Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
κι εγώ το πήρα το κωλί της Άσιας... αλλά το βυζί με ξενέρωνε...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
κι εγώ το πήρα το κωλί της Άσιας... αλλά το βυζί με ξενέρωνε...
δεν πειράζει.....τέτοιες υπηρεσίες σε αυτή την πολύ δυνατή και τσοντοεμφάνιση δεν τις έχω βρεί πουθενά....ούτε από άννα ούτε από κίττυ ούτε καν από μαρίναι και μαίρη.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
ας τις βάλουμε λοιπόν στην σειρά...
1. Μαρίνα (Πρώτη επειδή έχει φούλ και δεν δυσανασχετεί ποτέ ότι και να ζητήσεις)
2. Άννα από Φ2 και Στ12 (Δεύτερη επειδή δεν δίνει κώλο, και καμιά φορά κουράζεται)
3. Μαίρη (Ανάμεσα στην Άννα και την Μαίρη μπορούν να μπουν ενβόλιμες πάρα πολλές κορασίδες...
4. Άσια
Κίττυ δεν έχω πάρει... άν την πετύχω ποτέ θα σας πώ...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
ας τις βάλουμε λοιπόν στην σειρά...
1. Μαρίνα (Πρώτη επειδή έχει φούλ και δεν δυσανασχετεί ποτέ ότι και να ζητήσεις)
2. Άννα από Φ2 και Στ12 (Δεύτερη επειδή δεν δίνει κώλο, και καμιά φορά κουράζεται)
3. Μαίρη (Ανάμεσα στην Άννα και την Μαίρη μπορούν να μπουν ενβόλιμες πάρα πολλές κορασίδες...
4. Άσια
Κίττυ δεν έχω πάρει... άν την πετύχω ποτέ θα σας πώ...
Μύστη, η Μαίρη δεν σταμάτησε τελικά? Το ίδιο και η Λειλα?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Παίκτες, είμαι ο μόνος που έχω δει κι έχω πάει με μια Χριστίνα;
Δεν έχω δει να αναφέρεται και μου κάνει εντύπωση.
Αν αναρωτιέστε, μια χαρά πέρασα. Δεν είμαι του μασατζίδικου, οπότε δεν είμαι γνώστης γενικά.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Παίκτες, είμαι ο μόνος που έχω δει κι έχω πάει με μια Χριστίνα;
Δεν έχω δει να αναφέρεται και μου κάνει εντύπωση.
Αν αναρωτιέστε, μια χαρά πέρασα. Δεν είμαι του μασατζίδικου, οπότε δεν είμαι γνώστης γενικά.
Υπάρχουν κριτικές στο όνομα Κριστίνα.Δεν είσαι ο μόνος.:grin::grin:
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα νεοσ στο σαιτ ποια μου προειτενετε να παω για να περασω καλα? θελω ελεθιερο σοτμαιτκο και ννα τελειωσω καπου πανω στο σωμα τησ καιγενικα να ειναι καλη στο σεξ και γενικα
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Πέρασμα πριν λίγο από Λαγουμιτζή.
Παρούσες Κάτια Ρίτα, Εύα, Μαρία, Ντάρια, Νάταλι και Κορίνα !
Οι περισσότερες γνωστές. Η Κορίνα είναι από Αλβανία και λίγο παχουλή. Κάτι με καύλωσε μαζί της !

Μετά τις 14:00 θα είναι Ειρήνη και Βικτώρια μου είπε η κυρία Σοφία !
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
παιδια καλησπερα νεοσ στο σαιτ ποια μου προειτενετε να παω για να περασω καλα? θελω ελεθιερο σοτμαιτκο και ννα τελειωσω καπου πανω στο σωμα τησ καιγενικα να ειναι καλη στο σεξ και γενικα
Μπες στις κριτικές και διάβασε από τις τελευταίες προς τα πίσω.
Δεν έγραψες και τίποτα ιδιαίτερο, όλες κάνουν αυτό που ζητάς.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
δεν πειράζει.....τέτοιες υπηρεσίες σε αυτή την πολύ δυνατή και τσοντοεμφάνιση δεν τις έχω βρεί πουθενά....ούτε από άννα ούτε από κίττυ ούτε καν από μαρίναι και μαίρη.
αφου ξεκαθαρισαμε για ποια προκειται λοιπον,θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.


σε καμμια περιπτωση δεν ηταν η superwow γκομενα για μενα.
ουτε το σερβις της ηταν τοσο τρομερο οσο το περιγραφεις.
μπορει με σενα ναι να εκανε παπαδες,αλλα μαλλον δεν ηταν παντα ετσι στην αποδοση της και σιγουρα οχι με ολους. αυτες που ειναι πυραυλοι ακουγονται περισσοτερο και ακουγονται για πολυ καιρο κι αφου φυγουν.
παραδειγματα πολλα και τα ξερεις. αρα μαλλον ηταν με τα φεγγαρια της κι εσυ επεσες σε πανσεληνο.

την ειχα παρει το Φλεβαρη του ετους που αναφερεις.
σε μενα κωλο δεν ειχε δωσει παρολο που ανακοινωθηκε απο την Σοφια,ουτε cim εκανε και γενικα ηταν κρατημενη στη συμπεριφορα της.
η δε εμφανιση της στο στηθος ηταν απαισια. πολυ κακη δουλεια,σαν να ειναι καμμενη φαινοταν,σαν να ειχε εγκαυματα.
ειχε ωραιο σωμα,εκανε πολυ ωραιο σαλοναρισμα ετσι οπως παρουσιαζοταν με το μισο βυζι εξω απο τη ρομπα,αλλα μεχρι εκει.
συμφωνω με τον @clonarius στη σειρα που την κατεταξε.
και σε καμμια περιπτωση για μενα δεν πρεπει να αναφερεται το ονομα της,στην ιδια προταση με της Μαρινας.
η Μαρινα ειναι αλλο level που η Asia δεν την φτανει ουτε στο μικρο της δαχτυλακι.
ακομα και η Μαιρη που ανεφερες,στο σερβις ηταν πολυ ψηλοτερα και μπορει και στην εμφανιση να ηταν,οταν ηταν στα 30 της,γιατι 30αρα ηταν η Αsia τη εποχη που μιλαμε.

για μενα εισαι λιγο υπερβολικος λοιπον οσον αφορα ΚΑΙ αυτην την κοπελλα και δεν ειναι η πρωτη φορα που διαφωνουμε,ουτε η πρωτη κοπελλα.
να εισαι καλα.
σου βαζω την κριτικη μου να δεις τι ειχα γραψει και τοτε.

 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Πολύ καλά τα λέει ο petergsp
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Πέρασμα πριν λίγο από Λαγουμιτζή.
Παρούσες Κάτια Ρίτα, Εύα, Μαρία, Ντάρια, Νάταλι και Κορίνα !
Οι περισσότερες γνωστές. Η Κορίνα είναι από Αλβανία και λίγο παχουλή. Κάτι με καύλωσε μαζί της !

Μετά τις 14:00 θα είναι Ειρήνη και Βικτώρια μου είπε η κυρία Σοφία !

Πέρασμα μάλλον λίγο αργότερα και έφυγα άπραγος για τρίτη φορά σερί το τελευταίο εικοσαήμερο. Παρούσες μόνο Ντάρια που την ήξερα και Κορίνα με πολύ μέτρια εμφάνιση και από αλμπανια..

Δεν έχω δει ούτε σε φωτογραφία τα καλά όπλα του μαγαζιού - Κίρα, Κάτια, Εύα, Ρίτα, Άσια κλπ.. Μου φαίνεται τα ίδια κόλπα έχουμε κι εδώ με Σ42 κυρίως στο θέμα της επιλεκτικής παρέλασης.. και προσωπικά στο πούτσο μου αν χαμογελάει ή όχι η τσατσά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πέρασμα μάλλον λίγο αργότερα και έφυγα άπραγος για τρίτη φορά σερί το τελευταίο εικοσαήμερο. Παρούσες μόνο Ντάρια που την ήξερα και Κορίνα με πολύ μέτρια εμφάνιση και από αλμπανια..

Δεν έχω δει ούτε σε φωτογραφία τα καλά όπλα του μαγαζιού - Κίρα, Κάτια, Εύα, Ρίτα, Άσια κλπ.. Μου φαίνεται τα ίδια κόλπα έχουμε κι εδώ με Σ42 κυρίως στο θέμα της επιλεκτικής παρέλασης.. και προσωπικά στο πούτσο μου αν χαμογελάει ή όχι η τσατσά
Τι ώρες μιλάμε;
Νομίζω καθημερινές μεσημέρι/απογευματάκι καθημερινές είναι ψόφια τα πράγματα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
δεν πειράζει.....τέτοιες υπηρεσίες σε αυτή την πολύ δυνατή και τσοντοεμφάνιση δεν τις έχω βρεί πουθενά....ούτε από άννα ούτε από κίττυ ούτε καν από μαρίναι και μαίρη.
Bixter σόρρυ που στο λέω αλλά εδώ έχεις βγει οφσάιντ φίλε μου , και πολύ σωστά το λέει ο @Peter το γαμησι που κάνει η Μαρίνα και ειδικά το κωλογαμησι δεν παίζεται σε καμοια άλλη , πλέον κρατάει την κορυφή μόνη της , τα ξεκωλιασματα που έχω ρίξει με Μαιρη και Μαρίνα πραγματικά δεν υπάρχουν , ή μόνη που άγγιξε κάπως τα ίδια στάνταρ και αντοχή ήταν η Ζωή η κοκκινομάλλα από Λαγουμτζη που πλέον έχει σταματήσει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom