Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (6 μέλη και 60 επισκέπτες)

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
ειχα ψηθει να παω στο μασατζιο την ερχομενη εβδομαδα..απο τις περιγραφες ομως μαλλον θα ειναι μετρια εμπειρια.
.
Αν δεν μας κλεισουν ως τοτε θα το επισκεφτω και θα γραψω εντυπωσεις.Καλα μασαζοχαλαρωματα σε ολους!!.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.

Υπήρχε, δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά δεν θα έκλαιγες και τα λεφτά σου. Απ'ότι μου είχε αφήσει να εννοηθεί αγγελία έβαζε όταν ήθελε να κάνει μια γρήγορη αρπαχτη. Ίσως βρήκε αγαπούλη και αποσύρθηκε
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα από κρύσταλ με Τόκιο. η κοπέλα γύρω στο 170 23-24 χρονών με πολλά τατουά και πίρσινκ στι ρόγες. μικρά βυζιά και ωραίο κώλο. από μασάζ μέτριο και από εκτόνωση σχετικά καλή. γενικά ορεξάτη κόστος 30+20 . η κοπέλα έμεινε μόνο με το στρίνγκ
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.

Υπήρχε, δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά δεν θα έκλαιγες και τα λεφτά σου. Απ'ότι μου είχε αφήσει να εννοηθεί αγγελία έβαζε όταν ήθελε να κάνει μια γρήγορη αρπαχτη. Ίσως βρήκε αγαπούλη και αποσύρθηκε
Κ εγώ είχα επισκεφτεί τελευταία φορά Αντιγονιδών,σχετικά καλή περίπτωση.Αλλα χάσαμε τα ίχνη.παντως αυτή η αγγελία ταιριάζει στο στυλ της,λες?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.

Υπήρχε, δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά δεν θα έκλαιγες και τα λεφτά σου. Απ'ότι μου είχε αφήσει να εννοηθεί αγγελία έβαζε όταν ήθελε να κάνει μια γρήγορη αρπαχτη. Ίσως βρήκε αγαπούλη και αποσύρθηκε
Έβαζε αγγελια μόνο όταν είχε ανάγκη από φράγκα.
Κατά τα λοιπά, γκόμενος υπήρχε και τον είχε στο διπλανό δωμάτιο, όταν έκανε ραντεβού (καρατσεκαρισμενο). Βαρέθηκε φαίνεται να είναι κερατάς χωρίς (σοβαρό) κέρδος, και την σταμάτησε, γιατί όπως λέει και το λαϊκό άσμα: «Όταν μια γυναίκα δεν την αγαπάς, καντηνα πουτανα να τα κονομάς».
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Πέρασμα από μασατζιο.....έκανα με την ευα (παχουλή). Μασαζ μέτριο (συγκρίνοντας το με επαγγελματια μασερ). Στα της μαλακίας δεν εβγαλε τπτ απο ρούχα μόνο λιγο πέταξε βυζί πανω από το ανοιγμα της μπλουζας....τπτ το ιδιαιτερο γενικα....δε το συγκρινω με τη ναταλια νεφελη και ναντια του κρύσταλ που ειναι πολυ πιο σεξουαλικες....στο μασατζιο ηταν και μια αλλη πιο ομορφη υπερβολικα αδυνατη για τα γουστα μου ομως νομιζω ζωη τη λεγανε...θα ξαναπαω οταν θα δουλευει μια ναντια που εχω ακουσει καλα σχολια!!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.

Υπήρχε, δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά δεν θα έκλαιγες και τα λεφτά σου. Απ'ότι μου είχε αφήσει να εννοηθεί αγγελία έβαζε όταν ήθελε να κάνει μια γρήγορη αρπαχτη. Ίσως βρήκε αγαπούλη και αποσύρθηκε
Έβαζε αγγελια μόνο όταν είχε ανάγκη από φράγκα.
Κατά τα λοιπά, γκόμενος υπήρχε και τον είχε στο διπλανό δωμάτιο, όταν έκανε ραντεβού (καρατσεκαρισμενο). Βαρέθηκε φαίνεται να είναι κερατάς χωρίς (σοβαρό) κέρδος, και την σταμάτησε, γιατί όπως λέει και το λαϊκό άσμα: «Όταν μια γυναίκα δεν την αγαπάς, καντηνα πουτανα να τα κονομάς».

Η συνάντηση μου είχε γίνει σε airbnb με ένα δωμάτιο και μπάνιο ευτυχώς δεν υπήρχε κανείς εκτός και αν ήταν στην ντουλάπα ?
Κατά τα λοιπά συμφωνώ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα.γνωριζει κανείς τι απέγινε η Θάλεια που στον έπαιζε με τα πόδια,με χώρο προξενειο μετά ευζώνων κτλ?το τηλ είναι κλειστο κ η αγγελία δεν υπαρχει.

Αυτή εμένα δε μου απάντησε ποτέ. Ούτε από το κανεσεξ ούτε στο τηλέφωνο. Υπήρχε η ήταν μια ακόμη φαντασίωση.

Υπήρχε, δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά δεν θα έκλαιγες και τα λεφτά σου. Απ'ότι μου είχε αφήσει να εννοηθεί αγγελία έβαζε όταν ήθελε να κάνει μια γρήγορη αρπαχτη. Ίσως βρήκε αγαπούλη και αποσύρθηκε
Έβαζε αγγελια μόνο όταν είχε ανάγκη από φράγκα.
Κατά τα λοιπά, γκόμενος υπήρχε και τον είχε στο διπλανό δωμάτιο, όταν έκανε ραντεβού (καρατσεκαρισμενο). Βαρέθηκε φαίνεται να είναι κερατάς χωρίς (σοβαρό) κέρδος, και την σταμάτησε, γιατί όπως λέει και το λαϊκό άσμα: «Όταν μια γυναίκα δεν την αγαπάς, καντηνα πουτανα να τα κονομάς».

Η συνάντηση μου είχε γίνει σε airbnb με ένα δωμάτιο και μπάνιο ευτυχώς δεν υπήρχε κανείς εκτός και αν ήταν στην ντουλάπα ?
Κατά τα λοιπά συμφωνώ
Μάλλον εννοείς ένα διαμέρισμα σε μια κάθετο της Κασσάνδρου. Ήταν εκεί για λίγες μέρες πέρυσι, όταν είχε έρθει, παραμονές Χριστουγέννων, εκτακτως από το Κιλκίς, γιατί είχε ξεμείνει ...
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα! Περασμα απο κρυσταλ με νεφελη! Οτι καλυτερο εχω δοκιμασει! Χωρις βιασυνες χωρις τπτ.. εμεινε με το στρινγκ κοστος 50 ευρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Μαλιστα.....
Οι αλλοι γαμανε κανονικα με 50 ευρω και
εσυ οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει που εμεινε η αλλη με το βρακι...

ΚΑΛΑ ΜΑΣ/ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ..
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
σε λιγο ουτε ρουχαλακια θα βγαινουν αν συνεχισουμε ετσι...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μαλιστα.....
Οι αλλοι γαμανε κανονικα με 50 ευρω και
εσυ οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει που εμεινε η αλλη με το βρακι...

ΚΑΛΑ ΜΑΣ/ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ..
Άλλοι γαμάνε και με 30 ευρώ, άλλοι με 15 ευρώ και άλλοι τζάμπα............δεν έχει σημασία αυτό..........Άλλο το μασάζ άλλο το μπουρδέλο....Είναι εντελώς διαφορετικής φιλοσοφίας μαγαζιά και εντελώς διαφορετικής φιλοσοφίας οι πελάτες......άλλο το ένα άλλο το άλλο....άλλο Πέπη κι άλλο πρέπει κλπ................
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Άλλο το μασάζ άλλο το μπουρδέλο.........άλλο το ένα άλλο το άλλο....άλλο Πέπη κι άλλο πρέπει κλπ................


Αλλο μαλακας και αλλλο παρα πολυ μαλακας
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Μερικοί εδώ μέσα θεωρούν ότι πρέπει να δίνουμε λογαριασμό με τι τη βρίσκει ο καθένας μας. Έγραψε ο άνθρωπος την εμπειρία του και το πώς πέρασε και αντί να πούμε ευχαριστώ που μας ενημέρωσε τον κράζουμε επειδή πέρασε καλά.
Πες τα φίλε μου τα έχω πει πόσες φορές. Αφιέρωσε ο άνθρωπος χρόνο να μας ενημερώσει για την εμπειρία του και τον στήνουμε στο τοίχο. Στο τέλος δε θα γράφει κανείς πια εδώ γιατί δεν αξίζει και ότι έχουμε θα το κρατάμε για τη πάρτη μας. Θα συμφωνήσω και με τον φίλο πιο κάτω Άλλο Μπουρδέλο Άλλο μασατζιδικο. Σταματήστε την ανθρωποφαγία να περνάμε καλά να χύνουμε είτε με το χέρι είτε με τσιμπούκι είτε με γαμησι όπως γουστάρει ο καθένας μας. Καύλα θέλουμε.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Επίσκεψη εχθές το μεσημέρι μετά από αρκετό καιρό στο ζεσι πέρασα με Νάντια καινούρια για μένα κοπέλα ωραίο σώμα με βυζάρες.στην αρχή ήταν λίγο σφιγμένα αλά στην συνεχεια ανοίχτηκε χωρίς βιασυνες φουλ προγραμμα γενικά πέρασα ωραία.
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Έχετε μπερδέψει την λούτσα με την βούρτσα
Αλλα σας δικαιολογώ μάλλον δεν έχετε παραστάσεις απο σωστούς χώρους και υπηρεσίες.
Δεν έχει να κάνει με το πως την βρίσκει ο κάθε ένας.
Είμαι λάτρης του αισθησιακού μασάζ αλλά στα τής πόλης μας ο οποίος αισθησιασμός χάνετε με το που περάσεις την πόρτα.
Στα κωλοχανεία (εχω παει σε ολα για να εχω αποψη) που σιχαίνεσαι να πατήσεις ακόμα και με βρώμικα παπούτσια ( εξαιρουμένου ενός πριβε) που δεν έχουν τα βασικά πχ κάνανε τα αποχωρητήρια ντουζ κτλ.
τα 30+20 είναι πάρα μα πάρα πολλά.
Μετρο σύγκρισης πρέπει να είναι αντίστοιχα μαγαζιά (π.χ. Λαγουμτζη.. κτλ) και οχι μπουρδέλα.
Αν θέλουμε βελτίωση στην πολη πρεπει να κράζουμε τα κακως κείμενα
Αλλιως ειστε προμοτορες που σας συμφέρει το σκοτάδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom