Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Και το άλλο καλό είναι ότι στο στούντιο βγαίνουν οι γκόμενες μόνο με τα απαραίτητα και ξέρεις τι σώμα έχουν.
Στη Λαγουμιτζή σκάνε με ρόμπα και είναι Kinder εκπληξη τι κρύβουν από κάτω. ?
Να μην τα έχουμε και όλα στο πιάτο :cheesy:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Και το άλλο καλό είναι ότι στο στούντιο βγαίνουν οι γκόμενες μόνο με τα απαραίτητα και ξέρεις τι σώμα έχουν.
Στη Λαγουμιτζή σκάνε με ρόμπα και είναι Kinder εκπληξη τι κρύβουν από κάτω. ?
Αυτές οι κοντές ρόμπες, που φαίνονται τα κωλομέρια στο όρθιο και τις χαζεύεις αν τύχει και σκύψουν, είναι τρέλα. Χαχα.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Εμένα γιατί μου κάνει εντύπωση που ξαφνικά άρχισαν πολλές κακές κριτικές μαζί; Δεν είναι φυσιολογικό και όσες φορές έχω παει πραγματικά δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα ..
Γιατί απλά φίλε μου ανοίγει ξανά η όλη φάση γενικα, στη καραντίνα δούλεψαν πολύ και καποιεσ Την είδαν απότομα, πήραν νέα πραγματια ντουγρού κ ότι βγει και αρκετοί πέφτουμε σε αυτές που δε θα βγει όπως η Ελένη Έλενα που έπεσα εγώ, έχω γράψει και κριτική
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
ρε φιλε οκ εγω πηγα αυτες τις μερες και ειμαι κομπλε οπως λες. δεν εχω τιποτα.
κι αλλοι πηγαν και ειναι κομπλε οπως λες.
αν αυριο ή μετα απο 5-10 μερες νοσησουμε-ουν,τοτε αυτοματα συμφωνα με τη λογικη σου θα ειναι επειδη πηγαμε-νε στο μαγαζι?
αν δεν θες να παρεις τα ρισκα σου καθεσαι σπιτι σου οπως σου ειπε ο συναγωνιστης και οχι μονο καθεσαι εσυ μεσα,αλλα δεν αφηνεις κι αλλους να μπουν μεσα στο σπιτι σου. ετσι εισαι ασφαλης.

με δυο λογια αυτο που θελω να πω ειναι οτι εισαι κομματακι υπερβολικος.
πως τα αντεχεις τα ελαιοτριβια ρε μπρο;;;;
αυτο το να περιμενω στην ουρα για να γαμησω παντα με χαλαγε
και ειδικα τωρα με κοβιντ
οχι με τις εσκορτς εισαι πολυ πιο ασφαλης αλλα δεν εχει και 10-15 ατομα ο χωρος;;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Γιατί απλά φίλε μου ανοίγει ξανά η όλη φάση γενικα, στη καραντίνα δούλεψαν πολύ και καποιεσ Την είδαν απότομα, πήραν νέα πραγματια ντουγρού κ ότι βγει και αρκετοί πέφτουμε σε αυτές που δε θα βγει όπως η Ελένη Έλενα που έπεσα εγώ, έχω γράψει και κριτική
Απλά να σχολιάσω σχετικά: διάβασα την κρτική σου για την Έλενα και όταν την δοκίμασα πριν λίεγες ημέρες(πέρασα καλά και πολύ καλό μασάζ εκεί που ήθελα) ήμουν περίεργος, αν θα θελήσει/προσπαθήσει να μου φάει και εμένα χρόνο. Μου έκανε μασάζ κανένα 25λεπτο που της ζήτησα και ήταν από πάνω μέχρι και το τελευταίο λεπτό, αν και της είπα μερικές φορές αν θέλει να ξεκουραστεί κανα λεπτάκι, να κάνει ένα διάλειμμα, αλλά μου απάντησε κάθε φορά το ίδιο, ότι θα χάσουμε χρόνο άσκοπα και την ευχαριστεί η δουλειά της. Ίσως το γεγονός ότι έγινε θέμα με εσένα, να της τράβηξαν λίγο το αυτάκι αν θέλει να συνεχίσει εκεί ή να είναι προσεκτικότερη με τις υπηρεσίες του οίκου(π.χ. 2 φορές στο μισάωρο) .
Τέλος πάντων, καλά να είμαστε και υγεία.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Απλά να σχολιάσω σχετικά: διάβασα την κρτική σου για την Έλενα και όταν την δοκίμασα πριν λίεγες ημέρες(πέρασα καλά και πολύ καλό μασάζ εκεί που ήθελα) ήμουν περίεργος, αν θα θελήσει/προσπαθήσει να μου φάει και εμένα χρόνο. Μου έκανε μασάζ κανένα 25λεπτο που της ζήτησα και ήταν από πάνω μέχρι και το τελευταίο λεπτό, αν και της είπα μερικές φορές αν θέλει να ξεκουραστεί κανα λεπτάκι, να κάνει ένα διάλειμμα, αλλά μου απάντησε κάθε φορά το ίδιο, ότι θα χάσουμε χρόνο άσκοπα και την ευχαριστεί η δουλειά της. Ίσως το γεγονός ότι έγινε θέμα με εσένα, να της τράβηξαν λίγο το αυτάκι αν θέλει να συνεχίσει εκεί ή να είναι προσεκτικότερη με τις υπηρεσίες του οίκου(π.χ. 2 φορές στο μισάωρο) .
Τέλος πάντων, καλά να είμαστε και
Απλά να σχολιάσω σχετικά: διάβασα την κρτική σου για την Έλενα και όταν την δοκίμασα πριν λίεγες ημέρες(πέρασα καλά και πολύ καλό μασάζ εκεί που ήθελα) ήμουν περίεργος, αν θα θελήσει/προσπαθήσει να μου φάει και εμένα χρόνο. Μου έκανε μασάζ κανένα 25λεπτο που της ζήτησα και ήταν από πάνω μέχρι και το τελευταίο λεπτό, αν και της είπα μερικές φορές αν θέλει να ξεκουραστεί κανα λεπτάκι, να κάνει ένα διάλειμμα, αλλά μου απάντησε κάθε φορά το ίδιο, ότι θα χάσουμε χρόνο άσκοπα και την ευχαριστεί η δουλειά της. Ίσως το γεγονός ότι έγινε θέμα με εσένα, να της τράβηξαν λίγο το αυτάκι αν θέλει να συνεχίσει εκεί ή να είναι προσεκτικότερη με τις υπηρεσίες του οίκου(π.χ. 2 φορές στο μισάωρο) .
Τέλος πάντων, καλά να είμαστε και υγεία.
Πήρες μισάωρο η ώρα ;;
δευτερον σου έκανε πίπα ακα ;; Τελοσ όχι για αυτό που προσφέρει το κατάστημα αλλά σε κάθε επιχείρηση όταν υπάρχουν βάσιμα παράπονα όπως ότι με μέτρηση της Σοφίας και με αποδοχή της οτι έγινε σφάλμα τότε ο υπάλληλος η συμμορφώνεται η φεύγει στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον συμμορφώθηκε .
τεσπα για μένα σημασια έχει ότι έγραψα κακή κριτική παραπόνων κ έκανα και παράπονα στη Σοφία και εσυ αναφέρεις ότι δεν υπήρξε πρόβλημα άρα ο σκοπός επιτευχθεί συναγωνιστή
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Πήρες μισάωρο η ώρα ;;
δευτερον σου έκανε πίπα ακα ;; Τελοσ όχι για αυτό που προσφέρει το κατάστημα αλλά σε κάθε επιχείρηση όταν υπάρχουν βάσιμα παράπονα όπως ότι με μέτρηση της Σοφίας και με αποδοχή της οτι έγινε σφάλμα τότε ο υπάλληλος η συμμορφώνεται η φεύγει στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον συμμορφώθηκε .
τεσπα για μένα σημασια έχει ότι έγραψα κακή κριτική παραπόνων κ έκανα και παράπονα στη Σοφία και εσυ αναφέρεις ότι δεν υπήρξε πρόβλημα άρα ο σκοπός επιτευχθεί συναγωνιστή
Πήρα ώρα. Πίπα ακάπωτη όχι, ούτε φιλιά, μου το είπε η Σοφία από την αρχή(δεν το προτιμώ γενικώς το αποστειρωμένο, αλλά ήθελα να την δοκιμάσω).
Ναι, μάλλον εισακούστηκαν τα παράπονά σου, ας ελπίσουμε, και να ήταν μεμονωμένο συμβάν.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Γιατί απλά φίλε μου ανοίγει ξανά η όλη φάση γενικα, στη καραντίνα δούλεψαν πολύ και καποιεσ Την είδαν απότομα, πήραν νέα πραγματια ντουγρού κ ότι βγει και αρκετοί πέφτουμε σε αυτές που δε θα βγει όπως η Ελένη Έλενα που έπεσα εγώ, έχω γράψει και κριτική
Όχι δεν μου ακούγεται λογικό. Η καθεμία προσφέρει διαφορετικες υπηρεσιες. Ρωτάς μαθαίνεις. Ποτέ δεν μ είπε κάτι εμένα η κα Σοφία που δεν ισχύει (εις βάρος μου). Όταν την ρώταγα για αυτά που ήθελα μ έλεγε τις επιλογές μου. Δεν διάβασα την κριτική σου εμένα πάντως η Έλενα με σήκωσε από το κρεβάτι του μασάζ που έκανε απίστευτο για να πάμε για δεύτερο γύρο, όταν τελειώσαμε και πλύθηκα ξαναπήγα στο κρεβάτι άραξα γιατί είχαμε ένα 20λεπτο ακόμα και ήρθε με 3-4 προφυλακτικά στο χέρι χωρίς να της πω πάμε ξανά 3η φορά.. Μόνη της έδωσε το παρασύνθημα.. Παρόλο π η κα Σοφία λέει δυο την ώρα αποτι θυμάμαι. Οπωσ Επίσης μου είχε πει για άλλη ότι δεν κάνει πρωκτικο και όταν της τον έβαλα δεν είπε κουβέντα… Και μάλιστα και στους δυο γύρους
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Επίσης μου είχε πει για άλλη ότι δεν κάνει πρωκτικο και όταν της τον έβαλα δεν είπε κουβέντα… Και μάλιστα και στους δυο γύρους
Αν δεν σε πειράζει που ρωτάω, είπες να δοκιμάσεις και ότι γίνει, ίσως επειδή την ήξερες και από άλλες φορές στον παρελθόν που την συνάντησες;
Το τόλμησες μόνο με την συγκεκριμένη ή θα το τόλμαγες και με άλλες που δεν κάνουν γενικώς;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Πήρα ώρα. Πίπα ακάπωτη όχι, ούτε φιλιά, μου το είπε η Σοφία από την αρχή(δεν το προτιμώ γενικώς το αποστειρωμένο, αλλά ήθελα να την δοκιμάσω).
Ναι, μάλλον εισακούστηκαν τα παράπονά σου, ας ελπίσουμε, και να ήταν μεμονωμένο συμβάν.
Ναι αυτό το κακό το χω παρατηρήσει ότι η Σοφία δε δίνει σαφέστατες πληροφορίες κι πολλές φορές λέει πράγματα γρήγορα ώστε να σε τσιμπήσει
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Όχι δεν μου ακούγεται λογικό. Η καθεμία προσφέρει διαφορετικες υπηρεσιες. Ρωτάς μαθαίνεις. Ποτέ δεν μ είπε κάτι εμένα η κα Σοφία που δεν ισχύει (εις βάρος μου). Όταν την ρώταγα για αυτά που ήθελα μ έλεγε τις επιλογές μου. Δεν διάβασα την κριτική σου εμένα πάντως η Έλενα με σήκωσε από το κρεβάτι του μασάζ που έκανε απίστευτο για να πάμε για δεύτερο γύρο, όταν τελειώσαμε και πλύθηκα ξαναπήγα στο κρεβάτι άραξα γιατί είχαμε ένα 20λεπτο ακόμα και ήρθε με 3-4 προφυλακτικά στο χέρι χωρίς να της πω πάμε ξανά 3η φορά.. Μόνη της έδωσε το παρασύνθημα.. Παρόλο π η κα Σοφία λέει δυο την ώρα αποτι θυμάμαι. Οπωσ Επίσης μου είχε πει για άλλη ότι δεν κάνει πρωκτικο και όταν της τον έβαλα δεν είπε κουβέντα… Και μάλιστα και στους δυο γύρους
Είδες τα είπες όλα με μια φράση μ ήρθε με τρία τέσσερα προφυλακτικά στο χέρι εμένα μου ήρθε με ένα άρα της έβαλαν χέρι
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Ναι αυτό το κακό το χω παρατηρήσει ότι η Σοφία δε δίνει σαφέστατες πληροφορίες κι πολλές φορές λέει πράγματα γρήγορα ώστε να σε τσιμπήσει
Εγώ περνάω καλά τις περισσότερες φορές με τις κοπέλες(είτε μασάζ είτε call girls), δεν ρωτάω συνήθως ούτε για το πρόγραμμα πριν διαλέξω, φουλ ή όχι.
Πρέπει πάντως να παραδεχθώ ότι η κα Σοφία με προειδοποίησε εντόνως όταν πήρα την Λίζα για πρώτη φορά, δεν ήθελε με τίποτα να δυσαρεστηθώ, είχαν γίνει παράπονα από άλλους πελάτες. Με ξέρει, με προειδοποιεί για αποστειρωμένο πρόγραμμα, και λέει και στις κοπέλες που δεν με ξέρουν να με προσέξουν, τακτκός γαρ...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Εγώ περνάω καλά τις περισσότερες φορές με τις κοπέλες(είτε μασάζ είτε call girls), δεν ρωτάω συνήθως ούτε για το πρόγραμμα πριν διαλέξω, φουλ ή όχι.
Πρέπει πάντως να παραδεχθώ ότι η κα Σοφία με προειδοποίησε εντόνως όταν πήρα την Λίζα για πρώτη φορά, δεν ήθελε με τίποτα να δυσαρεστηθώ, είχαν γίνει παράπονα από άλλους πελάτες. Με ξέρει, με προειδοποιεί για αποστειρωμένο πρόγραμμα, και λέει και στις κοπέλες που δεν με ξέρουν να με προσέξουν, τακτκός γαρ...
Ναι μαζί σου δε λέω όχι έχω πάει παρά πολλές φορές και δεν είχα παράπονο ποτε . Εκείνη τη μέρα το ξαναλέω πήγαινα γι Αγάπη είχε δωμάτιο περίμενα κανένα 15λεπτο κ βγαίνει η Έλενα μ λέει καλή κοπέλα κάνει φουλ ήθελε ρε φίλε ξεκάθαρα να πουλήσει ίσως ερχόταν κανέναν άλλος τακτικός γι Αγάπη και φοβόταν μη συμπέσουμε ίσως ήθελε να δώσει στην Έλενα δε ξέρεις ποτε αλλά ξαναλέω αυτό που με χάλασε ήταν ότι με κορόιδεψε φίλε μου μπήκε μ αυτό στο μυαλό της εάν δεν ήταν καλή στο πρόγραμμα της λόγο δυνατοτήτων δε θα με πείραζε καθόλου
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Ναι μαζί σου δε λέω όχι έχω πάει παρά πολλές φορές και δεν είχα παράπονο ποτε . Εκείνη τη μέρα το ξαναλέω πήγαινα γι Αγάπη είχε δωμάτιο περίμενα κανένα 15λεπτο κ βγαίνει η Έλενα μ λέει καλή κοπέλα κάνει φουλ ήθελε ρε φίλε ξεκάθαρα να πουλήσει ίσως ερχόταν κανέναν άλλος τακτικός γι Αγάπη και φοβόταν μη συμπέσουμε ίσως ήθελε να δώσει στην Έλενα δε ξέρεις ποτε αλλά ξαναλέω αυτό που με χάλασε ήταν ότι με κορόιδεψε φίλε μου μπήκε μ αυτό στο μυαλό της εάν δεν ήταν καλή στο πρόγραμμα της λόγο δυνατοτήτων δε θα με πείραζε καθόλου
Δεν μπορώ μπω στο μυαλό του καθενός, τι και πώς, πάντως από ότι ανέφερες, σου πρόσφερε μια μειωμένη τιμή για επόμενη φορά;

Μιας και το αναφέρεις, εμένα η κοπέλα στο δωμάτιο μου είπε ότι δεν κάνει φουλ, εσύ λες ότι η Σοφία σου είπε για φουλ;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Δεν μπορώ μπω στο μυαλό του καθενός, τι και πώς, πάντως από ότι ανέφερες, σου πρόσφερε μια μειωμένη τιμή για επόμενη φορά;

Μιας και το αναφέρεις, εμένα η κοπέλα στο δωμάτιο μου είπε ότι δεν κάνει φουλ, εσύ λες ότι η Σοφία σου είπε για φουλ;
Ναι μου είπε η Σοφία ότι την επόμενη φορά θα πάω γι μισή και να κάτσω μια , επίσης είμαι 100% σίγουρος ότι μου είπε αυτό λέξη καλή κοπέλα κάνει φουλ βέβαια μετά το αρνήθηκε και φίλε να σου πω την αλήθεια δεν είμαι μεγάλος λάτρης του αναλ ομωσ πίπα θα ήθελα να κάνει χωρίς δηλαδή δε θα με πείραζε να μην έκανε κωλο δε μπήκα επειδή νόμιζα ότι κάνει αναλ δε με τράβηξε αυτό
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
2
Like
3.578
Πόντοι
456
οταν λεμε ζωη εννουμε την tantrazoe ?
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
H μαρίνα δουλεύει κανονικά ή μια στο τόσο??
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Είδες τα είπες όλα με μια φράση μ ήρθε με τρία τέσσερα προφυλακτικά στο χέρι εμένα μου ήρθε με ένα άρα της έβαλαν χέρι
Όχι δεν είναι αυτό.. Στον πρώτο γύρο με 2 ήρθε και στον δεύτερο. Απλά στον δεύτερο άρχισα διαφορά (χωρίς να δώσω κάτι έξτρα) που δεν κάνει κανονικά και αλλαζε προφυλακτικό κάθε φορά και καλά έκανε. Και επειδή όταν ξαναπήγε να αλλάξει δεν είχε και μ λέει κάτσε φέρνω κιαλλα (ενώ κανονικά πολλές θα ξινίζανε) της λέω δεν πειράζει και τελείωσα έτσι. Ε στον 3ο γύρο έφερε μπόλικα να υπάρχουν .. Μην βγάζεις άκυρα συμπεράσματα ..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αν δεν σε πειράζει που ρωτάω, είπες να δοκιμάσεις και ότι γίνει, ίσως επειδή την ήξερες και από άλλες φορές στον παρελθόν που την συνάντησες;
Το τόλμησες μόνο με την συγκεκριμένη ή θα το τόλμαγες και με άλλες που δεν κάνουν γενικώς;
Δεν μιλάω για Έλενα. Όχι απλά μου άρεσε και σώμα και πρόσωπο δεν την είχα ξαναπάρει αυτή που λέω εδώ. Όλες από 1 φορά τις έχω πάρει. Η ομορφιά είναι το κριτήριο μου το άλλο έρχεται τελευταίο αλλά αν έρθει ευπρόσδεκτο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom