Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (3 μέλη και 72 επισκέπτες)

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
επισης θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου η ιολη που ηταν παλια στη Μαριαννα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
επισης θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου η ιολη που ηταν παλια στη Μαριαννα?
τι θυμήθηκες τώρα χρόνια κ ζαμανια θα έχει καμία δεκαριά χρόνια πού δούλευε
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Πήρα στα massagio και είναι λέει 3 κοπέλες αλλά καμία από αυτές που ξέρω. Λέτε να φάω πετσέτα? Ξέρει κανένας τουλάχιστον ποια να προτιμήσω? Η Σοφία είναι σε άδεια και η πιτσιρίκα η σοκολατί απ' ότι κατάλαβα σταμάτησε.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Πήρα στα massagio και είναι λέει 3 κοπέλες αλλά καμία από αυτές που ξέρω. Λέτε να φάω πετσέτα? Ξέρει κανένας τουλάχιστον ποια να προτιμήσω? Η Σοφία είναι σε άδεια και η πιτσιρίκα η σοκολατί απ' ότι κατάλαβα σταμάτησε.
Ποιες σου ειπαν πως ειναι?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
επισης θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου η ιολη που ηταν παλια στη Μαριαννα?

Την petite καστανή λες; Νομίζω παντρεύτηκε και έχει και παιδί. Από τις καλύτερες.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Μασατζιο σημερα ειναι Μια Αλεξια κ Ευα.Μονο την Ευα ξερω..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πήρα στα massagio και είναι λέει 3 κοπέλες αλλά καμία από αυτές που ξέρω. Λέτε να φάω πετσέτα? Ξέρει κανένας τουλάχιστον ποια να προτιμήσω? Η Σοφία είναι σε άδεια και η πιτσιρίκα η σοκολατί απ' ότι κατάλαβα σταμάτησε.

Πώς το κατάλαβες ότι σταμάτησε; Σου είπαν ποιες είναι διαθέσιμες;
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Η ιολη ηταν κοπελα καστανομελαχρινη με βυζαρες υπεροχες. προγραμμα πολυ δυνατο κ παντα εφευγα με τα ποδια μου να τρεμουν!!!!
πολυ καλη.μετα εφυγα εξωτερικο για δουλεια κ χασαμε επαφη
Τον τελευταιο χρονο που επεστρεψα μονο στο κρυσταλ για μασαζ εχωπαει.με Ναντια κ Αλεξια πριν το lockdown.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Μασατζιο σημερα ειναι Μια Αλεξια κ Ευα.Μονο την Ευα ξερω..
Προχθες είπες εκανες με την Μια κ δεν εκανε εκτονωση :think::


Ναι μπερδεψα το ονομα της οντως με την μαυρουλα εχω περασει κ δεν μου εκανε εκτονωση..
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα. Πριν χρόνια δούλευε στο σάκη όταν ήταν στη μαρτίου η μελίνα (κατα κόσμον μελινοτάτη). Είχε κι εδώ λογαριασμό. Έχω να την δω από τότε. Γνωρίζει κανείς νέα της; Που την πετυχαίνουμε;
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Δυστυχως εχουν σταματησει πολλες κοπελες. Οπως αυτες στη Μαγκυ για παραδειγμα...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Update από,τη χοντρή. Που φυσικά δεν έκλεισε ούτε μια μέρα. Πιθανότατα βεβαίως δε σταύρωσε ούτε πελάτη. Μόνο σαύρες έχει που και να σου δώσουν 50€ δε μπαίνεις. Οχι να δώσεις κιόλας. Τραγωδία αδέλφια. Καλύτερα ένα ισπανικό στα βυζια της χοντρής με τελείωμα στη μάπα παρά οτιδήποτε άλλο. Με το παντρεύτηκε η καλύτερη ρόγα της πόλης κατέρρευσε το κατάστημα.
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Πριν χρόνια δούλευε στο σάκη όταν ήταν στη μαρτίου η μελίνα (κατα κόσμον μελινοτάτη). Είχε κι εδώ λογαριασμό. Έχω να την δω από τότε. Γνωρίζει κανείς νέα της; Που την πετυχαίνουμε;
Δουλεψε λιγο καιρο μονη ειχε βαλει και αγγελια σε μια σελιδα για sex .... Θα πατησε ξκαι ο γιος της τα 15 τωρα και ισως εκοψε ... η κανει καμια αρπαχτη ...
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
γενικα πολλες κοπελες σταματησαν.μαγαζια εκλεισαν..
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
αδερφια θα μας κλεισουν παλι οπως φαινεται...και θα κουβεντιαζουμε για παλιες εμπειριες μας μονο....
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
To Krystal που αναφερθηκε νωριτερα που βρισκεται? σκεφτομαι να επισκεφθω για Ναντια κ Αλεξια που αναφερθηκαν παραπανω...
Είναι καθαρο το μαγαζι?
Η Αλεξία είναι στο μασαζιο πέρασα μαζί της εκπληκτικό μασάζ bodyτο body με καυτό λαδακι στο κουρασμένο μου κορμί θεϊκό αχχχχχ αυτά τα βυζιά αυτό κορμάκι άλλες 3 Αλεξιες χρειάζεται η πιάτσα και θα θ μασταν όλοι περδικια. Παρούσες και η Ζωή κορμάρα δεν την έχω πάρει ποτέ ούτε όταν ήταν Κρίσταλ.
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Αυτό που είναι στον Εύοσμο το μασαζιο?
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα για πρώτη φορά από massagio. Παρούσες Αλεξία, Εύα και Ζωή. Η Αλεξία σε ρόλο υπεύθυνης δήλωσε απασχολημένη και από τις 2 εναπομείνασες επιλογές πέρασα με τη Ζωή. Ο χώρος είναι πολύ καθαρός, προσεγμένος, γενικά καινούργιος συμπεριλαμβανομένου και του μπάνιου. Επιλέχθηκε το πρόγραμμα των 45' στα 30. Το μασάζ πολύ καλό, με πολύ δύναμη. Και τα θετικά δυστυχώς σταματάνε εδώ. Περνώντας στο διά ταύτα και αφότου με ρώτησε αν επιθυμώ "μασάζ σε όλο το σώμα" άρχισε να ασχολείται με την επίμαχη "περιοχή". Δυστυχώς θα την χαρακτήριζα επιεικως αδιάφορη. Πολύ χλιαρά πράματα με αποκορύφωση όταν της ζήτησα να μείνει με λιγότερα ρούχα καθώς δεν είχε βγάλει τίποτα μου είπε δεν γίνεται και ότι μόλις πριν λίγο της ήρθε περίοδος. Οκ συμβαίνουν αυτά αλλά όταν της πρότεινα να βγάλει την μπλούζα χαμογέλασε και απλά προσπέρασε λέγοντας μου να της την σηκώσω εγώ λίγο. Από κάτω φορούσε ένα αθλητικό μπουστακι το οποίο δεν έκανε καμία κίνηση ούτε καν να το σηκώσει/βγάλει/κατεβάσει. Κόστος 30+20, περιγραφή κοριτσιών, Ζωή : Μετρίου αναστήματος, petite σωματότυπος, δυστυχώς δεν μπορώ να πω περισσότερα καθώς δεν έβγαλε τα ρούχα της. Εύα : κοντουλα, με κιλακια, μεγάλο στήθος από ότι μπόρεσα να προσέξω στο σαλόνι, αυτά.
Γενικά πολύ απογοητευτική επίσκεψη. Από ότι καταλαβαίνω το massagio ακόμα βρίσκεται στα χαμένα, μέχρι να καθορίσει τον χαρακτήρα του και να φτάσει το επίπεδο του roster του Crystal με το οποίο ανήκουν στον ίδιο όμιλο θα κάνω καιρό να το επισκεφτώ εκτός αν παιχτεί καμία μεταγραφή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom