Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (6 μέλη και 58 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ακόμα δεν τις μάθατε.......? Όταν πιάνουν γκόμενο ή δεν κάνουν εκτόνωση ή σταματάνε το επάγγελμα.............
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Μιας και δε βρέθηκε ένας υπεύθυνα να μας πει αν τον παίζει η όχι πήγα εγώ και πήρα το ρίσκο. Παρούσες Εύα η γνωστή Αλεξία το κορίτσι μας πιο καυλιάρα από ποτέ ήθελα τόσο πολύ να γευτώ τα καλη της Αλεξίας αλλά παρέμεινα πιστός στο καθήκον μου και πέρασα με τη Μία. Εκπληκτικό μασάζ στην αρχή ήμουν με πετσέτα μετά από συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και αφότου είχε προηγηθεί ότι γνωριζομαι με την Αλεξία της είπα αν κάνει κάτι πιο αισθησιακό. Η απάντηση της ήταν τι εννοείς αισθησιακό? Ενώ μου έβγαζε τη πετσέτα και άρχισε να με χαϊδεύει στα αρχιδια καλή εκτόνωση σώμα αγαλματενιο βυζί θεϊκό. Θα ξαναπροτιμηθει σίγουρα ειδικά για το μασάζ τής. Όποτε φίλοι κάνει. Τώρα γιατί δεν έκανε στον φιλτατο δε γνωρίζω αλλά σίγουρα δε κάνουν σε όλους ίσως προέκυψε θέμα εμπιστοσύνης δε γνωρίζω. Αυτά από εμένα. Τρέχατε να ξεχαρμανιασουμε μας ξανααμπαρωνουν αδέρφια
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μιας και δε βρέθηκε ένας υπεύθυνα να μας πει αν τον παίζει η όχι πήγα εγώ και πήρα το ρίσκο. Παρούσες Εύα η γνωστή Αλεξία το κορίτσι μας πιο καυλιάρα από ποτέ ήθελα τόσο πολύ να γευτώ τα καλη της Αλεξίας αλλά παρέμεινα πιστός στο καθήκον μου και πέρασα με τη Μία. Εκπληκτικό μασάζ στην αρχή ήμουν με πετσέτα μετά από συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και αφότου είχε προηγηθεί ότι γνωριζομαι με την Αλεξία της είπα αν κάνει κάτι πιο αισθησιακό. Η απάντηση της ήταν τι εννοείς αισθησιακό? Ενώ μου έβγαζε τη πετσέτα και άρχισε να με χαϊδεύει στα αρχιδια καλή εκτόνωση σώμα αγαλματενιο βυζί θεϊκό. Θα ξαναπροτιμηθει σίγουρα ειδικά για το μασάζ τής. Όποτε φίλοι κάνει. Τώρα γιατί δεν έκανε στον φιλτατο δε γνωρίζω αλλά σίγουρα δε κάνουν σε όλους ίσως προέκυψε θέμα εμπιστοσύνης δε γνωρίζω. Αυτά από εμένα. Τρέχατε να ξεχαρμανιασουμε μας ξανααμπαρωνουν αδέρφια

Σε ποια Αλεξια αναφέρεσαι; Όχι στην Crystal, έτσι; Η Σοφία ήταν εκεί;
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Μιας και δε βρέθηκε ένας υπεύθυνα να μας πει αν τον παίζει η όχι πήγα εγώ και πήρα το ρίσκο. Παρούσες Εύα η γνωστή Αλεξία το κορίτσι μας πιο καυλιάρα από ποτέ ήθελα τόσο πολύ να γευτώ τα καλη της Αλεξίας αλλά παρέμεινα πιστός στο καθήκον μου και πέρασα με τη Μία. Εκπληκτικό μασάζ στην αρχή ήμουν με πετσέτα μετά από συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και αφότου είχε προηγηθεί ότι γνωριζομαι με την Αλεξία της είπα αν κάνει κάτι πιο αισθησιακό. Η απάντηση της ήταν τι εννοείς αισθησιακό? Ενώ μου έβγαζε τη πετσέτα και άρχισε να με χαϊδεύει στα αρχιδια καλή εκτόνωση σώμα αγαλματενιο βυζί θεϊκό. Θα ξαναπροτιμηθει σίγουρα ειδικά για το μασάζ τής. Όποτε φίλοι κάνει. Τώρα γιατί δεν έκανε στον φιλτατο δε γνωρίζω αλλά σίγουρα δε κάνουν σε όλους ίσως προέκυψε θέμα εμπιστοσύνης δε γνωρίζω. Αυτά από εμένα. Τρέχατε να ξεχαρμανιασουμε μας ξανααμπαρωνουν αδέρφια

Σε ποια Αλεξια αναφέρεσαι; Όχι στην Crystal, έτσι; Η Σοφία ήταν εκεί;
Ναι σε αυτή την Αλεξία. Η Σοφία μου είπαν είναι σε άδεια.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Δηλαδή η Αλεξία η ζουμπουρλούδα η καβλιάρα η εξαιρετική εντός του δωματίου πήρε μεταγραφή από το Crystal ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Δηλαδή η Αλεξία η ζουμπουρλούδα η καβλιάρα η εξαιρετική εντός του δωματίου πήρε μεταγραφή από το Crystal ;

Σε παλαιότερες αναρτήσεις νομίζω κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι crystal και massagio είναι στο ίδιο "όμιλο".
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Δηλαδή η Αλεξία η ζουμπουρλούδα η καβλιάρα η εξαιρετική εντός του δωματίου πήρε μεταγραφή από το Crystal ;

Σε παλαιότερες αναρτήσεις νομίζω κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι crystal και massagio είναι στο ίδιο "όμιλο".

Σαν Ολυμπιακό και Άρη, δηλαδή;;; :P :P :P :P
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Δηλαδή η Αλεξία η ζουμπουρλούδα η καβλιάρα η εξαιρετική εντός του δωματίου πήρε μεταγραφή από το Crystal ;

Σε παλαιότερες αναρτήσεις νομίζω κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι crystal και massagio είναι στο ίδιο "όμιλο".

Σαν Ολυμπιακό και Άρη, δηλαδή;;; :P :P :P :P
Η ΠΑΟΚ Ξάνθη
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αλήθεια τώρα το συζητάμε; Πρώτα πρώτα είναι ντροπή εάν είναι το ίδιο κατάστημα να έχουμε τέτοιες συμπεριφορές. Στο Κρίσταλ, 2-3 που πήγα, και ρούχα βγάζουν εύκολα και καμία δεν λέει ότι στην εκτόνωση. Τώρα δλδ κάνουν και τις δύσκολες.

Ας σοβαρευτούμε λέω εγώ. Σκεφτείτε δλδ η Αλεξια που δούλευε Νταμες και άλλες κοπέλες από το Κρισταλ που δούλευαν Νταμες παλαιότερα, δεν γίνεται να μην κάνουν κάτι παραπάνω!

Πάντως μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα περάσω και εγώ και θα ενημερώσω περαιτέρω.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Η περιβόητη Αλεξία σε πιο δουλεύει τώρα και υπάρχει καμία αξιόλογη κοπέλα στο βάνα σπα αυτή την περίοδο;
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Sorry φιλε σωστα τα λες τα διεγραψα. Διεγραψε κ συ για να μην φαινεται. Πιστευα οτι δεν ειναι αυτη δεν το σκεφτηκα καν. Σωστος και συγγνωμη
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Θα βγει κάποιος υπεύθυνα να μας πει που διάολο είναι η Αλεξία και αν πριν από το Crystal τη πήδηξε?
Να ξέρουμε ρε αδελφέ αν υπάρχει ελπίδα. Κοντεύω τις 30 συνεδρίες να πούμε.
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
καλημέρα. πέρασα από κρίσταλ. μπήκα με την Νάντια μια κοπέλα γύρω στα 25 καστανή ,ψιλή με πολύ ωραίο σώμα . Τέλειο μασάζ , έμεινε μόνο με το στρινγ , αφήνει το χούφτωμα από πάνω , ο κώλος της είναι σφηχτός και στρόγγυλος.. Έχει μεγάλα βυζιά με σκληρές και μεγάλες ρόγες , τα οποία έγλυψα αρκετή ώρα , επίσης πρόσφερε και ισπανικό . Γενικά πολύ καλή και στο μασάς και στην μαλακία . 30=20
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Θα βγει κάποιος υπεύθυνα να μας πει που διάολο είναι η Αλεξία και αν πριν από το Crystal τη πήδηξε?
Να ξέρουμε ρε αδελφέ αν υπάρχει ελπίδα. Κοντεύω τις 30 συνεδρίες να πούμε.

Από την στιγμή που βγάζει αρκετά με ένα παίξιμο και έχει τόσους που την ψάχνουν και την ακολουθούν γιατί να το γυρίσει στο πήδημα;
 

Rocker(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Τόσες σελίδες για το αν κάνει ή όχι ΕΚΤΟΝΩΣΗ μία... Αλεξία! Θα τα βλέπει η κοπέλα και θα γελάει!
Απ' ότι φαίνεται όσοι έχουν πρόσβαση σε μαγαζιά με φουλ πρόγραμμα δεν γράφουν πια εδώ...
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα αλάνια κανένα νέο από Μαριάννα έχουμε? Επίσης Ντάμες έφυγε η Λίζα με τα γυαλακια έχει πάει κανείς πρόσφατα να δει το ανανεωμένο ρόστερ για να κρίνει εμφάνιση και υπηρεσίες?
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπερα.Καινουριος στην παρεα σας μα σας παρακολουθω καιρο. Ηθελα να ρωτησω αν εχει δοκιμασει κανεις την Ναντια και την Αλεξια του κρυσταλ μαζι

ευχαριστω
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
μ εχουν εντυπωσιασει αυτα τα κοριτσια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom