Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
ναι ρε συ... κι εμείς την εξήγηση ψάχνουμε...
δεν είμαστε βαλτοί για να στην πούμε...
Θα τον ειδε ψαρωμενο,θα ακουσε τα περι Θεσσαλονικης-πρωτη φορα εδω κτλ κτλ,βρηκε η πουτανα ευκαιρια να κανει πουτανιες και απεφυγε τα πολλα πολλα..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
ναι, εμένα με φτιάχνει, έχει και κορμάκι 25αρας... τι άλλο να ζητήσω στα 60 ευρώ φουλ με κώλο και τελειωτικό στο στόμα? value for money! αποκούμπι για τις δύσκολες μέρες αν δεν βρεθεί κάτι καλύτερο
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
λοιπόν για να τελειώνει το παραμυθάκι με τις μπαζολίες του λαγουμτζή(πλήν μάρτας-ζωής-ξένιας έστω λόγω καλής σχετικά εμφάνισης) όλες σχεδόν οι υπόλοιπες πρέπει να γράψουν εξετάσεις στον ΑΣΕΠ της λαγουμτζή για να ενταχθούν στο ρόστερ των καθαριστριών του ιδρύματος και όχι για κάτι άλλο....έλεος!
Αυτές οι τρεις ξεχωρίζουν, άντε και Ευα, Αγάπη στις γαμευσιμες.....τέλος!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Αυτές οι τρεις ξεχωρίζουν, άντε και Ευα, Αγάπη στις γαμευσιμες.....τέλος!
ηΑγαπη ειναι να τη βλεπεις και να τρεχεις να ξεφυγεις.
ε οχι και γαμευσιμη.
ουτε μετα απο τρεις καραντινες.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Εχω ξαναπεί για Αγαπη απο τον καιρό του ηταν στο 42

καβλιαρα στην όψη , μεχρι πριν 4 χρονια που την ειχα παρει …και πολλα υποσχόμενη

μεσα στο δωμάτιο ομως βαριέται που ζει…

κλασική αλβανική κουλτούρα οσον αφορα το χαρακτήρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Εχω ξαναπεί για Αγαπη απο τον καιρό του ηταν στο 42

καβλιαρα στην όψη , μεχρι πριν 4 χρονια που την ειχα παρει …και πολλα υποσχόμενη

μεσα στο δωμάτιο ομως βαριέται που ζει…

κλασική αλβανική κουλτούρα οσον αφορα το χαρακτήρα
Άμα βαριέται να κάτσει σπίτι της.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως αυτό γίνεται στο πρόγραμμα των 60€, αλλά ίσως το πρόγραμμα των 80€, να την κάνει να μη βαριέται?
Έχω ιδία άποψη για την λεγάμενη καθότι την γνωρίζω από τότε που ο μέσι πρωτοεμφανίστηκε σε μουντιάλ....δηλ. πάνω κάτω όταν ο ζαγοράκης σταμάτησε οριστικά από την Εθνική ομάδα.....η τύπισσα και στα 500 ευρώ παπάδες δεν θα σου κάνει!!!!!!!!!! Υπάρχει μία αμυδρή περίπτωση μία στις είκοσι να σου κάνει την διακόνισσα αλλά αυστηρά μέχρι εκεί!!!!!
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Πάντως χθες που πέρασα από το ίδρυμα , προσωπικά μιλώντας , εύκολα θ μπορούσα να ψαρώσω με την Αγάπη . Έχει βαλει το πορνοεξτενσιον στο μαλλί , ήταν και πάνω σε κάτι 15ποντα με το μισό κωλο έξω από την ποδιά , αν δεν την εχεις πάρει για να ξέρεις , την πρώτη φορά εγώ τουλάχιστον θα το σκεφτόμουν σοβαρα .

Απλα εισαι 70 με 80% να φας μέσα φόλα (σε σχέση με τα στανταρακια του μαγαζιού που έχουν σταθερή απόδοση) . 2 φορές έχω περασει , τη πρωτη ήταν μια χαρά , (είχα ανεβάσει και κριτική ) , τη δεύτερη αδιάφορα

Ειναι τέτοιες οι καταστάσεις ρε γαμωτο που τα 60-80€ πλέον για πολλούς είναι λεφτά που δε βγαίνουν εύκολα , και γι αυτο αν τα κλάψεις , σε τσατίζει και σε πονάει . Ας το έχουν λίγο τα κορίτσια υπ όψιν .

Γι αυτο και κάτι Τζεσικες , τις θυμούνται όλοι , καθώς έβγαινες από μέσα κι έλεγεσ χαλάλι 1000 φορές
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ρε αφήστε την κοπέλα να βγάζει μεροκάματο
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
ηΑγαπη ειναι να τη βλεπεις και να τρεχεις να ξεφυγεις.
ε οχι και γαμευσιμη.
ουτε μετα απο τρεις καραντινες.
Φίλε μου περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Λαδοκόρη που μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας, συγανωνιστής μπήκε για πάρτη της τρέχοντας στο δωμάτιο.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου !!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Φίλε μου περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Λαδοκόρη που μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας, συγανωνιστής μπήκε για πάρτη της τρέχοντας στο δωμάτιο.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου !!!
Παντως και οι δύο τρέχατε.
Προς αντίθετη κατεύθυνση βεβαια.
Μήπως να γινόταν προπονητρια στίβου,ναταν καλύτερα?
 

xamoleon z

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
280
και εγω ειχα οχι καλες αναμνεισης με την Αγαπη πολη ξενερωμα λες και σου κανει χαρη ! μετα απο αυτο δεν ξαναπηγα μαζι της . την εχω δει πολλες φορες αλλα δεν !
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
και το ΕΥΑΚΙ δεν με ικανοποίησε........σταμάτησε και η ΖΩΗ οριστικά όπως μαθαίνω.....οπότε έμεινε η εξής μία εκεί μέσα....η ΜΑΡΤΑ!!!! αν φύγει και αυτή δεν υπάρχει σοβαρή επιλογή....Όλες οι άλλες και δεν κάνουν πολλά πράγματα και είναι μέτριας εώς κακής εμφάνισης(πλην ρίτας που όμως είναι fake 10000%). Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ είναι αδύνατη αλλά κάτι με χαλάει υπερβολικά πάνω της και αν λάβω υπόψιν μου και τις κριτικές των συναδέλφων....άλλο ένα καμμένο χαρτί....η μαργκό όπως την έκοψα δεν με φτιάχνει οπτικά.....μόνο η Μάρτα φτιάχνει οπτικά αλλά και μέσα.....Βερόνικα , Μιλένα θείτσες και σχετικά άσχημες, Κορίνα ένα λελέκι άχαρο τελείως με κάτι δόντια buggs banny και η γνωστή.....ΑΓΑΠΗ. Μεγάλο πρόβλημα να μην υπάρχουν ωραίες και καυλιάρες πουτάνες!!!!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Όπως καταλαβαίνω υπάρχει μια συνεχής ποιοτική αποδυνάμωση του ρόστερ.
Μόνο με το γήπεδο πρωτάθλημα δεν παιρνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom