Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Που να ειχε και καλο ροστερ..τι θα γινοταν?
Δεν παλευεται εδω και καιρο η κατασταση εκει
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι από το μαγαζί. Ψιλοχαμός από κίνηση.
Διαλέγω Κάτια η οποία θα ήταν διαθέσιμη σε 15 λεπτάκια.
Με πήγαν στο δωμάτιο, ήπια το ποτάκι μου, είδα 3-4 τσοντούλες, και μετά από 45 λεπτά ντύθηκα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω διότι η Κάτια ΔΕΝ ήρθε ποτέ.
Αυτάααααα !!!!!
Εκ πρώτης όψεως φαίνεται απίστευτο!:think:
Αν όμως το δούμε διαφορετικά, βλέπουμε εδώ ένα "τυχερό" μέλος να απολαμβάνει το ποτό του βλέποντας εκπαιδευτική TV, αφού προηγουμένως έχει ευχαριστηθεί ένα ντουζάκι μεγάλης διάρκειας, με άφθονο νερό στην επιθυμητή του θερμοκρασία, σε απαστράπτουσα ντουζιέρα αυτοκρατορικών διαστάσεων.
Το κυριότερο, όλες αυτές οι παροχές, εντελώς δωρεάν ...!!!
Πραγματικά είναι μεγάλος πειρασμός και για μένα να μπορέσω κάποτε να το ζήσω αυτό ...!!!
Ερώτηση: Θα μπορούσε αυτό να συμβεί σε οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου ;;;
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Συνάδελφοι συναγωνιστές μήν μασάτε που δεν ήρθε ή κοπέλα στο δωμάτιο, είναι σαμποτάζ από τούς επισκέπτες που ΔΕΝ είναι μέλη στο bou.com επειδή ζητήθηκε φόρος συνεισφοράς σέ πίτσες άνευ μανιταριών και γλυκών μιλφειγ κατά προτίμηση προς τά μέλη ως ένδειξη σεβασμού για τίς πολύτιμες πληροφορίες που αντλούν από κάθε αξιόμαχο μέλος.

Δεν μασάμε ρε ό αγώνας συνεχίζεται...... θά πίνουμε την ποταρα μας βλέποντας τσόντα θά κάνουμε την μπαναρα μας θά ρίχνουμε και κάνα υπνακο και αν έρθει ή κοπέλα θα είμαστε φρέσκοι και ξεκούραστοι για μεγάλα :knockinb:


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
πάντως να μην λέει κανείς τίποτα για την οδοντοστοιχία της Βικτώριας...
εγώ θα φοβόμουν να της τον δώσω πίπα...
:grin::grin::grin:

Ε ναί κατι λείπει πάνω δεξιά.

Η εργονομία της πίπας πάντως δεν επηρεάζεται. Πολαπλώς τεσταρισμένο.:grin::grin:
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Τρελό σπάσιμο να περιμένεις και να αργεί να έρθει , η ακόμα χειρότερα να μην έρθει ποτέ . Απλά ΔΕΝ κλείνεις κοπέλα που δεν είναι άμεσα διαθέσιμη . Με το ΘΑ, πάντα εχεις τη πιθανότητα ρίσκου να ξενερώσεις . Καταλαβαίνω να έχεις μια συγκεκριμενη στο μυαλό σου και να πάρεις το ρίσκο

Προσωπικα διαλέγω την άμεσα διαθέσιμη και όλα οκ. Τώρα , αν από αυτές δε κου κάνει κλικ καμία , δεν θα κάνω κάτι καταναγκαστικά . Έχει άλλες μέρες , αν είμαι σε μαγαζί εντός έδρας , ή άλλα μαγαζιά αν ειμαι εκτος έδρας

Προσωπικα πάντα , γιατί ειμαι και σε μια ηλικία που δεν κάνει να ανεβαζω πίεση όπως και να συγχυζομαι χωρίς λόγο .

Παρεπιπτοντως την Τρίτη ανεβαίνω Αλεξανδρουπολη για δουλειά , έχω ήδη κανονίσει με φιλαράκι να κάνουμε τις τσάρκες μας , οπότε θα ενημερώσω το forum για ανατολικά σε όποιον ενδιαφέρεται , στο ανάλογο νήμα φυσικά
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Που να ειχε και καλο ροστερ..τι θα γινοταν?
Δεν παλευεται εδω και καιρο η κατασταση εκει
Δεν υπάρχει εδώ και ένα χρόνο και κάτι περίπου λόγος να επισκεφτεί κάποιος αυτό το ίδρυμα.....το ρόστερ είναι κάτω του μετρίου....
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Εκ πρώτης όψεως φαίνεται απίστευτο!:think:
Αν όμως το δούμε διαφορετικά, βλέπουμε εδώ ένα "τυχερό" μέλος να απολαμβάνει το ποτό του βλέποντας εκπαιδευτική TV, αφού προηγουμένως έχει ευχαριστηθεί ένα ντουζάκι μεγάλης διάρκειας, με άφθονο νερό στην επιθυμητή του θερμοκρασία, σε απαστράπτουσα ντουζιέρα αυτοκρατορικών διαστάσεων.
Το κυριότερο, όλες αυτές οι παροχές, εντελώς δωρεάν ...!!!
Πραγματικά είναι μεγάλος πειρασμός και για μένα να μπορέσω κάποτε να το ζήσω αυτό ...!!!
Ερώτηση: Θα μπορούσε αυτό να συμβεί σε οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου ;;;
Ναι! Έχεις δίκιο! Υπάρχει και η καλή πλευρά των πραγμάτων! Το μόνο κακό είναι το ότι δεν ξέρουμε πότε; θα μας συμβεί. Ωστόσο, εάν δλδ είμαστε προετοιμασμένοι ΚΑΙ για αυτή την απροσδόκητη πλευρά, έτσι ώστε να μην χαλνιόμαστε πάρα πολύ όταν θα μας συμβεί, τότε φεύγουμε με 60/80 ευρώ στην τσέπη. Pas mal! Pas mal!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
... εάν δλδ είμαστε προετοιμασμένοι ΚΑΙ για αυτή την απροσδόκητη πλευρά, έτσι ώστε να μην χαλνιόμαστε πάρα πολύ όταν θα μας συμβεί, τότε φεύγουμε με 60/80 ευρώ στην τσέπη. Pas mal! Pas mal!
Σωστόοος !
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.136
Πόντοι
22.886
Εγώ αν πάω προετοιμασμένος ψυχολογικά και σωματικά :wink:
Ότι θα γαμήσω δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω αχυστος .
Το πολύ πολύ να στριμώξω την κυρά σοφία πίσω από το πάσο και να της ρίξω ένα γρήγορο
:buck2::buck2::buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Σημερινές παρουσίες Ρίτα, Μαρία, Αγγελική, Κάτια, Εύα, Ειρήνη

Κλεισμένες όλες καμιά ελεύθερη.
Γαματε μπαγασιδες αβερτα βλέπω....δεν σάς πτοεί τίποτα ούτε βροχές, κατακλυσμοί, καταιγίδες και αστραπές..... καλά κάνετε, αλλά κάντε και καμιά ενημέρωση μήν κάνετε τα παγώνια....:knuppel:
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Σημερινές παρουσίες Ρίτα, Μαρία, Αγγελική, Κάτια, Εύα, Ειρήνη

Κλεισμένες όλες καμιά ελεύθερη.
Γαματε μπαγασιδες αβερτα βλέπω....δεν σάς πτοεί τίποτα ούτε βροχές, κατακλυσμοί, καταιγίδες και αστραπές..... καλά κάνετε, αλλά κάντε και καμιά ενημέρωση μήν κάνετε τα παγώνια....:knuppel:
Μα ο καιρός αυτός βοηθά στο να γίνονται συνευρέσεις...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Σημερινές παρουσίες Ρίτα, Μαρία, Αγγελική, Κάτια, Εύα, Ειρήνη

Κλεισμένες όλες καμιά ελεύθερη.
Γαματε μπαγασιδες αβερτα βλέπω....δεν σάς πτοεί τίποτα ούτε βροχές, κατακλυσμοί, καταιγίδες και αστραπές..... καλά κάνετε, αλλά κάντε και καμιά ενημέρωση μήν κάνετε τα παγώνια....:knuppel:
και χθες το απογευμα που πηγα τελικα μια βολτα κι εγω οι ιδιες ηταν και επιπλεον η Αναστασια και η Νταρια.
μονο η Αναστασια ηταν ελευθερη.
ολη την εβδομαδα επικοινωνουσα στο τηλεφωνο μπας και πετυχω καμμια καινουργια που δεν εχω δει,να κλεισω ραντεβου,αλλα ματαια.
τελικα πηρα χθες την Ευα που θα τελειωνε σε 10 λεπτα το προγραμμα της και με ανακουφισε πληρως.
η ειδηση ειναι οτι η Ευα ηπιε το αμιλητο νερο. με το τσιγκελι να πει μια κουβεντα την ωρα του μασαζ. :2funny:
εξεπλαγην ετσι που την ειδα. αφου τη ρωτησα μηπως δεν ηταν καλα. :2funny:
η Σοφια που με ανεβασε στο δωματιο να περιμενω την Ευα,ελεγε οτι χθες ηταν τρελλη μερα στη δουλεια και οτι εχει παραπονα απο τα νεα κοριτσια και τον τροπο που εργαζονται. που μια φορα πανε και δεκα φορες δεν πανε για δουλεια.
η αλλη της ελεγε οτι ειχε περιοδο δεκα μερες σερι :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
παλι καλα με τετοια μερα που δεν με ξεχασαν κι εμενα στο δωματιο να φυγω αχυστος.
συνηθιζεται διαβαζω τελευταια εδω :undecided-old:
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Σημερινές παρουσίες Ρίτα, Μαρία, Αγγελική, Κάτια, Εύα, Ειρήνη
Κλεισμένες όλες καμιά ελεύθερη.
Παρακαλώ σου είναι εύκολο να πεις ποια περίπου ήταν αυτή η ώρα αιχμής, ώστε να την αποφεύγουμε?
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
και χθες το απογευμα που πηγα τελικα μια βολτα κι εγω οι ιδιες ηταν και επιπλεον η Αναστασια και η Νταρια.
μονο η Αναστασια ηταν ελευθερη.
ολη την εβδομαδα επικοινωνουσα στο τηλεφωνο μπας και πετυχω καμμια καινουργια που δεν εχω δει,να κλεισω ραντεβου,αλλα ματαια.
τελικα πηρα χθες την Ευα που θα τελειωνε σε 10 λεπτα το προγραμμα της και με ανακουφισε πληρως.
η ειδηση ειναι οτι η Ευα ηπιε το αμιλητο νερο. με το τσιγκελι να πει μια κουβεντα την ωρα του μασαζ. :2funny:
εξεπλαγην ετσι που την ειδα. αφου τη ρωτησα μηπως δεν ηταν καλα. :2funny:
η Σοφια που με ανεβασε στο δωματιο να περιμενω την Ευα,ελεγε οτι χθες ηταν τρελλη μερα στη δουλεια και οτι εχει παραπονα απο τα νεα κοριτσια και τον τροπο που εργαζονται. που μια φορα πανε και δεκα φορες δεν πανε για δουλεια.
η αλλη της ελεγε οτι ειχε περιοδο δεκα μερες σερι :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
παλι καλα με τετοια μερα που δεν με ξεχασαν κι εμενα στο δωματιο να φυγω αχυστος.
συνηθιζεται διαβαζω τελευταια εδω :undecided-old:
Εσύ αγαπητέ δεν φεύγεις αχυστος :wink: Ευτυχώς που δεν έφυγα και εγώ αχυστος, είχα μια πολύ ωραία εμπειρία :knockinb: σέ επανάληψη.
Ή Σοφία με τίς νέες πάντα έχει παράπονα μέχρι να προσαρμοστούν και καλά κάνει.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Παρακαλώ σου είναι εύκολο να πεις ποια περίπου ήταν αυτή η ώρα αιχμής, ώστε να την αποφεύγουμε?
Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ώρα αιχμής είναι ανάλογα πώς θά σού τύχει.
Άλλος πήγε καθημερινή από τίς έντεκα και δεν είχε καμία ελεύθερη, σέ άλλο δικό μου πέρασμα μεσημέρι καθημερινή πάλι φουλ ήταν, ήπια τό καφεδάκι μου και έφυγα.
Αν σέ βοηθήσει απόγευμα ήταν τό σημερινό.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ώρα αιχμής είναι ανάλογα πώς θά σού τύχει.
Άλλος πήγε καθημερινή από τίς έντεκα και δεν είχε καμία ελεύθερη, σέ άλλο δικό μου πέρασμα μεσημέρι καθημερινή πάλι φουλ ήταν, ήπια τό καφεδάκι μου και έφυγα.
Αν σέ βοηθήσει απόγευμα ήταν τό σημερινό.
Σίγουρα με βοήθησε η άποψη και η ευγένεια σου να απαντήσεις και σε ευχαριστώ!
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.136
Πόντοι
22.886

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Που να ειχε και καλο ροστερ..τι θα γινοταν?
Δεν παλευεται εδω και καιρο η κατασταση εκει
Έλα μου ντε!
Σαν τα μπαράκια, που όλοι πάνε στο ίδιο χωρίς εμφανή λόγο.
Καλά τώρα ας μη μιλάμε για τα στάνταρ των μασαζόβιων του bou. Που γράφανε διθυραμβικές κριτικές για γκιλφ... Και βάζουν 8αρια στην εμφάνιση σε γεμάτες μιλφ...

Πρέπει να ανοιχτεί θέμα με τίτλο «Πραγματικά όμορφες μασατζούδες» μπας και ξεχωρίσει η ηρα από το στάρι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom