Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
ε όχι και τόσα δράματα...
απλά πλέον δεν υπάρχει λόγος να την ξαναπάρω!
οι εξτρά υπηρεσίες είναι που έκαναν την διαφορά, αν δεν υπάρχουν πλέον αυτές μπορούμε κάλλιστα να δοκιμάσουμε άλλα κορίτσια! πιθανά να μας καλύψουν... ποιός ξέρει...
προχωρα για Κιρα.
μπορει να μην δινει κωλο αλλα ειναι αστερι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τά έχουμε πεί μία φορά καί εγώ καί ο φίλος @baroc αλλά άντε νά τά πούμε άλλη μία....
Όταν εσύ έπαιρνες κουλουράκι από Κάτια, άλλοι δέν το έβλεπαν ούτε από τήν κλειδαρότρυπα.
Επίσης έχεις δηλώσει δημόσια γλυκοτσουτσουνος τόν βουτάς στο μέλι πριν τήν συνεύρεση... Οπότε ποία θά σού αντισταθεί....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Πέρα από τήν πλάκα αν αποδειχθεί ότι έχει αρχίσει τά έξτρα συμφωνώ είναι μέγα λάθος.
Τι θα πει αν αποδειχτεί τυπε;
Δηλαδή με 10 κριτικές εδώ μέσα έχω δώσει ποτέ αφορμή να λέω μούφες;

Να προσέχεις λίγο τα λόγια σου.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Τά έχουμε πεί μία φορά καί εγώ καί ο φίλος @baroc αλλά άντε νά τά πούμε άλλη μία....
Όταν εσύ έπαιρνες κουλουράκι από Κάτια, άλλοι δέν το έβλεπαν ούτε από τήν κλειδαρότρυπα.
Επίσης έχεις δηλώσει δημόσια γλυκοτσουτσουνος τόν βουτάς στο μέλι πριν τήν συνεύρεση... Οπότε ποία θά σού αντισταθεί....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Πέρα από τήν πλάκα αν αποδειχθεί ότι έχει αρχίσει τά έξτρα συμφωνώ είναι μέγα λάθος.
αν κατι ξεχωριζε αυτο και το αδελφο μαγαζι απο τα υπολοιπα,ηταν η πολιτικη που ειχε στο σερβις.
τα κοριτσια εκαναν το προγραμμα τους (φουλ ή οχι οποια εκανε) χωρις να υπαρχουν εξτρα.
αν αρχισουν αυτο το γαιτανακι ολοι θα τους κραζουμε
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.845
Πόντοι
34.478
ε όχι και τόσα δράματα...
απλά πλέον δεν υπάρχει λόγος να την ξαναπάρω!
οι εξτρά υπηρεσίες είναι που έκαναν την διαφορά, αν δεν υπάρχουν πλέον αυτές μπορούμε κάλλιστα να δοκιμάσουμε άλλα κορίτσια! πιθανά να μας καλύψουν... ποιός ξέρει...
καλα σε πιο λαϊτ μορφη ο θρηνος
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Τι θα πει αν αποδειχτεί τυπε;
Δηλαδή με 10 κριτικές εδώ μέσα έχω δώσει ποτέ αφορμή να λέω μούφες;

Να προσέχεις λίγο τα λόγια σου.
Γιατί θίχτηκες; σε πρόσβαλε κάνεις; ή εγώ;
Τό αν αποδειχθεί δηλαδή σε προσβάλει; το νά έχεις κάνει λάθος δέν παίζει; πού είναι καί ανθρώπινο στο φινάλε.
Εκτος αν εσύ θεωρείς ότι μία λάθος ενημέρωση σού θά σε πάρουν με τις πέτρες.

Πες μάς καί τήν επίσημη πηγή πού το έμαθες ότι παίρνει έξτρα μέσα, η εσένα προσωπικά σού ζήτησε έξτρα για κουλούρι;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
μη το ακούσουν η Μαρίνα και η χαμένη μας αγάπη η Τζέσσικα...
ξέρεις αν είχαν χρεώσει +20 τον κώλο σε όλες τις συνεδρίες που τον προσέφεραν πόσες εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ διαφυγόντα κέρδη είχαν μέχρι σήμερα?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Τι θα πει αν αποδειχτεί τυπε;
Δηλαδή με 10 κριτικές εδώ μέσα έχω δώσει ποτέ αφορμή να λέω μούφες;

Να προσέχεις λίγο τα λόγια σου.
δεν το ειπε για να σε προσβαλλει φιλε. το ειπε γιατι εσυ εισαι ο πρωτος που το ανεφερε για τα εξτρα.
περιμενουμε ολοι να το επιβεβαιωσει κι αλλος παιχτης. και 2ος και 3ος. αυτο εννοει.
επαναλαμβανω. για το εξτρα τιμημα,οχι για τυχον επιλεκτικο σερβις χωρις εξτρα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Γιατί θίχτηκες; σε πρόσβαλε κάνεις; ή εγώ;
Τό αν αποδειχθεί δηλαδή σε προσβάλει; το νά έχεις κάνει λάθος δέν παίζει; πού είναι καί ανθρώπινο στο φινάλε.
Εκτος αν εσύ θεωρείς ότι μία λάθος ενημέρωση σού θά σε πάρουν με τις πέτρες.

Πες μάς καί τήν επίσημη πηγή πού το έμαθες ότι παίρνει έξτρα μέσα, η εσένα προσωπικά σού ζήτησε έξτρα για κουλούρι;
Ξέρεις να διαβάζεις μεγάλε;
Έγραψα ξεκάθαρα πιο πάνω ότι μου το είπε η ίδια.
Δεν υπάρχει πιο επίσημη πηγή.

Αντί ναπείτε και Ευχαριστώ για την ενημέρωση πάτε να βγάλετε και βρώμα από τα λάθος άτομα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
ε μπορεί και να σου τόπε για να το αποφύγει...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Ξέρεις να διαβάζεις μεγάλε;
Έγραψα ξεκάθαρα πιο πάνω ότι μου το είπε η ίδια.
Δεν υπάρχει πιο επίσημη πηγή.

Αντί ναπείτε και Ευχαριστώ για την ενημέρωση πάτε να βγάλετε και βρώμα από τα λάθος άτομα.
Καταρχήν μην μέ μπερδεύεις μέ άλλους.... δέν ξέρω τι κάνουν άλλοι καί πώς λειτουργούν μέ εσένα προσωπικά, καί κατά δεύτερον αν στο είπε ή ίδια όπως λες δέν το είδα ότι το ανάφερες καί πάω πάσο στα λεγόμενα μού, γράψε λάθος.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
243
Κριτικές
18
Like
957
Πόντοι
1.011
Μαγκες λίγα λόγια για εμφάνιση Βαλεντίνας γτ θέλω να την κλείσω και δεν την πετυχαίνω ποτέ...μια εικόνα παρακαλω!!
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
για την Ευα να εισαι ετοιμος και για πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ,πολυ μπλαμπλα.
ειναι πολυ ενταξει και στο σεξ ομως.

για Ειρηνη δεν ξερω δεν εχω παρει ακομα.

η Κιρα θα σε στεγνωσει.
Θα τις δω κ από κοντά..Εύα σίγουρα για πιπαρα..αλλά θα της κλείσω κ το στόμα με μπούκωμα..να μας λείπουν τα μπλα μπλα
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Χθες πρωί που περίμενα να ανέβω στον δεύτερο όροφο με Κάτια, η σεριφισσα ξεπροβόδιζε συναγωνιστή που περίμενε καποια 1 ώρα !!!!!!!!!!!!!!!! και δεν ήρθε ποτέ

Κριμα τον άνθρωπο που ξεροστάλιαζε από τις 11 παρά ……
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Χθες πρωί που περίμενα να ανέβω στον δεύτερο όροφο με Κάτια, η σεριφισσα ξεπροβόδιζε συναγωνιστή που περίμενε καποια 1 ώρα !!!!!!!!!!!!!!!! και δεν ήρθε ποτέ

Κριμα τον άνθρωπο που ξεροστάλιαζε από τις 11 παρά ……
Γαμπρός κανονικός! Πριν ακόμα ανοίξει το μαγαζί; Ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος, μιλάμε δεν κοιμήθηκε όλη την νύχτα...
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Γαμπρός κανονικός! Πριν ακόμα ανοίξει το μαγαζί; Ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος, μιλάμε δεν κοιμήθηκε όλη την νύχτα...
Ναι ρε φίλε ….. Ποιος ξέρει πώς το είχε στο μυαλό του, τί πλάνα είχε κάνει ……. Στο τέλος τα πλάνα γίναν αεροπλάνα
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Περαν της πλάκας , είναι μεγάλο σπάσιμο ….. ο καθένας μας έχει τις προτιμήσεις του και τα κολλήματα του, και δεν μας τρέχουν και τα λεφτά από τα μπατζάκια . Οπότε αν ο χριστιανός έχει ένα περιορισμένο budget που μπορεί να διαθέσει , θέλει να το δώσει εκεί που έχει κολλήσει .

Αρα αν γαμπριζει και μείνει και με το πουλί στο χέρι , Ε είναι σπασιμο πως να το κάνουμε . Από μένα πάντως έχει την υποστήριξη και συμπάθεια μου. Μη μασάς αδερφέ , κυνήγα το όνειρο σου ……..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom