Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Χθες πρωί που περίμενα να ανέβω στον δεύτερο όροφο με Κάτια, η σεριφισσα ξεπροβόδιζε συναγωνιστή που περίμενε καποια 1 ώρα !!!!!!!!!!!!!!!! και δεν ήρθε ποτέ

Κριμα τον άνθρωπο που ξεροστάλιαζε από τις 11 παρά ……
κριμα τα λουλουδια τυπε ε? :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
θα ηταν επισκεπτης απλος. αν ηταν μελος θα ειχε ενημερωθει καλυτερα. :2funny:
Είτε μας αρέσει όμως, είτε δεν μας αρέσει ( που σίγουρα δεν μας αρέσει ), οι επισκέπτες μια χαρά ενημερώνονται από εδώ και πράττουν αναλόγως!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Χθες πρωί που περίμενα να ανέβω στον δεύτερο όροφο με Κάτια, η σεριφισσα ξεπροβόδιζε συναγωνιστή που περίμενε καποια 1 ώρα !!!!!!!!!!!!!!!! και δεν ήρθε ποτέ

Κριμα τον άνθρωπο που ξεροστάλιαζε από τις 11 παρά ……
Επισκεπτης ηταν! Τα μελη του μπου δεν κανουν τετοια.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Αύριο (σήμερα δλδ) θα ξανακάνω καταδρομική . Εχω φουλάρει , έχω υπολογίσει και διόδια , και μου έμειναν 110 ευρώ από το budget του 3ήμερου…. Εννοείται δε γυρνάω πίσω με λεφτά αξοδευτα, είναι προσβολή .

οπότε πριν ξεκινήσω για πίσω, πιτ στοπ για άδειασμα (αρχιδιων) και ανηφόρα για Σαλονικα με χαλάρωση και μούσι κουλά
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Αύριο (σήμερα δλδ) θα ξανακάνω καταδρομική . Εχω φουλάρει , έχω υπολογίσει και διόδια , και μου έμειναν 110 ευρώ από το budget του 3ήμερου…. Εννοείται δε γυρνάω πίσω με λεφτά αξοδευτα, είναι προσβολή .

οπότε πριν ξεκινήσω για πίσω, πιτ στοπ για άδειασμα (αρχιδιων) και ανηφόρα για Σαλονικα με χαλάρωση και μούσι κουλά
Θά φυσάει Βαρδάρης σήμερα στο ίδρυμα :hi:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Αύριο (σήμερα δλδ) θα ξανακάνω καταδρομική . Εχω φουλάρει , έχω υπολογίσει και διόδια , και μου έμειναν 110 ευρώ από το budget του 3ήμερου…. Εννοείται δε γυρνάω πίσω με λεφτά αξοδευτα, είναι προσβολή .

οπότε πριν ξεκινήσω για πίσω, πιτ στοπ για άδειασμα (αρχιδιων) και ανηφόρα για Σαλονικα με χαλάρωση και μούσι κουλά
Ξεφόρτωσε συνάδελφε και θα σου φανεί η διαδρομή πιο λίγη....
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Ξεφόρτωσε συνάδελφε και θα σου φανεί η διαδρομή πιο λίγη....
Ακριβώς έτσι αγαπητε συναγωνιστή . Έχω ένα πολύ δυνατό πιστεύω στη ζωή . ΟΛΑ φαίνονται πολύ διαφορετικά μετά από ένα καλό γαμησι . Τα προβλήματα λιγότερο σοβαρά , ο θυμός λιγότερο έντονος , ο δρόμος πιο λίγος !!!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
τελικα η πιτσα ειχε μανιταρια συντροφοι?
μαθαμε?
να ξερω γιατι δεν τα τρωω.
αν μου τυχει κανεις να περιμενει στο δωματιακι,να φυγω,μην περιμενω τζαμπα γιατι δεν τα τρωω. :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επισκεπτης ηταν! Τα μελη του μπου δεν κανουν τετοια.
τι κανουν?
χειροτερα????????????????????
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
τελικα η πιτσα ειχε μανιταρια συντροφοι?
μαθαμε?
να ξερω γιατι δεν τα τρωω.
αν μου τυχει κανεις να περιμενει στο δωματιακι,να φυγω,μην περιμενω τζαμπα γιατι δεν τα τρωω. :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ανακοίνωσης .

Παρακαλούνται οι κύριοι που εισέρχονται εντός τού ιδρύματος όπως, απλοί επισκέπτες, αγαπητικοι, παντρεμένοι, καψουριαριδες, μοναχοφαιδες, κλπ..... στήν επόμενη επίσκεψη σάς με παραμονή άνω τής ώρας για κορασίδα νά προέρχεστε με Πίτσα σπέσιαλ άνευ μανιταριών ή κουτί με γλυκά, ώστε ή αναμονή σάς στο ίδρυμα να γίνεται ποίο ευχάριστη.
Σέ περίπτωση που ή αναμονή σας δεν έχει αποτέλεσμα και τσάμπα περιμένατε, τά γλυκά και ή πίτσα θά παραμείνουν στο ίδρυμα αποκλειστικά για τά μέλη τού bou.com ως φόρος για τίς πολύτιμες πληροφορίες που παίρνετε.


@petergsp Στο φτιαξα λίγο :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Ανακοίνωσης .

... τά γλυκά και ή πίτσα θά παραμείνουν στο ίδρυμα αποκλειστικά για τά μέλη τού bou.com ως φόρος για τίς πολύτιμες πληροφορίες που παίρνετε.
Σίγουρα θα παραμείνουν για τα μέλη τού bou.com, γιατί αποκλείεται να κινδυνεύουν από τις κοπέλες π.χ. Κάτια, Κίρα, Βικτώρια κτλ, αν κρίνω από τον σωματότυπό τους!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Σίγουρα θα παραμείνουν για τα μέλη τού bou.com, γιατί αποκλείεται να κινδυνεύουν από τις κοπέλες π.χ. Κάτια, Κίρα, Βικτώρια κτλ, αν κρίνω από τον σωματότυπό τους!
Τρώνε τά κορίτσια,:wink: μήν τίς βλέπεις έτσι.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Ανακοίνωσης .

Παρακαλούνται οι κύριοι που εισέρχονται εντός τού ιδρύματος όπως, απλοί επισκέπτες, αγαπητικοι, παντρεμένοι, καψουριαριδες, μοναχοφαιδες, κλπ..... στήν επόμενη επίσκεψη σάς με παραμονή άνω τής ώρας για κορασίδα νά προέρχεστε με Πίτσα σπέσιαλ άνευ μανιταριών ή κουτί με γλυκά, ώστε ή αναμονή σάς στο ίδρυμα να γίνεται ποίο ευχάριστη.
Σέ περίπτωση που ή αναμονή σας δεν έχει αποτέλεσμα και τσάμπα περιμένατε, τά γλυκά και ή πίτσα θά παραμείνουν στο ίδρυμα αποκλειστικά για τά μέλη τού bou.com ως φόρος για τίς πολύτιμες πληροφορίες που παίρνετε.


@petergsp Στο φτιαξα λίγο :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
ετσι.
τωρα τα λες καλα.
και τα γλυκακια να ειναι μιλφειγ παρακαλω,οχι τιποτα φτηνιαρικα.
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
125
Like
19.971
Πόντοι
25.186
για την Ευα να εισαι ετοιμος και για πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ μπλαμπλα.
ειναι πολυ ενταξει και στο σεξ ομως.

για Ειρηνη δεν ξερω δεν εχω παρει ακομα.

η Κιρα θα σε
Ανακοίνωσης .

Παρακαλούνται οι κύριοι που εισέρχονται εντός τού ιδρύματος όπως, απλοί επισκέπτες, αγαπητικοι, παντρεμένοι, καψουριαριδες, μοναχοφαιδες, κλπ..... στήν επόμενη επίσκεψη σάς με παραμονή άνω τής ώρας για κορασίδα νά προέρχεστε με Πίτσα σπέσιαλ άνευ μανιταριών ή κουτί με γλυκά, ώστε ή αναμονή σάς στο ίδρυμα να γίνεται ποίο ευχάριστη.
Σέ περίπτωση που ή αναμονή σας δεν έχει αποτέλεσμα και τσάμπα περιμένατε, τά γλυκά και ή πίτσα θά παραμείνουν στο ίδρυμα αποκλειστικά για τά μέλη τού bou.com ως φόρος για τίς πολύτιμες πληροφορίες που παίρνετε.


@petergsp Στο φτιαξα λίγο :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
3 ωρες περίμενα την kira σήμερα Σάλταρα και σηκώθηκα και έφυγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom