Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους στο 40-42 δουλεύει ακόμα η Τζούλια ?
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
Πάντως αγαπητοί συναγωνιστές να ξέρετε ότι εδώ (Θεσσαλονίκη ) , τα πράγματα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ και είστε σε πολύ πλεονεκτική θέση να έχετε επιλογές . Είναι δυο διαφορετικοί κόσμοι.

Εδω απλά, ΔΕΝ έχει επιλογές . Οτι μασατζιδικο υπάρχει είναι με υποτυπώδεις υπηρεσίες , υπερεκτιμημενες, με κοπέλες κάτω του μετρίου που όπου βρουν θύμα πέφτουν πάνω του σα κρεατόμυγες στο ψαχνό !!! Δηλαδή να κάνεις μασάζ και να σου ζητάνε έξτρα για να βγάλουν τη ΜΠΛΟΥΖΑ … Θα τρελαθούμε τελείως

Εγω ειμαι σε θέση να κατεβαίνω συχνά κάτω για δουλειές (ευτυχώς) , οπότε ότι budget διαθετω για τα γούστα μου , περιμένω να το καταθέσω νότια. Γι αυτο καταλήγοντας , θέλω να πω ότι το βασικό και κύριο είναι να έχεις επιλογές . Λαγουμιτζή , Συγγρου , Καλλιθέα , Μπακνανά, αυτά είναι ανάλογα τα γούστα του καθενός . κάνεις την έρευνα σου και αποφασίζεις . Απλά θυμώνω και στεναχωριέμαι που ο μέσος Θεσσαλονικιός απλά δεν μπορεί να βγάλει σαν άνθρωπος τα γούστα που του αξίζουν .

Αδέρφια εν καύλις στην Αθήνα , κάντε τα ωραία σας, και να θυμάστε ότι έχει ΠΟΛΥ χειρότερα . Σε δυο βδομάδες κατεβαίνω κι εγώ να ενισχύσω τις άπορες κορασίδες , οπότε θα συμβάλλω κι εγώ στην ενημέρωση και πληροφόρηση μας.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Εγώ πάντως το τελευταίο διάστημα, και δεν μιλάω μόνο για το Λαγουμιτζή, βλέπω παρακμή.

Θειτσες, υπέρβαρες, μετριοασχημες.
Αυτό επικρατεί το περισσότερο διάστημα.Βεβαια κάποιες είναι πολύ καλές στις υπηρεσίες τους...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πάντως αγαπητοί συναγωνιστές να ξέρετε ότι εδώ (Θεσσαλονίκη ) , τα πράγματα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ και είστε σε πολύ πλεονεκτική θέση να έχετε επιλογές . Είναι δυο διαφορετικοί κόσμοι.

Εδω απλά, ΔΕΝ έχει επιλογές . Οτι μασατζιδικο υπάρχει είναι με υποτυπώδεις υπηρεσίες , υπερεκτιμημενες, με κοπέλες κάτω του μετρίου που όπου βρουν θύμα πέφτουν πάνω του σα κρεατόμυγες στο ψαχνό !!! Δηλαδή να κάνεις μασάζ και να σου ζητάνε έξτρα για να βγάλουν τη ΜΠΛΟΥΖΑ … Θα τρελαθούμε τελείως

Εγω ειμαι σε θέση να κατεβαίνω συχνά κάτω για δουλειές (ευτυχώς) , οπότε ότι budget διαθετω για τα γούστα μου , περιμένω να το καταθέσω νότια. Γι αυτο καταλήγοντας , θέλω να πω ότι το βασικό και κύριο είναι να έχεις επιλογές . Λαγουμιτζή , Συγγρου , Καλλιθέα , Μπακνανά, αυτά είναι ανάλογα τα γούστα του καθενός . κάνεις την έρευνα σου και αποφασίζεις . Απλά θυμώνω και στεναχωριέμαι που ο μέσος Θεσσαλονικιός απλά δεν μπορεί να βγάλει σαν άνθρωπος τα γούστα που του αξίζουν .

Αδέρφια εν καύλις στην Αθήνα , κάντε τα ωραία σας, και να θυμάστε ότι έχει ΠΟΛΥ χειρότερα . Σε δυο βδομάδες κατεβαίνω κι εγώ να ενισχύσω τις άπορες κορασίδες , οπότε θα συμβάλλω κι εγώ στην ενημέρωση και πληροφόρηση μας.
Τραγική η Θεσσαλονίκη μασάζ της πλάκας με φραπέ 40€.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Δηλαδή να κάνεις μασάζ και να σου ζητάνε έξτρα για να βγάλουν τη ΜΠΛΟΥΖΑ … Θα τρελαθούμε τελείως
εχει κι εδω τετοια μαν.
πηγαινε μια βολτα στο νημα μασαζ κατ οικον να ριξεις γελιο.
το εξτραδακι για κατι τετοιες μαλακιες παει συννεφο.
και διαβαζω οτι τα δινουν με χαρα οι παιχτες.
παινευονται κιολας :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
Τραγική η Θεσσαλονίκη μασάζ της πλάκας με φραπέ 40€.
Το θέμα ρε φίλος είναι ότι τα δίνουν …… ακόμα και τα 40… εμένα με ρώτησε κανείς αν το μεροκάματο είναι 40 ; Δλδ θέλω να πω, αφού βρίσκουν και τα κάνουν , θα κοιτάξουν να σε πιάσουν κι εσένα κορόιδο . Αν δεν έδινε κανείς , θα βλέπαμε τότε . Προσφορές θα κάνανε … 2 στην τιμή της μιας
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
εχει κι εδω τετοια μαν.
πηγαινε μια βολτα στο νημα μασαζ κατ οικον να ριξεις γελιο.
το εξτραδακι για κατι τετοιες μαλακιες παει συννεφο.
και διαβαζω οτι τα δινουν με χαρα οι παιχτες.
παινευονται κιολας :2funny: :2funny: :2funny:
Αστα να πάνε αγόρι …. Χαλάνε την πιάτσα όμως . Αν πάω εγώ , εσύ, και τη διάολοστείλουμε την κιούσπα χωρίς να φάμε τον παπά, θα γυρίσει να σου πει η τυπισσα στα τέτοια μου, περιμένουν έξω άλλοι 10 που θα τον φάνε , και μάλιστα όπως πολύ σωστά λες , θα το παινευτουνε κιόλας

απο μαλακοαγαπουλιαρηδες άλλο τίποτα . Και παίρνουν στο λαιμό τους όλους εμάς τους τίμιους συνειδητοποιημένους καυλιαρηδες……
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Και το άλλο καλό είναι ότι στο στούντιο βγαίνουν οι γκόμενες μόνο με τα απαραίτητα και ξέρεις τι σώμα έχουν.
Στη Λαγουμιτζή σκάνε με ρόμπα και είναι Kinder εκπληξη τι κρύβουν από κάτω. ?
Εγω εχω παει εκει συνολο 5 ή 6 φορες απο τον Μαιο παντα με την Αγαπη,εχει πολυ ωραιο σωμα.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπερα συνμασαζοχυστες θα ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν κάποιος περασε σήμερα να μας πει ποιες ιεριες επιτέλουν το έργο σήμερα ευχαριστώ εγκαρδια και προκαταβολικα που θα μπει στον κόπο καλό υπόλοιπο Κυριακής να χουμε!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
η μεγαλυτερη κοροιδια ειναι αυτα τα γραφεια για μασαζ κατ οικον,που πανε κι ακουμπανε 80αρια,100ρικα και παραπανω απλα για να τους τον παιξουν. :confused::confused:
Σωστό αυτό , αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις , λίγες αλλά υπαρκτές . Η πλειονότητα ακριβώς όπως το γράφεις petergsp
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Καλησπερα συνμασαζοχυστες θα ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν κάποιος περασε σήμερα να μας πει ποιες ιεριες επιτέλουν το έργο σήμερα ευχαριστώ εγκαρδια και προκαταβολικα που θα μπει στον κόπο καλό υπόλοιπο Κυριακής να χουμε!
Καλησπέρα. Σήμερα ήταν Ντάρια, Αναστασία, Βίκη, Βαλέρια, Αγγελική, Μαρίνα, Αγάπη.

Η καινούργια η Κίρα που ήθελα δεν δούλευε οπότε έφυγα γιατί με τις υπόλοιπες εχω πάει πολλές φορές.

Αντε καλό μήνα σε όλους.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Σήμερα ήταν Ντάρια, Αναστασία, Βίκη, Βαλέρια, Αγγελική, Μαρίνα, Αγάπη.

Η καινούργια η Κίρα που ήθελα δεν δούλευε οπότε έφυγα γιατί με τις υπόλοιπες εχω πάει πολλές φορές.

Αντε καλό μήνα σε όλους.
Καλο μηνα αξιότιμε συναγωνιστή κατάλαβα τα ίδια ευτυχώς τελικά που δεν κατηφορισα γιατί και εγώ άπραγος θα έφευγα να έχεις μια ομορφη μερα και καλή βδομάδα ευχομαι σε όλους μας!!!
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Πέρασα εχτές απόγευμα κατά τις 17.00 ήταν διαθέσιμη η αγάπη μου άρεσε πολύ εμφανισιακά μου έκανε κλικ σύνολο είδα 3 κοπέλες οι άλλες ήταν δωμάτιο δεν μπορούσα να περιμένω η κυρία της υποδοχής ανάφερε ότι καθημερινές έχουν μέχρι 14 κοπέλες ..είδα άλλες 2 η. Μια ήταν πολύ αδύνατη κοντουλα δεν μου άρεσε και η άλλη πολύ μέτρια επίσης η υποδοχή ανέφερε και την μαρίνα αλλά ήταν κλεισμένη ..το μαγαζί πολύ ωραίο αλλά τελικά έφυγα με ζαλίζε ένας φίλος και πήγα Συγγρού 40 και εκεί μέτρια πράγμα τα. Μόνο 3 κοπέλες Λένα κοντουλα αδύνατη Ελληνίδα μια άλλη μέτρια την πήρε ο φίλος στο 80 έμεινε ευχαριστημένος και άλλη μία αδύνατη κοντό μαλλί ωραίο βλέμμα άγριο ξέχασα το όνομα γαμωτο ..τέλος πάντων κρίμα που δεν πήρα άλλη φορά πήρα Έλενα μέτρια πράγματα τίποτα το ιδιαίτερο μια απλή συνεδρία αλλά λόγω χαρακτήρα πολύ φιλική μιλήσαμε για διάφορα ανεκτά καλά για 1 φορά στο μαγαζί την επόμενη Λαγουμιτζή για αγάπη..
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Α ναι θυμήθηκα το ένα όνομα που είδα ήταν η Αγγελική η 1 που εμφανιστηκε
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πάντως αγαπητοί συναγωνιστές να ξέρετε ότι εδώ (Θεσσαλονίκη ) , τα πράγματα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ και είστε σε πολύ πλεονεκτική θέση να έχετε επιλογές . Είναι δυο διαφορετικοί κόσμοι.

Εδω απλά, ΔΕΝ έχει επιλογές . Οτι μασατζιδικο υπάρχει είναι με υποτυπώδεις υπηρεσίες , υπερεκτιμημενες, με κοπέλες κάτω του μετρίου που όπου βρουν θύμα πέφτουν πάνω του σα κρεατόμυγες στο ψαχνό !!! Δηλαδή να κάνεις μασάζ και να σου ζητάνε έξτρα για να βγάλουν τη ΜΠΛΟΥΖΑ … Θα τρελαθούμε τελείως

Εγω ειμαι σε θέση να κατεβαίνω συχνά κάτω για δουλειές (ευτυχώς) , οπότε ότι budget διαθετω για τα γούστα μου , περιμένω να το καταθέσω νότια. Γι αυτο καταλήγοντας , θέλω να πω ότι το βασικό και κύριο είναι να έχεις επιλογές . Λαγουμιτζή , Συγγρου , Καλλιθέα , Μπακνανά, αυτά είναι ανάλογα τα γούστα του καθενός . κάνεις την έρευνα σου και αποφασίζεις . Απλά θυμώνω και στεναχωριέμαι που ο μέσος Θεσσαλονικιός απλά δεν μπορεί να βγάλει σαν άνθρωπος τα γούστα που του αξίζουν .

Αδέρφια εν καύλις στην Αθήνα , κάντε τα ωραία σας, και να θυμάστε ότι έχει ΠΟΛΥ χειρότερα . Σε δυο βδομάδες κατεβαίνω κι εγώ να ενισχύσω τις άπορες κορασίδες , οπότε θα συμβάλλω κι εγώ στην ενημέρωση και πληροφόρηση μας.
Βρίσκουν και τα κάνουν φίλε.. όταν όλοι στα νήματα γράφετε πέρασα τέλεια κλπ κλπ και δεν δίνει κανείς πληροφορίες όταν ρωτάει ο κόσμος.. και δεν καταλαβαίνετε ότι όσοι γράφουν αερολογίες είναι βαλτοί ή τα ίδια τα μαγαζιά ή οι κοπέλες.. τι να πώ ας προσέχατε.. μια φορά ήρθα στα μέρη σας έκανα μια ερώτηση και μόνο που δεν πέσαν να με φάνε οι προμότορες
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καλησπέρα. Σήμερα ήταν Ντάρια, Αναστασία, Βίκη, Βαλέρια, Αγγελική, Μαρίνα, Αγάπη.

Η καινούργια η Κίρα που ήθελα δεν δούλευε οπότε έφυγα γιατί με τις υπόλοιπες εχω πάει πολλές φορές.

Αντε καλό μήνα σε όλους.
Είπα και εγώ, Κυριακή και να μην περάσει ο Mind για επίσκεψη; Αυτά δεν γίνονται...
Για την Κίρα μας χρωστάς κριτική φίλτατε, μάλλον το ξέχασες! Reminder... στον Mind :cheesy:
Πάντως προσωπικά να περάσω από το κατάστημα, και να είναι διαθέσιμη η Βικούλα έστω και σαν εναλλακτική, και να μην την πάρω δεν μου πάει με τίποτα...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Είπα και εγώ, Κυριακή και να μην περάσει ο Mind για επίσκεψη; Αυτά δεν γίνονται...
Για την Κίρα μας χρωστάς κριτική φίλτατε, μάλλον το ξέχασες! Reminder... στον Mind :cheesy:
Πάντως προσωπικά να περάσω από το κατάστημα, και να είναι διαθέσιμη η Βικούλα έστω και σαν εναλλακτική, και να μην την πάρω δεν μου πάει με τίποτα...
???
Ναι αν δε περάσω παθαίνω σύνδρομο στέρησης φίλε.??

Πράγματι τη χρωστάω τη κριτική αλλά έπεσε πολλή δουλειά τελευταία και δεν είχα χρόνο.

Την υπέβαλλα πριν λίγο τη κριτική, λογικά αργότερα το βράδυ θα ανέβει. :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom