Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Φεβ 2021
Μηνύματα
34
Like
37
Πόντοι
0
Παίδες στη μια ώρα η κοπέλα κάνει και μπάνιο με τον πελάτη ανάμεσα στις εκτονωσεις;
Συνήθως παίρνω μισάωρο και αναρωτιέμαι τι έξτρα υπάρχουν αν παίξει ωρίτσα.
Δεν υπάρχει κάτι πιο εχτρα στην ώρα,απλά χρόνο αγοράζεις! μπάνιο δεν κάνουν με τον πελάτη, κάνουν σε δικό τους χώρο
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Παίδες στη μια ώρα η κοπέλα κάνει και μπάνιο με τον πελάτη ανάμεσα στις εκτονωσεις;
Συνήθως παίρνω μισάωρο και αναρωτιέμαι τι έξτρα υπάρχουν αν παίξει ωρίτσα.
Αν αναπτυχθεί χημεία υπάρχει η δυνατότητα να παίξουν πολλά.
Αν όχι, το κορίτσι θα μείνει στα τυπικά, by the book.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.067
Πόντοι
4.546
Αν αναπτυχθεί χημεία υπάρχει η δυνατότητα να παίξουν πολλά.
Αν όχι, το κορίτσι θα μείνει στα τυπικά, by the book.
Δηλαδή, στο συγκεκριμένο μαγαζί, αν ΕΣΥ δεν ζητήσεις από την κοπέλα να κάνει μπάνιο μαζί σου, θα έρθει μόνη της επειδή πήγες μαζί της πολλές φορές(πόση οικειότητα επιτέλους, 5-10 φορές φθάνουν); Μήπως είναι συγκεκριμένες αυτές που το έκαναν, γιατί οι περισσότερες, ΔΕΝ.

Υ.Γ.: Εμένα μου έτυχε ελάχιστες φορές αυτό, αλλά δεν είμαι άνθρωπος να απαιτεί με το ζόρι κάτι επειδή πληρώνω(το θεωρώ ξευτίλα και γαϊδουριά) , απλά ρωτάω ευγενικά και ότι θέλει ας κάνει.
ΔΕΝ αναφέρομαι εναντίον σου, απλά ρωτάω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Παίδες στη μια ώρα η κοπέλα κάνει και μπάνιο με τον πελάτη ανάμεσα στις εκτονωσεις;
Συνήθως παίρνω μισάωρο και αναρωτιέμαι τι έξτρα υπάρχουν αν παίξει ωρίτσα.
Αν μιλάμε για δυο ημίχρονα συνήθως με ενδιάμεσο μασαζ, με την λήξη του πρώτου που θα θέλεις και εσύ να πλυθείς η κοπελα ή φεύγει να πλυθεί σε δικό της χώρο ή πλένεται μπροστά σου. Συνήθως φεύγουν για να βάλουν αντισηπτικό στο στόμα και να πλυθούν χωρίς να σου τρώνε χρόνο. Προσωπικα μου αρέσει να την βλέπω να πλένεται ιδίως αυτές που το κάνουν σχολαστικά και δεν είναι πολλές.....
Ετσι ο δεύτερος γύρος είναι απο φρέσκια αρχή...
Ελπιζω να βοηθησα....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Παίδες στη μια ώρα η κοπέλα κάνει και μπάνιο με τον πελάτη ανάμεσα στις εκτονωσεις;
Συνήθως παίρνω μισάωρο και αναρωτιέμαι τι έξτρα υπάρχουν αν παίξει ωρίτσα.
Στο Μπακνανά ας πούμε η Έλενα το έχει στάνταρ να κάνει και αυτή μπάνιο μαζί σου ταχα να σου βγάλει τα λάδια
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Τι έγινε μάγκες, ρώτησα κάτι περίεργο;
Μπανάκι δεν κάνετε όσοι παίρνετε μια ώρα;
Απλή είναι η ερώτηση: η κοπέλα κάθεται στο ενδιάμεσο ή φεύγει και γυρνάει αργότερα για το 2ο ημίχρονο;
Προσωπικά εγω όσες φορες εχω πάρει μια ώρα στο ενδιάμεσο κάνω μπάνιο. Αλλες κοπέλες φεύγουν και αυτες για μπάνιο η για πιπί άλλες οχι. Συνήθως δεν φεύγουν ομως γιατί εχει τελειώσει ο πρώτος γύρος κι το ενδιάμεσο ειναι η ώρα του μασαζ. Ειναι περίεργη η ερώτηση σου γιατί κάθε φάση ειναι διαφορετική. Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πλάνο δλδ.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Δηλαδή, στο συγκεκριμένο μαγαζί, αν ΕΣΥ δεν ζητήσεις από την κοπέλα να κάνει μπάνιο μαζί σου, θα έρθει μόνη της επειδή πήγες μαζί της πολλές φορές(πόση οικειότητα επιτέλους, 5-10 φορές φθάνουν); Μήπως είναι συγκεκριμένες αυτές που το έκαναν, γιατί οι περισσότερες, ΔΕΝ.

Υ.Γ.: Εμένα μου έτυχε ελάχιστες φορές αυτό, αλλά δεν είμαι άνθρωπος να απαιτεί με το ζόρι κάτι επειδή πληρώνω(το θεωρώ ξευτίλα και γαϊδουριά) , απλά ρωτάω ευγενικά και ότι θέλει ας κάνει.
ΔΕΝ αναφέρομαι εναντίον σου, απλά ρωτάω.

Οκ, δεν με καίει και πολύ να κάνω μπάνιο μαζί της.
Όμως το είχα προτείνει σε ένα κορίτσι και μπήκε στο ντουζ μαζί μου.

Και μια φορά μου έχει συμβεί στο μούσες, το κορίτσι μπήκε στο ντουζ μαζί μου με δική της πρωτοβουλία.


Το ντουζ είναι το λιγότερο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Αν μιλάμε για δυο ημίχρονα συνήθως με ενδιάμεσο μασαζ, με την λήξη του πρώτου που θα θέλεις και εσύ να πλυθείς η κοπελα ή φεύγει να πλυθεί σε δικό της χώρο ή πλένεται μπροστά σου. Συνήθως φεύγουν για να βάλουν αντισηπτικό στο στόμα και να πλυθούν χωρίς να σου τρώνε χρόνο. Προσωπικα μου αρέσει να την βλέπω να πλένεται ιδίως αυτές που το κάνουν σχολαστικά και δεν είναι πολλές.....
Ετσι ο δεύτερος γύρος είναι απο φρέσκια αρχή...
Ελπιζω να βοηθησα....
Ακριβώς στη σκέψη μου.
Γουστάρω να τη βλέπω στο ντους και μετά όπως λένε οι συναγωνιστές μπορεί να υπάρξει και παιχνίδι μέσα στο ντους.
Αλλά το πρώτο είναι να μείνει η κοπέλα για το ντους και να μην χάσεις άλλο ένα δεκαλεπτο και να ξενερώσεις που θα περιμένεις μόνος μέχρι να γυρίσει.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Λέυλα , Μαίρη τελικά έμειναν στο Συγγρού 42 ?
Πρόγραμμα φουλ όπως πάντα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Παίδες φουλ τελικά ποιες κάνουν αυτές τις μέρες;
Είχαμε και ενημέρωση παλιά αλλά σταμάτησε με το πρόγραμμα των κοριτσιών.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Παίδες φουλ τελικά ποιες κάνουν αυτές τις μέρες;
Είχαμε και ενημέρωση παλιά αλλά σταμάτησε με το πρόγραμμα των κοριτσιών.
Μαρινα,Ζωη,Κατια κλπ κλπ
στις κριτικες αναφερονται ολα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Ευχαριστώ.
Επίσημα είπαμε όμως ότι η Κάτια δεν το δίνει.
Οπότε έχουμε μόνο Μαρίνα Και Ζωή.
μην ξανακανουμε την ιδια κουβεντα για την Κατια,να χαρεις.
κι αλλες το δινουν που δεν θυμαμαι τωρα ή δεν εχω παρει. για αυτο σου λεω στις κριτικες θα βρεις κι αλλες κοπελλες.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ακριβώς στη σκέψη μου.
Γουστάρω να τη βλέπω στο ντους και μετά όπως λένε οι συναγωνιστές μπορεί να υπάρξει και παιχνίδι μέσα στο ντους.
Αλλά το πρώτο είναι να μείνει η κοπέλα για το ντους και να μην χάσεις άλλο ένα δεκαλεπτο και να ξενερώσεις που θα περιμένεις μόνος μέχρι να γυρίσει.
Μα δεν ξεκινάει ο χρόνος όταν μπαίνεις στο δωμάτιο αλλά αφού ξαναμπεί η κοπέλα αφού έχεις κάνει το μπανάκι σου και έχεις χαλαρώσει. Υποτίθεται κάνουν ντούζ πριν μπούν μαζί σου ενώ κάνεις εσύ.. Η τουλάχιστον έτσι λένε κάνε εσύ ένα και πάω να κάνω και εγώ.. Σε καμία όμως δεν έχω μυρίσει αφρόλουτρο αφού έρχονται

Όσο αφορά το δικό μας φρεσκάρισμα στο ενδιάμεσο σε κάποιες που δεν είναι επαγγελματίες παίζει μεγάλο ρόλο να σε βλέπουν να είσαι καθαρός στις υπηρεσίες που θα προσφέρουν αργότερα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Μα δεν ξεκινάει ο χρόνος όταν μπαίνεις στο δωμάτιο αλλά αφού ξαναμπεί η κοπέλα αφού έχεις κάνει το μπανάκι σου και έχεις χαλαρώσει. Υποτίθεται κάνουν ντούζ πριν μπούν μαζί σου ενώ κάνεις εσύ.. Η τουλάχιστον έτσι λένε κάνε εσύ ένα και πάω να κάνω και εγώ.. Σε καμία όμως δεν έχω μυρίσει αφρόλουτρο αφού έρχονται

Όσο αφορά το δικό μας φρεσκάρισμα στο ενδιάμεσο σε κάποιες που δεν είναι επαγγελματίες παίζει μεγάλο ρόλο να σε βλέπουν να είσαι καθαρός στις υπηρεσίες που θα προσφέρουν αργότερα..
Σιγουρα αλλα εσύ πως το βλέπεις που εσύ πλένεται και αυτη όχι? Για το ενδιάμεσο πάντα μιλάω.....
Υπάρχουν κάποιες που πλένονται ενδελεχώς και άλλες που δεν πλένουν ούτε τα χέρια τους. Εμένα μου χτυπάει ένα καμπανάκι.....δεν ξέρω αν ειμαι υπερβολικός αλλα ετσι ειμαι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Μα δεν ξεκινάει ο χρόνος όταν μπαίνεις στο δωμάτιο αλλά αφού ξαναμπεί η κοπέλα αφού έχεις κάνει το μπανάκι σου και έχεις χαλαρώσει. Υποτίθεται κάνουν ντούζ πριν μπούν μαζί σου ενώ κάνεις εσύ.. Η τουλάχιστον έτσι λένε κάνε εσύ ένα και πάω να κάνω και εγώ.. Σε καμία όμως δεν έχω μυρίσει αφρόλουτρο αφού έρχονται

Όσο αφορά το δικό μας φρεσκάρισμα στο ενδιάμεσο σε κάποιες που δεν είναι επαγγελματίες παίζει μεγάλο ρόλο να σε βλέπουν να είσαι καθαρός στις υπηρεσίες που θα προσφέρουν αργότερα..
Ρε φίλος, μισό....

Αφού παίζει ρόλο όπως λες να ξέρουν κάποιες μη επαγγελματίες απλά να ξέρουν κ να ξεραθούν και να μείνουν τούβλο ότι έχεις πάρει το λουτρό σου εσύ, τότε τι στα κομμάτια έρχονται και μας χαϊδεύουν λες και έχουμε δάνεια απλήρωτα χωρίς εξόφληση, λες και μας παρηγορούν κιόλας.... και μην πω τίποτα για το ύστερο, το σεξ, από μη επαγγελματίες....
Τώρα, τη γκατσαμε τη βάρκα....
Φιλί, σταγονόμετρο , και αχ βαχ με κλειστά τα μάτια και τελείως αλλού....
Ασε αυτή τη μανία που έχουν τα περισσότερα πιπινια με το προφυλακτικό μην γλιστρήσει και ξεφύγει και γκαστρωθουν όλες με τη μία...
Μα καλά, συνεννοημενες είναι μεταξύ τους, αυτό είναι σίγουρο... σου λέει, ένα 20λεπτο μασαζουρα, 10 λεφτα χαμουρα, ένα ξενερωμα που θα φάει με το προφυλακτικό που θα του τη σπάσω....
Μέχρι να συνέλθει και να βρούμε άκρη, ένα 10λεπτο μας έμεινε....θα με βάλει για τσι....κι...., Το βγάλαμε το μεροκάματο....
Είδες....;
Απορούμε μετά τι πήγε στραβά με τη Θέα, του έρωτα, εκεί μέσα....
Γενικώς και όχι προσωπικως απευθυνομαι, και ούτε στο εν λόγω μαγαζί μόνο....
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σιγουρα αλλα εσύ πως το βλέπεις που εσύ πλένεται και αυτη όχι? Για το ενδιάμεσο πάντα μιλάω.....
Υπάρχουν κάποιες που πλένονται ενδελεχώς και άλλες που δεν πλένουν ούτε τα χέρια τους. Εμένα μου χτυπάει ένα καμπανάκι.....δεν ξέρω αν ειμαι υπερβολικός αλλα ετσι ειμαι....
Εννοείτε και θέλω να μπαίνουν μαζι μου.. Και εμένα μου χτυπάει το καμπανάκι.. και το είχα πει σε μια επειδή ήταν μέσα στην μπίχλα απο τον προηγούμενο λες και ήμουν στο μεταξουργείο.. και έβγαλε κιάλλα ψυχολογικά πέρα τα όσα είχε ήδη :2funny: Τουλάχιστον εκεί όσοι πάνε είτε είναι προετοιμασμένοι είτε το γουστάρουν.. Και εμένα μου αρέσει στο τέλος να τις βλέπω να κάνουν αποστείρωση γιατί ξέρω ότι ήταν καθαρές όταν ήρθαν σε μένα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ρε φίλος, μισό....

Αφού παίζει ρόλο όπως λες να ξέρουν κάποιες μη επαγγελματίες απλά να ξέρουν κ να ξεραθούν και να μείνουν τούβλο ότι έχεις πάρει το λουτρό σου εσύ, τότε τι στα κομμάτια έρχονται και μας χαϊδεύουν λες και έχουμε δάνεια απλήρωτα χωρίς εξόφληση, λες και μας παρηγορούν κιόλας.... και μην πω τίποτα για το ύστερο, το σεξ, από μη επαγγελματίες....
Τώρα, τη γκατσαμε τη βάρκα....
Φιλί, σταγονόμετρο , και αχ βαχ με κλειστά τα μάτια και τελείως αλλού....
Ασε αυτή τη μανία που έχουν τα περισσότερα πιπινια με το προφυλακτικό μην γλιστρήσει και ξεφύγει και γκαστρωθουν όλες με τη μία...
Μα καλά, συνεννοημενες είναι μεταξύ τους, αυτό είναι σίγουρο... σου λέει, ένα 20λεπτο μασαζουρα, 10 λεφτα χαμουρα, ένα ξενερωμα που θα φάει με το προφυλακτικό που θα του τη σπάσω....
Μέχρι να συνέλθει και να βρούμε άκρη, ένα 10λεπτο μας έμεινε....θα με βάλει για τσι....κι...., Το βγάλαμε το μεροκάματο....
Είδες....;
Απορούμε μετά τι πήγε στραβά με τη Θέα, του έρωτα, εκεί μέσα....
Γενικώς και όχι προσωπικως απευθυνομαι, και ούτε στο εν λόγω μαγαζί μόνο....
Νομίζω είπες τα περισσότερα και δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου .. τα πιπίνια αυτό το κακό έχουν και οι μη επαγγελματίες.. όλα έχουν τα θετικά τους και τα αρνητικά τους..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Geo...

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.067
Πόντοι
4.546
Σιγουρα αλλα εσύ πως το βλέπεις που εσύ πλένεται και αυτη όχι? Για το ενδιάμεσο πάντα μιλάω.....
Υπάρχουν κάποιες που πλένονται ενδελεχώς και άλλες που δεν πλένουν ούτε τα χέρια τους. Εμένα μου χτυπάει ένα καμπανάκι.....δεν ξέρω αν ειμαι υπερβολικός αλλα ετσι ειμαι....
Προσωπικά, ΠΑΝΤΑ κάνω ένα γρήγορο μπανάκι μετά τον πρώτο γύρο, είτε θέλω να ακολουθήσει μασάζ είτε δεύτερος γύρος είτε απλά να χαμουρεύομαι να περάσει ο χρόνος.
Για τις κοπέλες δεν μπορώ να πω το ίδιο όμως, δυστυχώς, λίγες κάνουν μπανάκι ενδιάμεσα(η σημερινή το έκανε, επαγγελματίας σε όλα).

Για την αρχή του αγώνος τώρα: μπαίνει κάποιος για μπάνιο και περιμένει μέχρι να ετοιμαστεί και η κοπέλα και να έρθει στο δωμάτιο... δεν θυμάμαι ποτέ να ήρθε κάποια με πλήρες μπανάκι, δηλαδή, δεν είδα ΠΟΤΕ μου έστω μια υποψία σταγόνας στο άνω σώμα/κορμό, τολμώ να πω ούτε και στο κάτω μέρος παρά ΜΟΝΟ στα νινάκι και στο κωλαράκι πλύσιμο και καθαριστικά/αντιστηπτικά. Ίσως να βαριούνται να κάνουν στο υπόλοιπο σώμα μπάνιο 10 φορές την ημέρα, για κάθε ένα πελάτη και απλώς κάνουν στις επίμαχες περιοχές(ελπίζω τουλάχιστον να πλένουν τα δόντια τους ή να χρησιμοποιούν διαλύματα, όπως έχω δει να κάνουν μερικές με διαλύματα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom