Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ναι αυτό το κακό το χω παρατηρήσει ότι η Σοφία δε δίνει σαφέστατες πληροφορίες κι πολλές φορές λέει πράγματα γρήγορα ώστε να σε τσιμπήσει
Μου το είπε η Σοφία από την αρχή έγραψε ο ανθρωπος…
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
παιδιά μπορείτε να μου πείτε λίγο εθνικότητες και κοπέλες και ηλικίες?
Ρε φίλε όταν πας να γαμήσεις, η εθνικότητα τι σε νοιάζει ??????
Εμφάνιση, ηλικία απόδοση ναι, αλλά η εθνικότητα που κολλάει ??????
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
οχι με τις εσκορτς εισαι πολυ πιο ασφαλης αλλα δεν εχει και 10-15 ατομα ο χωρος;;;
Θα πας με κάποια (που θα έχεις επαφές στενού τύπου) που την έχει περάσει ένα σωρό ψωλαράδες που δεν ξέρεις αν έχουν ή δεν έχουν covid και σε πειράζει ο κόσμος στην αναμονή !!!!!
Δεν σχολιάζω άλλο.
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Ρε φίλε όταν πας να γαμήσεις, η εθνικότητα τι σε νοιάζει ??????
Εμφάνιση, ηλικία απόδοση ναι, αλλά η εθνικότητα που κολλάει ??????
typikα το λέω ρε φίλε γιατί είπες μαρίνα και νόμιζα είναι αυτή από λευκορωσία
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
Θα πας με κάποια (που θα έχεις επαφές στενού τύπου) που την έχει περάσει ένα σωρό ψωλαράδες που δεν ξέρεις αν έχουν ή δεν έχουν covid και σε πειράζει ο κόσμος στην αναμονή !!!!!
Δεν σχολιάζω άλλο.
παμε μια ακομα
1)ΟΧΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΣΚΟΡΤΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗ
2)είναι θεμα απλης αριθμητικης 7-8 κοπελες + σεριφης+ πελατες σε αναμονη+ πελατες στη διαρκεια της μερας+το ιδιο δωματιο και το ιδιο κρεβατι, ανεβαινει το ρισκο εκθετικα
καλυτερα ΜΗΝ σχολιαζεις αλλο
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
παμε μια ακομα
1)ΟΧΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΣΚΟΡΤΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗ
2)είναι θεμα απλης αριθμητικης 7-8 κοπελες + σεριφης+ πελατες σε αναμονη+ πελατες στη διαρκεια της μερας+το ιδιο δωματιο και το ιδιο κρεβατι, ανεβαινει το ρισκο εκθετικα
καλυτερα ΜΗΝ σχολιαζεις αλλο
1ον Το αν σχολιάζω ή όχι σε δημόσιο site, είναι δικό μου θέμα και δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω
2ον Το ΜΗ(Ν) πρώτα να μάθεις πότε παίρνει (Ν) και μετά να το χρησιμοποιείς εκεί που ξέρεις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
πως τα αντεχεις τα ελαιοτριβια ρε μπρο;;;;
αυτο το να περιμενω στην ουρα για να γαμησω παντα με χαλαγε
και ειδικα τωρα με κοβιντ
οχι με τις εσκορτς εισαι πολυ πιο ασφαλης αλλα δεν εχει και 10-15 ατομα ο χωρος;;;
οι επισκεψεις μου ειναι επισκεψεις της τελευταιας στιγμης,δεν ειναι προγραμματισμενες και συνηθως μονο Σαββατοκυριακα.
πηγαινω,αν βρω αυτην ή μια απο αυτες που θελω διαθεσιμες εχει καλως,αν δεν ειναι διαθεσιμες ή εχει πολυ κοσμο φευγω.
παλια περιμενα για να δω καποιες συγκεκριμενες κοπελλες,που ηταν δυσκολο να τις βρεις διαθεσιμες
(Τζεσικα,Μαρινα κλπ)
αλλα τωρα πλεον οχι.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
1ον Το αν σχολιάζω ή όχι σε δημόσιο site, είναι δικό μου θέμα και δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω
2ον Το ΜΗ(Ν) πρώτα να μάθεις πότε παίρνει (Ν) και μετά να το χρησιμοποιείς εκεί που ξέρεις
οκ διδακτωρ ο,τι πεις μιας που για οτι εγραψα εσυ βρηκες λαθος το ενα μου Νι
αλλα ετσι για την αλητεια ειναι forum και οχι site
την καλησπερα μου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
οκ διδακτωρ ο,τι πεις μιας που για οτι εγραψα εσυ βρηκες λαθος το ενα μου Νι
αλλα ετσι για την αλητεια ειναι forum και οχι site
την καλησπερα μου
1ον Το αν σχολιάζω ή όχι σε δημόσιο site, είναι δικό μου θέμα και δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω
2ον Το ΜΗ(Ν) πρώτα να μάθεις πότε παίρνει (Ν) και μετά να το χρησιμοποιείς εκεί που ξέρεις





ειρηνη συναδελφοι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ρε φίλε όταν πας να γαμήσεις, η εθνικότητα τι σε νοιάζει ??????
Εμφάνιση, ηλικία απόδοση ναι, αλλά η εθνικότητα που κολλάει ??????
Κοίτα γενικά και εγώ προτιμώ πχ Ρωσίδες/Ουκρανεζες έναντι Ρουμάνων/Αλβανιδων.

Για κάποιους ανθρώπους έχει σημασία. ?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Επίσης για τα σχόλια της Σοφίας για τις κοπέλες, να καταλάβουμε όλοι πως λόγω της θέσης της να μην περιμένουμε να πει κάτι αρνητικό για κάποια εργαζόμενη στο μαγαζί της. Γενικά η Σοφία μόνο καλά λόγια έχει να πει για τις κοπέλες, απλά για κάποιες λέει καλύτερα λόγια, και για κάποιες άλλες λέει απλά τα τυπικά.

Επίσης μπορεί σε όσους είναι γνωστοί/τακτικοί πελάτες να πει κάτι λίγο περισσότερο, αλλά μέχρις εκεί. Το σημαντικό είναι αν κάποιος αναζητά συγκεκριμένες υπηρεσίες από κάποια κοπέλα, και ρωτάει ευθέως από πριν την Σοφία, να παίρνει αληθινή απάντηση. Σε αυτό η Σοφία είναι πάντα ειλικρινής, εκτιμώ. Με τον διακριτικό τρόπο της πάντα με καθοδηγεί αν επιλέγω κάτι καινούργιο, ώστε να μην πέσω και από τα σύννεφα.

Από την άλλη αυτή η γοητεία του άγνωστου εκτιμώ ότι όλους μας ιντριγκάρει. Το ρίσκο είναι μέρος του παιχνιδιού. Και η φόλα είναι μέσα στο παιχνίδι, αρκεί φυσικά να είναι περισσότερο η εξαίρεση στον κανόνα. Εδώ παίζει ρόλο και η εμπειρία και το ένστικτο του καθενός μας. Και από φόλες έχω φάει ουκ ολίγες, γιατί εσκεμμένα τράβηξα στο άγνωστο, ή και στο γνωστό για φόλα, που όμως κάτι με τράβαγε, αλλά με την ελπίδα να έχω καλύτερη τύχη, τρομάρα μου!

Προσωπικά προτιμώ να αναφέρομαι εδώ στις καραμπινάτες περιπτώσεις φόλας και μόνον, γιατί το να αναφερόμαστε αρνητικά στην κάθε μέτρια κατάσταση περισσότερο σε γκρίνια μου φέρνει, και δεν αξίζει να χαλάμε και τις καρδιές μας... Ένα παιχνίδι διασκέδασης είναι, και προχωράμε παρακάτω...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Όχι δεν είναι αυτό.. Στον πρώτο γύρο με 2 ήρθε και στον δεύτερο. Απλά στον δεύτερο άρχισα διαφορά (χωρίς να δώσω κάτι έξτρα) που δεν κάνει κανονικά και αλλαζε προφυλακτικό κάθε φορά και καλά έκανε. Και επειδή όταν ξαναπήγε να αλλάξει δεν είχε και μ λέει κάτσε φέρνω κιαλλα (ενώ κανονικά πολλές θα ξινίζανε) της λέω δεν πειράζει και τελείωσα έτσι. Ε στον 3ο γύρο έφερε μπόλικα να υπάρχουν .. Μην βγάζεις άκυρα συμπεράσματα ..
Δε βγάζω άκυρα συμπεράσματα απλά λες ήρθε με 3-4 προφυλακτικά σου λέω εμένα μ ήρθε με ένα επίσης από αυτά π έγραψες έβγαλα τα συμπεράσματα δε μου έκανες αυτή τη περιγραφή που έκανε σ τώρα. Τεσπα η ουσία είναι ότι εγώ έγραψα κακή κριτική έκανα και παράπονα στη Σοφία και εσυ έγραψες καλή κριτική άρα η συμμορφώθηκε η απλά έπεσα εγώ στη λάθος στιγμή, τέλος το ξαναλέω το πρόβλημα ήταν ότι μ έφαγε ώρα αποδεδειγμένα αλλά αφού δεν έχει αναφερθεί κάτι άλλο ακόμη όλα πάνε προς το καλύτερο αυτός είναι ο στόχος
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Μαρίνα

Η Μαρίνα είναι πασίγνωστη στο χώρο του μασάζ. Και όσοι δεν την ξέρουν έχουν χάσει από χέρι.

Είναι μελαχρινή, με ωραία δόντια, με όμορφο και ζεστό χαμόγελο, μια ελκυστική γυναίκα. Μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, ωραίο σωματάκι, μαυρισμένη, περιποιημένη στο πρόσωπο, μακιγιαριασμένη πάντα, και καθαρή. Ακόμη αναλυτικότερα έχω γράψει στο θρεντ.

Πήγα περίπου πριν 15 μέρες, και όπως πάντα πέρασα τέλεια. Ο χώρος πολύ καλός και έχει όλα τα κομφόρ για περάσεις σούπερ. Από την ώρα που μπήκε μέχρι που έφυγε ασχολήθηκε 100% με μένα και το πώς θα περάσω όσο καλύτερα γίνεται. Ό,τι και να πω είναι λιγο σε σχέση με αυτό που έχει γράψει κάποιος έμπειρος του σάιτ εάν καταλαβαίνω καλά: «έχει το καλύτερο σέρβις στην πόλη»

Ειδικότερα, με το που ήλθε μου ξεκίνησε ένα απίστευτο καλαμάκι, με περιποίηση όλης της γύρω περιοχής (ήμουν και εγώ άψογα καθαρός) που με έστειλε στον 7ο ουρανό. Ε πόσο να αντέξω ο καϋμένος? Ήμουν τούρμπο! Τέλειωσα σε χρόνο dt. Μετά με παρέλαβε για να μού κάνει ένα χαλαρωτικό και αισθησιακό μασάζ. Η Μαρίνα πάντα κάνει μασάζ στη συνεδρία της. Με το μασάζ με έφτιαξε πάρα πολύ, καθώς στο τέλος περνούσε από τα επίμαχα σημεία και είχα ξαναγίνει τούρμπο! Ήταν ώρα να ξεκινήσω τη μπριζόλα. Δεν αφήνεις τέτοια ευκαιρία με τέτοια γυναίκα. Δοκιμάσαμε 3-4 στάσεις και μετά το τέλος ήλθε σε απόλυτη ευτυχία. Έφυγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά μου. Και θα το επαναλάβω στην πρώτη ευκαιρία.

Ημερομηνία 15/5/2021 ενδεικτική
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Όταν πας με πολλές Ρουμάνες και μετά πας και με πολλές Ρωσίδες, θα καταλάβεις τις διαφορές. ??
Για πες τις διαφορες αν θες γιατι το βλεπω δυσκολο να πεφτω σε τετοια πληθωρα επιλογων με γυναικες απο αυτες τις χωρες...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πέρασμα χθες απο το μαγαζί.
Παρήλασαν οι standard δηλαδή Μάρθα, Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Αγάπη, Βαλέρια
ΚΑΙ
δυο νέες κοπέλες η Αννα και η Αναστασία

Η Αννα. Αλβανίδα με κόκκινα μαλλιά γύρω στο 160 με νορμάλ σώμα και φάτσα. Η κυρία Σοφία νανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα δηλαδή και πρωκτικό στο menu.

H Αναστασία. Πολύ λεπτή μοντελοειδής Ρωσσίδα με μαύρα μαλλιά και μπλέ μάτια. Με νορμάλ πρόγραμμα ( όχι πρωκτικό ).

Για μια επανάληψη με την Μάρθα είχα πάει αλλά ξύπνησε ο μικρός εξερευνητής μέσα μου και ήθελα νέα πράγματα.

Ετιμήθη η Αναστασία με αρκετά θετικές εντυπώσεις.

Η συνέχεια στην κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom