Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Αν μιλάμε για δυο ημίχρονα συνήθως με ενδιάμεσο μασαζ, με την λήξη του πρώτου που θα θέλεις και εσύ να πλυθείς η κοπελα ή φεύγει να πλυθεί σε δικό της χώρο ή πλένεται μπροστά σου. Συνήθως φεύγουν για να βάλουν αντισηπτικό στο στόμα και να πλυθούν χωρίς να σου τρώνε χρόνο. Προσωπικα μου αρέσει να την βλέπω να πλένεται ιδίως αυτές που το κάνουν σχολαστικά και δεν είναι πολλές.....
Ετσι ο δεύτερος γύρος είναι απο φρέσκια αρχή...
Ελπιζω να βοηθησα....
Συνήθως πλένεται μπροστά σου πριν ή μετά από εσένα μετά την πρώτη κατάθεση .Οι πιο πολλές στην αρχή τις συνεδρίας και αφού σου δίνουν τα απαραίτητα για να κάνεις αυτό που όλοι πρέπει να κάνουν (μπάνιο) πάνε να ετοιμαστούν και όταν επιστρέφουν μοσχομυριστές κρατάνε την πετσέτα τους και στοματικό διάλυμα το οποίο συχνά σου λένε χρησιμοποίησε το. Λίγες κάνουν μαζί σου στο ενδιάμεσο και στο τέλος φεύγουν για τον δικό τους χώρο για να κάνεις το μπάνιο σου και να ετοιμαστείς προς αποχώρηση
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τι έγινε μάγκες, ρώτησα κάτι περίεργο;
Μπανάκι δεν κάνετε όσοι παίρνετε μια ώρα;
Απλή είναι η ερώτηση: η κοπέλα κάθεται στο ενδιάμεσο ή φεύγει και γυρνάει αργότερα για το 2ο ημίχρονο;
Αντε να σου πω εγώ.

Απο όλα έχει ο μπαξές. Υπάρχουν εκλεκτοί συναγωνιστές που με τη δικαιολογία "έκανα λίγο πριν μπάνιο" ποντάρουν στην "βαρβατίλα" τους κερδίζοντας επάξια δυο πράγματα, πρώτον το τίτλο του ασβού της ημέρας, και δεύτερον υποδεέστερες υπηρεσίες διότι οταν η γυναίκα κρατιέται να μην ξεράσει σίγουρα δεν έχει όρεξη και για παθιασμένο sex και τρελίτσες.

Η κοπέλα σε πάει αρχικά στο δωμάτιο και σε αφήνει να κάνεις μπάνιο λέγοντας σου οτι πάει και αυτή για μπάνιο. Το μισάωρο η η ώρα ξεκινάει οταν η κοπέλα επανέρχεται αφού εχεις εσύ τελειώσει το μπάνιο σου. Το αν η κοπέλα κάνει και αυτή μπάνιο παίζεται, και εξαρτάται από τη κάθε μια απο αυτές. Αν κάποια σε καλές μέρες κάνει για παράδειγμα 7 ραντεβού και πρέπει να κάνει μπάνιο πριν και μετά το κάθε ραντεβού, αυτό μεταφράζεται σε 14 μπάνια. Προσωπικά μου ακούγεται "χλωμό". Το πιθανότερο είναι να κάνουν πάντα μπάνιο μετ' απολυμαντικών στο τέλος του προηγούμενου ραντεβου γιατί συχαίνονται και φοβούνται τις αρρώστιες, και να μην κάνουν πριν πάνε στο επόμενο ραντεβού αρκούμενες σε κάποιο "παρφουμάρισμα".

Μετά τον πρωτο γύρο σεξ και πριν το δεύτερο έχει συνήθως μασάζ. Το αν θα κάνεις εσύ η η γυναίκα εναπόκειται στη κάθε περίπτωση. Κάποιοι δεν θέλουν να χάσουν χρόνο, κάποιες απλά βαριούνται να κάνουν και τότε μπάνιο προτιμώντας την συνολική "απολύμανση" μετά το ραντεβού.

Εκτός απο τους παραπάνω περιγραφόμενους αρσενικούς ασβούς, υπάρχουν βέβαια και οι θηλυκοί ασβοί. Εργαζόμενες δηλαδή που απο πλευράς υγιεινής είναι γάμα τα και αρκούνται στο παρφουμάρισμα ανάμεσα στα ραντεβού.

Οπότε καταλήγουμε και πάλι στο " απ' όλα έχει ο μπαξές".
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Αντε να σου πω εγώ.

Απο όλα έχει ο μπαξές. Υπάρχουν εκλεκτοί συναγωνιστές που με τη δικαιολογία "έκανα λίγο πριν μπάνιο" ποντάρουν στην "βαρβατίλα" τους κερδίζοντας επάξια δυο πράγματα, πρώτον το τίτλο του ασβού της ημέρας, και δεύτερον υποδεέστερες υπηρεσίες διότι οταν η γυναίκα κρατιέται να μην ξεράσει σίγουρα δεν έχει όρεξη και για παθιασμένο sex και τρελίτσες.

Η κοπέλα σε πάει αρχικά στο δωμάτιο και σε αφήνει να κάνεις μπάνιο λέγοντας σου οτι πάει και αυτή για μπάνιο. Το μισάωρο η η ώρα ξεκινάει οταν η κοπέλα επανέρχεται αφού εχεις εσύ τελειώσει το μπάνιο σου. Το αν η κοπέλα κάνει και αυτή μπάνιο παίζεται, και εξαρτάται από τη κάθε μια απο αυτές. Αν κάποια σε καλές μέρες κάνει για παράδειγμα 7 ραντεβού και πρέπει να κάνει μπάνιο πριν και μετά το κάθε ραντεβού, αυτό μεταφράζεται σε 14 μπάνια. Προσωπικά μου ακούγεται "χλωμό". Το πιθανότερο είναι να κάνουν πάντα μπάνιο μετ' απολυμαντικών στο τέλος του προηγούμενου ραντεβου γιατί συχαίνονται και φοβούνται τις αρρώστιες, και να μην κάνουν πριν πάνε στο επόμενο ραντεβού αρκούμενες σε κάποιο "παρφουμάρισμα".

Μετά τον πρωτο γύρο σεξ και πριν το δεύτερο έχει συνήθως μασάζ. Το αν θα κάνεις εσύ η η γυναίκα εναπόκειται στη κάθε περίπτωση. Κάποιοι δεν θέλουν να χάσουν χρόνο, κάποιες απλά βαριούνται να κάνουν και τότε μπάνιο προτιμώντας την συνολική "απολύμανση" μετά το ραντεβού.

Εκτός απο τους παραπάνω περιγραφόμενους αρσενικούς ασβούς, υπάρχουν βέβαια και οι θηλυκοί ασβοί. Εργαζόμενες δηλαδή που απο πλευράς υγιεινής είναι γάμα τα και αρκούνται στο παρφουμάρισμα ανάμεσα στα ραντεβού.

Οπότε καταλήγουμε και πάλι στο " απ' όλα έχει ο μπαξές".
Τα είπες όλα.!!!!!!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Έχω την εντύπωση ότι η διάβασα σε αυτό το νήμα ότι η Μπέλα από Σ29 βρίσκεται πλέον στο Λ23.

Το ψάχνω τώρα και δεν το βρίσκω.

Μπορεί κάποιος να διαφωτίσει;
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους και καλή Κυριακή. Θα ήθελα αν μπορουσε καποιος που επισκέφθηκε το οίκημα να μας πει ποιες κυρίες εργάζονται σήμερα και αν ειχε πολυ κίνηση αν μπορεί. Ευχαριστώ προκαταβολικα!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Καλησπέρα σε όλους και καλή Κυριακή. Θα ήθελα αν μπορουσε καποιος που επισκέφθηκε το οίκημα να μας πει ποιες κυρίες εργάζονται σήμερα και αν ειχε πολυ κίνηση αν μπορεί. Ευχαριστώ προκαταβολικα!
Λοιπόν σήμερα το μεσημέρι δούλευαν οι Ζωή Εύα, Μιλένα η Μαριάννα, Κάτια, Αγάπη, Αναστασία και μια νεα κοπέλα η Κίρα η οποία και ετιμήθη.

Η Κίρα γύρω στα 29 - 30, λεπτή καστανή ρωσίδα λέει αλλά ουκρανέζα μου κάνει, ωραια για τα δικά μου γούστα κοπέλα.

Η συνέχεια στη κριτική.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Λοιπόν σήμερα το μεσημέρι δούλευαν οι Ζωή Εύα, Μιλένα η Μαριάννα, Κάτια, Αγάπη, Αναστασία και μια νεα κοπέλα η Κίρα η οποία και ετιμήθη.

Η Κίρα γύρω στα 29 - 30, λεπτή καστανή ρωσίδα λέει αλλά ουκρανέζα μου κάνει, ωραια για τα δικά μου γούστα κοπέλα.

Η συνέχεια στη κριτική.
Σ'ευχαριστώ πολυ αξιότιμε mindreader να έχεις ένα καλό υπόλοιπο Κυριακής!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη αυτές τις μέρες και επειδή δεν βρέθηκε κάποιο από τα στανταρακια, δοκίμασα τη Ρίτα.

Ξεκίνησα με μισή ώρα αλλά επειδή πήγε τόσο καλά στην αρχή, αναβάθμιση σε μια ώρα!
Θα ακολουθήσει κριτική, αλλά αυτό το πιπινι πραγματικά κάνει πολύ καλό σέρβις. ?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
πιο vfm το μασαζ απο το στουντιο.
100% σωστο. μεταξυ στουντιο, call girls και μασαζ, το πρωτο ειναι προχειροδουλεια. Στο δευτερο περνας καλα(με την καταλληλη κοπελα), αλλα τα λεφτα ειναι πολλα. Το μασαζ ειναι η καλυτερη φαση και οικονομικη. Αναλογικα το μασαζ ειναι το νο1 για μενα. Αρκει να ξερεις που θα πας. Μιλαμε παντα για μασαζ σε μαγαζια, γιατι η αλλη μαλακια με τα ραντεβου ειναι κοροιδια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
100% σωστο. μεταξυ στουντιο, call girls και μασαζ, το πρωτο ειναι προχειροδουλεια. Στο δευτερο περνας καλα(με την καταλληλη κοπελα), αλλα τα λεφτα ειναι πολλα. Το μασαζ ειναι η καλυτερη φαση και οικονομικη. Αναλογικα το μασαζ ειναι το νο1 για μενα. Αρκει να ξερεις που θα πας. Μιλαμε παντα για μασαζ σε μαγαζια, γιατι η αλλη μαλακια με τα ραντεβου ειναι κοροιδια.
η μεγαλυτερη κοροιδια ειναι αυτα τα γραφεια για μασαζ κατ οικον,που πανε κι ακουμπανε 80αρια,100ρικα και παραπανω απλα για να τους τον παιξουν. :confused::confused:
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Εγώ πάντως το τελευταίο διάστημα, και δεν μιλάω μόνο για το Λαγουμιτζή, βλέπω παρακμή.

Θειτσες, υπέρβαρες, μετριοασχημες.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Εγώ πάντως το τελευταίο διάστημα, και δεν μιλάω μόνο για το Λαγουμιτζή, βλέπω παρακμή.

Θειτσες, υπέρβαρες, μετριοασχημες.
Η αλήθεια είναι αυτή .
Έχει πέσει και η ποσότητα και η ποιότητα των επιλογών.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Γκολτζής του συγκεκριμένου ιδρύματος ,και λάτρης μίας αμαζόνας από εκεί ,μετά καραντίνας εποχή. θα βρω χρόνο να γράψω τις εμπειρίες μου κάποια στιγμή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
η μεγαλυτερη κοροιδια ειναι αυτα τα γραφεια για μασαζ κατ οικον,που πανε κι ακουμπανε 80αρια,100ρικα και παραπανω απλα για να τους τον παιξουν. :confused::confused:σε
η μεγαλυτερη κοροιδια ειναι αυτα τα γραφεια για μασαζ κατ οικον,που πανε κι ακουμπανε 80αρια,100ρικα και παραπανω απλα για να τους τον παιξουν. :confused::confused:
σε αυτο αναφερομουν οταν ειπα για τα ραντεβου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Εγώ πάντως το τελευταίο διάστημα, και δεν μιλάω μόνο για το Λαγουμιτζή, βλέπω παρακμή.

Θειτσες, υπέρβαρες, μετριοασχημες.
Η αλήθεια είναι αυτή .
Έχει πέσει και η ποσότητα και η ποιότητα των επιλογών.
για αυτο οσες λιγες πολυ καλες επιλογες εχουν μεινει,ειναι συνεχεια απασχολημενες ή και κλεισμενες για τις επομενες ωρες.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
συναγωνιστές η καραντίνα και η πανδημία έχει δημιουργήσει μεγάλο πρόβλημα στα μαγαζιά μασάζ ως προς την εύρεση αξιόλογων κοριτσιών. πολλές φύγαμε από τη χώρα και άλλες ξεκίνησαν να δουλεύουν δόλο και εγκατέλειψαν τα μαγαζιά. και τώρα οι μαγαζατορες τις ψάχνουν με το κυαλι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη αυτές τις μέρες και επειδή δεν βρέθηκε κάποιο από τα στανταρακια, δοκίμασα τη Ρίτα.

Ξεκίνησα με μισή ώρα αλλά επειδή πήγε τόσο καλά στην αρχή, αναβάθμιση σε μια ώρα!
Θα ακολουθήσει κριτική, αλλά αυτό το πιπινι πραγματικά κάνει πολύ καλό σέρβις. ?
Και εδώ η κριτική μου για το τρελοπίπινο που ακούει στο όνομα Ρίτα :D:
Ελπίζω να την απολαύσετε :)
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
η μεγαλυτερη κοροιδια ειναι αυτα τα γραφεια για μασαζ κατ οικον,που πανε κι ακουμπανε 80αρια,100ρικα και παραπανω απλα για να τους τον παιξουν. :confused::confused:
Ένα μεγάλο ? από εμένα -που τους/τις έχω ταΐσει αρκετά τα τελευταία χρόνια.
Sorry για το off topic.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom