μενος απεναντι σε αυτο το συκγεκριμενο  μαγαζι ( Κ48 ) ?  :helpplea:
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom