Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Έχετε μπερδέψει την λούτσα με την βούρτσα
Αλλα σας δικαιολογώ μάλλον δεν έχετε παραστάσεις απο σωστούς χώρους και υπηρεσίες.
Δεν έχει να κάνει με το πως την βρίσκει ο κάθε ένας.
Είμαι λάτρης του αισθησιακού μασάζ αλλά στα τής πόλης μας ο οποίος αισθησιασμός χάνετε με το που περάσεις την πόρτα.
Στα κωλοχανεία (εχω παει σε ολα για να εχω αποψη) που σιχαίνεσαι να πατήσεις ακόμα και με βρώμικα παπούτσια ( εξαιρουμένου ενός πριβε) που δεν έχουν τα βασικά πχ κάνανε τα αποχωρητήρια ντουζ κτλ.
τα 30+20 είναι πάρα μα πάρα πολλά.
Μετρο σύγκρισης πρέπει να είναι αντίστοιχα μαγαζιά (π.χ. Λαγουμτζη.. κτλ) και οχι μπουρδέλα.
Αν θέλουμε βελτίωση στην πολη πρεπει να κράζουμε τα κακως κείμενα
Αλλιως ειστε προμοτορες που σας συμφέρει το σκοτάδι.
Μέχρι και την προτελευταία πρόταση συμφωνώ, διαφωνώ όμως καθέτως με την τελευταία. Δεν μπορούμε αγαπητέ να κατηγορούμε ως προμότορες συλλήβδην ολους. Λαβέ υπόψιν σου πως πολλοί φίλοι δεν μπορούν, λόγω οικογενειακών ή επαγγελματικών υποχρεώσεων, να κατέβουν στην Αθηνα.
Είχα την τυχη να κατεβαίνω στην Αθηνα, ήδη από το 1997, και μπορώ να καταλάβω πόσο πίσω είμαστε, και σε επιλογές και σε επίπεδο παρεχόμενων υπηρεσιών/κόστους. Δυστυχώς, αυτή η στάνη (Θεσσαλονίκη), αυτό το τυρί βγάζει, και όσο ζούσα στη Θεσσαλονίκη, το διαπίστωνα καθημερινά.
ΥΓ. Είχα την τύχη και πηγα σε μαγαζιά που λειτουργούσαν στο στυλ των παλιών καμπαρέ (μονοκατοικία όπου κάτω ήταν τα κορίτσια με οποία χόρευες, επικές κλπ κλπ, και στον πάνω όροφο ήταν τα δωμάτια δια τα περαιτέρω), με πάνω από 10 κοπελες για όλα τα γουστα μέσα, με κοπελες - ιέρειες του σεξ (Εύα 22, Πενυ - πριν γίνει Liza VIP, Μαρλέν - που έσκαγε μύτη στο ξενοδοχείο με την Jaguar), με κοπελες wannabe μοντέλα και ηθοποιοί, κα. Δυστυχώς όμως, ακόμα και στην Αθηνα, τα πράγματα έχουν ζορίσει απελπιστικά.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Άλλο το μασάζ άλλο το μπουρδέλο.........άλλο το ένα άλλο το άλλο....άλλο Πέπη κι άλλο πρέπει κλπ................


Αλλο μαλακας και αλλλο παρα πολυ μαλακας
Λυπάμαι για σένα......είμαι πολύ μεγαλύτερός σου και δε θα πέσω στο επίπεδό σου.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Και για να μην παρεξηγηθώ, να πω το εξής: το τι γκαβλώνει τον καθένα, είναι υποκειμενικό, και το που θα διαθέσει ο καθένας τα χρήματά του, είναι αποκλειστικά δική του υπόθεση. Σε καμία περίπτωση δεν ψέγω κανέναν φίλο για τις επιλογές του και για τα γούστα του. Να 'μαστε ξηγημένοι. Αν την έχω πέσει κατά καιρούς σε κάποιους, είναι είτε γιατί εξόφθαλμα προμοτάριζαν κοπέλες (γιατί ήταν/είναι οι νταλαβερτζήδες-νταβατζήδες τους, και δόξα τω Θεώ έχουμε πολλούς εδώ μέσα), είτε γιατί προσπαθούσαν να περάσουν τα γούστα τους και στους άλλους.
Είπα και ελάλησα και αμαρτίαν ουκ έχω...
 

zak32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Απορώ ρε παίχτη πως πήγες σε αυτό τον σταύλο!:confused:
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Οι περισσότεροι που γράφουν σαν προμότορες δεν είναι προμότορες αλλά τα ίδια τα κορίτσια.....................γνωστό αυτό....................
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Έχετε μπερδέψει την λούτσα με την βούρτσα
Αλλα σας δικαιολογώ μάλλον δεν έχετε παραστάσεις απο σωστούς χώρους και υπηρεσίες.
Δεν έχει να κάνει με το πως την βρίσκει ο κάθε ένας.
Είμαι λάτρης του αισθησιακού μασάζ αλλά στα τής πόλης μας ο οποίος αισθησιασμός χάνετε με το που περάσεις την πόρτα.
Στα κωλοχανεία (εχω παει σε ολα για να εχω αποψη) που σιχαίνεσαι να πατήσεις ακόμα και με βρώμικα παπούτσια ( εξαιρουμένου ενός πριβε) που δεν έχουν τα βασικά πχ κάνανε τα αποχωρητήρια ντουζ κτλ.
τα 30+20 είναι πάρα μα πάρα πολλά.
Μετρο σύγκρισης πρέπει να είναι αντίστοιχα μαγαζιά (π.χ. Λαγουμτζη.. κτλ) και οχι μπουρδέλα.
Αν θέλουμε βελτίωση στην πολη πρεπει να κράζουμε τα κακως κείμενα
Αλλιως ειστε προμοτορες που σας συμφέρει το σκοτάδι.
Μέχρι και την προτελευταία πρόταση συμφωνώ, διαφωνώ όμως καθέτως με την τελευταία. Δεν μπορούμε αγαπητέ να κατηγορούμε ως προμότορες συλλήβδην ολους. Λαβέ υπόψιν σου πως πολλοί φίλοι δεν μπορούν, λόγω οικογενειακών ή επαγγελματικών υποχρεώσεων, να κατέβουν στην Αθηνα.
Είχα την τυχη να κατεβαίνω στην Αθηνα, ήδη από το 1997, και μπορώ να καταλάβω πόσο πίσω είμαστε, και σε επιλογές και σε επίπεδο παρεχόμενων υπηρεσιών/κόστους. Δυστυχώς, αυτή η στάνη (Θεσσαλονίκη), αυτό το τυρί βγάζει, και όσο ζούσα στη Θεσσαλονίκη, το διαπίστωνα καθημερινά.
ΥΓ. Είχα την τύχη και πηγα σε μαγαζιά που λειτουργούσαν στο στυλ των παλιών καμπαρέ (μονοκατοικία όπου κάτω ήταν τα κορίτσια με οποία χόρευες, επικές κλπ κλπ, και στον πάνω όροφο ήταν τα δωμάτια δια τα περαιτέρω), με πάνω από 10 κοπελες για όλα τα γουστα μέσα, με κοπελες - ιέρειες του σεξ (Εύα 22, Πενυ - πριν γίνει Liza VIP, Μαρλέν - που έσκαγε μύτη στο ξενοδοχείο με την Jaguar), με κοπελες wannabe μοντέλα και ηθοποιοί, κα. Δυστυχώς όμως, ακόμα και στην Αθηνα, τα πράγματα έχουν ζορίσει απελπιστικά.
Ρε θηρίο προλαβες το αρχοντικό στη νεα σμύρνη;
Κατα καιρούς γινονται και εν θεσσαλονικη αυτα σε πολυ στενο ""οικογενειακο""κυκλο, με τριψηφιο εισητηριο και μοντελα σε ρολο.....πιάτων.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Να διευκρινισω κατι για να μην χαλαμε τις καρδιες μας.
Εγω δεν κατηγορησα κανεναν για προμοτορα,ισα ισα καλα κανει και ενημερωνει ο φιλος.

Απλα να ρωτησω..
Οσοι πατε στα μαγαζια που σας τον παιζουν και χαιρεστε,
θελετε η οχι εκεινη την στιγμη να τη βαλετε κατω και να την σκισετε?
Αν οχι οκ αν την βρισκετε ετσι,παω πασο και συγνωμη....αν ναι επιμενω σε οτι ειπα πριν..

 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Να διευκρινισω κατι για να μην χαλαμε τις καρδιες μας.
Εγω δεν κατηγορησα κανεναν για προμοτορα,ισα ισα καλα κανει και ενημερωνει ο φιλος.

Απλα να ρωτησω..
Οσοι πατε στα μαγαζια που σας τον παιζουν και χαιρεστε,
θελετε η οχι εκεινη την στιγμη να τη βαλετε κατω και να την σκισετε?
Αν οχι οκ αν την βρισκετε ετσι,παω πασο και συγνωμη....αν ναι επιμενω σε οτι ειπα πριν..
Τις καρδιές μας θα τις χαλούσαμε, μόνο αν δεν έχανε απόψε ο γαύρος, κι ο ΠΑΟΚ δεν ήταν Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ του επαγγελματικού ποδοσφαίρου.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.101
Πόντοι
25.015
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
Πες τα φίλε μου τα έχω πει πόσες φορές. Αφιέρωσε ο άνθρωπος χρόνο να μας ενημερώσει για την εμπειρία του και τον στήνουμε στο τοίχο. Στο τέλος δε θα γράφει κανείς πια εδώ γιατί δεν αξίζει και ότι έχουμε θα το κρατάμε για τη πάρτη μας. Θα συμφωνήσω και με τον φίλο πιο κάτω Άλλο Μπουρδέλο Άλλο μασατζιδικο. Σταματήστε την ανθρωποφαγία να περνάμε καλά να χύνουμε είτε με το χέρι είτε με τσιμπούκι είτε με γαμησι όπως γουστάρει ο καθένας μας. Καύλα θέλουμε.

Δεν μας ενδιαφερουν τετοιου ειδους ενημερωσεις. Μην σωσετε και ξαναγραψετε για το οτι η αλλη εβγαλε το βρακι της. Αυτο εσεις το εχετε καταλαβει?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
Πες τα φίλε μου τα έχω πει πόσες φορές. Αφιέρωσε ο άνθρωπος χρόνο να μας ενημερώσει για την εμπειρία του και τον στήνουμε στο τοίχο. Στο τέλος δε θα γράφει κανείς πια εδώ γιατί δεν αξίζει και ότι έχουμε θα το κρατάμε για τη πάρτη μας. Θα συμφωνήσω και με τον φίλο πιο κάτω Άλλο Μπουρδέλο Άλλο μασατζιδικο. Σταματήστε την ανθρωποφαγία να περνάμε καλά να χύνουμε είτε με το χέρι είτε με τσιμπούκι είτε με γαμησι όπως γουστάρει ο καθένας μας. Καύλα θέλουμε.

Δεν μας ενδιαφερουν τετοιου ειδους ενημερωσεις. Μην σωσετε και ξαναγραψετε για το οτι η αλλη εβγαλε το βρακι της. Αυτο εσεις το εχετε καταλαβει?
Σύντροφε, θα διαφωνήσω μαζί σου. Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα (εμού όχι συμπεριλαμβανομένου, αλλά δεν έχει καμία σημασία) που τους ενδιαφέρει. Μπορεί να μην είναι η αγαπημένη μου συνήθεια το μασάζ - όπως κι αν προσφέρεται και υπό οποιεσδήποτε συνθήκες - αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν άλλοι εδώ μέσα που το βρίσκουν γκαβλωτικό. Οφείλουμε, πιστεύω να τους σεβαστούμε.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Συμφωνώ με τον ληξιαρχο, όλες οι πληροφορίες δέκτες. Κι εγώ διαβάζω το νήμα που και που, δεν έχω πάει μασάζ ακόμα αλλά μπορεί να πάω στο μέλλον, να έχω μια ιδέα τις, τι, που, πότε και πως θα γίνει αυτό...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
Πες τα φίλε μου τα έχω πει πόσες φορές. Αφιέρωσε ο άνθρωπος χρόνο να μας ενημερώσει για την εμπειρία του και τον στήνουμε στο τοίχο. Στο τέλος δε θα γράφει κανείς πια εδώ γιατί δεν αξίζει και ότι έχουμε θα το κρατάμε για τη πάρτη μας. Θα συμφωνήσω και με τον φίλο πιο κάτω Άλλο Μπουρδέλο Άλλο μασατζιδικο. Σταματήστε την ανθρωποφαγία να περνάμε καλά να χύνουμε είτε με το χέρι είτε με τσιμπούκι είτε με γαμησι όπως γουστάρει ο καθένας μας. Καύλα θέλουμε.

Δεν μας ενδιαφερουν τετοιου ειδους ενημερωσεις. Μην σωσετε και ξαναγραψετε για το οτι η αλλη εβγαλε το βρακι της. Αυτο εσεις το εχετε καταλαβει?

Sorry κιόλας αλλά στο thread για τα μασατζίδικα είσαι τι θέλεις να γράψει;
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα σας! Επειδη εγω εκανα το ποστ θα εξηγηθω! Οτι καλυτερο Εννοούσα πάνω στο μασάζ. Διότι είδα μία όμορφη και πρόθυμη κοπέλα.Σίγουρα τα 50 € δεν είναι value for money αλλα δεν ξερω και καμια ωραια κοπελα που να εχει 50 ευρω.. στα 70-80 ξερω την βικη και την ιρινα.. αν θελει καποιος να μου δωσει τα φωτα του για κατι νεο Με δικο του χωρο ευχαριστως να τον ακουσω.. περιμενω λοιπον να ανοιξετε τα χαρτια σας!!
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
Πες τα φίλε μου τα έχω πει πόσες φορές. Αφιέρωσε ο άνθρωπος χρόνο να μας ενημερώσει για την εμπειρία του και τον στήνουμε στο τοίχο. Στο τέλος δε θα γράφει κανείς πια εδώ γιατί δεν αξίζει και ότι έχουμε θα το κρατάμε για τη πάρτη μας. Θα συμφωνήσω και με τον φίλο πιο κάτω Άλλο Μπουρδέλο Άλλο μασατζιδικο. Σταματήστε την ανθρωποφαγία να περνάμε καλά να χύνουμε είτε με το χέρι είτε με τσιμπούκι είτε με γαμησι όπως γουστάρει ο καθένας μας. Καύλα θέλουμε.

Δεν μας ενδιαφερουν τετοιου ειδους ενημερωσεις. Μην σωσετε και ξαναγραψετε για το οτι η αλλη εβγαλε το βρακι της. Αυτο εσεις το εχετε καταλαβει?
Σύντροφε, θα διαφωνήσω μαζί σου. Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα (εμού όχι συμπεριλαμβανομένου, αλλά δεν έχει καμία σημασία) που τους ενδιαφέρει. Μπορεί να μην είναι η αγαπημένη μου συνήθεια το μασάζ - όπως κι αν προσφέρεται και υπό οποιεσδήποτε συνθήκες - αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν άλλοι εδώ μέσα που το βρίσκουν γκαβλωτικό. Οφείλουμε, πιστεύω να τους σεβαστούμε.
για αυτο εισαι ληξιαρχος και ολοι οι υπολοιποι κατω απο σενα!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
@Xristos97
Αν πιστεύετε, αγαπητέ, πως με τις κολακείες θα μου γίνετε περισσότερο συμπαθής, είστε σε πολύ καλό δρόμο.
Keep up the good work !!!
:bounce-glasses:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
@Xristos97
Αν πιστεύετε, αγαπητέ, πως με τις κολακείες θα μου γίνετε περισσότερο συμπαθής, είστε σε πολύ καλό δρόμο.
Keep up the good work !!!
:bounce-glasses:
χαχαχαχαχχ σιγουρα δεν φτανω σε γνωση και εμπειριες πολλους εδω μεσα!! Αλλα προσπαθω οπου πηγαινω να ενημερωνω. Ειτε μασαζ ειτε callgirl. Μονο ετσι θα παμε μπροστα!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αυτό με τις κολακείες και τον ληξίαρχο μου θύμισε αυτόματα το pretty woman στη σκηνή που ο Γκηρ πήγε με τη Τζούλια στο πανάκριβο μαγαζί να της ψωνίσει ρούχα και είπε στον καταστηματάρχη ότι επειδή έχουν ένα ασύλληπτο και χυδαία τεράστιο ποσό να ξοδέψουν, τους διέταξε να την κολακεύουν, να τη γλύφουν και να της κάνουν τεμενάδες............:bounce-glasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αυτό με τις κολακείες και τον ληξίαρχο μου θύμισε αυτόματα το pretty woman στη σκηνή που ο Γκηρ πήγε με τη Τζούλια στο πανάκριβο μαγαζί να της ψωνίσει ρούχα και είπε στον καταστηματάρχη ότι επειδή έχουν ένα ασύλληπτο και χυδαία τεράστιο ποσό να ξοδέψουν, τους διέταξε να την κολακεύουν, να τη γλύφουν και να της κάνουν τεμενάδες............:bounce-glasses:
Δλδ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom